Zavrieť

Porady

výpoveď- poraďte!!!

Dobrý deň poraďte mi prosím, pred dvomi dňami mi zamestnávateľ oznámil, že mám výpoveď od 1. októbra 2007, ževraj mi dva mesiace bude plynúť výpovedná lehota. Chcem sa spýtať či budem dostávať minimálnu mzdu ktorá je od 1. októbra 8100sk alebo priemernú mzdu ktorú som mala na páske, Problém je v tom, že na páske mávam minimálnu mzdu(6600sk)....Mám 17 dní dovolenky, ako by mi ju vyplatil alebo ako môžem postupovať ja? Pracujem u neho od februára 2006, mám nárok na odstupné a ak áno tak koľko???Ako mám postupovať v prípade keď nedostávam výplatu načas ale iba po častiach, majiteľ sa dostal do finančnej krízi a tvrdí, že nemá peniaze.....tak mi ich dáva po častiach, oháňa sa tým, že poďľa zákona mi je mzdu povinný vyplatiť do konca mesiaca.... ďakujem za každú radu Danka
Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

danielik23 Pozri príspevok
... pred dvomi dňami mi zamestnávateľ oznámil, že mám výpoveď od 1. októbra 2007, ževraj mi dva mesiace bude plynúť výpovedná lehota...
Desiatky tém venovaných problematike výpovede zo strany zamestnávateľa nájdeš tu: http://www.porada.sk/f10-mzdove-ucto...ka-odvody.html

Okrem toho, nie je jasné, akým spôsobom Ti zamestnávateľ oznámil výpoveď. Pokiaľ to neurobil písomne, výpoveď je neplatná. Pokiaľ to urobil písomne, bolo by vhodné uviesť, aký je dôvod výpovede.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
danielik23 danielik23

danielik23 je offline (nepripojený) danielik23

zatiaľ mi to len slovne oznámil, dôvod mi uviedol taký že je vo finančnej kríze a prepúšťa všetkých zamestnancov aby sa viac nezadĺžil, ďakujem za link idem to pozrieť...Danka
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

Je dôležité aby ti výpoveď poslal poštou. Výp.doba začne plynúť od 1.dňa kal.mesiaca následujúceho po doručení výpovede. Výp.doba je 2 mesiace. Máš nárok aj na odstupné pokiaľ dostaneš výpoveď podľa § 63 ods.1 a),b) - ak sa zrušuje, ak si nadbytočá... Odstupné dostaneš vo výške 2 násobku tvojho priem.mes.zárobku.
Ak máš v prac.zmluve min.mzdu, tak stále si mala mať na páske min.mzdu a nie priemernú mzdu, a od 1.10. je min.mzda 8100,-Sk. Mzdu ti je ZĽ povinný zaplatiť najneskôr do konca mesiaca - to má pravdu.
0 0
danielik23 danielik23

danielik23 je offline (nepripojený) danielik23

v zmluve mám mzdu 6900sk nie je napísané aká to je a na páske mám zmluvný základný plat 7600sk, základnú mzdu 5100-6600sk ako kedy a k výplate 6500-6600sk
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

Hrubá mzda musí byť min.mzda - zmluvný zákl.plat. Ak odpracuješ celý mesiac musíš mať na páske celú min.mzdu (do 31.8.07 7600,- od 1.9.07 8.100,-)
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Min.mzda od 1.10.2007 je 8100,-, a nie od 1.9.2007. Ak sa mýlim opravte má.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
danielik23 Pozri príspevok
v zmluve mám mzdu 6900sk nie je napísané aká to je a na páske mám zmluvný základný plat 7600sk, základnú mzdu 5100-6600sk ako kedy a k výplate 6500-6600sk
Podľa informácií v úvodnom zadaní je podnikateľ v krachu. Výpovede musí dať písomne, a podľa počtu zamestnancov by mohlo ísť aj o hromadné prepúšťanie. Všetko nasvedčuje tomu, že by mal vyhlásiť na seba konkurz a všetko, čo je s tým spojené / garančný fond/. Pre Teba je samozrejme dôležitá mzda písomne uvedená v PZ z hľadiska odstupného. Takže iné Ti neostáva len vyčkať.
0 0
danielik23 danielik23

