Zavrieť

Porady

Daň z motorových vozidiel

1.11.2004 Vyšiel v zbierke zákonov zákon č. 582/2004, ktorý okrem iného upravuje aj daň z motorových vozidiel. Na stránke www.finance.gov.sk je už aj návrh tlačiva na daňové priznanie k dani z motorových vozidiel, ktoré by malo platiť od 1.1.2005.
Usporiadat
simonalili simonalili

simonalili je offline (nepripojený) simonalili

Dobrý deň!

Mohli by ste mi poslať
SADZOBNÍK DANE ZA MOTOROVÉ VOZIDLÁ za mesto Košice, nevedela som to nikde najsť, dakujem pekne
0 0
zazuSA zazuSA

zazuSA je offline (nepripojený) zazuSA

simonalili Pozri príspevok
Dobrý deň!

Mohli by ste mi poslať
SADZOBNÍK DANE ZA MOTOROVÉ VOZIDLÁ za mesto Košice, nevedela som to nikde najsť, dakujem pekne
danove riaditelstvo slov. republiky tam to urcite najdes, alebo daj do googla daň z motorových vozidiel Košice, ale za posledny rok a hned prvy odkaz a tam to je
0 0
Pipixon Pipixon

Pipixon je offline (nepripojený) Pipixon

Pozrite sa na túto adresu je tam programík na vypĺnanie tlačiva na daň z motorových vozidiel a sú v tom aj sadzby pre jednotlivé kraje :

najdite si v google : formstudio expres


a tlačivá su na druhej strane -nemohol som dať odkazy na webstranky pretože ?

<CENTER>Odkaz na webovú adresu môžete len ak počet Vašich príspevok na Porada.sk je 15 a viac. Momentálne máte 0 príspevkov.

Odstráňte webové odkazy (linky) vo vašom príspevku ak si želáte príspevok pridať.</CENTER>



tie sadzby su na stranke podnikam.sk alebo najdite v googli : sadzby dane z motorových vozidiel 2009
Naposledy upravil Pipixon : 12.01.10 at 12:02 Dôvod: priloha
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať