Zavrieť

Porady

"Žravosť"

Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť?
Usporiadat
ivička ivička

ivička je offline (nepripojený) ivička

Ahoj chudnúce dievčatá!
V pondelok som vždy strašne zle naladená, lebo cez víkend vždy poruším diétu na celej čiare. V piatok sme boli na párty pred bratrancovou svadbou a posadili nás do miestnosti plnej zákuskov a tortičiek a ja som sa samozrejme nezdržala aj keď som sa snažila a z každého zákusku, ktorý mi padol do oka som len trochu odhryzla - môj manžel sa držal hrdinsky a všetky načaté zákusky za mnou dojedal. Pokračovala som v jedení aj v sobotu a v nedeľu aj keď nie veľké porcie ale často !!!! Teraz ma to veľmi mrzí, ale dnes už zase hrozienkujem, čajíkujem a vodičkujem. A už som oznámila kamoškám, že večer ideme cvičiť do telecvične. A ja sa predsa nevzdám a do stužkovej schudnem tak, že všetci zo mňa spadnú na zadok!!!!!!! Veď my sme predsa všetky krásne a štíhle a budeme ešte štíhlejšie.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Nič si z toho nerob, veď môžeš jesť všetko ale s mierou, kdesi som čítala o 36 hodinovom cykle, každé 3 hodiny ale malé porcie, no a keď ste mali takú slávu hold to sa všetko odpúšťa, no dievčatá povedzme si to otvorene, ktorá by ste vydržali keď sa na vás zo stola usmieva toľko zákuskov ja veru nie ja by som na 100% papkala a mastila som si bruško ako mi je dobre, neviem ako vám, ale ja keď som najedená je mi úžasne, ale poviem vám teraz som natrafila na tú správnu diétu 90 dňovku a vôbec niesom hladná a je mi prosto skvele, skúste ju, možnože aj vám sa bude páčiť a hlavne dariť držím vám všetkým palce sržte sa šťabajzny.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Tak čo dievčatá ako sa máte, popíšte ako pokračujete v krášlení svojho tela, ako to ide? A čo vaše polovičky všimnú si niečo alebo majú na očiach klapky?
Držte sa určite to pôjde ak veľmi chceme a držíme si palčeky, veď bojujeme spolu.
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

Kočky, som rada, že Vám to tak super ide. Bodaj by som aj ja mala takú pevnú vôľu ako vy....
Ja síce nedržím 90-dňovku, ale začala som pravidelne každý večer cvičiť (s vínimkou jedného dňa to bude už takmer 2 týždne). S tým jedlom je to u mňa ako s aprílovým počasím. Chvíľu si dávam pozor, chvíľu na to totálne kašlem. Čo už so mnou...?
Hlavné je - byť psychicky v pohode, dobre sa cítiť a baby, nezabúdajte na úsmev - "s usměvem jde všechno líp"
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Musíš mať niečo, čo ťa bude do chudnutia posúvať, ja mám schovanú fotku na ,ktorej som fakt HROZNÁ a keď mám slabú chvíľku a s prepáčením by som žrala vytiahnem fotku až ma strasie a mám pokoj, ale zasa sa to nedá stále človek potrebuje aj troška potešenia myslím z jedla, ale hovorím vám dievčatá skúste 90 dňovku, neverila som, že to vydržím teraz som na nej už cez 2 týždne a stále ma to baví hlavne asi preto, že niesom hladná, pretože to sú ozaj veľké porcie, ja keď si podľa receptu idem variť, zmenším si pokrmy, lebo viem, že by toho bolo veľa a keď nezmenším dám do mrazáku a keď príde určený deň nevarím, len vytiahnem.
Neverili by ste, maslela som si, že mi to pôjde na city sama sebe chystať, že sa mi to nebude chcieť, ale normálne ma to baví asi je to tým, že vidím výsledky, tak sa teším na každý ďaľší deň.
Ozaj Maryann ako cvičíš, doma alebo niekde chodíš?
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

Lucuš
Ozaj Maryann ako cvičíš, doma alebo niekde chodíš?
Cvičím doma. Mne sa všetky tuky usádzajú v oblasti bokov a stehien, takže sa sústreďujem hlavne na tieto partie .

