Zavrieť

Porady

Kvalitný software na evidenciu majetku

Milí poraďáci,
neviete mi poradiť skutočne kvalitný software na evidenciu dlhodobého, ale aj drobného krátkodobého majetku, ktorý by vytváral aj osobné karty, strediská, poprípade by obsahoval riešenia aj s použitím čiarového kódu. A samozrejme robí odpisy, oprávky a ostatné náležitosti podľa legislatívy. Máme veľký súbor hlavne drobného majetku - veľmi rôznorodý - napr. aj kostýmy, kroje a pod., ktorý je potrebné evidovať podľa druhov, zamestnancov a pod. Doterajší softwar mi firma ESET prestala udržiavať, za čo ju preklínam. Je to dosť súrne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    Mne velmi vyhovuje SW od Krosu Omega. Da sa ziskat aj modul len majetok len jednu vec zatial neriesi a to ciarove kody. Inak je tam vsetko teda vsetko co ja potrebujem skus pozriet ak by si surne nepotrebovala ciarove kody tak by to malo splnat vsetko. Skus www.kros.sk

    majo02 je offline (nepripojený) majo02

    majo02
    kaska
    Milí poraďáci,
    neviete mi poradiť skutočne kvalitný software na evidenciu dlhodobého, ale aj drobného krátkodobého majetku, ktorý by vytváral aj osobné karty, strediská, poprípade by obsahoval riešenia aj s použitím čiarového kódu. A samozrejme robí odpisy, oprávky a ostatné náležitosti podľa legislatívy. Máme veľký súbor hlavne drobného majetku - veľmi rôznorodý - napr. aj kostýmy, kroje a pod., ktorý je potrebné evidovať podľa druhov, zamestnancov a pod. Doterajší softwar mi firma ESET prestala udržiavať, za čo ju preklínam. Je to dosť súrne
    Ahoj, ja používam SW MADO, má aj majetok. Pozri www.madosoft.sk. Možno ti bude vyhovovať.

    kaska je offline (nepripojený) kaska

    kaska
    Prešla som si demoverziu Kros, ale evidencia drobného majetku má jednú veľkú chybu - nedá sa tam jedným zápisom zadať, že máme 350 stoličiek toho istého druhu, 98 stolov, 16 krojov a pod. - každá stolička , každý predmet osobitne - pre nás nepoužiteľné.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Kaska v MRP ide zadať 98 ks z rovnakého druhu. www.mrp.sk
    Je to v evidencii, karta, počet jednotiek.

    Ina22 je offline (nepripojený) Ina22

    Ina22
    Skus pozriet www.tangram.sk, da sa sledovat podla roznych kriterii a v marci az juni 2007 pribudnu ciarove kody na stitky - bude ich generovat SW sam + inventura majetku bude mozna cez terminal, ktory ma snimac ciaroveho kodu.

    fitosk je offline (nepripojený) fitosk

    :-) fitosk
    kaska Pozri príspevok
    Milí poraďáci,
    neviete mi poradiť skutočne kvalitný software na evidenciu dlhodobého, ale aj drobného krátkodobého majetku, ktorý by vytváral aj osobné karty, strediská, poprípade by obsahoval riešenia aj s použitím čiarového kódu. A samozrejme robí odpisy, oprávky a ostatné náležitosti podľa legislatívy. Máme veľký súbor hlavne drobného majetku - veľmi rôznorodý - napr. aj kostýmy, kroje a pod., ktorý je potrebné evidovať podľa druhov, zamestnancov a pod. Doterajší softwar mi firma ESET prestala udržiavať, za čo ju preklínam. Je to dosť súrne
    Váž. Kaska,

    odporučil by som Ti výborný SW na evidenciu majetku a ostatné doplnkyčo s podnikaním súvisia, je to SW postavený na platforme na ktorý sa aplikujú jednotlivé moduly a všetko je integrované do jedného celku, výborne sa s ním manipuluje a je šitý na mieru. čiarové kódy, PDA či ostatné doplnky sú zamozrejmosťou.
    Info. na obchod_sk"zavináč"ace-eprise.com

    Kvalitný software na evidenciu majetku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.