Zavrieť

Porady

Divné zaheslovanie tém

Chcel by som sa opýtať či aj pre ostatných sú zaheslované normálne témy napr. http://www.porada.sk/t35312-mam-naro...ho-pomeru.html , http://www.porada.sk/t35313-zakon-o-...mestnanca.html ? Stalo sa mi to už pri viacerých témach.Divné je že tam Jozef môže napísať odpoveď ale medzi príspevkami cez nick ich nemá uvedené.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Aj pre mňa je to zaheslované. Je to neverejná Porada.
    A ako vieš, že tam môže prispievať, keď sa tie témy ani nedajú otvoriť, lebo vypíše:

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Smiem sa tíško spýtyť, aký má praktický význam, aby sme tie zaheslované, neverejné témy mali vôbec "videné" na hlavnej sttánke?

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    podľa mňa sú to jednoducho témy na ktorých sa ešte "pracuje"..
    ale súhlasím s Pauli, že nemali by byť zobrazené na stránke..

    jananov je offline (nepripojený) jananov

    jananov
    Paula
    Smiem sa tíško spýtyť, aký má praktický význam, aby sme tie zaheslované, neverejné témy mali vôbec "videné" na hlavnej sttánke?
    A smiem sa ja tíško spýtať, prečo sú tieto témy zaheslované (neverejné)? Nepovažujte prosím moju otázku za rýpanie, lebo tak by to mohlo vyznieť, ja len naozaj neviem dôvod zaheslovania týchto otázok, asi mi niečo ušlo. Ďakujem. Jana

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    jananov
    A smiem sa ja tíško spýtať, prečo sú tieto témy zaheslované (neverejné)? Nepovažujte prosím moju otázku za rýpanie, lebo tak by to mohlo vyznieť, ja len naozaj neviem dôvod zaheslovania týchto otázok, asi mi niečo ušlo. Ďakujem. Jana
    Súhlasím s názorom, že ide, napríklad, o rozpracované príspevky väčšieho rozsahu, ktoré budú odheslované vtedy, keď si autor bude myslieť, že už "dozreli".
    Súhlasím aj s tým, že by takéto príspevky nemali byť viditeľné pre "nezainteresovaných".
    Predpokladám, že Richard pre nás pripravuje nejakú novinku a asi ju ešte testuje v spolupráci s niektorými poraďákmi.
    Preto to chce asi trochu trpezlivosti. Určite si viacerí pamätáte, že približne pred rokom pre nás Richard v tomto predkoncoročnom čase pripravil množstvo noviniek, ktoré dnes už považujeme za samozrejmosť.
    Naposledy upravil endrju : 04.11.06 at 14:38

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    endrju
    Určite si viacerí pamätáte, že približne pred rokom pre nás Richard v tomto predkoncoročnom čase pripravil množstvo noviniek, ktoré dnes už považujeme za samozrejmosť.
    táto dnešná novinka je zaujímavá a príjemná hľadáme

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    súhlasím s Vami, že nedorobky by nemali byť zobrazované na hlavnej stránke... vlastne sa tam ocitli nedopatrením .-)

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Richard
    súhlasím s Vami, že nedorobky by nemali byť zobrazované na hlavnej stránke... vlastne sa tam ocitli nedopatrením .-)
    No a naša zvedavosť na Porade je tiež namieste, chceme vedieť, aký darček má pre nás teraz pán Mihál, alebo ktokoľvek, kto nám tu "naservíruje" ťaháky pre našu ďalšiu prácu, kde sú zmeny pravidelné, ako letné búrky...
    Už sa tešíme a ďakujeme!

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    lenkak
    tešíme sa na všetky zmeny.
    Na všetky niéééééééééééééééééé.
    Existujú aj zmeny k horšiemu. Na také sa neteším.
    Zmeny k lepšiemu, to ááááááááááááááááááno. Na také sa teším. VEĽMI.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    endrju
    Súhlasím s názorom, že ide, napríklad, o rozpracované príspevky väčšieho rozsahu, ktoré budú odheslované vtedy, keď si autor bude myslieť, že už "dozreli".
    Súhlasím aj s tým, že by takéto príspevky nemali byť viditeľné pre "nezainteresovaných".
    ...áno, ide o rozpracované príspevky veľmi veľkého rozsahu (to tu ešte - na Slovensku - nebolo), budete dúfam príjemne prekvapení.

    A to, že vidno názvy a hlavičky tých príspevkov - aspoň vidíte, že sa máte na čo tešiť.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    endrju
    Na všetky niéééééééééééééééééé.
    Existujú aj zmeny k horšiemu. Na také sa neteším.
    Zmeny k lepšiemu, to ááááááááááááááááááno. Na také sa teším. VEĽMI.
    endrju:
    od Richarda a Jožka môžme čakať len tie pozitívne zmeny.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.