Zavrieť

Porady

tvorba e-shopu

Dobry den,
mala by som zaujem o vytvorenie e-shopu. Uz par dni hladam na nete najvhodnejsiu formu, ale zatial som si este nevybrala. Mam urcitu predstavu ako by to malo vyzerat a skusim to tu aspon zhruba popisat. Za cenove kalkulacie vopred dakujem!

- webdesign, domena, webhosting
- SEO, SEF, funkcnost pod vsetkymi int. prehliadacmi
- registracia do katalogov
- moznost online platieb, bank.prevod, dobierka
- spolupraca so Slov. postou, kuriermi a pod.
- vlastna administracia
- nakupny kosik, zlavy a pod.
- komunikacia s ekonomickym systemom (napr. Pohoda)
- generovanie faktúr podla objednávok
- multijazycnost, viacej mien

Momentalne ma nic viacej nenapada, ale tak urcite sa nieco najde. Toto by bol taky zaklad. Za ponuky dakujem!
Usporiadat
juro1986 juro1986

juro1986 je offline (nepripojený) juro1986

juro1986 Pozri príspevok
zdravim, vlastnim sro, robime internetove obchody, redakcne systemy a ine veci, mame zmluvy so slvoenskymi bankami, klientov ako TV Poprad, Adidas, Black Red White (BRW), letenkove portaly, mame pobocku v londyne, robime pre viac ako 10 slovenskych web studii (nasi odberatelia) a pod.

www.datasun.sk

este doplnim cena eshop sa pohybuje od 19.000,-SKK, kazdopadne je to pevna cena za ktoru mate internetovy obchod, mame vlastne redakcne a kvalitne systemy /ziadna firma na SK nepreda svoj system za 4 tisic ako tu niekto pisal - ide o free ecommerce, a GNL licencie - pozor na to/
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
uz tu niekto spominal, www.okshop.eu ... ja tam mam vlastny eshop, mozem odporucit som velmi spokojny
0 0
McCoi McCoi

McCoi je offline (nepripojený) McCoi

Tiez odporucam - okshop.eu - prenajom len 440 Sk mesacne (pred rokom bola 390, dufam, ze uz nebude rast), ale cena je vratane poradenstva, za ktore by ste inak platili mozno tisice. Poradenstvo sluzi na to, aby sa obchod nestratil v konkurencii... mam osobnu skusenost, nechcem tu robit reklamu, mozem ale zaslat mailom (coi@post.cz)
Naposledy upravil McCoi : 17.11.08 at 07:08
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

http://www.i-shop.lodge.sk/
0 0
mio001 mio001

mio001 je offline (nepripojený) mio001

http://www.joomlanet.sk/

Aj technická podpora v cene.
0 0
Atomer.sk Atomer.sk

Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac
www.Atomer.sk - jednoduchy eshop uz od 3,99 Eur mesacne
0 0
kabko kabko

kabko je offline (nepripojený) kabko

Ha! Onedlho bude spustená nová webstránka, kde bude možné mať eshop zadarmo! Áno, ZADARMO! Žiadna subdoména, alebo podobné hlúposti, eshop s pekným dizajnom (na výber bude cca 30-40 dizajnov), na vlastnej doméne a webhostingom od 2,49EUR za mesiac!
ESHOP ÚPLNE ZADARMO - už čoskoro.....
0 0
dorah34 dorah34

dorah34 je offline (nepripojený) dorah34

ahoj, spolupracovala som s piatimi roznymi firmami, menej i viac profesionalnymi, najviac zo vsetkych sa mi na profi eshop osvedcil shoptet.sk. prenajima sa, ale CMS je dost premakane, je hotove ihned a po par mesiacoch prenajmu ho kupis za dobru cenu,zatial co kdejaky hochstapler, ktory ti ani zdaleka nedak zaruku od teba vypyta viac a vysledok je trapny. na shoptet ja nedam dopustit, tym skor po skusenostiach s pogramatormi na kluc aj s profi firmami, ktore zarucene prisposobia CMS Vasim potrebam...na shoptete su velmi ochotni, ak chces nieco prosposobit a samostny eshop je uplne v pohode - ma vstko, co treba a za dobru cenu
0 0
kabko kabko

kabko je offline (nepripojený) kabko

shoptet? Len hneď na úvodnej stránke majú niekoľko chýb... jo, ani ja na nich nedám dopustiť..
0 0
formy-na-pecenie formy-na-pecenie
Zaoberam sa internetovym predajom silikonovych foriem na pecenie a mrazenie, roznych cukrarskych pomocok a dekoracii ...viac
Doporucujem www.webareal.sk ja som s nim velmi spokojna a stale ho rozsiruju na akekolvek programy spoluprace, vsetko. Je to super a ja som velmi spokojna a hlavne ti rychlo pomozu a maju super ceny
0 0
Joja123 Joja123

Joja123 je offline (nepripojený) Joja123

Odporucam www.Atomer.sk. Vyuzivam moduly, ktore vyuzivam, neplatim teda za tie, ktore nepotrebujem. A hlavne maju pekne preddefinovane vzhlady eshopov.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Joja123 Pozri príspevok
Odporucam www.Atomer.sk. Vyuzivam moduly, ktore vyuzivam, neplatim teda za tie, ktore nepotrebujem. A hlavne maju pekne preddefinovane vzhlady eshopov.
Na margo tvojich reklamnych prispevkov poviem len, ze dufam ze ti ich administratori vymazu. Dana sluzba musi byt na tom dost zle, ked sa takto umelo pcha ludom do prdele.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

camozzi Pozri príspevok
Na margo tvojich reklamnych prispevkov poviem len, ze dufam ze ti ich administratori vymazu. Dana sluzba musi byt na tom dost zle, ked sa takto umelo pcha ludom do prdele.
N

Nezdá sa mi, že by užívateľ spamoval. Odkaz zadal síce 2x, ale v tejto téme je to aktuálne a k veci. Navyše odkaz na daného poskytovateľa už je aj vyššie. V druhej téme som príspevok vymazal, lebo téma je neaktuálna, posledný príspevok bol pridaný pred rokom.
0 0
LOMOZ o.z. LOMOZ o.z.

LOMOZ o.z. je offline (nepripojený) LOMOZ o.z.

Napriklad aj webaster - http://webaster.sk/, ceny su v pohode a nic sa nedoplaca, vsetko je v baliku aj eshop na vlastnej domene.
0 0
kolac kolac

kolac je offline (nepripojený) kolac

Skúste www.najreklama.sk/sluzby/tvorba-eshopu .. odporúčam, robia tzv. "krabicové riešenia", ktoré si zaplatíte raz na začiatku a máte pokoj. Netreba platiť žiaden prenájom a iné zbytočné poplatky.
0 0
Midasto Midasto

Midasto je offline (nepripojený) Midasto

https://midasto.sk/ - ecommerce platforma od 6 eur na mesiac.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať