Zavrieť

Porady

Moje rastliny

andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

01.jpg  
02.jpg  
03.jpg  
04.jpg  
05.jpg  

06.jpg  
07.jpg  
1/1
Aj ja Vam prikladam moje oblubene rastliny z minuleho roka
Usporiadat
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

To si mala v lete taký úžasný cyklamén? Teda je úžasný, aj ľalie aj papučky,... krásne. Ďakujem.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Exoticke rastliny
citron obrovský.jpg  
granátové jablko- kvet.jpg  
mandarinka.jpg  
maracuja.jpg  
1/1
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ja žasnem.... toľká krása.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Taký cyklámen som mala aj cez celú zimu v izbe, ale papučku už nemám a neviem nikde zakúpiť nové.A aj tie citrusy sme vypestovali sami a mali sme citrón skoro kilový.A aj maracuju sme mali až dve.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Papučku sú len jednoročky... škoda... ale kvôli tomu sa snažím kupovať trvalky, lebo potom mi je za nimi smutno. Cyklámen som kedysi mala úžasný, ťažko uveriť, ale bol cyklámenovej farby. Dlho som sa z neho vytešovala.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Prikladám niekoľko čerstvých fotiek.
DSC01203.jpg  
DSC01204.jpg  
DSC01205.jpg  
DSC01206.jpg  
DSC01207.jpg  

DSC01208.jpg  
DSC01210.jpg  
DSC01211.jpg  
DSC01213.jpg  
DSC01214.jpg  

DSC01215.jpg  
1/1
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

krasne Andi, vidim ze budeme asi vymienat material
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Teda...ani mi nenapíš že tie citrusy sú teraz fotené... aj to grantové jabĺčko.... aj ja som mala granátové jablko, keď kvitne, úžasne to vonia. Ale cez zimu som to mala na chodbe... a už nemám. Škoda. Ty si ale milá "provokatérka".
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Ale áno tie citróny aj jabĺčko som fotila teraz.Nechala som tam aj dátum aby ste mi verili.A citrónový strom ani neodfotila celý na tom máme ešte veľa citrónov.Ale máme ešte dve citrusové stromy.Granátové jablko nám rozkvitlo v lete tam mám fotku v príspevku č.2 a teraz máme už skoro zrelý plod.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

andi Pozri príspevok
Ale áno tie citróny aj jabĺčko som fotila teraz.Nechala som tam aj dátum aby ste mi verili.A citrónový strom ani neodfotila celý na tom máme ešte veľa citrónov.Ale máme ešte dve citrusové stromy.Granátové jablko nám rozkvitlo v lete tam mám fotku v príspevku č.2 a teraz máme už skoro zrelý plod.
a ja nemám ale však krásne kvitne o granátové jabĺčko.... Len nech sa Ti všetko darí ako doteraz a ešte viac. Predsa si len z teplejšej oblasti ako ja. Tu je dlho zima.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som sa dnes porozhliadla po mojom okolí a jediné čo som objavila , je kvitnúci podbeľ.
0 0
labada labada

labada je offline (nepripojený) labada

Nádhera,vyrazila si mi dych.Ja milujem kvety!
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

potom ešte pridám aj tie tulipány a ostatné keď začnú kvitnúť.Včera som zbadala že aj kávovník mi začne kvitnúť.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Andi, skladám Ti poklonu. Musíš mať kvietky ozaj rada, keď sa Ti tak nádherne daria. A kávovník , to som ešte nepočula, že sa dá doma pestovať. Rozhodne sem pripni fotku, aby som si to vedela aspoň predstaviť.
A vďaka za krásnu "podívanú".
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Andi, skladám Ti poklonu. Musíš mať kvietky ozaj rada, keď sa Ti tak nádherne daria. A kávovník , to som ešte nepočula, že sa dá doma pestovať. Rozhodne sem pripni fotku, aby som si to vedela aspoň predstaviť.
A vďaka za krásnu "podívanú".
Ďakujem pekne a tu sú fotky na prianie.Rozkvitlo mi kávovník.A tu je aj citrónovo-mandarinkový strom čo vypestoval manžel.
Naposledy upravil andi : 28.03.07 at 16:25
DSC01216.jpg  
DSC01217.jpg  
DSC01218.jpg  
DSC01220.jpg  
1/1
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Waw to je krása. To máte presklenný balkón? Úžasné... manžel očkuje citrusy? Nevieš náhodou skade má vruble na štepenie? Taký krásny kávovník som eše ani nevidela. Asi to bude aj tou lokalitou.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Mi bývame v rodinnom dome a máme jednu miestnosť s veľkými oknami na prezimovanie týchto rastlín.Áno, manžel očkuje citrusy skoro všetky očkoval on a vruble na štepenie len odreže z tých starších stromov. Citrusy máme viac druhov:citrón obrovský, citrón obyčajný, mandarinky, červený pomaranč a citrón budhová ruka.Teraz ten strom čo mám na fotke chceme aj predať lebo už túto zimu nebudeme mať dostatok miesta.Ten kávovník som dostala pred tromi rokmi vtedy ból veľký len tak 10cm,uvidím či budú na ňom aj plody.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Tie kvety to je hotová nádhera, úchvatné :-)) Aj ja by som scela také :-)) ale bývam v byte a náš bytík je dosť tmavý, takze kvietkom sa nám veľmi nedari, postupne všetky skapú :-(( poradte dake nenarocne krasne a co nepotrebuju vela slniecka :-)) DAKUJEM :-))
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Tie kvety sú úchvatné. Ja sa v kvietkoch len zaúčam, si 3 roky mám vlastnú domácnosť a zisťujem, že nie je jednoduché sa o ne starať. Ak prídem k rodičom tak sa otec stále vytešuje s niečoho nového, ale musím mu povedať, že na tie citrusy čo máte vy, nemá. Príjemný deň.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Pridávam dnešné fotky,dúfam že Vám budú páčiť
DSC01221.jpg  
DSC01222.jpg  
DSC01223.jpg  
DSC01224.jpg  
DSC01225.jpg  

DSC01226.jpg  
DSC01230.jpg  
DSC01232.jpg  
DSC01235.jpg  
DSC01234.jpg  

DSC01233.jpg  
DSC01236.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať