Zavrieť

Porady

Búchanie práčky Whirpool WTLS 60912 ZEN pri žmýkaní.

Pri praní je pračka tichá. Skrutky uchytenia bubna sú demontované. Pripadá mi to akoby bol nevyvážený bubon, pretože keď ho naprázdno potočím vždy ostane otočený vkladacím vekom smerom nadol. Je postavená na pevnom podklade a je vyvážená do vodováhy. Ostatné funkcie pračky sú v poriadku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Koľko rokov má práčka? Možno treba vymeniť tlmiče. Tie zvyknú odchádzať po pár rokoch.
    fofonik 3 mesiace

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    nám to práčka robila tiež, dali sme pod "nožičky" gumené podložky cca 10x10cm a prestala búchať

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    bubon má tendenciu otáčať sa dvierkami dolu, záleží aj od toho aký druh bielizne spolu žmýkaš / vetrovka so spodnou bielizňou bude vždy "búchať"/, tiež neúplne naplnený bubon búcha
    fofonik v pračke boli už všeliaké množstvá a druhy bielizne spolu a vždy to búcha len pri žmýkaní.

    mahony1 je offline (nepripojený) mahony1

    mahony1
    To, ze ju mas vyrovnanu do vodovahy este nemusi vela znamenat. Skus ju pocas zmykania naklonit na jednu ci druhu stranu (staci iba o 1-2cm) a sledovat, ci sa pri miernom nakloneni prudko neznizia vibracie. Hned budes vediet, v ktorej polohe ju mas zakotvit :-) (pouzi na to sroubovatelne vysuvacie nozicky, ktore by pracka mala mat). Ak ziadny naklon nepomoze znizit vybracie, tak potom je pricina inde...
    fofonik Takže, ako som po všetkých rôznych skúškach predpokladal - je chybný bubon. Potvrdil mi to aj servisný technik. Videl som ako sa pri točení bubna oska vychyľuje zo svojej osi. Objednajú nový bubon a uvidím či to pomôže.

    Búchanie práčky Whirpool WTLS 60912 ZEN pri žmýkaní.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.