Zavrieť

Porady

Zmrazovanie koláčov

Dobry den.
Potrebovala by som poradiť. V niektorych stánkoch predávaju rôzne chutné koláčiky, ktoré sú zmrazené a priamo pred vami ich upečú.
Je vidieť, že ich vyberajú z mrazničky. Neviem aký recept je použitý a či sú tie koláčiky predpečené a potom po vychladnutí zmrazené. Bolo by to super poznať postup ich výroby, lebo občas by sa doma zišla malá zásoba pre návštevu.
Ďakujem
helax
Usporiadat
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

marči
Hurá, zdá sa, že to ide! Nevedela som rýchlo nájsť nejaký obrázok malého formátu, tak teda aspoň toto z mobilu...:p Len ešte neviem, ako mám postupovať, ak chcem pridať z inej web stránky - čo tam napísať, www adresu ? Ďakujem

Ja si vacsinou ten obrazok ulozim k sebe do PC a potom ho pridam k prispevku. Ale, podla ma, kludne mozes pridat aj www adresu - link.:p
0 0
marči marči

marči je offline (nepripojený) marči

janasv

Ja si vacsinou ten obrazok ulozim k sebe do PC a potom ho pridam k prispevku. Ale, podla ma, kludne mozes pridat aj www adresu - link.:p
Ahoj, pokračujem ešte mimo témy... vkladanie fotiek z PC by mi už išlo. No keď sa pozriem do toho druhého okienka: " Priložiť súbor z inej webstránky", neviem, čo a ako presne napísať do toho okienka a potom už samozrejme nasleduje stiahnutie.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

marči
Asi takto vyzerajú ti moje spomínané croissanty (príspevok č. 2)
Ak sú tie croisanty také chutné ako sú fotogenické... Aj keď
0 0
marči marči

marči je offline (nepripojený) marči

Elena Navrátilová
Ak sú tie croisanty také chutné ako sú fotogenické... Aj keď
Priznávavam, je to tak trošičku mimo témy, ale veď oni sú predsa zmrazené - len pred tep. úpravou a nie po...
Niekedy je celkom škoda, že sa chute nedajú prenášať cez PC....
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ja som čítala v časopise nový čas pre ženy alebo v báječnej žene lístkové cesto bez prekladania, nemáte niektorá tento recept?
0 0
marči marči

marči je offline (nepripojený) marči

Ja robievam z hotového, mrazeného cesta, :p ale môžem sa Ti pozrieť na nejaký recept. Ak nájdem napíšem.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
teda baby...to je krkolomný a zdĺhavý recept...už som celá upľundrovaná ...a koláče nikde...ešte pol hodinu a šup do pece...a to som ich chcela pôvodne na večeru
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

marči Pozri príspevok
Asi takto vyzerajú ti moje spomínané croissanty (príspevok č. 2)
Marči, už sú tu zas!!!!!! Ale len do soboty v kauflande.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

a tu je aj tá pani, ktorú hľadá "marči"
http://www.zoznam.sk/firmy/?id=89645
0 0
marči marči

marči je offline (nepripojený) marči

tonkat Pozri príspevok
Marči, už sú tu zas!!!!!! Ale len do soboty v kauflande.
Ahoj tonkat, si zlatá, že si ma na ne upozornila ! Hneď ako som ich zbadala v letáku, bola som si ich kúpiť ! U nás ich už od stredy nemajú... !
Ďakujem !
0 0
marči marči

marči je offline (nepripojený) marči

Muška Pozri príspevok
a tu je aj tá pani, ktorú hľadá "marči"
http://www.zoznam.sk/firmy/?id=89645
Ďakujem Muška ! Ja som tej pani mailovala, pýtala som sa jej na tie croissanty, ale mi neodpovedala. Ale to bolo hádam aj pred 2 mesiacmi. Našťastie ich teraz mali v Kauflande.
Ešte raz vďaka !
0 0
marči marči

marči je offline (nepripojený) marči

Ahojte, pre všetky, ktorých to zaujíma - snáď už nie je neskoro !
Od minulého týždňa majú mrazené croissanty v Kauflande. U nás ich ešte stále majú (teraz nie sú v akcii ) - cena 39,90 SK.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Ak máte možnosť,rôzné mrazené maškrty a pečivo majú aj v Metre.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať