Zavrieť

Porady

Je normálne, keď zvoní zvonček sám od seba?

Už asi tri mesiace sa stáva, že zvonček začne zvoniť len tak. Dva až trikrát do týždňa. Niekdy raz a niekedy aj viackrát za sebou. Zvláštne je, že ak niekto zazvoní pri bráne, zvonček má inú melódiu, ako keď zvoní sám od seba. Stalo sa to už niekomu? Dá sa s tým niečo robiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ing. Ľubomír Janoška
    logo
    Fair Mind s. r. o.
    Žiaľ, je to normálne - u niektorých (mizerných) zvončekov na diaľkové ovládanie. Vnútorná časť (čiže prijímač, čiže zvonček) zachytí signál z diaľkového ovládača (čiže gombíka) od niektorého suseda.
    Útechou ti môže byť, že s tvojim ovládačom sa možno dá niekomu cudziemu otvoriť brána.
    Naposledy upravil Ing. Ľubomír Janoška : 26.01.18 at 15:32

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    Mikae, Mária27, Kabaka123, lujza.j, arizona
    Otázka, nie odpoveď (1)
    4

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    no jó, nieje nad kábel
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ing. Ľubomír Janoška https://9gag.com/gag/ayXpyxV
    allgreen stane sa každému majstrovi
    misoft Alebo
    Ing. Ľubomír Janoška ... tukábel... si zabil
    Oliwa Hviezda internetu... To je hovorkyňa! Ide jak píla, bez čítačky, bez papiera... On to žádal dzecine prídavky...?
      zbaliť

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    niee, musí tam byť batéria, alebo vietor, prípadne iné dobíjatko. kostolný zvonček každé ráno. alebo žeby konečne perpetum mobile?? najskôr zoskratoval

    tatranka3725 je offline (nepripojený) tatranka3725

    tatranka3725
    Počula som tiež o takomto probléme. Pani vymenila batérie , zvonček prestal zvoniť sám od seba.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    To je normálne. Prečo si každý myslí, že keď sa niečo pokazí, tak to prestane fungovať úplne? V takom integrovanom obvode sú aj tisíce tranzistorov, a keď jeden tranzistor začne blbnúť, tak to stvára psie kusy samo od seba. Potom sa zvončeky, tablety, mobily, počítače atď. správajú divne. Melódia sa nastavuje v príjmači, a pokiaľ to zvoní inou melódiou samo od seba, tak blbne príjmač. Keby niečo zachytil od suseda, čo by sa podobalo na vlastný signál, tak by to zvonilo nastavenou melódiou, nie inou. Pokiaľ to teda nieje typ s viacerými vysielačmi, ku ktorým sa dá prideliť rôzna melódia. Pokiaľ je na batérie, skús dať nové. Keď nepomôže, vyhodiť a kúpiť iný.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Vyspricovat usi?
    Alebo anjeli chodia na navstevu?
    Pocuju to vsetci?
    Akisia Áno, počujú to všetci, žiadne duchovné entity sa tu neprechádzajú. Neviem prečo som si myslela, že mi tu dá niekto logické vysvetlenie .. bravo

    Je normálne, keď zvoní zvonček sám od seba?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.