Zavrieť

Porady

Funguju nejake tabletky na zvacsenie penisu?

chcel by som vediet, ci mate niekto nejake skusenosti s tabletkami na zvacsenie penisu, nasiel som Penirium a XtraSize, ktore slubuju zvacsenie az o 7 cm, je to mozne? mate niekto vlastne skuesnoeti?
kopretinka tomu fakt niekto verí? malý penis? nezúfaj,strč do úľa,pobúchaj!
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

zk24 je offline (nepripojený) zk24

zk24
Moj nazor je, ze keby fungovali aspon jedny jedine tabletky na chudnutie, neexistuje obezita. A rovnako (ne)funguju aj tieto tvoje... Ale ak slubuju 7cm rozdiel medzi pokojovym stavom a "veselym" stavom, tak to dokazu...ale to aj priemerna zena...

Hlasovalo 3 pouzivatelov

Užitočné (3)
Ing. Ľubomír Janoška, avalik, Consultix
3
5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
buchač Citujem zo stránky "pani Doktorky" - sexuologičky...

" Osobne som Vimax neužívala, takže môžem spomenúť iba postrehy z môjho prostredia, v ktorom sa stretávam s pánmi, ktorý riešia problémy s erekciou."

Nuž ja neviem...ALE ženská by rada užívala prostriedok na zväčšenie, stoporenie, zhrubnutie čoho ??? Žeby na mozog ?

MUDr. Vitmanovú ani len Google nepozná....nejaká falošná Dr. len biznis robí....
lujza.j Dala som to kvoli zlozeniu....a potom.....nech sa kazdy napchava cim chce.....ale akoby pirule mali vediet co zvacsit....ked ides uzit zakricis do pirule,ze "do penisu"nech to leze....lebo inak usne laloky az po zem
To je ako erikine cecky z pirúl
pmajap buchač: ty...vyrovnávač
peter331 Ja som sa normalne pytal - ved samozrejme ze neverim ze 7cm moze byt realne, ale ak by to bolo aj 2cm, tak je to zaujimave.
peter331 no inak aj o Vimaxe som nieco cital, uz na viacerych forach sa to rozoberalo
  zbaliť

evuš je offline (nepripojený) evuš

evuš
Tomu veríš ????

Ja si myslím, že by pomohlo Ti závažie...také 2-3 kg a máš ho po zem....sorry..no, nemohla som už dnes držať hubu....

To je niečo ako tabletky na chudnutie...na dve veci.....
peter331 ved mne to tiez prislo divne, neverim ze 7cm moze narast ud len tak, ale nechapem tieto odpovede, zbytocne stracas cas co tu vypisujes hluposti

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Terezia13
si chorý? nevymýšľaj!!!!!!!!!!!!! netrep a nehazarduj so svojim zdravím!!!!!!!!!!! aby to nebolo mínus 7 cm!!!!!!!!! chápeš!!!!

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

viktorviktor
Sadarmo - ľah na paletu, pre zväčšenie prešľahať denne, po dobu 1 týždňa žihľavou :-)))

Funguju nejake tabletky na zvacsenie penisu?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.