Zavrieť

Porady

Výpočet dovolenky pri nerovnomernom rozvrhnutom pracovnom čase a skrátenom úväzku

Dobrý deň prajem, chcela by som Vás poprosiť o pomoc pri výpočte dovolenky a nároku na dovolenku nášho zamestnanca, je to pre mňa dosť komplikované: začiatok pracovného pomeru od 01.04.2018, vek do 33 rokov, zamestnanec prijatý na skrátený úväzok 16 hodín týždenne, pracuje fixne 2 dni v týždni, prvý deň 8,5 hod., druhý deň 7,5 hod. Vedel by niekto poradiť pri výpočte. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Narok na dovolenku 9/12 rocneho narroku 4 tyzdne x 2 dni, co je v tonto roku 6 dni.
    Den dovolenky je u neho 8 hodin, co je priemerny denny pracovny cas a cerpa ju len v dni, kedy by inak pracoval.
    Naposledy upravil ivka70 : 18.06.18 at 19:00 Dôvod: oprava 5 na 4 tyzdne
    Tweety 5 týždňov?
    ivka70 sorry, citala som 33 rokov, nie do 33, opravim na 4 tyzdne, vdaka za upozornenie

    Výpočet dovolenky pri nerovnomernom rozvrhnutom pracovnom čase a skrátenom úväzku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.