Zavrieť

Porady

Džem z rakytnika.

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Idem varit dzem z rakytnika. neskusali ste spolu s jahodami? Myslim, ze sam o sebe bude velmi riedky a ja konzervanty nedavam
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja nie...
...mna len napadlo..ze keby som mala rakytnik....zamiesala by som do medu
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza - mam ho 30 kg- zadarilo sa mu v lete ...My med velmi ee, iba pupavovy, ten som urobila tiez pozehnane...ale do jogurtu a palaciniek pre muza bude ok, uz nemam miesto v mrazaku ...Zahrada sa zblaznila
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tak to je parada....bud rada,ze sa zahrada zblaznila ....mozno nabuduce bude odpocivatskoda,ze nie je miesto v mrazaku....nie som si ista...ale myslim....ze aj suseny byva...na caj-do caju...
Vies,ze pupavovy med nie je vlastne med....med je iba to co vcelky vyrobia....aby sme im to potom my čmazli...
Ja mam doma aspon olej...mama mi vratila...ked som jej ho na popaleniny po oziaroch...ostal....kydnem do kremu na ksicht...a dostane ho zas
Ma krasnu farbu...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Vycitala som, ze sa robi dzem s jablkami, mam este vela namrazenych cucoriedok, co muz privlacil minuly rok, tak musim aj tie zlikvidovat z mrazaka.tak vyskusam. V mrazaku mam namrazene, ale 30 kg je vela....Bude aj do jogurtu, tak dufam, ze sa vydari.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Vycitala som....
Kde všade si čítala ?
Čítala si aj engliš stránky ?
Zbehni na Pinterest....je tam toho neúrekom.
https://www.google.sk/search?q=straw...HcVeBYsQsAQIEw
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Este ma napadlo urobit to ako peceny caj...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Este ma napadlo urobit to ako peceny caj...
Uz na tom pracujem, ale musim to pasirovat, lebo supka je tak nechutna.sak ked nebude dzem, bude sa to akoze dzus
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať