Zavrieť

Porady

prevadzkovy poriadok do kaviarne a fitness centra

Potrebovala by som vzor ,alebo niekoho kto by mi vypracoval prevadzkovy poriadok do kaviarne a fitness centra.A za kolko by to niekto vypracoval,a kolko by to trvalo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    vzor, súbor sa volá síce hacp, ale je len výcuc, treba si to podstatné pre seba z neho vybrať.
    http://www.porada.sk/57697-post4.html

    Milka611 je offline (nepripojený) Milka611

    Milka611
    lenkak Pozri príspevok
    vzor, súbor sa volá síce hacp, ale je len výcuc, treba si to podstatné pre seba z neho vybrať.
    http://www.porada.sk/57697-post4.html
    A bude to stacit na cca 6-7 strán keďtu niekde bolo písané,ze to ma vypracovaneé na cca 40 strán?

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    dopíš si tam ešte čo budeš ponúkať. Haccp má byť tak na 30-40 strán, prev. poriadok by mal stačiť aj na 7 strán, pokiaľ je dobre vypracovaný.

    Milka611 je offline (nepripojený) Milka611

    Milka611
    Aha to asi cele Haccp ma byť obšiednejšie.
    ďakujem ti moc!
    Ale aj tak mám pocit že to nezvládnem sama vypracovať

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Však vyskúšaj a uvidíš. Poprípade ak nebudeš niečo vedieť môžeš sa opýtať.

    Milka611 je offline (nepripojený) Milka611

    Milka611
    Mozem ta poprosit o radu?robim ten prevadzkovy poriadok...v celku to ide ale neviem co mam napisat do povinnosti jednotlivych zamestnancov.?budem mat dve casnicky a je to len kaviaren

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    povinnosti podľa smernice. Všeobecné o dodržiavaní predpisov, napr: Riadne hospodáriť s prostriedkami zverenými zamestnávateľom, strážiť a chrániť majetok zamestnávateľa pred poškodením, stratou, zničením a zneužitím a nekonať v rozpore s oprávnenými záujmami a rozhodnutiami zamestnávateľa.
    Dodržiavať predpisy o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci (BOZP) a predpisy požiarnej ochrany (PO). Hlásiť každý pracovný a mimopracovný úraz, vrátane drobných poranení ihneď priamemu nadriadenému.
    Nepožívať alkoholické nápoje a omamné prostriedky na pracoviskách zamestnávateľa v pracovnom čase, neprinášať ich na pracoviská a nenastupovať pod ich vplyvom do práce, dodržiavať určený zákaz fajčenia na pracoviskách a v pracovných priestoroch.


    a potom možno spomenúť aj hygienicke predpisy.

    Milka611 je offline (nepripojený) Milka611

    Milka611
    dakujem moc!dufam,ze im to na hygiene bude stacit.ta pani je tam nejaka dosti tvrda....rada by somto uz mala z krku.
    Este raz dakujem

    prevadzkovy poriadok do kaviarne a fitness centra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.