Zavrieť

Porady

Autochladnička

Aké máte skúsenosti s autochladničkami? Hľadám takú, ktorá mi udrží 5°C aj pri 35°C vonku. Dá sa to obyčajnou alebou iba kompresorovou?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Ani som nevedel ze existuju aj "obycajne" aj "kompresorove".
    Autochladnicka je len na docasne kratkodobe chladenie.
    Pouzivam ju na prepravu potravin (mlieko, maso, vajicka, maslo,...) v horucom lete z obchodu domov.
    Ak sa chystas na dovolenku, odporucam autochladnicku aj na 220V, mozes si nachystat uz vecer pred skorym rannym startom.
    Tuto jarnu sezonu som ju este neaktivoval, tak ani nemozem odmerat teplomerom ked nie je 35 stupnov.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    možno ani obyčajnou alebo kompresorovou (12 V termoelektrická, alebo 230 V kompresorová)u, výrobcovia sa už chvália ak dokážu udržať 5 pri okolitej 30, no keď v aute pridáš pred výkonnú autochladničku /napr. waeco/ menič napatia tak dáš možno aj o 15 nižšiu ako požaduješ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.