Zavrieť

Porady

vypadávanie vlasov

Mám 55 rokov.
Milí poraďáci poraďte mi niečo proti vypadávaniu vlasov. Keď som sa s týmto problémom obrátila na môjho lekára povedal mi toľko, že existujú predsa parochne nech si jednu kúpim, že na to nie sú nijaké lieky a ani ma neposlal k nijakému odbornému lekárovi na vyšetrenie.Viem , že dostať nejaké prípravky v lekárňach a preto by som chcela vedieť, aké skúsenosti s vypadávaním vlasov máte Vy. Nedávno som si kúpila Revalid ampulky ale zatiaľ nevidím žiaden efekt, vlasy mi naďalej vypadávajú, je ich všade plno keď si ich umývam. Je to na zaplakanie, aj tak som ich mala riedke a jemné a teraz ešte toto....
Usporiadat
dagyna dagyna

dagyna je offline (nepripojený) dagyna

MGiti Pozri príspevok
Len teraz som sa dostala k internetu - Dušan ako by si vedel pomôcť?
Ahoj, čítala som odpovede "dusansl" a chcela by som vedieť ako si pokročila vo svojom probléme.
0 0
MGiti MGiti

MGiti je offline (nepripojený) MGiti

Mám 55 rokov.
Ja som si s tým pánom napísala pár emailov, ale nakoniec som si skúsila poradiť bez neho lebo mi jeho ponuka nesedela. Toho času mi strašne vypadávali vlasy, teraz sa mi to ustálilo, mám ich dosť riedke ale mi aspoň nevypadávajú .Od tej doby som síce podstúpila niekoľko vyšetrení, očná lekárka mi predpísala okuliare, kožná mi dala jednu vodičku proti vypadávaniu vlasov tuším sa volá ALPICORT. Medzitým som používala aj prípravky proti vypadávaniu vlasov od VICHY.
Zistili mi aj iné choroby ktoré neviem či súvisia s vypadávaním vlasov, ale ja si myslím, že mi hlavne veľmi pomohla tá vodička na vlasy.
0 0
mariena bj mariena bj

mariena bj je offline (nepripojený) mariena bj

Obyčajna žena ,ktora sa o všeličo zaujima ...viac
Ahojte prečitala som si problemy s vypadavaniu vlasov.Ja mam tiež tieto problemy.Lepsie povedane mala.brala som lieka na chrbticu/seklo ma/,popri tom aj psychika a nakoniec kožna lekarka mi zistila ze mam v stolici parazity a bakterie.Hlavne sa jedna Candida Albi... neviem presne ako sa to vola je to kvasinka ktora narobi vela neduhy v tele.A po prečitani na internete som zistila ze ake neduhy moze narobit tato kvasinka.Tak to je moja skusenost.
0 0
gazopeter gazopeter

gazopeter je offline (nepripojený) gazopeter

Vidim tu vela pravdivych informacii. Napr. ta s tym, ze sa treba vyhybat stresu, treba viac spat a zdravsie sa stravovat. Niekedy je to o genetike. Ale tak ako ked som unaveny a nemozem sa vyspat, tak si dam kavu alebo nejaky energeticky napoj, tak pri vypadavani vlasov pouzijem šampón proti vypadávaniu vlasov, s ktorým mám vlastné skúsenosti a pôsobí veľmi rýchlo. Podporuje rast vlasov a účinok je citeľný dosť rýchlo.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

gazopeter Pozri príspevok
Vidim tu vela pravdivych informacii. Napr. ta s tym, ze sa treba vyhybat stresu, treba viac spat a zdravsie sa stravovat. Niekedy je to o genetike. Ale tak ako ked som unaveny a nemozem sa vyspat, tak si dam kavu alebo nejaky energeticky napoj, tak pri vypadavani vlasov pouzijem šampón proti vypadávaniu vlasov, s ktorým mám vlastné skúsenosti a pôsobí veľmi rýchlo. Podporuje rast vlasov a účinok je citeľný dosť rýchlo.
Nie si náhodou majiteľ tejto firmy v Skalici.
0 0
maria.podhradska maria.podhradska

maria.podhradska je offline (nepripojený) maria.podhradska

Ahoj poradaci,
Ja som vyskusala uz kadeco aj lacne aj drahe. Ak to niekoho zaujima tak mi pomohol jedine sampon proti vypadavaniu vlasov Revita. Nieje najlacnejsi ale je ucinny, vlasy mi prestali padat. Pouzivam ho uz 2 rok
Naposledy upravil arizona : 07.08.11 at 22:54 Dôvod: zmazanie reklamy
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo


