Zavrieť

Porady

čestné vyhlásenie

Musí byť čestné vyhlásenie úradne overené notárom alebo na matrike?
ďakujem
3 komentárov     zbaliť
kn-alka existuje 100milionom typov čestných vyhlásení, záleží na tom, čoho sa to čestné vyhlásenie týka a či protistrana vyžaduje podpis overený notárom
ivka70 kn-alka odpovedala skor na to ,ci je vobec potrebne overovat podpis na cestnom prehlaseni ....
vicktor No tak si to zjednodus takto: "...ci protistrana vyzaduje overeny podpis".
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    zle som sa vyjadrila, či protistrana vyžaduje overený podpis - kým je overený je úplne jedno

    a už som pochopila aj otázku, nejde o typ čestného vyhlásenia, ale či overený podpis musí byť overený notárom, alebo stačí overiť na matrike.

    Nikde som nepočula, že by v tom bol rozdiel, je jedno, u koho si podpis overíš.

    Našla som toto: https://www.henris-immo.sk/informacie
    Naposledy upravil kn-alka : 14.05.18 at 06:51
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pavučinka Zle som sa vyjadrila.Na upresnenie . Stačí ČV len podpísať alebo je nutné dať overiť úradne podpis.?
    kn-alka ešte raz: zálaží na tom, aké ČV? čoho sa týka? záleží na tom, či protistrana vyžaduje overený podpis, alebo nie
    kn-alka príklad z praxe: pri žiadosti na dotáciu "zelená domácnostiam" vyžadujú overený podpis len na zmluve, na čestných vyhláseniach, ktoré sú prílohou k zmluve už nie
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.