Zavrieť

Porady

Problem s pekarnickou

prosim vas o radu-dnes pri mieseni "mazanca"mi pekarnicka zacala cudne smrdiet,ako zhorena guma,a prestala mi miesit-haky sa netocia uz vobec. som z toho velmi smutna,lebo ju mam kratko. dakujem.
Naposledy upravil ivka70 : 03.12.17 at 20:31
lujza.j Ak je v zaruke reklamuj...ak nie smola....asi motor ako pise dáša...
zuzana tothova9 smola,nieje v zaruke......ale dnes som ju dala opravarovi,tak uvidim.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    na dialku by som povedala, že zhorel motor. nebolo cesto prilis hutne? Tuhe?
    zuzana tothova9 ano,bolo dost tuhe,ale mala som recept z netu,tak som ani netusila,ze recept nieje dobry-moja chyba. a motor huci,len sa netocia haky.

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Ak motor ide a hučí, len háky sa netočia, tak sa mohol roztrhnúť klinový remeň. Treba rozobrať, kuknúť, prípadne ak je roztrhnutý, tak objednať nový a založiť.
    zuzana tothova9 jaaaj,dufam ze budete mat pravdu! lebo ma to veelmi mrzi. dnes som ju dala opravarovi,tak dufam ze to bude "len"klinovy remen. dakujem za odpovede vsetkym.

    Problem s pekarnickou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.