Zavrieť

Porady

primeraná cena za ručne robené omietky

ahojte,
aká je primeraná cena za ručne robené omietky (ručne miešaná miešadlom vo vedre) ? Len za čistú prácu, materiál si zoženiem sám. Ďakujem za skorú odpoveď.
Prípadne mi napíšte, za koľko ste robili omietky vy, aj keď boli robené strojovo, nie ručne.
Juraj
Naposledy upravil jpolak : 03.07.07 at 06:55 Dôvod: rozšírenie otázky
Usporiadat
bonnita bonnita

bonnita je offline (nepripojený) bonnita

mendo933,čítala som váš príspevok o omietkach. Staviame RD pri Nitre, t.č.sme v štádiu hrubej stavby
/z tehly Heluz 44/ a práve ideme na vnútorné omietky cca 315m2. Ak nie sú ďaleko od Nitry, mohli by ste mi dať kontakt na murárov čo vám tie omietky robili? a ešte sa chcem spýtať, okrem prác za omietky, koľko ste platili za špalety na okná?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
220870 Pozri príspevok
Viem že v BA / SC sa to hýbe to niekde okolo 10€/m2, v Nitre 8€.Nevylučujem že sa dá zohnať ,urobiť aj lacnejšie.
kinetic Pozri príspevok
Minulý týždeň dorobené strojové omietky. Použitý materiál Baumit 25. Cena za meter štvorcový 7,5 € robota + materiál. Matriál zahŕňal apu lišty rohové lišty fólie na okná, omietka baumit 25. Komplet cena za 350 m2 - 2625 €.
fuldob Pozri príspevok
Tiez stojim pred podobnou otazkou
preto som obvolal par "majstrov" na odporucenie znamych
cena za m2 sa pohybovala zhruba na 2,7€
.....týýýýýýýý brďo ...........radšej nezadriem tú moju cifru .........šak by poniektorých drblo ....že 3 € ...

...a nie za štvoráky , ale hodinkovka bola .....dvaja maníci makali jak čierny , len občas pofajčili a vody sa napili ......
....a hantlager ešte aj poupratoval za sebou ...

Matroš samozrejme do toho nerátam ...
0 1
japco2 japco2

japco2 je offline (nepripojený) japco2

No ja ked robím omietky ci už štukové ci sadrové tak od štukovej beriem 3,90eur za m2 a za sadrovu okolo 3,20eur m2 ak ma niekto záujem moje tel.0904515237
0 0
vladik55 vladik55

vladik55 je offline (nepripojený) vladik55

Poviem vam takto ja robim vsetko za 3eu. lepidlo+sietka 3eu, omietka klasika kerzapet,feinputz 3eu,zateplenie len do polystyren 3eu,skrabana omietka 3eu . Samozrejme bez papiera a V Kosiciach. A doteraz som nemal problem spokojnost na oboch stranach a kazdy spokojny.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vladik55 Pozri príspevok
Poviem vam takto ja robim vsetko za 3eu. lepidlo+sietka 3eu, omietka klasika kerzapet,feinputz 3eu,zateplenie len do polystyren 3eu,skrabana omietka 3eu . Samozrejme bez papiera a V Kosiciach. A doteraz som nemal problem spokojnost na oboch stranach a kazdy spokojny.
...na hodinu ???
...a či za štvorák ???


Nie je to jedno totiž...
0 1
vladik55 vladik55

vladik55 je offline (nepripojený) vladik55

za m2
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
.....týýýýýýýý brďo..šak by poniektorých drblo ....že 3 € ...
...a nie za štvoráky , ale hodinkovka bola ...
vladik55 Pozri príspevok
za m2
FAKT nie je jedno .....

Za hodinu v pohode aj 5 m2 sa dá ...možno aj viac .....stopky som v rukách nestískal ...
0 1
mazi mazi

mazi je offline (nepripojený) mazi

Ja beriem za ručne omietky, lepidlo +sieťka a omietka 4 eur komplet KE pripadne PO
0 0
vecernicek vecernicek

vecernicek je offline (nepripojený) vecernicek

Sú lepšie ručné alebo strojové omietky? a aký je v tom vlastne rozdiel? Ze strojová je priamo zo sáčku a ručnú treba miešať - piesok, voda, vápno?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať