Zavrieť

Porady

Obcas nefunkcny SHIFT na notebooku

Mam noteebok ACER Aspire V3 771G. Obcas sa mi stane, ze mi nefunguje klavesa SHIFT. (lava i prava). Mam ESET, skusal som kontrolu AV, Hijackom atd....
Nemam zapnute sticky keys, atd...
Hladal som na inete, ale jednoznacne riesenie som nenanasiel....

Neviem ci je to hardwarova chyba, kedze nefunguje aj pravy SHIFT, kt nepouzivam (pouzivam minimalne,....).
Zda sa mi, ze sa to castjsie stava, ked je notebook v spacom (hibernate) rezime....


Ako to opravit (softwarova chyba?)?
Pomoze vymena klavesnice? (zatial asi pojdem touto cestou...)


ď.
Dáša_ s nemôže byť tá klávesnica iba znečistená? skúšal si ju čistiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    Skus vycistit priestor pod tlacidlom vsunutim samolepky. Ak je tam omrvinka, alebo nieco podobne, mas to ,,opravene,,.
    Junk Vyfukoval som stal. vzduchom...., Pre mna je zahada, ze to robi obcas, (zda sa mi, ze hlaven po rezime spanku,....) A tiez je pre mna zahada,, preco nefunguje PRAVY SHIFT... (neviem, ci su obidva prepojene, ako jeden,,....????)

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Pripoj externú klávesnicu do USB a vyskúšaj. Ak bude fungovať bez problémov, tak vieš že treba vymeniť klávesnicu na notebooku.
    Junk Ten SHIFT vypadava iba obcas.... ked pripojim inu klavesnicu, tak funguje,....

    Obcas nefunkcny SHIFT na notebooku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.