Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Kazu Pozri príspevok
Podľa farby nášho snehu musela byť albín Máme nádherne biely dvor, záhradu a dokonca aj cesta k nám je krásne biela, lebo po nej ešte neprešlo žiadne auto. Jediná vec ktorá mi kazí dojem je myšlienka, že ešte nemáme prezuté autá. Keď bude padať do večera, nevyhrabene sa hore kopcom
A je to v tom prezutí? Veď tuším ste mali problém aj pred snežením, pokiaľ Zitka informovala, tiež ste prišli len pod kopec...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
mysimis Pozri príspevok
Aj ja by som už chcela vidieť trošku poletujúceho sniežiku
Neplačkaj, tu máš sniežik.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kazu Pozri príspevok
Podľa farby nášho snehu musela byť albín Máme nádherne biely dvor, záhradu a dokonca aj cesta k nám je krásne biela, lebo po nej ešte neprešlo žiadne auto. Jediná vec ktorá mi kazí dojem je myšlienka, že ešte nemáme prezuté autá. Keď bude padať do večera, nevyhrabene sa hore kopcom
No a už je po kopaničiarskom §52....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

abel Pozri príspevok
A je to v tom prezutí? Veď tuším ste mali problém aj pred snežením, pokiaľ Zitka informovala, tiež ste prišli len pod kopec...
Jáj moja, ale vtedy sa blbý a blbší do sveta vyberali, ale teraz sa budeme zo sveta navracať
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Danila Pozri príspevok
Neplačkaj, tu máš sniežik.
Ďakujem Danilka, potešila si ma
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
No a už je po kopaničiarskom §52....
Celkom to tak nie je ,časť § 52 opatrujem ako oko v hlave .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5 Pozri príspevok
Celkom to tak nie je ,časť § 52 opatrujem ako oko v hlave .
Super Zituľka, ešte že Ťa máme...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5 Pozri príspevok
Celkom to tak nie je ,časť § 52 opatrujem ako oko v hlave .
Už som preštudovala paragraf 52 vo všetkých zákonoch. Konečne som pochopila, že som si stála na kábliku. Taký paragraf majú tuším aj na Bošáckej.....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Elena Navrátilová Pozri príspevok
No a už je po kopaničiarskom §52....
Neplač Elenka, §52 budeme v januári novelizovať
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Danila Pozri príspevok
Už som preštudovala paragraf 52 vo všetkých zákonoch. Konečne som pochopila, že som si stála na kábliku. Taký paragraf majú tuším aj na Bošáckej.....
Pod stromček dostaneš Výkladový slovník porady

Ale nie si sama, ja som sa tiež čudovala ako vyoraná myš a tajne som si pozrela zopár zákonov
Naposledy upravil Kazu : 06.11.07 at 11:16 Dôvod: A na Bošáckej milujem belovicu. Náááádherne vonia.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Nebojte dievčatá na nejakom stretku prehodnotíme cez § 52 všetko , ono vlastne čím starší tým lepší ....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Zita5 Pozri príspevok
Nebojte dievčatá na nejakom stretku prehodnotíme cez § 52 všetko , ono vlastne čím starší tým lepší ....
Zitka ale to stretko musí byť len nejaké maličké, lebo ty máš iba prvý odstavec z uvedeného §. To ti budem musieť poslať komplet celú 52 aby bolo čo prejednávať.
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Kazu Pozri príspevok
Pod stromček dostaneš Výkladový slovník porady

Ale nie si sama, ja som sa tiež čudovala ako vyoraná myš a tajne som si pozrela zopár zákonov
Ja som tiež v každom zákone kukla paragraf 52 a všade to bolo od veci.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kazu Pozri príspevok
Zitka ale to stretko musí byť len nejaké maličké, lebo ty máš iba prvý odstavec z uvedeného §. To ti budem musieť poslať komplet celú 52 aby bolo čo prejednávať.
Ja spolieham na Teba že k odstavcom príslušného § budeš mať aj Ty predslov spojený s ukážkou praktického príkladu

len, aby si sa ku nám dostala a nie zasa len pod kopec
Naposledy upravil Zita5 : 06.11.07 at 11:30
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kazu Pozri príspevok
Neplač Elenka, §52 budeme v januári novelizovať
Veď áno, ale čo novelizácia, tým to stojí za väčšiu figu. No a potom to už možno nebude to pravé, na čo bol človek zvyknutý.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5 Pozri príspevok
Nebojte dievčatá na nejakom stretku prehodnotíme cez § 52 všetko , ono vlastne čím starší tým lepší ....
Moja zlatá, ale nie že zakopeš aj Ty vo dvore. K tomu sekerku treba dať ako sa dávajú hodnotné veci do trezoru, alebo zrovna ako bodyguarda... nie je nad dobrú rúču sekerôčku.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Zita5 Pozri príspevok
Ja spolieham na Teba že k odstavcom príslušného § budeš mať aj Ty predslov spojený s ukážkou praktického príkladu

len, aby si sa ku nám dostala a nie zasa len pod kopec

Zitkááá, čo to na mňa šiješ? Nevieš, že ja som strááášne hanblivá? Veď ja len tak doma sedkám a bojazlivo nakukujem oknom do veľkého sveta . Veď ja neviem rozprávať
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kazu Pozri príspevok
Zitkááá, čo to na mňa šiješ? Nevieš, že ja som strááášne hanblivá? Veď ja len tak doma sedkám a bojazlivo nakukujem oknom do veľkého sveta . Veď ja neviem rozprávať
No na základe Tvojho písomného prejavu... neviem neviem, ale Tvoja autocharakteristika nezodpovedá realite tohto sveta... Však nás tu všetkých rozosmievaš.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Veď áno, ale čo novelizácia, tým to stojí za väčšiu figu. No a potom to už možno nebude to pravé, na čo bol človek zvyknutý.
Na tento § sú kladené vysoké nároky čo je dôvodom jeho nadmerného opotrebovania /alebo spotrebovania/? Neviem určiť presný výraz, ale každopádne treba každoročne dopĺňať vzniknuté medzery v zákone.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kazu Pozri príspevok
Na tento § sú kladené vysoké nároky čo je dôvodom jeho nadmerného opotrebovania /alebo spotrebovania/? Neviem určiť presný výraz, ale každopádne treba každoročne dopĺňať vzniknuté medzery v zákone.

Súhlasím Kazu s Tebou a dodám , že nie len medzery v zákone treba dopĺňať ale priebežne dopĺňať aj rezervy §52 .....aby to išlo ruka v ruke žiadny výpadok, žiadna diera to si nemôžeme dovoliť .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať