Zavrieť

Porady

Čo to znamená nefunkčná téma na PORADE

Dnes sa mi stratil môj príspevok, ktorý som napísala dnes ráno. Chcela so si ho opätovne prečítať, aby som sa dozvedela, kto s ním súhlasil a dostala som okamžite na PC odpoveď, že téma nefunkčná. Prosím o vysvetlenie, čo to vôbec znamená, že téma, ku ktorej som mala príspevok zmizla je nefunkčná, z akého dôvodu, prečo si nemôžem opakovane prezrieť môj príspevok. Ďakujem za vysvetlenie.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dav
Tému niekto z moderátorov vymazal, bola nahlásená kvôli vulgarizmom v komentároch. Prezrela som ju celú a už neslúžila na riešenie otázky, ale na osočovanie diskutujúcich.
Doplnenie:
Túto otázku som zmenila na debatu, čím zmizli komentáre a uzavrela som ju. Zadávajúca na svoju otázku o nefunkčnej téme odpoveď dostala.
Naposledy upravil Dav : 05.07.17 at 17:39
sito Neriešiteľné sa nedá vyriešiť v bytových domoch. Hádam nie, na porade, áno?

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
Ak je tema nefunkcna, pravdepodobne bola vymazana.
Dnes si ake prispievala len do temy pes a vytah, ta stale funkcna je.
Skus si vymazat v prehliadaci historiu a cookies, potom ti ju s velkou pravdepodobnostou otvori.
Asi je len poskodeny subor k tej stranke, ktory si tvoj prehliadac pamata.
21 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Žabinka o výťahu a psoch nevidím ani ja, takže bola zmazaná? nie že by mi chýbala, len ma to zaujíma..
ivka70 Mas pravdu, je zmazana.
branislavp ivka70 a ako zistím, kto môj príspevok zmazal, z akého dôvodu, a kto má právo môj príspevok zmazať a poslať do vytratenia. Svojim príspevkom som nikoho neurazila, nepoškodila, ani nijakým spôsobom som nechcela urobiť niekomu zle, ani vlastníkom psov, ani ostatným, čo psov nemajú. Napísala som iba svoj názor. Písala som o skutočnosti aká je. Potom nech PORADA neexistuje.
sito Ešte nebol schválený zákon, že pes už nie je vec. Vedz, dovtedy sa môže pes voziť vo výťahu ako taška s nákupom, či vrece zemiakov, bez úhrady. Až sa schváli, potom sa budú valiť rady z porady, ako čo najsamnajspravodlivejšie dostať spoplatnenie používania výťahu psom do praxe.

No veď, "Napísala som iba svoj názor." Ty si tu nová? O cenzoroch si ešte nepočula? Sú tu!
Semetrika1 To asi protestovali všetke psy na Slovensku.
Ja som tú tému otvorila a oni ju ihneď zatvorili.
Kto maže príspevky a kto o tom rozhoduje?
Nie, že by boli psy až také dôležité, ale téma sa mi zdala zaujímavá. (Neviem pridať smejúceho sa smajlíka.)
Aj diskutujúcich bolo neúrekom.
sito Semetrika, to nič. Chcelo by to šustra, výstižného, ale ten je v nemilosti, cenzúre. Zavreli by aj túto tému. Tých smajlíkov, tých tu musíš napísať. Ako sa píšu zistíš na svojom profile. V odkazoch si klikni na smajlíkov , na ktorom podržíš kurzor ukáže sa ti jeho písomná podoba. V komentári napíšeš, odošleš a on sa zjaví. No na porade skôr niečo mizne. Čo už? Reformu by to chcelo, že?
branislavp ivka70, asi ju niekto zmazal, lebo ostatné prispevky sa mi dajú otvoriť. Ďakujem.
kopretinka nikto nezmazal TVOJ príspevok.Niekto zmazal celú tému,takže logicky zmizla aj tvoja odpoveď.kto to zmazal? To je otázka...nikto sa neprizná,tak ako sa nikto nepriznal,kto zmazal moje komentáre,ktoré nič neporušovali.
branislavp kopretinka, nevedela som dlho, že existujú aj takéto móresy na PORADE, že sa dá celá téma zmazať. Ďakujem za vysvetlenie.
sito Dráma, že? To je anonymná stránka tajných. O Saganovi, je tu niekde riadok, či slovko? Stal, či nestal sa skutok?
branislavp Nie, nie som nová,práve naopak stará, ani žiadna dráma sa nekoná, ani žiadny vzdor voči nikomu nemám, iba si utvrdzujem, ako sa dokáže prejaviť niekto, koho tá zmazaná téma nasrdila, až ju zmazal, neuveriteľné, čo to urobilo s niekym vo vnútri jeho duše, že mu to napovedalo, aby tú tému zmazal. Mala som na svojom príspevku 4 pochvaly, tak asi to bol ten pravý problém zmazania celej témy. Aspoň si to vysvetľujem tak ja, nič iné ma nenapadá.
sito branka, zasa si to tak neber, že stará, stará. Dáma v najlepších rokoch, sa lepšie hodí. No vieš, najprv začali miznúť, kradnúť komentáre, potom aj celé príspevky, aj s komentármi. Nakoniec niekto ukradol torzo témy.

Ponúknem Ti úryvok z jedného filmu z mladosti, zabudneš na starosti a z porady hlúposti.

Semetrika1 Mne prišli do majlu ešte 2 reakcie a nedá sa to otvoriť. Psy tú tému pohrýzli.
sito tronik, ja sa priznám. Ja som to nebol! Ale čítalo som, originál. To tie moje hoviadka, božie sú proti tomu pohádka. Ako o svecovi, šustrovi, šustnúť by ho tu bolo dobré. Už by hádam aj porozumeli, čo? Aké veci sa tu dejú.
sito Písal som, ze v tej téme bude hec, bol. Písal som, že v tej téme bude hic, bol! A riadny, ani pahreba po téme neostala.
branislavp Som toho názoru, že tému by mala PORADA vrátiť naspäť, pretože bola zaujímavá pre viacerých poraďákov, viacerých sa to týkal ten nastolený problém, ktorý zadávateľ príspevku uviedol, najmä oslovil tých, ktorí bývajú v spoločných domoch a spolupodieľajú sa na spoločných nákladoch či v panelákoch, či v bytovkách. Ten, kto označil tú tému za nefunkčnú, nemal ju zmazať, bola by ešte k dobru slúžila pre ostatných poraďákov, ktorí si ju nestihli prečítať.
sito Branka, cenzor na tvoj názor uvalil mor. Bola zaujímavá, bola. Isto tu taká téma bude, no tamtá tu už nebude. Problém bude ten istý výťah a pes. Odpovedi bude celý les, hora. Ak ju nezasiahne, nestiahne niekto z hora. Ak bude, čo bude, nie len s témou???

branislavp sito, môže sa stať aj to, že sa odmorí, všetko je možné.....
sito Pravdu máš, na porade je už všetko možné, aj nemožné. Neodmorí z vlastnej skúsenosti viem a nie jednej. Jeden tu niekde napísal, že na porade skapal pes. Ako vidíš, mal pravdu, skapal.
kopretinka nenamýšľaj si,že niekto zmazal tému preto,lebo ty si tam mala 4 súhlasy
sito A vieš ty? Ešteže je tu 100 dní
  zbaliť

Čo to znamená nefunkčná téma na PORADE

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.