Zavrieť

Porady

Pigmentové škvrny

Ahojte, mám pigmentové škvrny na chrbte a chcela by som sa spýtať, čo na to najlepšie pomáha
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    zelený íl -maska,mydlo

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    No,najprtv zistiť či sú to naozaj pigmentové škvrny a podľa toho sa zariadiť.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    luuckka naozaj veľmi vtipné, hlavne keď chceš ísť na kúpalisko...radšej sa treba zdržať komentára ako trepať somariny...
    Žabinka a prečo by to mala byť somarina.. už to niekto diagnostikoval ako pigmentové škvrny? môže to byť niečo úplne iné, a potom aj to tričko ti bude dobré..
    lujza.j ked nebudem chcieť mať na ksichte pig.škvrny....tak nepojdem na slnko-dám si na gebuľu mega slamák.....to je to iste ako dať si tričko....ale ok...pre teba somarina...
    luuckka Lebo takato primitívna rada môže byť myslená len ako vtip ...keď napíšem na stránku porada asi chcem normálnu radu ..ak chce byť niekto vtipný tak nech sa realizuje na FB kde to možno jeho priatelia ocenia
    lujza.j Ja som ti poradila....z akej skusenosti asi???? Ze by z vlastnej....ja som ich mala na ksichte.....ale je logicke...ze nezmiznu...ze lusknem prstami.....
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.