Zavrieť

Porady

centrum voľného času

Prosím Vás, treba nejakú špeciálnu licenciu, príp. splniť nejaké špeciálne požiadavku na vzdelanie a pod. ak si chcem založiť centrum voľného času pre deti a mládež ( bude tam tanečný krúžok, modelovanie atď... )
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    http://www.porada.sk/t86144-sukromne...ml#post1002311

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Budeš to vykonávať na záklae živnosti ako podnikateľskú činnosť alebo chceš použiť nejakú formu neziskovej organizácie a robiť to ako neziskovú činnosť ?

    bazil je offline (nepripojený) bazil

    Vesely chlapak bazil
    Práveže ide o činnosť podnikateľa, nie vo forme neziskovky, ale priznám sa nikoho kto by to ako podnikateľ robil nepoznám.

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Neviem si ani celkom predstaviť ako by si si zadefinoval predmet činnosti, živnosti. Jedine cez voľnú živnosť ako organizovanie voľnočasových aktivít pre deti a mládež v rámci voľnej živnosti, organizácia vzdelávacích, kultúrnych a spoločenských akcií v rámci voľnej živnosti a v tom prípade ti stačí požiadať o voľnú živnosť, navštíviť príslušný Obvodný úrad, odbor živnostenského podnikania a poradiť sa s pracovníčkami či také niečo môže byť schválené.

    machita je offline (nepripojený) machita

    machita
    Ako si to nakoniec vyriesil,prosim?Resp.viete niekto este ohladne tejto temy poradit?Dakujem Vam velmi pekne!!!

    machita je offline (nepripojený) machita

    machita
    Zdenka,dakujem za ten link..viem o nom. Len je to stale jeden zacykleny kruh..tak som si myslela,ze by aspon niekto mohol narovinu udat daku svoju skusenost ohladom zakladania CVČ, alebo len postupu pri prevadzkovani kurzov - joga, aerobic, modelarstvo,...Som v tom stratena.

    flaniko je offline (nepripojený) flaniko

    flaniko
    taktiež rozmýšľame nad niečím podobným.......súkromné cvč nechceme, chceme to na živnosť..... organizovať stále
    ( doučovanie, príprava na školu, jazykové kurzy) a príležitostné ( výlety, prázdninové tábory, príprava na rôzne sviatky, predstavenia, premietania filmov, rodinné víkendy ) aktivity.......robí niekto niečo podobné a vedel by nám pomáhať?......môžeme dostať nejaké financie na začiatky-hlavne na didaktické pomôcky a na zariadenie ???

    Sonyta je offline (nepripojený) Sonyta

    Sonyta
    Dobrý deň, pracujem s detičkami a rada by som založila CVČ na živnosť, tú už mám.
    Kde mám požiadať o začlenenie do siete zariadení, aké dokumenty musím mať vypracované ?
    Prosím poraďte.

    centrum voľného času

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.