Padanie vlasov zastavuje najlepšie podlaha!
0 0
Darina Hrabankova Darina Hrabankova
Ahoj.
Súhlasím s Dušanom,treba sa zamerať na odbornú pomoc s cieľom zistiť príčinu,najpravdepodobnejšie je to endokrinneho charakteru.Ja mám ten istý problém s vypadávaním vlasov a vyskúšala som všetko možné.Každý prípravok mal len krátkodobý účinok a po odznení účinku znovu nastal problém.Nakoniec som sa zverila lekárom a teraz viem príčinu vypadávania vlasov. Takže veľa šťastia
0 0
naturalis naturalis

naturalis je offline (nepripojený) naturalis

Ahojte.
Zaoberám sa dosť alternatívnymi formami medicíny hlavne od kedy mal môj otec vážne zdravotné problémy. Po chemoterapii mu kopletne vypadali vlasy. Našiel som na internete prípravok tradičnej čínskej medicíny z názvom zheng 4 hair. Tento mu pomohol a teraz už má znovu na hlave svoje vlasy.
0 0
B.Korbanova B.Korbanova

B.Korbanova je offline (nepripojený) B.Korbanova

Lenka1979 Pozri príspevok
Poradím Ti niečo, čo mne stopercentne pomohlo. Vždy som mala husté a pevné vlasy, po pôrode sa všetko zmenilo a aj keď sú tomu už tri roky, moje vlasy už nie sú to,čo boli, ale vypadávanie sa ustálilo. Pomohli mi ampulky s roztokom od francúzskej firmy VICHY, ampulky majú názov DERCOS amineksyl, sú balené myslím po 12 a 24 kusov ampuliek, aplikujú sa vmasírovaním do umytých mokrých vlasov, hlavne na miestach, kde je vypadávanie viditeľnejšie, ja som k tomu používala aj šampón DERCOS, má bielo červené balenie, stojí 370 Sk, ampulky 12 ks 1450 Sk-ale zabrali mi perfektne, asi po mesiaci mi viditeľne zhustli-to fakt, nekecám. Je tam napísané, aby sa používali 2x do roka, aby vlasy zostali pevné a menej vypadávali. Vyskúšaj, mne to zabralo, určite pomôže aj Tebe. Keď ide ku jeseni alebo teraz k jari, začínam vidieť, že sú oslabené a musím začať aplikovať znova. Ale už aspoň viem, že to stojí za to.
Držím palce.
Lenka
Ahoj Lenka, pozerala som si zloženie šampónu, ktorý spomínaš. Chcem len vedieť či niekto z vás pozná prísadu Sodium Laureth Sulphate (SLES). Je to prídavná látka, čo pomáha šampónom peniť. V skutočnosti je to látka, ktoré vysušuje pokožku a vlasy, pokiaľ je s nimi v pravidelnom kontakte. Môže tiež ucpávať póry!!! Jeho účelom je iba dosiahnuť, aby šampón penil, čo je pre väčšinu ľudí atraktívne a mylne tým hodnotia i kvalitu šampónu. Chápem, že z tohto dôvodu ho veľké spoločnosti pchajú do výrobkov všade kde sa dá, stačí keď sa v kúpeľni pozriete na zloženie svojej pleťovej a vlasovej kozmetiky. Ale nechápem, ako ho môžu dávať aj do výrobkov, ktoré deklarujú, že sú zdravé, predávajú sa v lekárňach a majú pomáhať vypadávajúcim, oslabeným vlasom a citlivej pokožke. Možno sa spoliehajú, že ľudia sú príliš leniví na to, aby si čítali zloženie, resp.aby rozumeli, čo ktorá látka znamená. Z vlastnej skúsenosti viem, že to zaberie veľa času stráveného na googli a pomaly aj doktorát z chémie. Ja osobne by som začala triediť používané výrobky od základu práve týmto spôsobom. Môžem si totiž cpať na hlavu haldy aminexilu, keď je v kombinácii s podobným svinstvom, ktoré zároveň mojim vlasom a pokožke škodí.
Naposledy upravil arizona : 16.10.12 at 03:53
0 0
295 295

295 je offline (nepripojený) 295

Ja mam s vlasmi tiez takito problem zacali mi vypadavat asi pred mesiacom no nie tak zebi mi redli alebo ja neviem ale tak ze sa mi objavuju cele hole miesta... to su vlasi. No zistil som ze mi vypadavaju aj fuzy alebo teda strnisko rovnakim sposobom ako aj vlasi. stretli ste sa niekto s niecim podobnym? Dakujem
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ano mal to môj otec,ale z čoho to bolo už neviem, ale zistím ak chceš....potom mu vlasy na tých holých miestach dorástli, ale boli už šedivé.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Vypadávanie vlasov? Neriešim - ak majú vypadnúť, tak nech vypadnú - ak prišiel ich čas, nech si idú. Spotrebujem menej šampónu na ich umývanie, môžem použiť aj redší hrebeň, prípadne žiadny.

Ale kto ma videl - vie, že ešte používam toho šampónu viacej, i hrebeň musím používať .
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok

Vypadávanie vlasov? Neriešim - ak majú vypadnúť, tak nech vypadnú - ak prišiel ich čas, nech si idú. Spotrebujem menej šampónu na ich umývanie, môžem použiť aj redší hrebeň, prípadne žiadny.

Ale kto ma videl - vie, že ešte používam toho šampónu viacej, i hrebeň musím používať .
ako to je tak ako si myslím toto je iné padanie....mojemu tatkovi padali vlasy tak, že sa mu vytvárali na hlave holé miesta veľkosti vtedy 5-korunáčky
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

B.Korbanova Pozri príspevok
Ahoj Lenka, pozerala som si zloženie šampónu, ktorý spomínaš. Chcem len vedieť či niekto z vás pozná prísadu Sodium Laureth Sulphate (SLES). Je to prídavná látka, čo pomáha šampónom peniť. V skutočnosti je to látka, ktoré vysušuje pokožku a vlasy, pokiaľ je s nimi v pravidelnom kontakte. Môže tiež ucpávať póry!!! Jeho účelom je iba dosiahnuť, aby šampón penil, čo je pre väčšinu ľudí atraktívne a mylne tým hodnotia i kvalitu šampónu. Chápem, že z tohto dôvodu ho veľké spoločnosti pchajú do výrobkov všade kde sa dá, stačí keď sa v kúpeľni pozriete na zloženie svojej pleťovej a vlasovej kozmetiky. Ale nechápem, ako ho môžu dávať aj do výrobkov, ktoré deklarujú, že sú zdravé, predávajú sa v lekárňach a majú pomáhať vypadávajúcim, oslabeným vlasom a citlivej pokožke. Možno sa spoliehajú, že ľudia sú príliš leniví na to, aby si čítali zloženie, resp.aby rozumeli, čo ktorá látka znamená. Z vlastnej skúsenosti viem, že to zaberie veľa času stráveného na googli a pomaly aj doktorát z chémie. Ja osobne by som začala triediť používané výrobky od základu práve týmto spôsobom. Môžem si totiž cpať na hlavu haldy aminexilu, keď je v kombinácii s podobným svinstvom, ktoré zároveň mojim vlasom a pokožke škodí.
no,z tohto dovodu som vyhodila vsetku kozmetiku,tu klasicku a pouzivame naturalnu,prirodnu.najcastejsie alwerde z dm-ky,alebo znacku Weleda.
lenze hoci tie sampony nepenia,vsimla som si,ze ma viac svrbi hlava-pravdepodobne vysusuju???vlasy mi padaju teda neurekom,padali i pred tym,ale myslela som ze prirodna kozmetika bude ok.tak neviem,ale pozriem si zlozenie.dik za infosku.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

osky Pozri príspevok
no,z tohto dovodu som vyhodila vsetku kozmetiku,tu klasicku a pouzivame naturalnu,prirodnu.najcastejsie alwerde z dm-ky,alebo znacku Weleda.
lenze hoci tie sampony nepenia,vsimla som si,ze ma viac svrbi hlava-pravdepodobne vysusuju???vlasy mi padaju teda neurekom,padali i pred tym,ale myslela som ze prirodna kozmetika bude ok.tak neviem,ale pozriem si zlozenie.dik za infosku.
Bola som u kožného lekára. Dal mi zinkové tbl. - robili v lekárni a na potieranie prípravok - zarobený v lekárni. Po troch mesiacoch vlasy pomaly prestali padať, aj narástli na preriedených miestach. Tbl. si už nedávam, ale ešte mám prípravok na potieranie, tak ten používam. Nechceš ísť ku kožnému lekárovi? Určite by Ti pomohol skôr, ako vlasy vypadajú.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

tak dnes som bola ohladom IVF a som to vravela lekarke,mam totiz aj stitnu zlazu,tak mi skontroluju,ci nemam nizku davku eutyroxu.lebo sa mi zda,ze to mam z toho.ak nie,musim si skocit k obvodnej,nech ma dakde posle.kadernik zas vravi,ze to moze byt aj z toho,ze vlasy dlhodobo farbim na blond...tak neviem.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

To bolo prvé, na čo sa ma opýtal kožný - či sa liečim na štítnu žlazu,ale lieky pomohli. A včul pred mesiacom som si farbila vlasy(blond ) a všetko čo dorástlo, mi farba doničila. Neviem či nebudem musieť meniť farbu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...sa už preberte s tou reklamou
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať