Zavrieť

Porady

Kupujem zabehnutú sro - na čo si mám dať pozor

človek čo opustil Poradu.
Milí kolegovia,
kupujem zabehnutú sro,zaregistrovanú na trhu 3 roky. Potrebujem Vaše rady, na čo si mám dať pozor, v čom by mohli byť skryté nástrahy,ktoré zatiaľ nepoznám,ale..............
Vopred Vám ďakujem za každú pripomienku,každú radu.
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Melnick Pozri príspevok
Ja viem, že do reklamy sa oplatí /niekedy / investovať, ale aj na to príde čas a bude vlastná stránka. Momentálne je to aj o financiách - tie investície do salónu neboli zanedbateľné. Kreslá ako vidíš na prezentácii u nás nedostaneš. Čakali sme na ne 1/2 roka - išli s Kanady. Niekedy som mala pocit, že dorazia unavené a po vlastných.
Ja viem, my teraz dokoncujeme novu stranku, sedim nad tym uz mesiac kazdy den do jednej v noci, a to nerobim technicky ja, ale webmaster. Este stale nie je hotova, ma byt buduci tyzden, aj to iba v anglictine, nasledovat bude preklad do slovenciny a dalsich jazykov. Al myslim, ze treba mat vlastnu a nie byt iba niekde na nejakom rypaku ci fufnaku.
0 0
msviki msviki

msviki je offline (nepripojený) msviki

Spolupracujem s ľuďmi, ktorí si založili firmu a sú už úspešní. Avšak vedia, že teraz nie sú schopní sa prekonať. V zmysle, stratégie a taktiky vďaka ktorým dosiahli úspech ich neposunú ďalej ...viac
misomiso Pozri príspevok
Ja viem, my teraz dokoncujeme novu stranku, sedim nad tym uz mesiac kazdy den do jednej v noci, a to nerobim technicky ja, ale webmaster. Este stale nie je hotova, ma byt buduci tyzden, aj to iba v anglictine, nasledovat bude preklad do slovenciny a dalsich jazykov. Al myslim, ze treba mat vlastnu a nie byt iba niekde na nejakom rypaku ci fufnaku.
co furt rypes? chod uz spat. si prepracovany.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
liba2 Včera, 09:30 AM

Treba vyhodiť smerovku a vrátiť sa k pôvodnej téme
.

Chlapci klídek. misomiso má pravdu. Ale asi ste si nevšimli, že Libuška nám v tom malom príspevku niečo naznačila.

Odkaz pre liba2 : Rozkaz šéfe. Naozaj sa polepším Libuška, tak sa nehnevaj.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Melnick Pozri príspevok
.

Chlapci klídek. misomiso má pravdu. Ale asi ste si nevšimli, že Libuška nám v tom malom príspevku niečo naznačila.

Odkaz pre liba2 : Rozkaz šéfe. Naozaj sa polepším Libuška, tak sa nehnevaj.
Nemám dôvod sa hnevať a už vôbec to nebol rozkaz.
Názov témy je zaujímavý a bolo by škoda sa od nej odkloniť úvahami o veciach, ktoré s kúpou firmy vôbec nesúvisia.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

msviki Pozri príspevok
co furt rypes? chod uz spat. si prepracovany.
No neviem ci rypem, ale ja osobne som nakoniec vdacny vsetkym svojim znamym a priatelom, ktori nam poriedne ofrflali prvu verziu webu s tym, ze je neprehladna nudna a ze isto stracame 80% navstevnikov v priebehu prvych desiatich sekund (tato kritika nebola daleko od pravdy, pretoze na zaklade statistiky navsetevnosti 72% ludi ochadzalo do 30sec, teda v rozpati 1 - 30 sekund, kedy presne, to uz system nerozlisoval).

Samozrejme - nikomu sa kritika nepocuva dobre, ale ide o to, ze niekto chce byt pochvaleny a iny chce pracovat dobre a efektivne. Troska som sa snazil vzdelat v problematike a obklopit sa ludmi, co o tom nieco vedia a druha verzia webu bola podstatne uspesnejsia. Teraz robime uplne novy web, pretoze sa z velkej miery stahujeme z printovych medii a presuvame rozpocet na web. Teda este raz - vdaka vsetkym kamaratom za konstruktivnu kritiku. Tiez mi chvilu trvalo, kym som pochopil, tiez som bol zahladeny do nasej "super" stranky.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať