Zavrieť

Porady

bolesti kĺbov

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Dušičky zlaté, poraďte, čo je dobré na bolesti kľbov. Neviem, čo sa to so mnou deje, ale už pár týždňov pociťujem bolesti v kĺboch, hlavne v zápästiach a členkoch. Pripadám si ako nestabilná stará baba. Idem po schodoch alebo len tak kráčam po rovnom chodníku a zabolí ma kĺb. Mám niekedy pocit, že pri tej bolesti raz nevydržím, stratím stabilitu a spadnem. Začalo to v členkoch, ale teraz to mám aj v zápästiach. Neviem, čo to je, ale asi nie je niečo celkom v poriadku. Nemá niekto skúsenosti s bolesťami kĺbov a hlavne poraďte, čo robiť a čo môžem užívať na zlepšenie tejto situácie.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
MartinIII MartinIII

MartinIII je offline (nepripojený) MartinIII

Ahojte som tu nový neviete čo to je? Už týždeň ma bolia kĺby UKAZOVÁK a PROSTREDNÍK (kĺby čo sú dolu) ale bolia ibe keď si to chytím a pohnem s tým inou rukou.... Keď nimi hýbem ta sa nič nedeje a zápal to nie je so zúfalý prosím pomôžte............
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Asi bude treba navštíviť lekára, na také špecifické bolesti je ťažko radiť. A navrhujem dať si zobrať aj krv na boleriózu. Jeda moja známa maródi už viac ako pol roka na bolesti kĺbov. Po pol roku napadlo jedného z ošetrujúcich lekárov zobrať krv a čuduj sa svete - zistili jej boleriózu. Pritom ona tvrdí, že ju kliesť nenapadol, ale vraj sa to šíri už aj z nejakýcj múch, tak neviem. Nechcem strašiť, iba ma to tak napadlo.
0 0
MartinIII MartinIII

MartinIII je offline (nepripojený) MartinIII

andi Pozri príspevok
Manželovi pomáhali kapsuli ArthroStop Rapid.Dostať to volne v lekárni je to vitamínový prípravok ,stojí to okolo 400,- za 60 tableitiek.
Aj mojmu dedovi to pomohlo
0 0
OKAA OKAA

OKAA je offline (nepripojený) OKAA

žena
Na bolest klbov-do pohára od detskej výživy naliat ocot a vložit obyčajnú žiletku.V octe nechat žiletku ,,rozpustit,,!!!Trvá to pár dní.Ak je už žiletka rozpustená-potom natierat niekolko krát denne!!!Toto je recept ešte mojej starkej a ide z generácie,na generáciu.Skúste.......
0 0
BABYstar BABYstar

BABYstar je offline (nepripojený) BABYstar

Ja sa s bolesťami kĺbov trápim už niekoľko rokov.Odporúčam navštíviť dobrého reumatológa a dať si vyšetriť krv.Mne zistili reumatívnu artritítu a riešim to babskými liekmi,ale veľmi mi pomáha keď už veľmi bolia klby acylpirín.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

MartinIII Pozri príspevok
Ahojte som tu nový neviete čo to je? Už týždeň ma bolia kĺby UKAZOVÁK a PROSTREDNÍK (kĺby čo sú dolu) ale bolia ibe keď si to chytím a pohnem s tým inou rukou.... Keď nimi hýbem ta sa nič nedeje a zápal to nie je so zúfalý prosím pomôžte............
Môže sa jednať o reumatoidnú artritídu, ale aj o tzv.syndróm karpálneho tunela...Vtedy býva bolesť na zápästí a bolia alebo trpnu palec, ukazovák a prostredník...Vzniká to po dlhodobom preťažovaní rúk,napr.ak celý deň pracuješ s PC...Treba navštíviť lekára...
0 0
Tdarina Tdarina

Tdarina je offline (nepripojený) Tdarina

Gaj Bao-vzácne Ca tablety.
Popis výrobku:

Je najkoncentrovanejšie Ca.v Číne je známe ako farmaceutický preparát. Dá sa ním dobre liečiť ochorenie kĺbov. Je to výborný produkt pri zlomeninách, koxatróze-,,vysychanie kostného maziva,, vhodný pre ľudí po operácii kĺbov, napomáha pri chronickej bolesti kĺbov a doplňuje vápnik u ľudí ktorí trpia na jeho nedostatok
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Tdarina Pozri príspevok
Gaj Bao-vzácne Ca tablety.
Popis výrobku:

Je najkoncentrovanejšie Ca.v Číne je známe ako farmaceutický preparát. Dá sa ním dobre liečiť ochorenie kĺbov. Je to výborný produkt pri zlomeninách, koxatróze-,,vysychanie kostného maziva,, vhodný pre ľudí po operácii kĺbov, napomáha pri chronickej bolesti kĺbov a doplňuje vápnik u ľudí ktorí trpia na jeho nedostatok
Najskôr treba zistiť príčinu bolestí a potom s tým niečo robiť....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
MartinIII Pozri príspevok
Ahojte som tu nový neviete čo to je? Už týždeň ma bolia kĺby UKAZOVÁK a PROSTREDNÍK (kĺby čo sú dolu) ale bolia ibe keď si to chytím a pohnem s tým inou rukou.... Keď nimi hýbem ta sa nič nedeje a zápal to nie je so zúfalý prosím pomôžte............
skús to popukať
0 0
Martina12345 Martina12345

Martina12345 je offline (nepripojený) Martina12345

Moja známa mala podobné bolesti, nakoniec jej zistili ostoeporozu v 4O rokov !
Má 7 ročnú dcéru, ktorú skoro 3 roky kojila- ktovie či z toho má tu osteoporozu?
0 0
Maja39 Maja39

Maja39 je offline (nepripojený) Maja39

Zdravím všetkých,
mňa tak isto bolievajú klby- členky, bedrové... moja diagnóza je celková hypermobilita. Taktiež ma bolieva svalstvo. Musím veľa cvičiť, udržiavať pevné svaly. Tým chcem povedať, že za bolesťami klbov sa môže skutočne skrývať okrem iného aj hypermobilita. Volnejšie vezivo pustí klb do hraničnej polohy a tu sa začína opotrebovanie mimo normu, ktoré následne spôsobí bolesť klbov.
Mimochodom klbová výživa je voľne predajná v lekárni a pomohla by hocikomu z Vás. O klby v tele sa treba trochu starať. Klbova výživa regeneruje klb, šlachy, väzivo a všetko to čo je treba pre správnu funkciu klbu. Pôsobia taktiež protizápalovo.Prípravkov je veľmi veľa treba si len vybrať. Ja osobne mám už objednanú celú sadu a jednoducho dám tým klbom na frak. Veď tieto prípravky sa môžu i preventívne. Nie len vtedy keď už bolí...
Inak taktiež doporučujem silnú huspeninu, želatínu...
0 0
Viem pomôcť Viem pomôcť

Viem pomôcť je offline (nepripojený) Viem pomôcť

katarina53 Pozri príspevok
Chcela by som sa opýtať na tie kvapky AMOL, či ich dostať v lekárni a koľko stoja. Maminu veľmi bolia kĺby, ledva chodí. Ďakujem za odpoveď, myslím, že to bude zaujímať viacerých.
Doporucujem bioptron.
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak dievcata, netreba drahe lieky z lekarne..vyskusane, overene a po tyzdni sa mozete vyjadrit ako to zabera. Rano na prazdny žaludok treba zjesť obyčajnu potravinarsku kryštalicku želatínu, dostať v hociktorom potravinarskom obchode. 1 zarovnaná polievkova lyžica želatíny a toľko vody, aby ste to dostali z úst do žaludka. Dosť sa to lepí, ale dá sa to. treba to uživať aspoň tri týždne a potom pauza tri a znovu.
Samozrejme mam aj ine overene recepty alternatívnej medicíny, ale to by som musela poznat skutocný problém, či je zapal, artróza, a pod. Tou želatínou si neuškodí nik, ani mladý, ani skor narodený.
6 0
exill exill

exill je offline (nepripojený) exill

Poznám jeden prípravok, mne veľmi dobre pomohol a bol som nesmierne spokojný. A už som vyskúšal veľa podobných prípravkov, ale žiadny nemal taký účinok ako tento. Objednal som si ho cez internet na nosecco.sk
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak poraď, možno aj iným sadne a pomôže.
0 0
erika555 erika555

erika555 je offline (nepripojený) erika555

Dušičky zlaté, poraďte, čo je dobré na bolesti kľbov. Neviem, čo sa to so mnou deje, ale už pár týždňov pociťujem bolesti v kĺboch, hlavne v zápästiach a členkoch. Pripadám si ako nestabilná stará baba. Idem po schodoch alebo len tak kráčam po rovnom chodníku a zabolí ma kĺb. Mám niekedy pocit, že pri tej bolesti raz nevydržím, stratím stabilitu a spadnem. Začalo to v členkoch, ale teraz to mám aj v zápästiach. Neviem, čo to je, ale asi nie je niečo celkom v poriadku. Nemá niekto skúsenosti s bolesťami kĺbov a hlavne poraďte, čo robiť a čo môžem užívať na zlepšenie tejto situácie.



erika555 : ahoj, ja mám veľmi dobrú skúsenosť s prípravkom artro forte, ktorý ako jeden z mála artroprípravkov obsahuje kyselinu hyaluronovú, ktorá regeneruje všetky chrupavky v tele a používa sa aj pri ťažkých stavoch artrózy ( rozpad chrupaviek ). Existuje aj injekčná forma, ale poisťovňa to nehradí a 1 injekcia vyjde na cca 80 až 100 eur. Artro forte je tekuté vo forme sirupu a 500 ml fľaša vyjde na cca 14 eur ( vydrží asi mesiac). Mne sa uľavilo takmer okamžite a už 5 mesiacov nemám žiadne bolesti. Už som to poradila viacerým kamarátkam a všetky sú spokojné.

ngn-sport.sk/artro-rx-forte-500ml-d67.htm
0 0
janam17 janam17

janam17 je offline (nepripojený) janam17

Idem to skúsiť, dnes ráno to bolo poprvé, ale nelepilo sa . Dala som si na lyžičku krystalovú želatínu a zapila vodou. V pondelok sa dozviem ďalšiu diagnozu , tak poprosím o radu.
0 0
Mihi Mihi

Mihi je offline (nepripojený) Mihi

Veselý človek
Ja som si dala do poriadku bedrový kĺb (už bol "súci" na výmenu) užívaním Glukosaminu s kadidlovníkom od firmy Nutrilite.
Klb sa popravil, a dokonca sa mi obnovila aj chrupavka. Ortoped mi pri vyšetrení povedal, že som urobila zázrak, on mi nič lepšie nevie dať a že mi to vydrží pri tejto starostlivosti ďalších 50 rokov. Takže o 50 rokov mám ísť na kontrolu . Ja som nemohla užívať na klby tie "špecialitky" z lekárne, lebo moje trávenie si s tým nevedelo poradiť - všetko čo kúpite v lekárni má množstvo vedľajších účinkov a ani spolovice taký efekt ako tento GLUKOSAMIN. Tento je prírodný, nemá žiadne vedľajšie účinky a vstrebateľný niekoľkonásobne lepšie ako tie "chemické".
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

si díler?
0 0
Mihi Mihi

Mihi je offline (nepripojený) Mihi

Veselý človek
Nie, nie som díler. Firma nemá dílerov. Som nezávislý vlastník podnikania, to znamená slobodný človek.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať