wegamizi
18.01.09,16:51
Dakujem za rozumne vysvetlenie. Nechcela som mojim prispevkom nikoho zmiast, ale pisala som, bohuzial, z mojej praxe. Chcela som len povedat to, ze ako malo staci, aby bol clovek v neistote a toho sa treba vyvarovat. Zakon znie tak ako znie, ale v skutocnosti sa moze vysvetlovat roznym sposobom, o com ma presvedcili danovi pracovnici v roku 2008. Ty si sa nikdy nestretla s tym, ze skutocnost je ina, ako je pisane? Co som sa mala ist sudit s DU? Nechce sa mi komplikovat si zivot, radsej chcem predist takymto situaciam. A o to mi od zaciatku islo:o
Dufam, ze uz mi budes davat len " suhlasim ":---
evina
19.01.09,08:18
Dakujem za rozumne vysvetlenie. Nechcela som mojim prispevkom nikoho zmiast, ale pisala som, bohuzial, z mojej praxe. Chcela som len povedat to, ze ako malo staci, aby bol clovek v neistote a toho sa treba vyvarovat. Zakon znie tak ako znie, ale v skutocnosti sa moze vysvetlovat roznym sposobom, o com ma presvedcili danovi pracovnici v roku 2008. Ty si sa nikdy nestretla s tym, ze skutocnost je ina, ako je pisane? Co som sa mala ist sudit s DU? Nechce sa mi komplikovat si zivot, radsej chcem predist takymto situaciam. A o to mi od zaciatku islo:o
Dufam, ze uz mi budes davat len " suhlasim ":---

Ak si tú pokutu dostala v roku 2008 podnikla by som kroky na jej vrátenie-nie je to premlčané. Ale k bližšiemu vysvetleniu by som si trúfla len po bližšom vysvetlení toho prípadu, čo môžeš urobiť v tej téme o ERP. Zarazila ma i výška pokuty 25 000 ak bola len za tieto dátumy. K stanovisku DRSR sa dá krásne využiť i celá téma, na ktorú som Ťa upozornila :)
Richard
19.01.09,10:04
zalozte si temu a nediskutujte v tejto odbornych veciach prosim.
evina
19.01.09,11:30
zalozte si temu a nediskutujte v tejto odbornych veciach prosim.

OK Richard, tému aj riešime v odbornej časti, len sa tom sem trochu osobnostne prelialo :rolleyes:
http://www.porada.sk/t99246-potrebujem-registracnu-pokladnu.html
ednett
19.01.09,15:21
potrebujem radu ci pomoc!!! je povinnostou alebo može vlastnik bytu prihlasit na svoju adresu podnajomnika,kedze ten podnajomnik nema nikde trvale bydlisko?co s takym clovekom?
Richard
21.01.09,20:22
Ak sa chcete niečo spýtať, nájdite si buď tému ktorá priamo súvisí s vašou otázkou, alebo si založte novú.

Ste mimotemy
TatianaM
30.01.09,05:39
Dobrý deň, rada by som sa opýtala, ako môžem opraviť dokument, ktorý som pridala do časti dokumenty, alebo ako ho môžem odstrániť a vložiť opravený.
dopravca
30.01.09,12:58
Prosím, ako sa dostanem k svojim príspevkom? Potrebujem si prečítať odpovede a nepamätám si ako a kde som zadal otázku. Ďakujem
cactus
30.01.09,13:11
Prosím, ako sa dostanem k svojim príspevkom? Potrebujem si prečítať odpovede a nepamätám si ako a kde som zadal otázku. Ďakujem
klikni si na svoj nick a otvor si "nájsť viac príspevkov"
TatianaM
02.02.09,06:33
Dobrý deň, rada by som sa opýtala, ako môžem opraviť dokument, ktorý som pridala do časti dokumenty, alebo ako ho môžem odstrániť a vložiť opravený.


Poprosím ešte raz o radu.
Olice
02.02.09,07:02
Dobrý deň, rada by som sa opýtala, ako môžem opraviť dokument, ktorý som pridala do časti dokumenty, alebo ako ho môžem odstrániť a vložiť opravený.


Poprosím ešte raz o radu.
Nie som si istá, či sa to dá tak ako napíšem, ale ak je nejaký iný spôsob, tak ma určite niekto opraví:).
Keď si klikneš na svoj nick, tak dolu sa Ti ukážu všetky dokumenty, ktoré si priložila. Ak chceš niektorý odstrániť, skús na názov dokumentu kliknúť pravou stranou myšky a daj odstániť alebo vystrihnúť, podľa toho, čo Ti možnosti ponúkajú.
TatianaM
02.02.09,07:09
Tam sa mi však ukážu len prílohy, ktoré som prikladala v príspevkoch, ale tie ktoré sú v časti dokumenty tak nie.
Olice
02.02.09,07:17
Tam sa mi však ukážu len prílohy, ktoré som prikladala v príspevkoch, ale tie ktoré sú v časti dokumenty tak nie.
Ale, veď tam vidím vymenované Tvoje dokumenty, posledný je cestovný príkaz v €.
TatianaM
02.02.09,07:27
Aha už vidím. Ďakujem pekne. Ale keď kliknem či pravou, alebo ľavou stranou v ponuke nie je ani upraviť, ani odstrániť. Alebo zase niečo nevidím?
Olice
02.02.09,07:30
Aha už vidím. Ďakujem pekne.
Napíš, či sa to dá tým spôsobom odstrániť alebo nie?
TatianaM
02.02.09,08:37
Nie, nedá, nie je tam funkcia upraviť alebo odstrániť
pacifik667
22.02.09,05:43
Som prihlásený na tomto portáli od 18.2. a poslal som asi 6 príspevky a neviem /resp. nechce mi dovoliť systém/ sledovanie tém do ktorých som prispel. Neviem to nastaviť ani cez moje meno, ako na to, v čom je problém?
arizona
22.02.09,06:04
Som prihlásený na tomto portáli od 18.2. a poslal som asi 6 príspevky a neviem /resp. nechce mi dovoliť systém/ sledovanie tém do ktorých som prispel. Neviem to nastaviť ani cez moje meno, ako na to, v čom je problém?

Moje konto-upraviť možnosti-Sledovanie tém - nastavenia-okamžité upozornenie

alebo: ak si v nejakom (nemusí byť Tvoj) príspevku-hore máš políčko : práca s témou-odklikni sledovanie témy
liba2
22.02.09,07:02
Som prihlásený na tomto portáli od 18.2. a poslal som asi 6 príspevky a neviem /resp. nechce mi dovoliť systém/ sledovanie tém do ktorých som prispel. Neviem to nastaviť ani cez moje meno, ako na to, v čom je problém?
Klikni hore na "obsluha" a potom hľadaj "sledované témy". Mali by tam byť všetky do ktorých si prespieval.
pacifik667
23.02.09,07:02
Nemôžem poslať súkromnú správu? Poradte ako na to.
liba2
23.02.09,07:04
Nemôžem poslať súkromnú správu? Poradte ako na to.
máš malý počet príspevkov potrebuješ asi 15 , potom budeš mať plný prístup na porade.
Lékořice
28.04.09,11:35
Ja som na porade nová už asi mesiac. Chcem tiež vidieť, či to zvládnem.
tutiola
28.04.09,11:52
Ja som na porade nová už asi mesiac. Chcem tiež vidieť, či to zvládnem.
Vítaj Lékořice. Tak si to zvládla. Môžeš pokračovať.
alla66
28.04.09,18:24
Strana 27 z 28 « Prvá < 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 > nedá sa mi vôbec prekliknúť na 28....vždy zostanem na strane 27...

skúste to .....
mekelek
28.04.09,18:50
Skúšam... skúšam... a nejde...
Pridám tento príspevok a uvidím, či ma hodí na ďalšiu stranu.
mekelek
28.04.09,18:53
Veď doteraz na str.28 nebolo nič:eek::---
alla66
28.04.09,18:57
tak prečo sa zobrazila? .... nebýva to tak, vždy skočí ďalšia stránka automaticky
invest
04.06.09,11:52
ahojte, ako môžem pridať smajlíka?
invest
04.06.09,12:00
:):D:D Jééééj, už som na to prišla.
mona091
21.06.09,15:22
prosim o radu,

pri vyhladavani temy sa mi pri rozbaleni ukaze text:
RIEŠENIE ......

Riešenie témy "........." je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov
Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes kliknutím tu ,

pricom nie som predplatitelom, a pri kliknuti na pristup do encyklopedie dostanem odkaz, ze uz som registrovana,
no ja neviem precitat prispevky v hladanej teme, pretoze vsade mi to ukaze tie iste odkazy,

dakujem
jarecko
21.06.09,15:52
Vie mi niekto poradit v tomto: Ked sa prihlasim na Poradu, objavi sa mi hned na hlavnej strane pod oznamom ,,Upozornenia,, lista s nazvom ,, Moje posledne príspevky ,, do ktorych prispievam, ale zobrazi ich iba 5 (päť) hoci ja ich uz mam viac. Moja otazka znie:
Da sa to niekde nastavit aby mi to vypisalo vsetky temy do ktorych prispievam nie iba poslednych päť?
alla66
21.06.09,15:59
klikni moje nastavenia....sledované témy ....tam máš všetky, ak si klikol na možnosť sledovať príspevky
alla66
21.06.09,16:01
alebo----moje nastavenia....+ ďalšie nastavenia...tam máš tiež posledné príspevky
Muška
21.06.09,16:31
prosim o radu,

pri vyhladavani temy sa mi pri rozbaleni ukaze text:
RIEŠENIE ......

Riešenie témy "........." je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov
Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes kliknutím tu ,

pricom nie som predplatitelom, a pri kliknuti na pristup do encyklopedie dostanem odkaz, ze uz som registrovana,
no ja neviem precitat prispevky v hladanej teme, pretoze vsade mi to ukaze tie iste odkazy,

dakujem
Ak nemáš zaplateného "draka", tak sa do väčšiny príspevkov "v drakovi" nedostaneš.
jarecko
21.06.09,16:59
klikni moje nastavenia....sledované témy ....tam máš všetky, ak si klikol na možnosť sledovať príspevky
Bohuzial nie je to co chcem. Ja nechcem aby mi na email chodili oznamy, kto kde mi prispel na moju temu. Ja chcem to aby mi na prvej navigacnej stranke, ktora sa mi zobrazi po prihlaseni a v ktorej je priecinok ,, Moje posledne prispevky ,, tak v tom priecinku aby boli vymenovane vsetky temy do ktorych prispievam alebo som zalozil a nie iba poslednych 5, ktore tam mam teraz. Ide mi o to, ze po case si uz nepametam kde vsade som prispieval a tak ked sa mi zobrazi priecinok ,,Moje posledne prispevky,, chcel by som aby tam boli vsetky aby som nemusel pracne vyhladavat cez nejake nastavenie kde som prispieval.

Neviem ci si rozumieme, ale napriklad prva tema do ktorej som ja pisal mi uz z priecinku ,, Moje posledne prispevky,, zmizla a aj dalsie starsie postupne ako stupal pocet tem do ktorych som pisal. Teraz tam ostavaju iba posledne najnovsie do ktorych som pisal, vzdy ich tam je iba 5 (päť) a ja chcem ich pocet zvysit na viac napriklad 20 a to ma zaujima ako to urobit.
Muška
21.06.09,17:03
Jarečko, keď sa myškou postavíš na svoje meno vo svojom príspevku a klikneš ľavým, tak tam máš možnosť "nájsť viac príspevkov od jarecko".
Tebou založené témy si vieš pozrieť v Tvojom profile.

Ale fakt si neviem predstaviť, že keď si otvorím poradu, aby mi načítalo všetky moje príspevky.
liba2
21.06.09,17:05
prosim o radu,

pri vyhladavani temy sa mi pri rozbaleni ukaze text:
RIEŠENIE ......

Riešenie témy "........." je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov
Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes kliknutím tu ,

pricom nie som predplatitelom, a pri kliknuti na pristup do encyklopedie dostanem odkaz, ze uz som registrovana, no ja neviem precitat prispevky v hladanej teme, pretoze vsade mi to ukaze tie iste odkazy,

dakujemAby si sa dostala do draka, musíš byť najskôr zaregistrovaná na porade. sk - to si! máš nick: mona091.
Keď sa prihlásiš svojim heslom na porada.sk, máš možnosť vojsť do draka (iná cesta tam nie je). Drak sa ti otvorí a ty opäť hore vidíš oznam, že si registrovaná ; no to je tá registrácia na porada.sk ! :).
Ak však chceš mať prístup na riešenie témy, musíš si draka predplatiť. Nájdeš tam aj informáciu ako to urobíš a koľko to stojí. :)
liba2
21.06.09,17:14
Bohuzial nie je to co chcem. Ja nechcem aby mi na email chodili oznamy, kto kde mi prispel na moju temu. Ja chcem to aby mi na prvej navigacnej stranke, ktora sa mi zobrazi po prihlaseni a v ktorej je priecinok ,, Moje posledne prispevky ,, tak v tom priecinku aby boli vymenovane vsetky temy do ktorych prispievam alebo som zalozil a nie iba poslednych 5, ktore tam mam teraz. Ide mi o to, ze po case si uz nepametam kde vsade som prispieval a tak ked sa mi zobrazi priecinok ,,Moje posledne prispevky,, chcel by som aby tam boli vsetky aby som nemusel pracne vyhladavat cez nejake nastavenie kde som prispieval.

Neviem ci si rozumieme, ale napriklad prva tema do ktorej som ja pisal mi uz z priecinku ,, Moje posledne prispevky,, zmizla a aj dalsie starsie postupne ako stupal pocet tem do ktorych som pisal. Teraz tam ostavaju iba posledne najnovsie do ktorych som pisal, vzdy ich tam je iba 5 (päť) a ja chcem ich pocet zvysit na viac napriklad 20 a to ma zaujima ako to urobit.
Svoje nastavenia môžeš urobiť aj tak, aby ti emaily nechodili.
"Moje posledné príspevky" máme všetci nastavené tak ako uvádzaš - posledných 5 - a aj to vždy nefunguje (ale to je o inom).

Skús ešte raz : Moje nastavenia , vyber Upraviť možnosti; 4.bod je Sledovanie tém . Je tam rolovacie okienko, z ktorého vyber "neželám si upozornenia" a dole potvrď zmenu.
Od tejto chvíle každá téma do ktorej si prispel , sa ti automaticky presunie do Sledovaných príspevkov tém, pričom ti nebudú chodiť emaily o tom kto a kedy reagoval.
Pri opätovnom prihlásení sa na poradu klikneš na Moje nastavenia a vyberieš si sledované témy alebo ešte lepšie: "ďalšie nastavenia". Budeš tam mať všetky do ktorých si prispieval.
Je to veľmi jednoduché a raz-dva :D
alla66
21.06.09,17:16
Bohuzial nie je to co chcem. Ja nechcem aby mi na email chodili oznamy, kto kde mi prispel na moju temu. Ja chcem to aby mi na prvej navigacnej stranke, ktora sa mi zobrazi po prihlaseni a v ktorej je priecinok ,, Moje posledne prispevky ,, tak v tom priecinku aby boli vymenovane vsetky temy do ktorych prispievam alebo som zalozil a nie iba poslednych 5, ktore tam mam teraz. Ide mi o to, ze po case si uz nepametam kde vsade som prispieval a tak ked sa mi zobrazi priecinok ,,Moje posledne prispevky,, chcel by som aby tam boli vsetky aby som nemusel pracne vyhladavat cez nejake nastavenie kde som prispieval.

Neviem ci si rozumieme, ale napriklad prva tema do ktorej som ja pisal mi uz z priecinku ,, Moje posledne prispevky,, zmizla a aj dalsie starsie postupne ako stupal pocet tem do ktorych som pisal. Teraz tam ostavaju iba posledne najnovsie do ktorych som pisal, vzdy ich tam je iba 5 (päť) a ja chcem ich pocet zvysit na viac napriklad 20 a to ma zaujima ako to urobit.
nemusia Ti chodiť maily,...všetko sa dá nastaviť:)....zadáš si "iba" možnosť sledovať svoje príspevky, bez upozornenia na email...ja sledujem 294 príspevkov....uvidíš hrubším písmom vyznačené príspevky, ktoré si nečítal ....viď.fotohttp://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=39607&stc=1&d=1245608152
jarecko
21.06.09,17:20
Muška neviem ci to zle vysvetlujem ale ja nechcem zoznam prispevkov, ale zoznam tem. Ja neviem ako sa to zobrazuje vam po prihlaseni, ale mne sa hore na prvej navigacnej liste zobrazi neviem ako to nazvat trebars priecinok, ktory ma nazov ,, Moje posledne prispevky,, a tam su nazvy tem do ktorych som pisal to jest aj do tych ktore som zalozil aj nezalozil skratka som do nich pisal, ale zobrazuje mi ich iba 5 slovom päť ako som prispel postupne do siestej , siedmej, osmej, deviatej atd. tak prva, druha, tretia, atd. zmizli z toho zoznamu a zase ich tam mam 5 a ta co bola predtym siedma je teraz prva atd. a tie povodne prva , druha atd. do ktorych som pisal najskor sa uz v zozname ,, Moje posledne príspevky nenachadzaju a ja napriklad teraz som mozno pisal do 15 tem, ale si uz ich nepametam a tak keby som ich mal vsetky vypisane v tom priecinku ,, Moje posledne prispevky,, tak si jednoducho kliknem na hociktoru temu kde som predtym pisal a pozriem sa co sa tam deje. Skratka ja chcem aby som v tom priecinku mohol zvysit pocet tem z piatich na viac je to nieco podobne ako ked mas emailovu schranku, kde ti sa ponuka moznost zobrazit pocet emailov na strane napr. 5, 10, 20, 30, 50........ atd. Ide o moje osobne nastavenie, aby som mal vsetky temy do ktorych pisem na prvej navigacnej liste. Teraz je to tak, ze ich iba zobrazuje 5 najnovsich a zmenit pocet nemozem alebo neviem ako nato alebo ci sa to vobec da.

Dufam ze som to uz jasne vysvetlil o co mi ide.

Ja nechcem aby mi to vypisovalo vsetky moje prispevky vo vsetkych temach, ale iba nazvy tem v ,, priecinku Moje posledne prispevky,, kde som pisal a to je rozdiel.
Olice
21.06.09,17:26
Muška neviem ci to zle vysvetlujem ale ja nechcem zoznam prispevkov, ale zoznam tem. Ja neviem ako sa to zobrazuje vam po prihlaseni, ale mne sa hore na prvej navigacnej liste zobrazi neviem ako to nazvat trebars priecinok, ktory ma nazov ,, Moje posledne prispevky,, a tam su nazvy tem do ktorych som pisal to jest aj do tych ktore som zalozil aj nezalozil skratka som do nich pisal, ale zobrazuje mi ich iba 5 slovom päť ako som prispel postupne do siestej , siedmej, osmej, deviatej atd. tak prva, druha, tretia, atd. zmizli z toho zoznamu a zase ich tam mam 5 a ta co bola predtym siedma je teraz prva atd. a tie povodne prva , druha atd. do ktorych som pisal najskor sa uz v zozname ,, Moje posledne príspevky nenachadzaju a ja napriklad teraz som mozno pisal do 15 tem, ale si uz ich nepametam a tak keby som ich mal vsetky vypisane v tom priecinku ,, Moje posledne prispevky,, tak si jednoducho kliknem na hociktoru temu kde som predtym pisal a pozriem sa co sa tam deje. Skratka ja chcem aby som v tom priecinku mohol zvysit pocet tem z piatich na viac je to nieco podobne ako ked mas emailovu schranku, kde ti sa ponuka moznost zobrazit pocet emailov na strane napr. 5, 10, 20, 30, 50........ atd. Ide o moje osobne nastavenie, aby som mal vsetky temy do ktorych pisem na prvej navigacnej liste. Teraz je to tak, ze ich iba zobrazuje 5 najnovsich a zmenit pocet nemozem alebo neviem ako nato alebo ci sa to vobec da.

