Zavrieť

Porady

prípadová štúdia...

zdravím...
mám jednu veľkú prosbu....
síce sama neviem prečo, ale rozhodla som sa študovať manažment... a tak mi treba... teraz mám robiť prípadovú štúdiu z marketingu...
prosím, nemáte niečo??? neviem ako začať, pokračovať... a vlastne neviem ani ako skončiť...
keby som si aspoň niečo prečítala, nejaký vzor...
ide o podniky (pohostinstvá)...
tak keby ste boli taký milí a zlatí... ja by som bola zas vďačná...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    layla je offline (nepripojený) layla

    layla
    ahoj napis mi do SS co konkretne by si potrebovala mam niekolko studii z marketingu a napis ece na akej skole studujes

    randy je offline (nepripojený) randy

    randy
    ďakujem veľmi pekne...
    dúfam, že raz budem aj ja aspoň v niečom taká zdatná, aby som mohla poradiť....
    prajem pekný večer....

    jipi je offline (nepripojený) jipi

    jipi
    Ahoj, kde študuješ? A koľkatáčka si? Ja tiež študujem management a zatiaľ sme to nepísali, ale ak to budeš mať hotové, mohla by si sa podeliť nech mám potom aspoň predstavu
    AHOJ..., mam na teba velku prosbu..., potrebovala by som pomoc pri pisani pripadovej studie z personalistiky..., nerada otravujem, ale nemam uz vela casu na pisanie...., nevedela by si mi v tom smere pomoct???
    Naposledy upravil marcela27 : 19.11.08 at 12:32 Dôvod: layla

    blazonko je offline (nepripojený) blazonko

    blazonko
    Ahojte. Jedna veľmi súrna prosba. Nemáte niekto typ na mentálnu rozcvičku na prípadovú štúdiu z manažmentu ľudských zdrojov - téma adaptácia zamestnancov. Potrebujem to fakt veľmi súrne.
    Všetkým vopred vrelá vďaka.
    Ahojte, potrebovala by som prípadovú štúdiu na produktovú politiku,ale neviem ako začat a akú to má mať štruktúru, nemáte niekto prípadovku ohľadom tejto témy , prosím. Súrne, za pomoc velmi pekne vopred ďakujem,ak by sa niekto našiel.

    prípadová štúdia...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.