Zavrieť

Porady

Finančná prognóza podnikateľského zámeru

vydatá, 4 deti (z toho 1 dcéra, 2 mačky a 1 manžel) ...viac
Zdravím všetkých,
viem, veľa sa popísalo o podnikateľských zámeroch. Pre účely schválenia dotácie z ÚP je však vraj najdôležitejší bod FINANČNÁ PROGNÓZA, ktorá ÚP zaujíma najviac. Kto mi poradí, aké tabuľky a koľko ich musí obsahovať? Aké položky? Čo musí z nich jasné? Čo sa má s čím porovnávať? Neviem sa z toho vysomáriť. Prosím, poraďte, potrebujem to do pondelka. Veľmi pekne ďakujem za pomoc. Jedná sa o poskytovanie služieb opaľovacieho štúdia.
Usporiadat
seeky seeky

seeky je offline (nepripojený) seeky

tvojimi vydavkami su okrem vydavkov na material (dosky) aj ostatne vydavky suvisiace s podnikanim (preprava dosiek k zakaznikovi, nakup naradia, administrativne vydavky - papier do tlaciarne na ktorej vystavis fakturu etc).
.
tieto vydavky vsak musi byt pouzite na podnikanie. ak si tam das 1 balik papiera je to ok, lebo je to uveritelne, 20 balikov papiera nie je uveritelne.
.
pokial ziskavas dotaciu od statu, zisti si, co povazuju za opravnene vydavky (napriklad ak je tvojim vydavkom benzin spotrebovany pri preprave dosiek, je mozne ze opravnenym vydavkom je len mnozstvo benzinu spotrebovane podla technicaku)
0 0
dau dau

dau je offline (nepripojený) dau

Poradi mi niekto, ci nakup materialu (v mojom pripade licidiel-sminiek) mozem dat do vydavkov pouzitych z dotacie vo financnej prognoze podnik. zameru? V akej mene mam kalkulovat? Zacnem podnikat este tento rok, no bud. rok uz budu Eura...teda ako? Dakujem.
Naposledy upravil dau : 23.07.08 at 14:42
0 0
mato121212 mato121212

mato121212 je offline (nepripojený) mato121212

tak neviem ako ti dali prispevok ked to ma byt inac
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať