Zavrieť

Porady

akú práčku?

optimista
Chceme kúpiť práčku - plnenú z hora. Nepožadujem nič super extra, ale ani nie to najlacnejšie. Po menšom prieskume trhu mi celkom dobre vychádza Wirlpool, ale viem o tom, že pred pár rokmi bol problém, že nebrala prach z tej nadobky. Ešte som pozerala aj Elektrolux alebo Zanussi, no tam sa mi zda, ze sa viac plati za značku. Máte niekto skúsenosti napríklad s Candy alebo Ardo?
Dík za názory
Usporiadat
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Denisa Pozri príspevok
Chceme kúpiť práčku - plnenú z hora. Nepožadujem nič super extra, ale ani nie to najlacnejšie. Po menšom prieskume trhu mi celkom dobre vychádza Wirlpool, ale viem o tom, že pred pár rokmi bol problém, že nebrala prach z tej nadobky. Ešte som pozerala aj Elektrolux alebo Zanussi, no tam sa mi zda, ze sa viac plati za značku. Máte niekto skúsenosti napríklad s Candy alebo Ardo?
Dík za názory
Mám Whirpool zhora plnenú už 16 rokov, žiaden problém (klopem na drevo), už aj keby začala štrajkovať, svoje odslúžila.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Mala som Whirpoolku, bola som veľmi spokojná 13 rokov, ale teraz
v januári som kúpila Elektrolux (inú značku som nechcela)
Zatiaľ OK.
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Nechcela som Whirpool kvôli tomu, že sa nedá vyčistiť tá nádobka, kde sa prášok sype. Za to som menila značku za
Elektrolux - žiadne plesne nehrozia, dá sa vybrať a vyčistiť.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Roky som mala pračku Gorenje, ale keď sme sa presťahovali opatrila som si novú práčku zn. Elektrolux - mám ju už tretí rok, perie vynikajúco a dá sa veľmi dobre programovať. Som s ňou nadmieru spokojná.
0 0
olga88 olga88

olga88 je offline (nepripojený) olga88

Mam ARDO s plnenim z hora a som velmi spokojna.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Andyke Pozri príspevok
Nechcela som Whirpool kvôli tomu, že sa nedá vyčistiť tá nádobka, kde sa prášok sype.
Tá nádobka sa dá odklopiť a potom: "parná kačka" a je to hračka.
0 0
Erika-ežka Erika-ežka

Erika-ežka je offline (nepripojený) Erika-ežka

Mám 14 rokov Whirlpool, zatiaľ funguje, ale už pokukávam po Elektrolux-ke - počula som, že tie staré Whirpoolky boli super - aj vydržali oveľa dlhšie ako dnešné práčky. Ale čo mám odporúčania tak určite - Elektrolux.
0 0
olinka6226 olinka6226

olinka6226 je offline (nepripojený) olinka6226

ja mam 11 rokov whirlpoolku a dost mi na nej vadi ze je pri odstredovani dost hlucna. ale inak doteraz jej nebolo nic, teraz mi akurat budu menit manzetu (ta guma medzi okienkom a bubnom). snad este par rokov vydrzi.

co sa tyka candy- ma ju uz asi 6 rokov kamoska a neda na nu dopustit.
0 0
rohff11 rohff11

rohff11 je offline (nepripojený) rohff11

wewewe.stv.sk videoarchív 39 týždeň
0 0
damati damati

damati je offline (nepripojený) damati

som kto som
Mám Gorenje už 10 rokov bez problémov, predtým som mala Candy, vydržala ani nie 5 rokov, mechanik hovoril, že Candy sú vyslovene zbúchané a nekvalitné.
0 0
BKJURAJ BKJURAJ

BKJURAJ je offline (nepripojený) BKJURAJ

NESIP PRASOK DO NADOBY ALE PRIAMO NA BUBON. PREDPIERANIE POUZIVA MALO KTO TAKZE HUP S TYM PRASKOM NA BUBON.MAME WHIRPOOL A JE OK UZ ROKY.
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Ja mám candy, som spokojná. Najlepšie je na nej to, že sa dajú nastaviť otáčky, má aj rychlé pranie, pridanie pláchania,odložený štart prania. Treba si prejsť predajne a nechať si poradiť.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Mne sa 1 mesiac pred vianocami pokazila Whirpoolka, mala už niečo za sebou. No tak som musela kúpiť novú, ale vôbec som neuvažovala nad inou značkou takže som kúpila už so 6 zmyslom a môžem povadať je to super, sama si nadstavuje otáčky vo vnútri má senzori ktorými si určí množstvo vody, má ručné pranie,denný program, antibakteriálny program,tlačidlo odloženia štartu, kontrolky servis,vyčistiť filter, zatvorený prívodný vodovodný ventil....... skrátka veľmi dobrý pomocník odkedy ju mám som maximálne spokojná.
0 0
Ofélia Ofélia

Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

Ja som mala Tatramat mini, 15 rokov a keby mi nešlo o úsporu vody a elektriky, tak ju nevymením. Čerpala až 100 listov s predpraním a cca 3 kw jedno prania. Teraz mám už 3 rok Elektrolux, berie vodu podľa množstva prádla a 0,9 kw el. Má mnoho funkcii, ale k čomu to keď chcem len oprať to čo mi oprala aj Tatramatka.........
0 0
Martinella Martinella

Martinella je offline (nepripojený) Martinella

olga88 Pozri príspevok
Mam ARDO s plnenim z hora a som velmi spokojna.
No mne sa práčka Ardo tiež zhora plnenie veľmi nevyplatila. Vydržala len 4 roky a to už po 2 mesiacoch mi v záruke vymieňali celý panel a programátor. No a po 4 rokoch odišla úplne. Ale v každej značke sa nájde asi výnimka. A to bola zrejme tá moja. Lebo čo mám známe a majú tiež Arda, nemali zatiaľ žiaden problém. Ja už vyše roka mám Zanussi a zatiaľ funguje bez problémov. Som spokojná.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Ono každá značka je asi dobrá no niekomu sa nevydarí a niekto si ju nevie vynachváliť, ved sa stáva,že aj medzi kvalitnými výrobkami sa vyskytne občas nejaký ten nepodarok.
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Žienky, nech už sa pračka volá ako chce, každá si budeme chváliť tú svoju. Dnešná technika je tak vyspelá, že sa to tam nahádže podľa farby, kvality a samozrejme znečistenia. Čo by naše staré mamy za to dali, keby také pračky mali.
0 0
Luboš 7 Luboš 7

Luboš 7 je offline (nepripojený) Luboš 7

Máme cca 10 rokov Elektrolux a nemenil by som. Jeden skúsený opravár mi poradil, aby som nedával prášok do "tej" nádobky ale nasypal ho do vreckovky (iný kus odevu) a dal ho priamo medzi prádlo ktoré idem prať. Časť prášku zostane v rúrkach a časť v "tej" nádobke a pračka perie s menšou dávkou prášku.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Ja pridávam prášok priamo do bubna, do tej nádobky len aviváž.
0 0
dancika dancika

dancika je offline (nepripojený) dancika

Ja mam teraz Electrolux, predtym som mala Gorenje a ta si odkrutila peknych par rokov, ale neda sa s tou novou E. porovnat, mne na nej velmi vyhovuje funkcia Time manager, ze si nastavis cas prania podla znecistenia pradla. Rodicia maju Electrolux uz 10 rokov a funguje ako hodinky, vtedy sice stala dost, ale je fakt dobra, takze tejto znacke asi ostaneme este dlho verni
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať