Zavrieť

Porady

Dieta rozvedenych rodicov a sviatky

Dobrý deň,prosím o radu. Ako to je ked manželia nie sú ešte rozvedení a dieťa chce tráviť vianoce s otcom. Matka už teraz robí problémy , dieťaťu nadáva že v žiadnom prípade. Otec si berie chlapcov pravidelne platí na nich aj výživné. Dohodnuť sa s matkou detí je prakticky nemožné. Povedala že ak bude chlapec u neho na sviatky zavolá políciu že ho uniesol! Je možné aby syn trávil vianoce u otca bez akýchkolvek problémov? Dakujem pekne za odpoveď.
7 komentárov     zbaliť
veronikasad Na základe čoho plati výživné? Vek dietata?
sisa197171 Na zaklade dohody s matkou. Ziadala 200 eur tak ich posiela pokial neprebehne sud
avalik Preco nazov otazky vyzivne? Otec odisiel z domacnosti a zalozil si novu rodinu? Ide obprve Vianoce po rozchode?
sisa197171 Prepacte.asi som dala blby nazov otazky. Otec odisiel ale dieta pravidelne chodi k nemu. Su to druhe vianoce. Tie pred rokom travil maly doma s matkou.
avalik ani teraz to nie je ok, ved pises, ze nie su rozvedeni
buchač Je možné aby syn trávil vianoce u otca bez akýchkolvek problémov?
========================
Ak je hentá ženská taká ..., tak rozhodne NIE !!!!
Ak problémy neexistujú, tak sa vytvoria umelo.
sisa197171 Presne tak. Maly povedal ze on chce byt s ocinom. Matka robi sceny..len som potrebovala vediet ci moze zavolat polucajtov..aby sa malemu nepokazili sviatky. To radšej nech ostane doma aby mal pokojne dni.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Otec je rovnaký rodič ako matka a pokiaľ nie sú rozvedení a nie je stanovená úprava práv a povinností k maloletému dieťaťu, tak kľudne môže byť aj u otca. Policajti sa tým ani nebudú zaoberať. Ešte podotázka - koľko rokov má dieťa?
    sisa197171 Dakujem za odpoved. Dieta ma 6 rokov a ma dobry vztah s otcom

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Treba zohľadniť vôľu detí. Aj maloleté dieťa vie a má právo svoju vôľu prejaviť.

    Dieta rozvedenych rodicov a sviatky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.