danielik23 je offline (nepripojený) danielik23

žiadosť o odstupné mám podať písomne? a ak áno nemáte náhodou dáky vzor ako by to malo vyzerať????musím to poslať poštou, alebo stačí do rúk šéfa???
Ak nedostanem výpoveď podľa § 63 ods.1 a),b) -nemám nárok na žiadne odstupné???? Dík za každú odpoveď danka
0 0
danielik23 danielik23

danielik23 je offline (nepripojený) danielik23

Ak som to správne pochopila, buď zostanem dva mesiace vo výpovednej lehote a budem dostávať2x minimálnu mzdu, alebo požiadam o skončenie pracovného pomeru pred výpovednou lehotou a mám nárok na odstupné vo výške dvojnásoného platu čo je takisto minim. mzda.Prosím ak to zle chápem opravte ma Danka
0 0
danielik23 danielik23

danielik23 je offline (nepripojený) danielik23

čo ak mi odstupné nebude chcieť vyplatiť a bude to zdržiavať ako s výplatou, môžem niečo podniknuť?????
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

danielik23 Pozri príspevok
Ak som to správne pochopila, buď zostanem dva mesiace vo výpovednej lehote a budem dostávať2x minimálnu mzdu, alebo požiadam o skončenie pracovného pomeru pred výpovednou lehotou a mám nárok na odstupné vo výške dvojnásoného platu čo je takisto minim. mzda.Prosím ak to zle chápem opravte ma Danka
To vytmavené už neplatí. Podľa nového ZP máš nárok na odstupné za dobu 2 mesiacov a zároveň aj 2 mesačnú výpovednú dobu. Nemôžeš jednostranne požiadať o skončenie pred začiatkom VD. Jedine na základe obojstranného súhlasu, ale to by bolo skončenie PP dohodou.

V tomto prípade timusí dať zamestnávateľ výpoveď z dôvodu buď rušenia prevádzky alebo organizačných zmien (t.j. §63 iods. 1 a) alebo b), Iný dôvod nemôže dať (jedine, že by si porušila prac. disciplínu).
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

danielik23 Pozri príspevok
čo ak mi odstupné nebude chcieť vyplatiť a bude to zdržiavať ako s výplatou, môžem niečo podniknuť?????
Domáhať sa výplaty aj odstupného súdnou cestou.

Inak neoprávnené nevyplatenie výplaty je trestný čin.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

danielik23 Pozri príspevok
Ak som to správne pochopila, buď zostanem dva mesiace vo výpovednej lehote a budem dostávať2x minimálnu mzdu, alebo požiadam o skončenie pracovného pomeru pred výpovednou lehotou a mám nárok na odstupné vo výške dvojnásoného platu čo je takisto minim. mzda.Prosím ak to zle chápem opravte ma Danka
Nárok na odstupné ti vznikne iba v tom prípade, ak dostaneš od zamestnávateľa písomnú výpoveď v zmysle § 63 odst. 1 písm. a alebo b.

Novelou ZP od 1.9. 07 výplata odstupného už nie je podmienená ukončením prac.pomeru pred začatím plynutia výpovednej doby. Teda ak si do 30.9.07 dostala výpoveď - osobne alebo poštou - výpovedná doba je najmenej dvojmesačná a prac.pomer končí 30.11.07. Samozrejme, ak s tým zamestnávateľ bude súhlasiť, môžeš skončiť prac.pomer aj v priebehu plynutia výpovednej doby - budeš mať nárok aj na odstupné.
O odstupné nemusíš žiadať, vznikne ti naň nárok zo zákona.

Pri skončení pracovného pomeru vyplatí zamestnávateľ zamestnancovi mzdu najneskôr v najbližšom výplatnom termíne po dni skončenia prac.pomeru.

