Zavrieť

Porady

Prestup k operátorovi 4ka ?

Chcela by som sa opýtať na Vaše skúsenosti s využívaním služieb - telefonovanie, internet u operátora 4ka. Premýšlame o prestupe k tomuto operátorovi, lebo má zaujmavé cenové ponuky, ale neviem, či ponúkané služby sú spoľahlivé. ˇAk máte s nimi skúsenosti prosím napíšte. Ďakujem
Mila123 moja mladšia dcéra prestúpila do 4-ky, je spokojná.....využíva najmä dáta....
je jedna výhoda vo 4-ke, ak by sa Vám po prestúpení nepozdávali služby, môžete odísť - t.j. je bez viazanosti
buchač PORIADNE by som si preštudoval ich podmienky.
https://www.4ka.sk/

Aké sú to nekonečné dáta, ak je tam uvedený 1 GB dát a po prečerpaní sa platí ?
Druhou otázkou je...keď je tá 4ka taká výhodná, tak prečo skončila v teste na poslednom mieste ?
https://www.zive.sk/clanok/128451/ve...ie-pri-datach/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Everibodi je offline (nepripojený) Everibodi

    Everibodi
    4ku využívam od kedy su na trhu a som s nimi spokojny.Za tu cenu urcite nic lepsie nezozeniete.Vyhodou je aj to,ze pri nedostatocnom pokriti vlastnou sietou vyuziva narodny rooaming orangu.

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Môj postreh: stalo sa mi, že som bol nedostupný, aj keď som bol v oblasti s pokrytím signálu. Neprišli mi napr. sms na potvrdenie platby a tak som nemohol cez internet zaplatiť. Nakoniec som to poriešil tak, že som si natvrdo nastavil rouming na Orange a od vtedy som s tým problém nemal. Ale to nepoužívam mobilný internet. S mobilným internetom by som musel byť nie v roumingu ale v 4ke.
    buchač Dobrý postreh.

    Aby bolo jasno, ja neobhajujem žiadneho operátora. Haním skôr Telekom. Niekto iný bude zasa haniť Orange.

    Pokrytie signálu 4ky vyzerá vcelku dobre...ALE pre koho ako.
    https://www.4ka.sk/mapa-pokrytia
    Aglomerácie väčších miest a okolia je v pohode. Ale akonáhle niekto vstúpi do hôr, tak smola.
    ------------------------------
    Ako som už spomenul, každý záujemca o služby by si mal overiť, čo vlastne dostane.
    Lebo to, čo je napísané na stránkach, to je len informácia, ktorá sa pri podpisovaní zmluvy bude javiť úplne inak...presnejšie povedané, v neprospech zákazníka.

    Podľa stránky 4ka, pri kalkulačke spotreby v prípade prenosu čísla by som ja mal ušetriť viac ako 1/2 toho, čo platím teraz (u Orange mám paušál 40€/mesiac).
    Chce mi snáď niekto tvrdiť, že je TOTO REÁLNE ???

    Prestup k operátorovi 4ka ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.