PS: včera som to zasa porušila. Prišla som domov neskoro a bola som taká unavená, že mi ani nenapadlo cvičiť .
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

PS: včera som to zasa porušila. Prišla som domov neskoro a bola som taká unavená, že mi ani nenapadlo cvičiť .[/quote]

Nič si z toho nerob, stáva sa, veď píšu, cvičiť vám stačí 2x do týždňa, tak neviem ako to je.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
dogicka
Vďaka za povzbudenie, ja mám pocit, že mi to až tak úžasne nejde, ale budem sa snažiť. Úžasne to ide tebe podľa toho čo píšeš určite tých 90 dní vydržíš, tak pravidelne píš, aby sme vedeli ako sa ti darí. Pekný deň
dogicka a z čoho to Ty chceš chudnúť,veď Ťa potom už ani neuvidíme.
Ja mám pocit,že keby som sa dostala na Tvoju váhu,rodina by smutne skonštatovala,že som zmizla,alebo ma uniesli ufóni.
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

...bože veď je to tak jednoduché:

**** N E Ž E R !!! ****
0 0
ivička ivička

ivička je offline (nepripojený) ivička

Milý premiko neviem koľko máš kíl ale by som ti priala takých 150 aby si si vyskúšal to slávne "nežer", asi si nikdy nechudol, lebo by si vedel, že niekto ani nežerie a aj z toho mála čo zje pomaličky priberá.
Dnes som vstala bojovne naladená tak to preto. Ináč dievčatá v práci a aj doma mám starosti a vtedy aj keď nejem nechudnem ale na víkend si idem navariť tú novú chudnúcu polievku podobnú ako tukožrútsku len s pridaním bôbu, karfiolu, kelu. Lebo skužková pred dverami a už som vyše týždňa nič neschudla !!!
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Dievčence fandím vám a cítim s vami a viem aké je to ťažké, nepapať na čo je chuť.Musíte vydržať,keď chcete byť krásne.Môžem vám povedať,že fakt,keď človek schudne úplne inak vyzerá.Ja som volakedy držiavala dietu,ale len takú,že som nejedla chlieb a jedla som len malé množstvo a skákala som a skákala.Vždy som schudla.Teraz sú už modernejšie metódy,tak skúšajte a pevnú vôľu vám prajem a uvidíte,aké budete krásne a šťastné,ak budete mať o pár kíl menej.
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

ivička
Milý premiko neviem koľko máš kíl ale by som ti priala takých 150 aby si si vyskúšal to slávne "nežer", asi si nikdy nechudol, lebo by si vedel, že niekto ani nežerie a aj z toho mála čo zje pomaličky priberá.
Dnes som vstala bojovne naladená tak to preto. ..........
......

.... hehehe, len by som rad vedel kolke z vas to chudnutie naozaj potrebuju !?....

.... mal som podobny problem.... prestal som fajcit zo dna na den, behom mesiaca som pribral 30 kg, sice nebolo to az take hrozne, pretoze dovtedy som bol chudy az moc, ale tak ako som prestal fajcit, tak som velmi rychlo dokazal trosku skorigovat i svoju vahu..... je to len o pevnej voli !.... preto to tvrde - NEZER !

.... staci trosku sebakontroly a ziadny problem......
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Melnick
dogicka a z čoho to Ty chceš chudnúť,veď Ťa potom už ani neuvidíme.
Ja mám pocit,že keby som sa dostala na Tvoju váhu,rodina by smutne skonštatovala,že som zmizla,alebo ma uniesli ufóni.
Majka si zlatá, vieš ako sa mi to dobre počúva, ešte môžeš pokračovať, hihihi..... Si ma mala vidieť keď sa mi narodila pred 2 rokmi dcérka mala som o 20 kg viac och bože. Ja chcem schudnúť len také 3-4 kg, ktoré som nabrala cez leto (to vieš, samé grilovačky a opekačky), nie je to veľa len sa nevojdem do žiadnych nohavíc ani sukní, a nechce sa mi meniť šatník...... No ale keď budem stará mama ako ty, a budem aj ja taká kočka......
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

