Zavrieť

Porady

Zdravé šaláty

Hľadal som či niekto už založil tému o zdravých šalátoch ale som našiel, len v téme chudnutie -ale len slová zdravé a slová šaláty, ale bez receptov, tak teda čo som dostal. s radosťou pridávam. Niektoré nmáme už odskúšané.

Dobrú chuť
Naposledy upravil Galius : 24.03.09 at 16:53
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    no,ja osobne by som povedala ze tema sa ma volat len "salaty"....
    tie ktore uvadzas,nie su take zdrave.majoneza,sterilizovane uhorky,horcica a co ja viem,aj tie salamy a sunky-ved to je vsetko nezdrave....
    v inej teme sa do mna pustili ze som asi trochu sisi,ked si davam na zemiaky prepaleny olej/on ale nie je taky prepaleny.../....no koment
    a toto tu sa vola zdrave salaty.
    no samozrejme,kazdy pravidelne konzumuje klobasy,slaninu,salamy a sterilizovane uhorky,ale to nam chuti takze to volame zdrave.
    pravdou vsak je ze zdrave je len to co je surove-zelenina a ovocie ,alebo kvasena kapusta.doplnit olivovym alebo inym panenskym olejom,vinnym octom a bylinkami.ale isto nie majonezou,kyslou smotanou a podobne.
    ani dusena zelenina uz nema tolko vitaminov ako mala cerstva....

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    jeden zdravotný šalát

    Šalát z cukrovej repy

    Potrebujeme 900 g repy, 180 g cibule, 40 g horčice, 2 citróny, 45 g sladkej smotany, mleté čierne korenie
    Repu nakrájanú na rezance restujeme, zmiešame s nakrájanou cibuľou, okoreníme podľa chuti, pridáme horčicu, šťavu z citrónov, smotanu a osolíme a zmiešame, Podávame ako predjedlo.
    Obmena - môžeme pridať veľkú konzervovanú fazuľu.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.