-------
Veronika
Naposledy upravil veronikasad : 28.09.07 at 13:57
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Danka, pozri si zákonník práce platný od 1.9.2007. Hovorí sa v ňom o výpovednej dobe 3 mesiace a 3mesačnom odstupnom. Platí aj výpovedná doba aj odstupné. Alebo keď Ťa zamestnávateľ nepotrebuje tak nech Ti vyplatí 6 platov a môžeš odísť. Ale výpoveď musí byť písomná s uvedením dôvodu nadbytočnosť alebo zrušenie pracovného miesta. Pozri si poriadne ZP, je v úplnom znení aj na Porade.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

wagner Pozri príspevok
Danka, pozri si zákonník práce platný od 1.9.2007. Hovorí sa v ňom o výpovednej dobe 3 mesiace a 3mesačnom odstupnom. Platí aj výpovedná doba aj odstupné. Alebo keď Ťa zamestnávateľ nepotrebuje tak nech Ti vyplatí 6 platov a môžeš odísť. Ale výpoveď musí byť písomná s uvedením dôvodu nadbytočnosť alebo zrušenie pracovného miesta. Pozri si poriadne ZP, je v úplnom znení aj na Porade.
kde si zobral tých 6 platov ? Ak skončí hneď nemá nárok na doplatenie mzdy za nevyčerpanú výpovednú dobu.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

veronikasad Pozri príspevok
kde si zobral tých 6 platov ? Ak skončí hneď nemá nárok na doplatenie mzdy za nevyčerpanú výpovednú dobu.
Veď keby mi dal výpoveď, tak ešte pracujem počas VD 3 mesiace a poberám plat (okrem odstupného). Ak by mi navrhol skončiť hneď, bol by som hlúpy prísť o 3 mesačné platy. Ak by chcel, aby som dohodou skončil hneď, tak by som požadoval klasické odstupné 3 platy a ešte 3 platy za nevyčerpanú výpovednú dobu. Preto 6 platov.

Kedysi v banke, kde som robil, to tiež tak bolo - 3 platy odstupného plu 2 mesiace VD. Ak sa dohodli, že skončí hneď, tak dostal 3 odstupné a ešte plus 2 odstupné za VD.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Chobot Pozri príspevok
Veď keby mi dal výpoveď, tak ešte pracujem počas VD 3 mesiace a poberám plat (okrem odstupného). Ak by mi navrhol skončiť hneď, bol by som hlúpy prísť o 3 mesačné platy. Ak by chcel, aby som dohodou skončil hneď, tak by som požadoval klasické odstupné 3 platy a ešte 3 platy za nevyčerpanú výpovednú dobu. Preto 6 platov.

Kedysi v banke, kde som robil, to tiež tak bolo - 3 platy odstupného plu 2 mesiace VD. Ak sa dohodli, že skončí hneď, tak dostal 3 odstupné a ešte plus 2 odstupné za VD.
Chobot, to si mohol žiadať len v banke. /Tam som pred 30 rokmi aj ja začínala/. Živnostník, ktorý nemá na výplaty ťažko na niečo takéto pristane.

--------
Veronika
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

veronikasad Pozri príspevok
Chobot, to si mohol žiadať len v banke. /Tam som pred 30 rokmi aj ja začínala/. Živnostník, ktorý nemá na výplaty ťažko na niečo takéto pristane.

--------
Veronika
Tak potom nech mi dá výpoveď, dostanem 3 odstupné a budem ešte robiť 3 mesiace počas VD.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Chobot, nepochopil si ma. Nepochybujem o zákonných nárokoch. Nie vždy sa dá vytlc od zamestnávateľa niečo navyše, ako si uviedol tvoj prípad. /častokrát by aj chceli dať a naozaj na to nemajú/...

----------
Veronika
0 0
danielik23 danielik23

danielik23 je offline (nepripojený) danielik23

ďakujem za všetky rady a odpovede, do dnešného dňa som výpoveď nedostala, prevádzka je 3dni zatvorená, mali sme inventúru a dnes mi šéf dal 3 možnosti na výber: buď mu podpíšem výpoveď dohodou spätne ako keby mi ju dal do konca septembra t.j. skončím pracovný pomer do 30.9.2007 s tým že mi za september vyplatí minimálnu mzdu a budem mať nárok na dvojmesačné odstupné, alebo si ma nechá na pol úväzok /4 hodiny/denne a budem dostávať adekvátnu čiastku z minimálnej mzdy:-( tým ma chce vyštvať, lebo normálnu výpove´d mi nechce dať, nechce aby mi mlynula 2 mesačná výpovedná lehota..... mám sa do zajtra rozhodnúť..... Poraďte mi prosím čo mám spraviť, ako mám postupovať, prácu som si ešte nenašla.... Dik všetkým Danka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať