Zavrieť

Porady

Dovolenka LOZENEC - Bulharsko

Koncom júla ideme rodinka do Bulharska, cez Satur, mestečko-dedinka Lozenec. Ubytko v penzióne Angel. Môže mi niekto napísať aké má skúsenosti s pobytom v Lozenci, odporúčiť kde sa dá dobre najesť, kde sa dá trochu zájsť okrem mora v tejto lokalite /máme 4 a 8r deti/ a strašne by som bola rada, keby mi niekto napísal aj osobnú skúsenosť s penziónu ANGEL. Aká je vybavenosť izieb, hlavne či je tam chladnička, pretože v Sature mi nevedeli podať info. Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sgm je offline (nepripojený) sgm

    sgm
    H.B. Pozri príspevok
    Koncom júla ideme rodinka do Bulharska, cez Satur, mestečko-dedinka Lozenec. Ubytko v penzióne Angel. Môže mi niekto napísať aké má skúsenosti s pobytom v Lozenci, odporúčiť kde sa dá dobre najesť, kde sa dá trochu zájsť okrem mora v tejto lokalite /máme 4 a 8r deti/ a strašne by som bola rada, keby mi niekto napísal aj osobnú skúsenosť s penziónu ANGEL. Aká je vybavenosť izieb, hlavne či je tam chladnička, pretože v Sature mi nevedeli podať info. Vďaka.
    Mestečko Lozenec poznám dôverne, veď tento rok sa tam chystáme už po štvrtýkrát a môžem zodpovedne prehlásiť, že je super. Pláž je pomerne široká a čo je hlavné, každých 50 metrov je stanovisko plavčíkov, ktorí nekompromisne dávajú pozor na kúpajúcich sa (výhoda najmä pre deti). Reštaurácie priamo pri pláži ponúkajú obedy i večere tak z minútiek, ako aj hotových jedál a je to chutné.Voda je teplá, čistá a skrátka je tam strašne fajn. My cestujeme v nedeľu 9.7. svojim autom a plánujeme pobyt do 26.7.
    Čo sa týka mestečka ako takého: obchodíky, reštaurácie, zmrzlinári, predajcovia striebra a strieborných prkotiniek, detský kolotoč.... Zo všetkého trošku a hlavne večerné posedenia sú fantastické. Je to tiché mestečko, myslím, že budete spokojní. Penzión, do ktorého sa chystáte osobne nepoznám, takže nemôžem povedať k nemu nič a z dojmu z ulice je tak isto ťažko posúdiť.
    Verím, že budete spokojní a prajem krásne zážitky a príjemný pobyt v mojej "srdcovke"
    Bea

    H.B. je offline (nepripojený) H.B.

    H.B.
    Tvoje riadky potešili nielen mňa,ale aj celú rodinku. Už teraz sa tešíme. Cestujeme 28.7. Pokiaľ nám ešte niekto napíše niečo o penzióne Angel,tak budem rada.

    Dovolenka LOZENEC - Bulharsko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.