Zavrieť

Porady

Náš splnený kúpelňový sen

Fuzo Fuzo

Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

DSCF8754.JPG  
haslerka kupelna 4.JPG  
DSCF8746.JPG  
DSCF8763.JPG  
dvere kúpelňové.JPG  

1/1
Tak konečne máme prerábku za sebou, takže pridávam fotky našej novej kúpelky, to čo sa nám podarilo vytvoriť zo starého 40 ročného bytového jadra, ja som nakoniec vybral obkladačky keďže moja manželka sa nevedela rozhodnúť, na druhej strane ona vymyslela potom 3D návrh a všetko čo do kúpelne patrí, a napriek mojim počiatočným výhradám musím konštatovať, že sme veľmi spokojní je to veľká zmena.
Naposledy upravil Fuzo : 12.10.08 at 01:46
Usporiadat
Nanda Nanda

Nanda je offline (nepripojený) Nanda

Napriek tomu, že je wc v jednej miestnosti s kúpeľňou - vyzerá to naozaj deluxe. Aké to má rozmery? ... a v týchto kúpelniach zvyknú byť také dve rúry - niečo ako radiátor, ale je to len odvod vody/pary z radiátorov - mali ste ich tam, alebo nie? Ak áno, ako ste si s tými opachami poradili?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Fuzo Fuzo

Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

Ahoj, my sme mali klasické bytové umakartové jadro zvlášť wc a zvlášť kúpelka, chceli sme však ušetriť priestor tak sme to spojili manželka vymyslela do kúpelky výklenok v ktorom je zabudovaná z vonkajšej strany skriňa na topánky, chodby sme zužovali bola zbytočne veľká a teraz je akurát, rozmery kúpelky sú 2,60 x 2,70 po prerábke, rádiatory sme našťastie v kúpelke nemali, stačilo, že sme museli poriešiť prístup k odpadovým rúram za wc, vaňu sme vyberali pocitovo Ravak - Rosa I. je super nie je veľká ale je hlboká, nábytok sme vsadili tiež na kvalitu keďže v kúpelke je pomerne vlhko je to Keramia Pro, wc je z Jiky, obklad je taliansky Imola...., batérie Grohe, dúfame že to nejaký čas vydrží...
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
To umakartové jadro ste vyberali alebo ste ho nechali tam ? Práčku máš kde ?
0 0
Fuzo Fuzo

Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

Umakartové jadro sme samozrejme zlikvidovali a vymurovali nové jadro yporom, práčka je keď sa pozrieš na posledné foto, kde sú dvere, tak vedľa dverí vidno z nej kúsok, je teda v kúpelke, ale manželka tam naplánovala dostatočný priestor, takže nezavadzia a v pohode je pripojená na odpad do wc, trúbkami ktoré vedú v stene.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Naposledy upravil jess : 28.10.08 at 18:12
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

To je paráda!!! Super. Aj my plánujeme niečo podobne a nevedela som s akou farbou spojím hnedu. Nádhera.
Ešte jedna otázočka kde ste kúpili ten nábytok? Lebo je to CZ firma.
Naposledy upravil Adkah : 11.11.08 at 18:16
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Fuzo ja by som sa chcela opýtať, pri umývadle máte zásuvku a v nej kábel..čo to tam máte zapojené?

A všetkých by som sa chcela opýtať na názor ... obkladačky takejto farby
a ku nim sprchovací box so sklami dymovej alebo antracitovej farby....išlo by to spolu ku sebe?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

DanielaSĽ Pozri príspevok
Fuzo ja by som sa chcela opýtať, pri umývadle máte zásuvku a v nej kábel..čo to tam máte zapojené?

A všetkých by som sa chcela opýtať na názor ... obkladačky takejto farby
a ku nim sprchovací box so sklami dymovej alebo antracitovej farby....išlo by to spolu ku sebe?
Šlo, šlo by to.
0 0
rohff11 rohff11

rohff11 je offline (nepripojený) rohff11

nepáči sa mi riešenie wc+ kúpelka, a farba hnedo- biela? treba vidieť v reále, ale určite krajšie ako bolo predtým
0 0
ROBIN111 ROBIN111

ROBIN111 je offline (nepripojený) ROBIN111

DanielaSĽ Pozri príspevok
Fuzo ja by som sa chcela opýtať, pri umývadle máte zásuvku a v nej kábel..čo to tam máte zapojené?
Ak sa nemýlim, na umývadle sú dve elektrické zubné kefky. Takže kábel bude od nabíjačky.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Fuzo, ak to nie je tajné, koľko to cca stálo? Tiež chystáme robiť prerábku kúpeľne.
Lenka
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
ROBIN111 Pozri príspevok
Ak sa nemýlim, na umývadle sú dve elektrické zubné kefky. Takže kábel bude od nabíjačky.
Myslela som si..len som sa chcela uistiť, že to nie je niečo iné.
0 0
Fuzo Fuzo

Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

Ahoj, nábytok vyberala manželka, je to česká firma tuším Keramia Pro, majú aj stránku, len pohľadaj cez google.sk, mne sa na fotkách nepáčil, ale keď ho priniesli musel som uznať že manželka vybrala výborne, pretože je krásny snehovo-biely, lesklý povrch, super sa udržuje, a má také drobnosti, ako také štuplíky na tlmenie zatvárania dvierok, potom vo vnútri držiaky poličiek aby sa nehýbali, sklo sa nezahmlieva, je to veľmi kvalitné to vidno, boli sme aj v Baumaxe a to sa nedá vôbec porovnávať a aj umývadlo, ktoré bolo k tomu sa nám veľmi páči je priestranné a môžeme sa tam aj naraz dvaja myslím tým jeden dospelý a jedno dieťa umývať. Určite tento nábytok odporúčam, majú veľa kombinácii a rozmerov a dá sa naozaj vybrať hocijaká kombinácia.
0 0
Fuzo Fuzo

Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

Ano správne na umývadle sú zapojené 2 elektrické zubné kefky, sú stále k dispozícii a to sme plánovali, je tam však dvojzásuvka, aby sa manželka mohla fénovať a ja prípadne holiť elektrickým strojčekom a nemuseli sme tie kefky odpájať.
0 0
Fuzo Fuzo

Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

Lenka1979 Pozri príspevok
Fuzo, ak to nie je tajné, koľko to cca stálo? Tiež chystáme robiť prerábku kúpeľne.
Lenka
Leni náklady boli pomerne vysoké, veľa sme ešte ušetrili rôznymi zľavami /cca 40 tis./, vôbec sme nepočítali s takou sumou mali sme plán 130 tis., ale čo už, každá drobnosť niečo stála a keď sme to zrátali vyšla suma 160 tis. za komplet aj s prácou, robili na tom 3 ľudia, ktorých sme zaplatili.
0 0
Fuzo Fuzo

Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

DanielaSĽ Pozri príspevok
Fuzo ja by som sa chcela opýtať, pri umývadle máte zásuvku a v nej kábel..čo to tam máte zapojené?

A všetkých by som sa chcela opýtať na názor ... obkladačky takejto farby
a ku nim sprchovací box so sklami dymovej alebo antracitovej farby....išlo by to spolu ku sebe?
Tažko povedať či sa to k sebe hodí, odporúčam ti určite dať si urobiť niekde 3D návrh z tej kombinácie, aby si nebola sklamaná prípadne prekvapená, inak dobrý tip, teraz v obchodoch vychádza cd 3D návrh kúpelní, možno by pomohol tak vyskúšaj, inak môj názor bledé farby robia kúpelňu dosť nevýraznú, ja som to pochopil, keď manželka aj napriek mojej nevôli objednala do kúpelky aj tmavohnedú farbu, keby tam nebola, kúpelka by bola veľmi bledá a nevýrazná, tá tmavohnedá jej dodala šmrnc, je to proste super, zase raz vyhrala ženská intuícia, ale musím povedať že v tomto smere mám manželku veľmi šikovnú.
0 0
magdalena50 magdalena50

magdalena50 je offline (nepripojený) magdalena50

ahoj ,kúpelňa je pekná,až na tú cenu je velmi premrštená,nie je ničim zláštna,já by som tam dala viac dekoračné listely a prechod z tmavej do bledej tiež s listelov,a na sami vrh dala tie malé cigary ,ale je to vec v kusu a peňazí .
0 0
Fuzo Fuzo

Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

magdalena50 Pozri príspevok
ahoj ,kúpelňa je pekná,až na tú cenu je velmi premrštená,nie je ničim zláštna,já by som tam dala viac dekoračné listely a prechod z tmavej do bledej tiež s listelov,a na sami vrh dala tie malé cigary ,ale je to vec v kusu a peňazí .
No premrštená cena je bohužial dnešná realita, zvláštna nie je ničím, my sme preferovali praktickosť keďže máme malé dieťa a nie sklenené umývadlo, či vaňu s tryskami....ak si ešte nerobila jadro a niekedy ho plánuješ prerobiť tak potom to určite pochopíš, koľko každá maličkosť stojí, ak chceš niečo kvalitné, nie je to lacné, viď len vaňa zo záchodom stáli 25 tis. spolu, ak chceš niečo lacné, dlho to nevydrží a časom budeš musieť investovať to opravy či prerábky, listely sú tam dekoračné medzi tmavohnedou aj medzi bielou a béžovou, len ich asi na fotkách poriadne nevidno, cigarami to neviem čo myslíš.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

DanielaSĽ Pozri príspevok
. . .
A všetkých by som sa chcela opýtať na názor ... obkladačky takejto farby
a ku nim sprchovací box so sklami dymovej alebo antracitovej farby....išlo by to spolu ku sebe?
takto by to asi vyzeralo
ABCD0013.jpg  
ABCD0012.jpg  
ABCD0014.jpg  
1/1
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

Fuzo, ako sa Vám udržujú tie batérie Grohe? Dali sme si urobiť 3D návrh a máme tam túto značku.
Ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať