Zavrieť

Porady

Buracie povolenie a technologicky opis prac

K ziadosti na povolenie odstranenia stavby mam dodat:
b) technologický opis prác alebo aj nevyhnutné výkresy úprav pozemku

co to je? to si mam dat niekomu vypracovat, alebo si to mam napisat sam? existuej niekde na webe nejaka predloha co ma byt obsahom toto opisu prac?

Dakujem za reakcie.
pw
Usporiadat
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Mohol by Ti to napísať projektant alebo statik. Možno by to stačilo aj od Teba, keď to vieš.Stavebnému úradu ide o to, aby si nezačal búrať len tak, hlava-nehlava. Mal by si to rozobrať tak, že čo sa dá, tak vytriediš ako separovaný zber. Drevo zvlášť - ako s ním naložíš, stavebný materiál zvlášť - kde na skládku, neviem či aj zmluvu so skládkou alebo zbernou firmou nebudeš musieť predložiť. Taktiež ako bude vyzerať pozemok, či budeš spádovať, alebo iba vyrovnáš. Lebo toto všetko musí stavebný úrad uviesť v rozhodnutí o vydaní búracieho povolenia. Len to čo predložíš, budeš môcť robiť.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Peter Alien Peter Alien

Peter Alien je offline (nepripojený) Peter Alien

to peterwagner: minulý týždeň som podával na spoločný stavebný úrad žiadosť o odstránenie stavby. Technologický opis prác som písal sám. Môžem Ti poslať presné znenie toho, čo som vytvoril.
0 0
peterwagner peterwagner

peterwagner je offline (nepripojený) peterwagner

Peter Alien Pozri príspevok
to peterwagner: minulý týždeň som podával na spoločný stavebný úrad žiadosť o odstránenie stavby. Technologický opis prác som písal sám. Môžem Ti poslať presné znenie toho, čo som vytvoril.
dakujem za zaslatie ! pw
Naposledy upravil peterwagner : 18.02.08 at 12:21
0 0
kando kando

kando je offline (nepripojený) kando

Peter Alien Pozri príspevok
to peterwagner: minulý týždeň som podával na spoločný stavebný úrad žiadosť o odstránenie stavby. Technologický opis prác som písal sám. Môžem Ti poslať presné znenie toho, čo som vytvoril.
Dobry den, mozem Vas poprosit o zaslanie technologickeho opisu odstranenia stavby, ktore ste poslali aj Petrovi Wagnerovi, mam ten isty problem dakujem pekne.
0 0
sibanka sibanka

sibanka je offline (nepripojený) sibanka

Ahoj Peťo, mohol by si mi zaslať ten istý postup, ktorý si spravil? Tiež idem búrať do jedného mesiaca dom.
0 0
Siazria Siazria

Siazria je offline (nepripojený) Siazria

Dobry den.Mohla by som aj ja poprosit ten technologický opis. Nás to tiez čaká. dakujem pekne
0 0
imichal imichal

imichal je offline (nepripojený) imichal

Ja to potrebujem tiez tak rychlo ako sa len da.

Prosim prosim prosim.

Vopred vam pekne dakujem.
0 0
getrag getrag

getrag je offline (nepripojený) getrag

moja otazka je ci potrebujem povolenie ak ide o stavbu ktore nie je urcena na nebytove priestory. napr. chatka,dielna, pivnica alebo mastal. ale maju v katastri uvedene ze je to betonova stavba.
a poprosim tiez ten technologicky popis od niekoho.
dakujem
0 0
Peter Alien Peter Alien

Peter Alien je offline (nepripojený) Peter Alien

Pošlite mi mailové adresy na ss a ja vám zašlem technol.opis prac. a pod.
0 0
martina9 martina9

martina9 je offline (nepripojený) martina9

sangvinik:)
Pekný deň prajem,
prosím zašlite aj mne vzor toho techpologického popisu.
ďakujem
0 0
martina9 martina9

martina9 je offline (nepripojený) martina9

sangvinik:)
Peter Alien Pozri príspevok
to peterwagner: minulý týždeň som podával na spoločný stavebný úrad žiadosť o odstránenie stavby. Technologický opis prác som písal sám. Môžem Ti poslať presné znenie toho, čo som vytvoril.
Pekný deň,
prosím pošlite mi vzor technologického opisu prác pri búraní stavby. Ďakujem.
0 0
eri2 eri2

eri2 je offline (nepripojený) eri2

Pošli prosim aj mne technologicky popis prác. Dakujem
0 0
Bubooo Bubooo

Bubooo je offline (nepripojený) Bubooo

Rád by som poprosil o technologický opis prác na odstránenie stavby. Ďakujem
0 0
eri2 eri2

eri2 je offline (nepripojený) eri2

Ahoj Peťo,

potrebovala by som surne technologický popis prác pri odstránení stavby. Vopred Ti velmi pekne dakujem. Bola by som velmi rada, uz nas to dost súri.
0 0
Macy32 Macy32

Macy32 je offline (nepripojený) Macy32

Mna zaujima, do kedy od vydania povolenia na odstranenie stavby treba tuto stavbu aj zburat.
0 0
Macy32 Macy32

Macy32 je offline (nepripojený) Macy32

Macy32 Pozri príspevok
Mna zaujima, do kedy od vydania povolenia na odstranenie stavby treba tuto stavbu aj zburat.
Nie je tu nikto kto vie poradiť?
0 0
Bubooo Bubooo

Bubooo je offline (nepripojený) Bubooo

Tak to vyzerá, že nám asi nikto v tejto veci nepomôže a nepošle ten technologický popis na odstránenie stavby.
0 0
dodo_b dodo_b

dodo_b je offline (nepripojený) dodo_b

zdravim, moznte mi to preposlat. idem aj ja na to, dikyyy
0 0
dodo_b dodo_b

dodo_b je offline (nepripojený) dodo_b

zdravim, mozte mi to preposlat. idem aj ja na to, dikyyy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať