Zavrieť

Porady

Editovateľné tlačivá DP za rok 2006

Ahojte, má niekto z Vás editovateľné tlačíva DP?
Na stránke "dsrs" sú, no neviem sa tam dostať aby mi to vpisovalo údaje.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    dipe
    Ahojte, má niekto z Vás editovateľné tlačíva DP?
    Na stránke "dsrs" sú, no neviem sa tam dostať aby mi to vpisovalo údaje.
    Ďakujem
    Editovateľné znamená, že sa do nich dá vpisovať primo v počítači? Lebo také na stránke drsr ešte len budú: "v súčasnosti zatiaľ nie je možné vyplniť daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb typ A alebo typ B za rok 2006. Vzhľadom na technickú a časovú náročnosť predpokladáme jeho zapracovanie v priebehu mesiaca február 2007. O zapracovaní daňových priznaní budeme používateľov informovať prostredníctvom Portálu daňovej správy."

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Pripájam sa k Janka 6685 - na stránke DRSR v ponuke "daňové tlačivá" - vyplnenie tlačív na internete ešte nie sú dopracované a sprístupnené:

    http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/...ElVRS82XzBfQk4!

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ale už sú vo FormEdiku, aj nové výkazy - Súvaha a VZS, dnes som si ich stiahla a vyplnila, kúpiť si FormEdik sa oplatí, je tam všetko!

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    A taktiež všetky tlačivá potrebné k odovzdaniu na rôzne inštitúcie sú zapracované v každom slušnom účtovnom alebo mzdovom SW.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Manual
    A taktiež všetky tlačivá potrebné k odovzdaniu na rôzne inštitúcie sú zapracované v každom slušnom účtovnom alebo mzdovom SW.
    ... škoda, že len v slušnom! MRP DOS tam nepatrí, fňuk!

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    ani mnohé ostatné,...
    záleží len od používateľov ako sa rozhodnú,
    ale vo väčšine budú tolerovať určité nedostatky, a nahradzovať si ich inými možnosťami.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    ondrejvla
    ... škoda, že len v slušnom! MRP DOS tam nepatrí, fňuk!
    Možno aj patrí, ale SW pod DOS to jednoducho nevedia...

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    ondrejvla
    Ale už sú vo FormEdiku, aj nové výkazy - Súvaha a VZS, dnes som si ich stiahla a vyplnila, kúpiť si FormEdik sa oplatí, je tam všetko!
    Tak toto mi akosi asi ušlo-aké nové výkazy??

    apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

    apsgroup
    Nemajú sa používať prvykrát až za danové priznanie r.2007???
    Vyšli vo fin.spravodaji.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    apsgroup
    Nemajú sa používať prvykrát až za danové priznanie r.2007???
    Vyšli vo fin.spravodaji.
    Podľa mňa áno - preto som sa preľakla, ale ostala som teraz normálne zneistená, tak ako sa to vždy stane, ak niekto povie niečo nové

    Tlačivá sú uverejnené vo FS č. 12/2006 a je tam napísaná veta /zas tak aby jej nie všetci jasne rozumeli- toto Opatrenie sa prvýkrát použije pri zostavovaní individuálnej účtovnej závierky za účtovné obdobie, ktoré končí po 1.1.2007 , t.j. podľa môjho výkladu až za rok 2007...Ide o Opatrenie č. MF/25812/2006-74 s účinnosťou od 1.1.2007...

    P.s. Vlasti nestraš

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    evina
    Podľa mňa áno - preto som sa preľakla, ale ostala som teraz normálne zneistená, tak ako sa to vždy stane, ak niekto povie niečo nové

    Tlačivá sú uverejnené vo FS č. 12/2006 a je tam napísaná veta /zas tak aby jej nie všetci jasne rozumeli- toto Opatrenie sa prvýkrát použije pri zostavovaní individuálnej účtovnej závierky za účtovné obdobie, ktoré končí po 1.1.2007 , t.j. podľa môjho výkladu až za rok 2007...Ide o Opatrenie č. MF/25812/2006-74 s účinnosťou od 1.1.2007...

    P.s. Vlasti nestraš
    Evi niéééééééééé! Ja som už mala vypísané pôvodné a šikovnica preukrutná som ich skartovala a vypísala nové, bez toho, aby som si to prečítala poriadne, môj výklad bol za vyhotovenie závierky roku 2006, zostavenej k 31.1.2007! A teraz zasa prepisovať?

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    ondrejvla
    Evi niéééééééééé! Ja som už mala vypísané pôvodné a šikovnica preukrutná som ich skartovala a vypísala nové, bez toho, aby som si to prečítala poriadne, môj výklad bol za vyhotovenie závierky roku 2006, zostavenej k 31.1.2007! A teraz zasa prepisovať?
    No Vlasti ja podobné problémy ešte zďaleka nemám. Ani staré,ani nové no proste zatiaľ - NIJAKÉ
    Ale zatiaľ čo ja tu svietim stále,Teba som tu veru nevidela. Usilovnica jedna.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    ondrejvla
    Evi niéééééééééé! Ja som už mala vypísané pôvodné a šikovnica preukrutná som ich skartovala a vypísala nové, bez toho, aby som si to prečítala poriadne, môj výklad bol za vyhotovenie závierky roku 2006, zostavenej k 31.1.2007! A teraz zasa prepisovať?
    No veru pre veľký úspech asi nezostáva iné ako zopakovať. Ale za to mňa si vyplašila, lebo ja som poslala už jedny /síce potrebné ku kontrole plnenia úveru/ do banky v starom prevedení a ľakla som sa , že som niečo zmeškala

    P.s.Zákonodarci nerozprávajú v parlamente až tak zložito, tak neviem, prečo nedokážu napísať do Opatrenia...Výkazy sa prvýkrát zostavujú za zdaňovacie obdobie r. 2007
    Naposledy upravil evina : 02.02.07 at 21:18

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Melnick
    No Vlasti ja podobné problémy ešte zďaleka nemám. Ani staré,ani nové no proste zatiaľ - NIJAKÉ
    Ale zatiaľ čo ja tu svietim stále,Teba som tu veru nevidela. Usilovnica jedna.
    Áno usilovnica ležala týždeň s chrípkou a teplotami v posteli! V Žiline je už epidémia a našu rodinu postihla kompletne! Ja som mala podklady hotové už vo väčšine okolo 20.januára, teraz som len urobila závierku. Ale drobných FO - som ešte ani riadne nezačala.

    mariannak je offline (nepripojený) mariannak

    mariannak
    editovateľné daňové tlačivá za rok 2005 boli voľne stiahnuteľné zo stránky www.kros.sk okolo 15.2.2006. Možno to pripravia aj tento rok .... sleduj túto stránku, ak nepoužívaš programy od krosu. Oni to majú v programe zapracované.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.