Zavrieť

Porady

sťahovanie videa z YOU TUBE

ahoj, chcela by som poprosiť o návod ako stiahnem video z YOU TUBE, je tam veľa zaujímavých vecí, no neviem ako na to
vopred dííííííííííííííík
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nebudem otvárať novú tému.
Predkladám možnosť, ako jednoducho sťahovať videá z Youtube v takej kvalite, v akej sú i na YT v origináli.
Takže:

Ak máte v YT nejaké video vyhliadnuté - stačí v adresnom riadku prehliadača, príklad:



nahradiť youtube slovom hooktube a potom ENTER. A hľa - odrazu sa dole objaví ponuka na stiahnutie videa.

Stránka HookTube.com preberá tie videá z YT a odstráni ochrany.

Takže napr. video na adrese http s://www.youtube.com/watch?v=AbcsDe123 bude po úprave vyzerať takto: http s://www.hooktube.com/watch?v=AbcsDe123

(odkazy sú vymyslené).



(Zobrazená stará verzia - nová verzia má voľbu kvality sťahovaného videa dole pod náhľadom videa sivá voľba vedľa zeleného Download)

https://hooktube.com/

Video
Naposledy upravil misoft : 17.06.18 at 11:54
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

To si sa registroval len kvôli tomu, aby si odpovedal na tému starú 4 roky???
2 0
Kristian182 Kristian182

Kristian182 je offline (nepripojený) Kristian182

Jednozačne vám odporúčam nasledovný postup
Stiahnite si z tejto stánky http://www.vdownloader.es/ tento program.
Ak ho máte už naištalovaný a spustený, chodte na youtube a skopírujte link videa donho, ktoré chcete stiahnúť.
1 0
MYQ MYQ

MYQ je offline (nepripojený) MYQ

Prípadne úplne postačuje stiahnúť si z www.mozilla.sk aktuálny firefox, prepnúť sa na stránku doplnkov a na nej si stiahnúť doplnok DownloadHelper a potom nastaviť ako by si to užívateľ predstavoval.
1 0
Deiky Deiky

Deiky je offline (nepripojený) Deiky

Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac
Ja používam DVDVideoSoft Free Studio vsestranne vyuzitelny!
1 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Iba Tebe a ešte jednému v Nairobi.
1 0
krajanová krajanová

krajanová je offline (nepripojený) krajanová

nikto neporadí???
0 0
krajanová krajanová

krajanová je offline (nepripojený) krajanová

ďakujem
vedela som, že to tu niekde je, ale vďaka vám som to našla hneď
porada je super vec!
0 0
kukino7 kukino7

kukino7 je offline (nepripojený) kukino7

kašli na celé programy. Vved ked si ho pozrieš tak už ho máš stiahnutý v pc. Ked sa vatiahne červená čiara do konca tak v prípade WIN XP a mozilly skočíš do Documents and Settings, meno uživatela, Local Settings, Application Data, Mozilla, ... a tam nájdeš vnorený adresár Cache. dáš si zobrazovanie podla dátumu a medzi najnovšími si cez tlačítko F3 pozrieš ktorý z tých väčších súborov má v hlavičke FLV. Tomu súboru dopíšeš koncovku .flv a prehráš ho najlepšie vo FLPplayeri.
0 0
shipo shipo

shipo je offline (nepripojený) shipo

Tohle funguje jak pro zkounito tak youtube (není potřeba žádný program nebo zadávat adresu jinam, k uložení stačí akorát prohlížeč):
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

stiahnuté video mám, aj uložené v počítači, dá sa mi prehrať ale má koncovku flv. Takže keď ho chcem prehrať napr. v mediaplayeri - nejde a asi sa nedá ani na dvd napáliť, čo s tým?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

sybila3 Pozri príspevok
stiahnuté video mám, aj uložené v počítači, dá sa mi prehrať ale má koncovku flv. Takže keď ho chcem prehrať napr. v mediaplayeri - nejde a asi sa nedá ani na dvd napáliť, čo s tým?
Treba ho skonvertovať pomocou aplikácia Total Video Converter na iný formát, napr. DivX s koncovkou .avi, potom pôjde prehrať aj vo WMP aj napáliť na DVD.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Chobot Pozri príspevok
Treba ho skonvertovať pomocou aplikácia Total Video Converter na iný formát, napr. DivX s koncovkou .avi, potom pôjde prehrať aj vo WMP aj napáliť na DVD.
.flv súbor prehrá predsa VLC player, je to super prehrávač.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

bobino38 Pozri príspevok
.flv súbor prehrá predsa VLC player, je to super prehrávač.
sybila to ale chcela prehrať v WMP a ten .flv neprehraje.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

mám ten vlc player, prehráva super, v počítači, ale ak by som to chcela napáliť na dvd a pustiť napríklad ako cvičenie v dvdprehrávači, to asi potom nepôjde, alebo ako zmeniť formát, až sa to dá.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

tak to musiš prekonvertovať tak ako ti radí Chobot
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

a mohli by ste mi poradiť ako to skonvertovať? ešte som to nerobila, dík.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

sybila3 Pozri príspevok
a mohli by ste mi poradiť ako to skonvertovať? ešte som to nerobila, dík.
Stiahni a nainštaluj si ten soft. Je to tam jednoduché, samo ťa to navedie. Ak ho spustíš, treba kliknúť na New Task.. a otvoriť ten tvoj súbor. Potom ťa to navedie samé. Aby si si to vedela predstaviť aj vizuálne, tu máš pár videí, ako sa to robí (tam konvertovali konkrétne .flv na .mpeg súbor):





a tu to môžeš stiahnuť aj s návodom:

http://hotfilms.org/softwares/total-...al-176981.html
0 0
02Michaela 02Michaela

02Michaela je offline (nepripojený) 02Michaela

[QUOTE=Chobot;1072773]
Ahoj chobot, ja mám otázočku na Teba, keďže vidím, že si v tomto zbehlý, tak mi snáď poradíš. Ale poprosím ťa, tak polopatisticky ako pre deti. Stiahla som si z netu konvertor STIGO You Tube ....neviem čo. No je to super, ztiahne mi videá do PC a dokonca, keď to z konvertujem na mp3, tak pekne mi z tých videí stiahne hudbu aj do mobilu. Ale, problém je, že som chcela ztiahnuť rozprávky (keďže mám dieťa a na you tube ich je habadej) ale konvertujem videá do 3gp, wmi a stále v mobile mi ide len video (rozprávka) ale nejde zvuk. Vieš mi v tomto poradiť? Ja už si neviem rady. Dík
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať