Zavrieť

Porady

"Žravosť"

Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť?
Usporiadat
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

To poznám aj ja mávam takéto obdobia, vtedy vidím ako mi zo dňa na deň hrubnú stehná. A vieš čo je najhoršie, že si nejako nedokážem povedať a DOSŤ. Ak na niečo prídeš ozvi sa, vyskúšam aj ja. VEĽA ŠŤASTIA!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

maryann
stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....?
Nemať doma v zásobe nič dobrého navyše a obchody sú už zatvorené alebo ďaleko a susedia už spia
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

Paula
Nemať doma v zásobe nič dobrého navyše a obchody sú už zatvorené alebo ďaleko a susedia už spia
Keby to bolo také jednoduché
0 0
babetka babetka

babetka je offline (nepripojený) babetka

maryann
Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť?
Aj ja som mala pred nedavnom taku dilemu. Vyriesil ju baby test. Teraz sa neviem krotit v jedeni, ale viem si to aspon odôvodnit.:p
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Snažiť sa nemať doma sladkosti chipsy a kolu, ale zeleninu a ovocie. To sa fakt dá. Ak nie tak sa postaviť pred zrkadlo aj s tým niečim dobrým a keď sa uvidíš ako to vyzeráš tak TEJ v zrkadle povedz: Sviňa nedam ti žrať...
Ak ale Tvoj pohľad do zrkadla bude OK tak si dopraj aj tu dobrotu. Možno si aj môžeš dať. Nie vždy sú kočky krásne keď sú ako Tweggy...
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

Ja som si na chladničku a do kancelárie dala fotku spred piatich rokov, keď som bola štíhla a mala som 50 kg pri výške 162 cm. Odvtedy som už síce trošku priblala, ale mala som obdobia "žravosti" a pomohol mi pohľad na fotku a heslo " keď to išlo vtedy, pôjde to aj teraz". Tu pomôže len PEVNÁ VOĽA !!! a POHYB !!!

PS: a občas sa odmeniť /sladkosťou/
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Jara
Snažiť sa nemať doma sladkosti chipsy a kolu, ale zeleninu a ovocie. To sa fakt dá. Ak nie tak sa postaviť pred zrkadlo aj s tým niečim dobrým a keď sa uvidíš ako to vyzeráš tak TEJ v zrkadle povedz: Sviňa nedam ti žrať...
Ak ale Tvoj pohľad do zrkadla bude OK tak si dopraj aj tu dobrotu. Možno si aj môžeš dať. Nie vždy sú kočky krásne keď sú ako Tweggy...
Tak to s tým zrkadlom je fakt dobré, ale vieš, že to so mnou nič neurobilo Zjedla som si svoju doboštičku a odišla som s výčitkami, že pred 3 rokmi som vážila o 10 kg menej. Neviem sa toho zbaviť. Myslela som si, že keď bude malá behať vybehám to s ňou! Ale kdeže!!!!

Poznám problém zakladateľky témy!
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Zvyčajne mi pomôže mať neustále poruke pohár (fľašu) vody a popíjať z nej. Keď ani to nepomôže dám si presne to, na čo mám chuť. Síce som neschudla, ale dva roky som už nepribrala, čo vzhľadom na moje tempo priberania "po deťoch" je aj tak dobrý výsledok.

Ja mávam najväčší problém večer - stále som chodila do špajze, čo by som si dala - v poslednom čase mám vždy doma ríbezľové víno, dám si pohár a je po maškrtení - hroznové biele ani červené nemalo ten účinok. Neviem prečo a či je to náhoda.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

maryann
Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť?
Tak to poznám. Najlepší recept je zacvičiť si aspoň sklápačky- trocha rozprúdiť krv a uvolniť endorfíny. Ale vždy to nie je také jednoduché - kto by cvičil keď nemusí...Pomáha aj teplá voda- letná v množstve aspoň 2 poháre s citrónom. Hlavne nejesť veľa sacharidových jedál tie rozkolíšu hladinu cukru a potom máme stále pocit hladu. "Teória mi ide...."
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Ja mávam takéto stavy, keď mám málo práce. U mňa zaberá - niečím sa zamestnať. To si potom ani nespomeniem, že som na čosi mala chuť. Niekedy stačí keď sa napijem.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

..A za všetko môžu aj hormóny...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Ninna
..A za všetko môžu aj hormóny...
Áno ...... aj ja sa na ne vyhováram........
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Ale tak čo už veď nemôžme byť všetky štíhle..A žijeme len raz. Ale zase nežijeme preto aby sme jedli, ale jeme aby sme žili!
0 0
Itababa Itababa

Itababa je offline (nepripojený) Itababa

ja som si myslela že to mám iba ja ked ma pochytí žravosť snažim sa chrumkať pukance ,chrumkavé platky alebo tie pufované výrobky,velmi pomôže sušené ovocie.Vela vela vody hlad je prezlečený smäd
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Nika
Ja mávam takéto stavy, keď mám málo práce. U mňa zaberá - niečím sa zamestnať. To si potom ani nespomeniem, že som na čosi mala chuť. Niekedy stačí keď sa napijem.
A ja aj keď mám veľa práce...robím všeličo iné a dostávam sa aj do menovaného stavu.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

ALDA
A ja aj keď mám veľa práce...robím všeličo iné a dostávam sa aj do menovaného stavu.
No tak to ti už niet pomoci............................:p
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Do pracovne som si kúpila novú skriňu. Na dverách má zrkadlo. Ja sedím za PC, pozriem doľava a zblednem. Vyskúšajte to a chuť na žrádlo Vás prejde ako mňa. Alebo vyhodím skriňu.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Danila
Do pracovne som si kúpila novú skriňu. Na dverách má zrkadlo. Ja sedím za PC, pozriem doľava a zblednem. Vyskúšajte to a chuť na žrádlo Vás prejde ako mňa. Alebo vyhodím skriňu.
Dani, mám za chrbtom skriňu, po pravej strene zasa zrkadlo na chodbe samé zrkadlá atď..a kukám,kukám, že zatiaľ si aspom udržujem postavu
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ALDA
Dani, mám za chrbtom skriňu, po pravej strene zasa zrkadlo na chodbe samé zrkadlá atď..a kukám,kukám, že zatiaľ si aspom udržujem postavu
Tak niektorá z nás kúpila nekvalitné.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

No baby, založili ste super tému. Teraz som ju zbadala a kým som prešla od začiatku po koniec tak som vyhladla. U mňa to vyzerá asi tak, že keď sadám k počítaču, tak si tu spravím miestečko, a naukladám si bložený chlebík, kávu, jogurtík, čokoládovú tyčinku, jabĺčko /keď ma chytia výčitky svedomia zo žravosti / - taký malý piknik. Alebo, stáva sa mi, že pizzu zapíjam čajom na chudnutie /pre dobrý pocit, že robím niečo aj pre chudnutie :p /, alebo oravskú slaninku jem s grahamovým rožkom.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať