Zavrieť

Porady

Žiadosť o priatelstvo na Facebooku

cauko. vie mi niekto povedat, ked s niekym zrusim priatelstvo, preco mi uz viac nejde tej osobe poslať ziadosť o priatelstvo, ani naopak dotycnej osobe mne ??
3 komentárov     zbaliť
kopretinka iba si zrušila? toho človeka stále vieš nájsť? alebo ho ani nenájdeš?
marcovka normalne tu osobu najdem, aj ona mna, niesme blokovani... ale ziadost o priatelstvo sa neda poslat ani jednemu
kopretinka nie je tvoj účet zablokovaný od FB? alebo tej druhej osoby? normálne ti všetko funguje? vieš dať status,komentovať v skupinách alebo lajkovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Asi preto, ze ho tym zrusenim bloknes.
    A aby ta nejake osoby neotravovali neustalymi novymi poziadavkami, ked si sa raz rozhodla s nimi nepriatelit.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka zrušením priateľstva sa neblokuje.
    marcovka presne tak
    marcovka to je hlupost, ked tak niekto urobi omylom, to znamena, ze tu osobu automaticky blokuje a nikdy ju uz nebude moct mat v priateloch??
    ivka70 tak napis dotaz na FB ... a nezrusil ten dotycny cely profil, ked to nejde ani tebe?
    kopretinka ale oni sa vedia nájsť,takže ten druhý nie je zrušený a ani neblokuje marcovku
      zbaliť

    fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

    fredy27
    Nebude to tým, že po zrušení priateľstva ťa FB vyzve, či chceš označiť dotyčnú osobu ako spam?

    Skontroluj v nastaveniach, či žiadosti môžu posielať všetci, alebo priatelia priateľov.
    marcovka neoznacovala som osobu ako spam. a nastavene mam, ze mi mozu vsetci posielat ziadosti, aj ta osoba to tak ma nadstavene
    fredy27 Takže...zrušenie priateľstva, poslaná žiadosť o priateľstvo a po potvrdení je priateľstvo obnovené. Jedna z vás použila funkciu blokovania

    Žiadosť o priatelstvo na Facebooku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.