No dievčence konečne sa pripájam aj ja do diskusie. S Lucuš si píšeme denodenne správy o vývoji nášho boja s nepriateľom zvaným OBEZITA. No jej sa to darí perfektne, zničila už minimálne 6 nepriateľských línií. Lenže ja dievky moje - stále prehrávam. Jedinou výhrou bolo, že som sa konečne vošla do domovského stanu zvaného RIFLE. Obliekla som ich a ľla som v nich aj do práce. Sláva brucho mám trošku menšie, ale boky a stehná NIŠT!!!
Tak išla som do kníhkupectvá a kúpila JU - 90 DŇOVKU!!!!
Je fakt super mať ju doma a vyrábať si jedielko z množstva receptov. Ja som bola vždy odkázaná na receptík od LUcky, ale teraz to má môj nepriateľ prehratý boj. Od zajtra začínam a od začiatku a s novou motiváciou. Kostým v skrini vysí, ale až keď zhodím cca 8kg môžem naň siahnúť. Držte preto babuľky palce, aby tento boj mal nepriateľ zvaný "OBEZITA" prehratý!!!
Dnes som mala dúfam, že posledné školenie a už sa nebudem môcť vyhovárať, že sa mi nedalo esť to čo som mala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ďakujem Ti Viktória. Držím Ti palce, ale ty to zvládneš aj bez toho veď si SUPER ŽENA!!!
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Ako vám ide chudnutie babenky? Veď dajte nejaké rady, typy a iné čo máte už odskúšané!!!!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

No Viktória vyzerá to, že žiadna kočka s nami nedrží basu tak sme na to len my dve spolubojovníčky! A čo vy ostatné ste spokojné ako vyzeráte, nechcete si zlepšiť svoju postavu a držať s nami?
0 0
ivička ivička

ivička je offline (nepripojený) ivička

Ale, ja tú basu s vami držím kočky, len som vôbec nemala na nič čas. Jem každé štyri hodiny trošku, ale všetko, necvičím, ale pri všetkom tancujem, lebo nemám na nič čas táto zima mi prešla cez rozpočet som zahrabaná v robote /zato môže banka/ a v záhrade zato môže zima, ale blíži sa nov tak budem počas troch dní piť len vodu, čaj a šťavy. Dúfam , že to zvládnem, lebo stužková o mesiac a v sobotu ideme na nákupy šiat. Držte sa, skoro sa ozvem.
0 0
KON-EKON KON-EKON

KON-EKON je offline (nepripojený) KON-EKON

...od júla 10 kg dole, žiadna dieta, úplne iný prístup. Podstata prečo jeme je dôležitá. Kúpila som si magnezit- kamienok, ten pomáha chudnúť a najmä som si uvedomila, že hlad- je hlad po niečom. Že aj naše sladkosti majú svoju podstatu v hlave. Sladkosť - alias láska. Chýba nám láska. A to čo je perlička v stravovaní - sladké ja ako perlička v živote - láska.
Niekedy je to forma našej obrany - sám organizmus hľadá spôsob ako sa chrániť pred vonkajšími vplyvmi.
Zmenila som pohľad na jedlo, zmenila som ľudí okolo seba, zmenila som veľa vecí a darí sa mi postupne zhadzovať. Ale kým som si tých nespočet príčin neuvedomila, musela som kývať bradou. Tiež môžeme mať blok, ak si nás partner žiada vyslovene štíhlu a my z toho už máme v duši horor, čo keď priberiem, stres vytvorí blok a už to ide samo niekam, niekto naberá niekto chudne.
Nuž a pohyb, aspoň častejšia chôdza, prechádzky, čas na seba. Nemusia to byť hororové cviky, dobrí sú piati tibeťania. Odstráňte duchovnú príčinu a potom sa rozhýbu tuky. Urobme si vo všetkom poriadok a budeme ho mať aj v sebe.. Držím palec..
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

Lucuš
No Viktória vyzerá to, že žiadna kočka s nami nedrží basu tak sme na to len my dve spolubojovníčky! A čo vy ostatné ste spokojné ako vyzeráte, nechcete si zlepšiť svoju postavu a držať s nami?
nuz neviem, zlepsit si postavu dietou? to je najvacsie zlo pre organizmus ake moze byt
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať