Zavrieť

Porady

primeraná cena za ručne robené omietky

ahojte,
aká je primeraná cena za ručne robené omietky (ručne miešaná miešadlom vo vedre) ? Len za čistú prácu, materiál si zoženiem sám. Ďakujem za skorú odpoveď.
Prípadne mi napíšte, za koľko ste robili omietky vy, aj keď boli robené strojovo, nie ručne.
Juraj
Naposledy upravil jpolak : 03.07.07 at 06:55 Dôvod: rozšírenie otázky
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Oplatí-neoplatí,malé množstvá pár metrov sa oplatí vrecovaná na celú izbu, dom je lacnejšie piesok + unimalt+ fein putz.Klasická omietka(práca) špric+hrubá+ štuk sa hýbe niekde okolo 5-6€/m2+ špalety veľmi zhruba jedno okno vyjde cca 20€.Materiál cca 2-2,5€/m2 (záleží aj od hrúbky),a kyptavosti murára.
Ak by to boli sádrové omietky tak to sa dá kúpiť len vrecované a cena potom stúpne na práci o cca 1-2€/m2.Materiál ešte viac záleží na hrúbke najmä staré domy bývajú moc krivé a tam to už môže byť celkom zaujímavá čiastka .ale mat vyjde o 100%viac.
Ďalšia možnosť je ,ale len sú ako-tak rovné steny lepidlo sieť štuk.5-6€práca. cca 3-4€ materiál
V BA by som prirátal min 20%
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

U mna dorobene strojove omietky v piatok . Material baumit MPI25, material som si zhanal sam . 400m2 robota+ apu listy, rohovniky, 2x betonkontakt 2670€ . Cisto praca vysla 4€/m2 ,okna neodratavali. Robota prvotriedna som spokojny.
1 0
aduliak aduliak

aduliak je offline (nepripojený) aduliak

Ahoj, robili sme omietky strojom, aj s materialom to vyslo 230 Sk/m2, ponuku na rucne sme mali okolo 130Sk/m2 bez materialu.Zatial mame spravene poschodie, som zvedava, za kolko zozenieme omietky na prizemie
0 0
111aida 111aida

111aida je offline (nepripojený) 111aida

podnikavá baba
Dobry den..ja som platila na hodiny ale nie miesana rucne....miesana miesackou..100,- Sk/hod, bez naroku na jedlo..
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ahojte, v akych cenach sa pohybuju v dnesnej dobe omietky na m2? potrebovala by som vediet aspon hrubym odhadom zatial kolko asi tak pocitat na omietky do celeho bytu = cca 300m2 stien.

Prosim pracu aj material.

Dakujem.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
zk24 Pozri príspevok
Ahojte, v akych cenach sa pohybuju v dnesnej dobe omietky na m2? potrebovala by som vediet aspon hrubym odhadom zatial kolko asi tak pocitat na omietky do celeho bytu = cca 300m2 stien.

Prosim pracu aj material.

Dakujem.
...aj ja by som rád vedieť .......cca za ten m2...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

buchač Pozri príspevok
...aj ja by som rád vedieť .......cca za ten m2...
Ked mi odpisu, dam ti vediet
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Akú omietku a z ktorého kraja ste?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
220870 Pozri príspevok
Akú omietku a z ktorého kraja ste?
Doporuč nejakú ...čo sa mňa týka , na chalupe potrebujem izby dať do richtigu ...

Oplatí sa aj tie hotové kúpiť ?

...šak nevieš , že KE ....???
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

220870 Pozri príspevok
Akú omietku a z ktorého kraja ste?
Bratislava, vnutorne omietky, nejaky stuk... jemna omietka... nechcem asi stierky, chcem to trosku hrbolate....

To mam pocitat 10-12 €/m2?

300m2 x 12 = 3.600 €?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Viem že v BA / SC sa to hýbe to niekde okolo 10€/m2, v Nitre 8€.Nevylučujem že sa dá zohnať ,urobiť aj lacnejšie.
0 0
kinetic kinetic

kinetic je offline (nepripojený) kinetic

Minulý týždeň dorobené strojové omietky. Použitý materiál Baumit 25. Cena za meter štvorcový 7,5 € robota + materiál. Matriál zahŕňal apu lišty rohové lišty fólie na okná, omietka baumit 25. Komplet cena za 350 m2 - 2625 €.
0 0
fuldob fuldob

fuldob je offline (nepripojený) fuldob

Tiez stojim pred podobnou otazkou
preto som obvolal par "majstrov" na odporucenie znamych
cena za m2 sa pohybovala zhruba na 2,7€
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Tak ja to mam za sebou konecne.

Vysledok krasny. 4€/m2 za ručne štukove omietky + 3x farba (bez materiálu). Sietkovanie takmer vsade, zapravovanie dier po elektrikaroch + špalety po novych oknach.

Druhu ponuku som mala 7,5 € aj s materialom na m2 (čiste omietka + farba. Kazdy dalsi ukon navyse)

310m2 mam. Co teda stalo 1.240,- € + materiál (cca 300 € ak sa dobre pamatam).
0 0
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

zk24 Pozri príspevok
Tak ja to mam za sebou konecne.

Vysledok krasny. 4€/m2 za ručne štukove omietky + 3x farba (bez materiálu). Sietkovanie takmer vsade, zapravovanie dier po elektrikaroch + špalety po novych oknach.

Druhu ponuku som mala 7,5 € aj s materialom na m2 (čiste omietka + farba. Kazdy dalsi ukon navyse)

310m2 mam. Co teda stalo 1.240,- € + materiál (cca 300 € ak sa dobre pamatam).
300€ za material pre 310m2 ????? niekde sa musela stat chyba. Aku farbu 3x mate na mysli?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

mendo933 Pozri príspevok
300€ za material pre 310m2 ????? niekde sa musela stat chyba. Aku farbu 3x mate na mysli?
To je vela ci malo? Farba je nejaky Primalex (take nejake kyble som tam videla). 3x myslim tri vrstvy farby. A omietky nejaky baumit... ja len tak podla vyzoru ako to vyzeralo. Material sme kupovali spolu. nalozili na vozik, ja som zaplatila... Viac neviem
Naposledy upravil zk24 : 20.04.11 at 10:48
0 0
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

Ak ma ta cena niekomu pomôct, treba napisat ako sa omietalo, ci len stukova finalna omietka napr. feinputz v jednej/dvoch vrstvach alebo MVR uni , lebo podla tej ceny materialu to nemohla byt neka velka vrstva materialu
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

mendo933 Pozri príspevok
Ak ma ta cena niekomu pomôct, treba napisat ako sa omietalo, ci len stukova finalna omietka napr. feinputz v jednej/dvoch vrstvach alebo MVR uni , lebo podla tej ceny materialu to nemohla byt neka velka vrstva materialu
Zistim dam vediet. Ja som to nedavala na nejaku tehlu alebo na nejake velke diery, ani velke zarovnavania sa nerobili. Predtym tam boli stierky. Niekde kde to bolo popraskane, sa sietkovalo, inde trosku oskrabavalo a inac iba omietky a farba.

Cenu materialu som uvadzala aj tak len "cca" a to je velmi relativne aj od pouzitych materialov a vsetkeho ineho. Pre mna bola rozhodujuca cena prace. Lebo material neoklames, aky si kupis, taky mas.
0 0
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

Tak to je potom len finalna omietka stukova, preto taka cena aj za amaterial aj pracu. Ak by sa robili hole tehlove steny tam by muselo ist viac materialu a aj cena by bola ina
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

mendo933 Pozri príspevok
Tak to je potom len finalna omietka stukova, preto taka cena aj za amaterial aj pracu. Ak by sa robili hole tehlove steny tam by muselo ist viac materialu a aj cena by bola ina
Ano, presne tak. Merala som hrubku toho (tam kde nemam zarubne je to krasne vidno kolko to navysilo hrubku steny) a je to tak 3 - 5mm.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať