Zavrieť

Porady

Kupna zlnuva na byt

potrebovala by som pomoc potrebujem daky návrh na KZ na byt ak ju niekto ma prosim poslite mi hu dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vrto007 je offline (nepripojený) vrto007

    vrto007
    Posielam Ti nejaký vzor KZ, mal by byť v poriadku. Treba si dať pozor a u všetkých osôb vypisovať aj rodné priezvisko. Ak by si potrebovala vzor návrhu na vklad, napíš a pošlem Ti aj ten.

    lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

    lubica_02
    stanka613
    potrebovala by som pomoc potrebujem daky návrh na KZ na byt ak ju niekto ma prosim poslite mi hu dakujem
    Ja tuto zalezitost momentalne riesim s pravnikom. Nejde predsa o malu sumu, tak istota je istota. Riad sa vlastnym rozumom a citenim.
    Drzim palce.

    GC_DIABLO je offline (nepripojený) GC_DIABLO

    GC_DIABLO
    To: Vrto007
    mohol by si prosim ta postnut aj ten vzor navrhu na vklad, pripadne vzory dalsich dokumentov suvisiacich s predajom / kupou bytu ak nejake este mas (napr. zmluvu ohladne zalohy a pod). VELMI DAKUJEM!

    vrto007 je offline (nepripojený) vrto007

    vrto007
    To: GC_DIABLO.
    Prikladám Návrh na vklad, ostatné veci momentálne nemám k dispozícii, som "mimo". Neviem presne, čo by si potreboval ohľadne zálohy, toto sa dá poriešiť v rámci kúpnej zmluvy. To by som ti mohol poslaľ až o týždeň.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.