Dufam ze som to uz jasne vysvetlil o co mi ide.

Ja nechcem aby mi to vypisovalo vsetky moje prispevky, ale temy a to je rozdiel.
Počet tých príspevkov na prvej strane si Ty sám nemôžeš nastaviť, ak si dobre pamätám, tak to nastavil Richard na ten počet tak ako to je, čiže 5.
Vždy sa Ti tam zobrazí téma do ktorej prispevaš 1. krát.
alla66
21.06.09,17:32
Počet tých príspevkov na prvej strane si Ty sám nemôžeš nastaviť, ak si dobre pamätám, tak to nastavil Richard na ten počet tak ako to je, čiže 5.
Vždy sa Ti tam zobrazí téma do ktorej prispevaš 1. krát.
nielen 1x....to sú " Moje posledné príspevky"
na hlavnej lište sa nedá upraviť počet....zvyšok máš v sledovaných príspevkoch.....alebo.... +ďalšie možnosti,..... alebo .....vo svojom profile...tam máš témy, ktoré si založil a príspevky, ktoré si napísal....:)
jarecko
21.06.09,17:36
Olice
tak konecne som sa dopracoval k vysledku, ze to sam zmenit nemozem, ale iba pouzit ine moznosti ako odporuca liba2, alla66 atd.
Olice
21.06.09,17:42
nielen 1x....to sú " Moje posledné príspevky"
na hlavnej lište sa nedá upraviť počet....zvyšok máš v sledovaných príspevkoch.....alebo.... +ďalšie možnosti,..... alebo .....vo svojom profile...tam máš témy, ktoré si založil a príspevky, ktoré si napísal....:)
Ja som napísala prvý krát, nie jeden krát. Ak do niektorej témy prispievaš viackrát a už sa medzitým z hlavnej stránky skryla, už ju viackrát nevidíš na hlavnej stránke. Ak si medzitým neprispela do viacerých tém prvý krát, stále tam tie témy máš, až pokiaľ sa neposunú.
Neviem, či som to vysvetlila dosť jasne, ale skús si to sledovať a uvidíš.
Muška
21.06.09,17:54
....ja teda neviem, ale asi aj v tých "sledovaných témach" bude asi obmedzenie počtu....či nie?
jarecko
21.06.09,18:05
Moj poznatok je taky. Ked som prispel do prvych piatich tem stale boli v priecinku ,, Moje posledne prispevky,, na hlavnej liste aj keby som do niektorej pisal po 500 raz, ako nahle som napisal do siestej prvy raz tak prva najstarsia mi z toho zoznamu zmizla a tak postupne dalej ako sa zvysoval pocet tem do ktorych som pisal, ten zoznam sa postupne posuval tak, ze najstarsie temy zmizli a mam ich tam iba 5 najnovsich.

Myslim, ze by nebolo na skodu keby si pocet tem v priecinku ,, Moje posledne prispevky,, do ktorych prispieval mohol nastavit kazdy poradak individualne. Tak som mal hned na prvej strane zoznam tem do ktorych som pisal a mohol som si vybrat do ktorej sa pozriem, bolo to v pohode pokial som ich mal iba maximalne 5. Teraz uz mi je ten priecinok k nicomu ako nahle mam tych tem viac. Priecinok by som premenoval na ,, Moje témy ,, alebo ,, Zoznam mojich tém ,,
alla66
21.06.09,18:10
oki...vďaka, možno som to v rýchlosti prehliadla, mám problémy
s netom a v nevhodnom okamžiku sa odpojí....sorry:)
mona091
21.06.09,18:17
Aby si sa dostala do draka, musíš byť najskôr zaregistrovaná na porade. sk - to si! máš nick: mona091.
Keď sa prihlásiš svojim heslom na porada.sk, máš možnosť vojsť do draka (iná cesta tam nie je). Drak sa ti otvorí a ty opäť hore vidíš oznam, že si registrovaná ; no to je tá registrácia na porada.sk ! :).
Ak však chceš mať prístup na riešenie témy, musíš si draka predplatiť. Nájdeš tam aj informáciu ako to urobíš a koľko to stojí. :)


dakujem,

idem si precitat, co v tom Drakovi je, vies, ja nie som mzdarka, a v opise Draka bolo, ze pre Mzdarov,

dakujem, mona
Muška
21.06.09,18:18
Jarečko, ale niektorí sme tu 5 rokov.....a ani radšej nechcem vedieť do koľkých tém som prispievala.
A nie som teda "cez PC", ale nebol by to dosť veľký problém, pri takom počte prispievateľov??....a pri toľkých témach?....
Už sa tu riešilo všeličo.....aj sme chceli aby sa niektoré príspevky z "roku Pána" už radšej nezobrazovali, lebo sa stalo, že niekto nový si nevšimol a preklikávaním sa dopracoval k otázke aj 3 roky dozadu...a rozvinul "kritiku" nesprávnej odpovedi /ale vtedy platnej/.

Skús navrhnúť adminovi....a ak to nebude problém...určite to zváži.
terezamaria
21.06.09,18:23
Bohuzial nie je to co chcem. Ja nechcem aby mi na email chodili oznamy, kto kde mi prispel na moju temu. Ja chcem to aby mi na prvej navigacnej stranke, ktora sa mi zobrazi po prihlaseni a v ktorej je priecinok ,, Moje posledne prispevky ,, tak v tom priecinku aby boli vymenovane vsetky temy do ktorych prispievam alebo som zalozil a nie iba poslednych 5, ktore tam mam teraz. Ide mi o to, ze po case si uz nepametam kde vsade som prispieval a tak ked sa mi zobrazi priecinok ,,Moje posledne prispevky,, chcel by som aby tam boli vsetky aby som nemusel pracne vyhladavat cez nejake nastavenie kde som prispieval.

Neviem ci si rozumieme, ale napriklad prva tema do ktorej som ja pisal mi uz z priecinku ,, Moje posledne prispevky,, zmizla a aj dalsie starsie postupne ako stupal pocet tem do ktorych som pisal. Teraz tam ostavaju iba posledne najnovsie do ktorych som pisal, vzdy ich tam je iba 5 (päť) a ja chcem ich pocet zvysit na viac napriklad 20 a to ma zaujima ako to urobit.
Nastav sa na Tvoj profil, klikni na štatistiku a tam máš všetky Tvoje príspevky, len si na ne klikni.Toto si chcel?

Pokiaľ nechceš, aby Ti na email chodili správy o reagovaní na tú - ktorú tému, musíš si v Tvojich nastaveniach nastaviť, že nechceš posielať upozornenia.
Muška
21.06.09,18:27
Nastav sa na Tvoj profil, klikni na štatistiku a tam máš všetky Tvoje príspevky, len si na ne klikni.Toto si chcel?

...všetky veru nie ;).....môj najstarší je zo 7.5.2009......a to som tu už inventár :D
alla66
21.06.09,18:47
nedarí sa mi prekliknúť na 31 stranu...čím to je, čím to je???
Olice
21.06.09,18:52
nedarí sa mi prekliknúť na 31 stranu...čím to je, čím to je???
Niekto v tejto téme vymazal svoj príspevok, tak asi preto;).
Muška
21.06.09,18:52
Alla, ešte tam nič nie je....to sa stáva, keď už má téma veľa strán...., možno tento môj príspevok tam už bude :)
Muška
21.06.09,18:53
---ešte nie?? :eek:

P.S.
už áno :D
alla66
21.06.09,19:06
jarecko
21.06.09,19:27
Nastav sa na Tvoj profil, klikni na štatistiku a tam máš všetky Tvoje príspevky, len si na ne klikni.Toto si chcel?

Pokiaľ nechceš, aby Ti na email chodili správy o reagovaní na tú - ktorú tému, musíš si v Tvojich nastaveniach nastaviť, že nechceš posielať upozornenia.
Ja som uz tu to vysvetloval, ze nechcem na prvej strane aby mi to vypisovalo vsetky moje prispevky do vsetkych tem, ale zoznam tem do ktorych pisem kompletne nie iba poslednych 5 to znamena ked pisem do 20 tak nech mi zobrazi vsetkych 20 a ja si hned z prvej strany otvorim tu do ktorej sa chcem pozriet. Ked chcem pozerat ine kde som nikdy nepisal tak si ich nahodne vyberiem z inych priecinkov.

Takze ukoncim to tak moja myslienka bola taka aby mi po prihlaseni do Porady system vypisal na prvej strane zoznam vsetkych tem do ktorych prispievam a aj moznost hned z toho zoznamu ich otvarat a samozrejme kazdu dalsiu ktora pribudne po mojom pisani do nej pridal do zoznamu a nakoniec aby bolo vyhovene aj Muške tak ked niektoru temu nechcem mat v tom zozname tak moznost ju z ,,mojho zoznamu tem,, odstranit. Kazdemu poradakovi by sa zobrazoval na hlavnej strane jeho zoznam tem kde prispieva.

Prosim nemylit si zoznam tem so zoznamom prispevkov. Dakujem.
Muška
21.06.09,19:30
Jarecko, skús sa obratit s návrhom na admina....a uvidíš.
jarecko
21.06.09,19:45
Ked da sa urobit to ze system sleduje kazdeho kde sa pohybuje po prihlaseni na ktorom mieste Porady, nevidim problem v tom o com pisem tu.

,, Moje posledne príspevky,, premenovat na ,, Moj zoznam tem ,, atd.
liba2
21.06.09,19:56
Ked da sa urobit to ze system sleduje kazdeho kde sa pohybuje po prihlaseni na ktorom mieste Porady, nevidim problem v tom o com pisem tu.

,, Moje posledne príspevky,, premenovat na ,, Moj zoznam tem ,, atd."Môj zoznam tém" je presne to čo som ti písala: Sledované témy.
Ak pôjdeš cez "ďalšie nastavenia" - tak ako som doplnila modrou farbou, prídeš na ten istý zoznam ako "sledované témy".
Pri znovuprihlásení sa na porada.sk dvomi klikmi si v tom zozname.
jaros5
07.07.09,12:12
"Môj zoznam tém" je presne to čo som ti písala: Sledované témy.
Ak pôjdeš cez "ďalšie nastavenia" - tak ako som doplnila modrou farbou, prídeš na ten istý zoznam ako "sledované témy".
Pri znovuprihlásení sa na porada.sk dvomi klikmi si v tom zozname.
Presne tak - dvoma klikmi !
Po prihlásení sa mi otvorí stránka a stací klik na obsluha v modrej lište a druhý klik na sledované témy;
Tam si môzeš moderovat podla svojich potrieb :D;
Netreba vymýslat uz vymaslené;):---
jarecko
12.07.09,22:27
Kliknem na obsluha potom na sledovane temy a zobrazi sa mi jedna jedina tema do ktorej najviac pisem a neviem ani ako sa mi dostala do zoznamu sledovanych tem.

Takze aby som nevymyslal vymyslene najprv by som si mal vsetky temy do ktorych som pisal dat do zoznamu sledovanych tem, kedze som to nerobil od zaciatku zaregistrovania sa na porade po skoro dvoch rokoch na porade uz si vsetky temy kde som pisal nepametam a je ich urcite viac ako 5 zobrazenych na hlavnej strane v liste ,, Moje posledné príspevky ,, po prihlaseni.

Musim nazvy tem pohladat vo vsetkych svojich prispevkoch, dat ich do sledovanych tem a az potom to bude jednoduche podla dvoch klikov ako tu radite.
tutiola
13.07.09,10:42
Neviem, či je niečo na 32 strane, lebo ma tam nechce pustiť. Ale ak si už nepamätaš všetky svoje témy, ktoré si zakladal, choď do svojho verejného profilu a v štatistike nájdeš všetky témy, ktoré si ty založil.



Zaujímavé, ukazovalo mi že je tu 32 stán ale nechcelo ma tam pustiť a moja odpoveď skončila predsa na 31. strane.
cactus
13.07.09,10:48
pretože bolo zopár príspevkov vymazaných
tutiola
13.07.09,11:00
Ďakujem za odpoveď. Klikala som na ďalšiu stranu, na poslednú stranu a bola som stale na jednom mieste. Teraz aspon viem prečo.
mekelek
13.07.09,17:02
Kliknem na obsluha potom na sledovane temy a zobrazi sa mi jedna jedina tema do ktorej najviac pisem a neviem ani ako sa mi dostala do zoznamu sledovanych tem.

Takze aby som nevymyslal vymyslene najprv by som si mal vsetky temy do ktorych som pisal dat do zoznamu sledovanych tem, kedze som to nerobil od zaciatku zaregistrovania sa na porade po skoro dvoch rokoch na porade uz si vsetky temy kde som pisal nepametam a je ich urcite viac ako 5 zobrazenych na hlavnej strane v liste ,, Moje posledné príspevky ,, po prihlaseni.

Musim nazvy tem pohladat vo vsetkych svojich prispevkoch, dat ich do sledovanych tem a az potom to bude jednoduche podla dvoch klikov ako tu radite.
Svoje príspevky môžeš pozrieť vo svojom profile.
Sledované témy ozaj dvomi klikmi : Nad obsluhou je "MojeNastavenia" - 1.klik!, potom keď sa ti to rozbalí, "Sledované témy" - 2.klik! ...a máš ich pred sebou.
Moje nastavenia - Upraviť možnosti - Sledovanie tém
tu si môžeš nastaviť, aby sa ti všetky témy, do ktorých dáš príspevok, zobrazili po dvoch klikoch.
babijanka
29.07.09,06:30
M
Blankake
29.07.09,06:32
Mám dotaz na poraďákov. Nájdem si priateľa cez poradu .sk. Dá sa povedať cez súkromnú poštu komunikumeme s týmto priateľom (teda sú tam uvedené dôverne veci, údaje, ktoré by ostatní účastníci nemali čo čítať). Potom ako je možné, že do tejto súkromnej pošty má prístup každý. Podľa mňa by to malo byť ošetrené a cudze osoby, pokiaľ ja ho nepríjmem za priateľa, nemá čo hľadať v mojej súkromnej pošte. Ta ako to vlastne funguje?
Je rozdiel medzi "odkazom" a "súkromnou správou". Ak si píšete odkazy, tie môžu v Tvojom profile čítať aj ostatní. Ale do súkromných správ sa nemôžu dostať, tie nikto nevidí (okrem Teba).
babijanka
29.07.09,06:49
Pokial s priatelom komunikuješ cez SS - nie cez odkazy v profile, prístup k nim má len administrátor Richard - ale ten ich nečíta. Tak to bolo vysvetlené v niektorej z tém ...
Ne
Blankake
29.07.09,06:57
Neviem teda, čo to znamená, že komunikujem cez SS, ňie som odborník, ale žiaľbohu sa stalo to, že som posielala nejakú súkromnú správu pre priateľa cez poradu ( išlo o moje osobné údaje, meil,) a žiaľbohu to niekto zneužil v môj prospech a mám z toho teraz veľký problém:confused:
SS = súkromná správa. V profile máš dve možnosti v záložke "Kontaktné info" - "Napísať odkaz pre..." (tento si potom môže hocikto v Tvojom profile a v profile druhej strany prečítať) alebo "Poslať súkromnú správu pre..." (a túto si môžeš prečítať len Ty a príjemca).
Blankake
29.07.09,07:57
Nié som odborník v tomto smere, ale každopádne, pokiaľ ja na porade.sk napíšem svoju pripomienku k danej téme, nech to prečítá pre mňa za mňa aj 100 ľudí, ale keď ja raz mám nejakú tú tzv. súkromnú poštu kde vlastne komunikujem s priateľom tejto porady, tak to má byť ošetrené tak, aby súkromnú správu prečítal napr. len priateľ a ja, a nie ďaľších 150 ľudí na tejto porade a potom to zneužil vo svoj prospech!! :):confused:
no bohužiaľ, "odkazy" sú čitateľné pre hocikoho... preto si dôverné info poraďáci posielajú cez súkromné správy. Ty si tie svoje informácie posielala cez odkaz?
Blankake
29.07.09,08:35
To je úplne jedno,( ako som už uviedla, nie som odborník na počítače, resp. neovládam ďaľší postup), ale pokiaľ ja odpovedám - reagujem na nejaký príspevok -zadanú tému, nech to prečítá pre za mňa aj celá porada, ale pokiaľ ja komunikujem s niektorým človekom- priateľom na tejto porade. sk osobne, ďaľší účastníci tejto porady, nemajú čo mať prístup k týmto informáciám a čítať moje súkromné správy pre priateľa:o:confused::confused::o!!!
Tiež si myslím, že s tými odkazmi je to nedomyslené... podľa mňa sú zbytočné, keď si ich aj tak hocikto môže v profile prečítať. ;)
Tahoa
03.08.09,10:23
Ahojte,
mohol by mi niekto poradit ako casto a kym je potrebne skolit pracovnikov registratury?
Dakujem.
Tahoa
Blankake
03.08.09,13:16
Ahojte,
mohol by mi niekto poradit ako casto a kym je potrebne skolit pracovnikov registratury?
Dakujem.
Tahoa
Tahoa, to si zle zaradila otázku. Musíš ísť do príslušnej témy, tu Ti asi nikto neodpovie. ;)
Vlado.s
10.09.09,22:16
Prosím Vás, poraďte mi ako pridať odkaz na inú stránku porady. Napríklad ako to vidím, že niektorí z Vás usmernia pýtajúceho sa na témy, v ktorých sa už jeho otázka riešila, odkazom.

Tak teda ako mám ten odkaz dať do môjho príspevku?:confused:
jozka56
10.09.09,22:18
Prosím Vás, poraďte mi ako pridať odkaz na inú stránku porady. Napríklad ako to vidím, že niektorí z Vás usmernia pýtajúceho sa na témy, v ktorých sa už jeho otázka riešila, odkazom.

Tak teda ako mám ten odkaz dať do môjho príspevku?:confused:
Skús kopírovanie myšou, pravým tlačítkom /adresu odkazu/:---
Olice
11.09.09,03:40
Prosím Vás, poraďte mi ako pridať odkaz na inú stránku porady. Napríklad ako to vidím, že niektorí z Vás usmernia pýtajúceho sa na témy, v ktorých sa už jeho otázka riešila, odkazom.

Tak teda ako mám ten odkaz dať do môjho príspevku?:confused:
Ak chceš dať odkaz na celú tému - otvoríš ju a skopíruješ adresu ctrl+c a vložíš kam chceš ctrl+v.
Ak chceš dať odkaz len na konkrétny príspevok v téme, orvoriš si konkrétny príspevok, a to tak, že klikneš na číslo príspevku v pravo hore pri príspevku a ďalej pokračuješ podľa vyššie uvedeného:).
TatianaM
16.09.09,09:25
Už asi dva týždne nemôžem vložiť prílohu do svojho príspevku stále mi hlási chybu
Chyba: Spojenie prerušené

Pri načítaní stránky došlo k výpadku pripojenia k serveru.



Spojenie bolo nečakane prerušené počas pripájania alebo počas prenosu údajov. Dôvodom môže byť chyba siete niekde na ceste medzi počítačom a serverom. Ak problém pretrváva, preštudujte dokumentáciu alebo sa poraďte so svojím správcom siete alebo poskytovateľom internetu (ISP).

Náš správca siete tvrdí že u nás je to v poriadku. Čo s tým mám urobiť?
Chobot
16.09.09,09:35
Už asi dva týždne nemôžem vložiť prílohu do svojho príspevku stále mi hlási chybu
Chyba: Spojenie prerušené

Pri načítaní stránky došlo k výpadku pripojenia k serveru.



Spojenie bolo nečakane prerušené počas pripájania alebo počas prenosu údajov. Dôvodom môže byť chyba siete niekde na ceste medzi počítačom a serverom. Ak problém pretrváva, preštudujte dokumentáciu alebo sa poraďte so svojím správcom siete alebo poskytovateľom internetu (ISP).

Náš správca siete tvrdí že u nás je to v poriadku. Čo s tým mám urobiť?

Na porade sú určité obmezenia ohľadne pridávania príloh k príspevkom. JE to aj obmedzenie typu prílohy aj jeho veľkosti.

Aký typ prílohy chceš pridať? Akú má koncovku (.doc, .xls, .jpg, .pps, .zip,....)?

Aká je veľkosť súboru?
TatianaM
16.09.09,10:40
Je to bežné tlačivo vo Word-e a má len 43,0 kB. O obmedzeniach viem, ale to čo som posielala boli obyčajné dokumenty.
Chobot
16.09.09,10:49
Je to bežné tlačivo vo Word-e a má len 43,0 kB. O obmedzeniach viem, ale to čo som posielala boli obyčajné dokumenty.

Pošli mi ho e-mailom na chrobak7(zavináč)post.sk a napíš tému. Ja to ho tam pridám do tvojho príspevku.
zmrzka333
11.12.09,11:52
poradite mi? som tu nova a neviem pridat do odpovede ziadnu prilohu. V okne na pisanie odpovede nemam ziadnu moznost prilohy ani spinku ani nic. Neviem ako sa mam kontaktovat s adminom
Sabadka
11.12.09,12:03
poradite mi? som tu nova a neviem pridat do odpovede ziadnu prilohu. V okne na pisanie odpovede nemam ziadnu moznost prilohy ani spinku ani nic. Neviem ako sa mam kontaktovat s adminom

Pod oknom na písanie v dodatočných možnostiach máš kolonku - Priložené súbory- tam nájdeš roletku - Prílohy(pridať/odobrať)- klikneš na ňu, otvorí sa ti tabuľka- vybrať súbor- vyberieš, potom dáš stiahnuť súbor, tabuľku zavrieš a príspevok odošleš. ;)
hnedoočka
11.12.09,12:04
nepíš cez rýchlu odpoveď , ale klikni na modré odpovedať. tam máš rozšírené možnosti.
arizona
11.12.09,16:03
poradite mi? som tu nova a neviem pridat do odpovede ziadnu prilohu. V okne na pisanie odpovede nemam ziadnu moznost prilohy ani spinku ani nic. Neviem ako sa mam kontaktovat s adminom
Myslím , že nováčikovia majú isté obmedzenia, aj čo sa týka pridávania príloh.
Ak Bude problém pretrvávať a nepomôžu ani predošlé rady obráť sa na admina ( Richard)
akcisym
11.12.09,21:28
potrebujem radu čo sa tyka darovania nehnutelnosti. Môžem pisat tu?
zmrzka333
12.12.09,07:31
Dakujem za rady ale uz je to vyriesene. Vcera ma admin oficialne zaregistroval tak sa mi v rozsirenych moznostiach pri spravach objavila aj "spinka" na prilozenie priloh, takze to bolo v tych obmedzeniach ktore som mala ako nova.
mekelek
26.12.09,10:19
potrebujem radu čo sa tyka darovania nehnutelnosti. Môžem pisat tu?
Napíš svoju otázku radšej niekde v právnych témach!
Katy a R
03.03.10,16:53
príloha .docx sa nedá pridať?
.. som sa natrápila .. a nič:mee: ... či?
ivustek
03.03.10,19:25
x
arizona
03.03.10,19:37
príloha .docx sa nedá pridať?
.. som sa natrápila .. a nič:mee: ... či?
Tu je zoznam príloh, ktoré možno pridať;)
Katy a R
04.03.10,09:08
Tu je zoznam príloh, ktoré možno pridať;)

..ďakujem:):):D zase som múdrejšia;)
Chobot
04.03.10,10:01
príloha .docx sa nedá pridať?
.. som sa natrápila .. a nič:mee: ... či?

Zatiaľ sa nedá. Treba dokument uložiť vo formáte Word 2003 (.doc) a tak pridať.
Katy a R
04.03.10,10:09
Zatiaľ sa nedá. Treba dokument uložiť vo formáte Word 2003 (.doc) a tak pridať.

.. poriešila som to takto;)
http://www.porada.sk/1321145-post64.html
holubička1
04.03.10,10:57
Prosím ako sa dá vymazať vlasrný príspevok v drakovi alebo aspoň príloha?
ivka70
21.05.10,05:05
Patram a neviem vypatrat ... poradite mi ako sa pridavaju pod prispevky poznamky (pod ciarou :)

Ako napr. tieto 2 pod 17 prispevkom:
http://www.porada.sk/t140521-p2-dobra-rada-nad-zlato.html

Dakujem .
ivka70
21.05.10,05:06
Ze by so mna to prisla?
ivka70
21.05.10,05:07
Tak pre tych, co to nevedia, pridat, da sa to tak, ze v rychlej odpovedi dolu clovek zaskrtne policko "mimotemy/mini"
:)
slavka124
27.05.10,15:44
čaute, už som sa to pýtala ale predsa- prečo mám stále pri téme obálku so šípkou. všelijako som to skúšala a vidím, že sa to nestáva skoro nikomu len mne. čo robím zle? vopred ďakujem
Xanti
27.05.10,15:48
čaute, už som sa to pýtala ale predsa- prečo mám stále pri téme obálku so šípkou. všelijako som to skúšala a vidím, že sa to nestáva skoro nikomu len mne. čo robím zle? vopred ďakujem
To znamená, že v tej téme si prispela. Ak máš pri téme obálku so šípkou. Vidíš to len ty sama.
slavka124
27.05.10,16:10
xanti, ale aj keď pozriem na dnešné alebo nové príspevky, nikto tam nemá obálku so šípkou.
Xanti
27.05.10,16:13
xanti, ale aj keď pozriem na dnešné alebo nové príspevky, nikto tam nemá obálku so šípkou.
Lebo ty nemôžeš vidieť kam som ja prispela alebo kam prispel ktokoľvek iný. Tá šipka je ukazovateľom pre teba. Ja nevidím kde ty máš šípku, kde si prispela. Ja vidím len pri sebe šípky, pri témach kde som napísala.
slavka124
27.05.10,16:16
kurnik šopa a mňa to tak dlho štve, takže aj ty ak pozrieš na svoje tak tá šípka je tam- aspoň niečo robím dobre, lebo tú poradu mám strašne rada- veľa som sa tu naučila a hlavne mi veľa dáva. pekný aj keď upršaný deň
hetka
20.04.11,16:17
ahoj ani ja neviem odoslat otazku tak mi porad kde mam dat edit event
arizona
20.04.11,18:29
ahoj ani ja neviem odoslat otazku tak mi porad kde mam dat edit event
HORE na stranke mas zelenymi pismenami "pridat otazku".
Len kliknes a pokracujes...same ta to navedie;)
remarque
04.05.11,11:57
Dobry den, som tu tiez nova, a v rychlosti som sem pridala otazku ohladom prekladu mojho abstraktu. Ako sa da otazka vymazat??? Uz na nu nepotrebujem odpoved, a aj tak mi na nu nikto neodpovie. Poradite mi?
Indeed
03.04.12,04:20
Nechcem zakladať novú tému,len by som sa opýtal:

PREČO NIE JE MOŽNÉ VYTLAČENIE PRÍSPEVKOV zo stránky ???
viol777
03.04.12,07:00
V roku 2011 som bola na materskej dovolenke a cast roka na rodicovskom prispevku, tieto prijmy sa do danov. priznania neuvadzaju nakolko nepodliehaju danovemu priznaniu, ano? Okrem toho som vsak dostala odmenu a manzel prenajima byt, ako manzelia mame bezpodielove vlastnictvo, znamena to ze prijmy z prenajmu musim do danoveho priznania uviest aj ja al. sa mylim? Odmeny sa tak isto pocitaju, vsak? Dakujem za odpoved
arizona
03.04.12,08:27
V roku 2011 som bola na materskej dovolenke a cast roka na rodicovskom prispevku, tieto prijmy sa do danov. priznania neuvadzaju nakolko nepodliehaju danovemu priznaniu, ano? Okrem toho som vsak dostala odmenu a manzel prenajima byt, ako manzelia mame bezpodielove vlastnictvo, znamena to ze prijmy z prenajmu musim do danoveho priznania uviest aj ja al. sa mylim? Odmeny sa tak isto pocitaju, vsak? Dakujem za odpoved
zlezaradil
Dav
03.04.12,08:47
Nechcem zakladať novú tému,len by som sa opýtal:

PREČO NIE JE MOŽNÉ VYTLAČENIE PRÍSPEVKOV zo stránky ???
V lište nad témou je Práca s témou - po rozkliknutí verzia pre tlač, poslať na mail, sledovať tému.
Danielle369
05.01.13,14:32
Richard posielam ti sem tento link
http://www.porada.sk/t206661-p2-vlozenie-foto-z-pc-do-ss-spravy.html

Odkedy mám Draka, tak v ss nemôže poslať žiadny obrázok, mám tam len smajlíkov, nič inšie....nie žeby to bolo životu dôležité ale niekedy potrebujem niečo poslať, nejakú súkromnú fotku, tak by som ťa poprosila pekne,aby si sa nato pozrel...dakujem krásne
Danielle369
07.01.13,09:53
už som to vyriešila
smajercik
10.04.13,11:44
Prosím, som zúfalá, som tu začiatočník, dám si pridať otázku, napíšem ju jednou vetou, tak, ako mi to prikazuje pokyn, ale za nič ju neviem odoslať....Neviem čím, tak aby sa mi zobrazila v komunikácií s ostatnými. Prosím, pomôžte - keď aj lopatisticky, ďakujem....
arizona
10.04.13,18:45
Prosím, som zúfalá, som tu začiatočník, dám si pridať otázku, napíšem ju jednou vetou, tak, ako mi to prikazuje pokyn, ale za nič ju neviem odoslať....Neviem čím, tak aby sa mi zobrazila v komunikácií s ostatnými. Prosím, pomôžte - keď aj lopatisticky, ďakujem....

Nepises tu otazku nahodou celu namiesto nazvu temy? Potom sa moze stat, ze ti neodosle prispevok, lebo v nom nemas nic napisane

A aky pokyn ti to prikazuje? Fakt netusim,kde sa pise o tom, ze musis svoju otazku zadat jednou vetou.
Napis trochu konkretnejsie,aby sme vedeli poradit, kde robis chybu,preco ti to nefunguje
lujza.j
13.04.13,06:44
Ahojte...neviem pridat prispevok...zdochla mi tato dolna tabulka do ktorej sa pise.....v mobiteli to mam.....ale v NT nie...restart a odhlasenie som spravila som stale cez chrome...
dakujem za pomoc...
luja5
13.04.13,06:56
Niekoľko dní som tu nebola, ale ako pozerám, problémy aj tu v starej Porade, aj v novej verzii, čo bolo dobré, všelijako všelikomu prestáva fungovať, ako keby sa tie dve Porady "bili", ktorá je lepšia a ktorá chce alebo nechce ktorý prehliadač ...:rolleyes::(:---:eek::mee:
misoft
13.04.13,07:07
Neviem holky, ale mne v Líške bežia súbežne obe Porady a nehádajú sa.
lujza.j
13.04.13,07:08
Duški mne cez mobil ide...tiez som cez chrome
arizona
13.04.13,07:09
mne cez chrome idu obe aj v mobile aj v PC
lujza.j
13.04.13,07:21
Funguje mi iba mini koment a cez povhvalu inak nic....ani do profilu neviem napisat ...
arizona
13.04.13,07:35
stara porada uz dosluhuje, Richard uz asi nebude riesit chyby...:mee:
lujza.j
13.04.13,07:39
A nova kedy nabieha na ostro...?
arizona
13.04.13,07:40
niekto tu pisal ze zajtra,ale neviem naisto
luja5
13.04.13,07:58
Neviem holky, ale mne v Líške bežia súbežne obe Porady a nehádajú sa.
Tak mne čo v novej testovacej verzii fungovalo, už zase nefunguje, tu problémy nemám, tam mám, už som dostala aj otázku, aký mám prehliadač ... a nemienim ho meniť, však prečo, keď tu mi to šliape bez problémov ...:rolleyes:
Tu mám všetky ikony, tam nie, tu mi formátovanie funguje, tam nie, tam mi zmizlo, čo som najprv nemala, potom to bolo opravené a mala som a teraz zase nemám:confused::(... prečo v inom prehliadači, ako mám ja, sa niečo tam dá a v tom mojom sa tam nedá, ale tu sa mi bez problémov dá ... tam som zahlcovaná nezmyselnými hieroglyfmi a tu také niečo nepoznám ...:confused:
Ja som laik, aby som tomu rozumela, s takýmto niečím som sa doteraz nestretla ... ale však ako dôchodkyňa, ktorá zažila dlhú éru bez mobilov a počítačov, asi mám aj nárok nechápať, prečo tu áno, tam nie, prečo najprv nie, potom áno a potom zase nie, prečo by mal mať v tom prsty nejaký prehliadač a práve ten môj, ktorý sa všeobecne používa a odporúčal mi ho a dal do môjho PC ajťák, lebo ja by som ani to sama nevedela ...:eek::rolleyes:
luja5
13.04.13,08:00
stara porada uz dosluhuje, Richard uz asi nebude riesit chyby...:mee:
len akosi neviem, či sa riešia chyby aj v novej Porade:confused::mee:
misoft
14.04.13,09:52
Riešia - postupne. Ale muchy to stále má - mucholapka je malá :D