Xanti
30.08.09,21:39
Založila som túto tému, lebo mám pocit, že sa na porada.sk strácam. :eek:

Teda aby som to vysvetlila.
Tuším ak si dobre pamätám tak stránka prešla nejakým liftingom v apríli resp. máji tohto roku. Od toho dátumu, sa dajú posielať verejno súkromné odkazy v odkazovke, ale aj vidieť, čo ktorí poraďák robí . Neviem možno ste to videli už skôr, ja to vidím asi niekedy od toho dátumu. Tak to pripisujem tomu liftingu.

A tiež som si všimla, že mnoho poraďákov na to zareagovalo jednoducho. Utajili sa. Samozrejme aj ja som utajená, kvôli pocitu súkromia. :)

Mám taký návrh, neviem či je to zrealizovateľné ale.... trošku mi vadí, keď nevidím kto z mojich priateľov je na porade. Tým, že sú utajený ako ja, tak sa nevidíme. :confused:

Navrhovala by som aby v zozname on line členov bolo vidno aj utajených poraďákov, ale s tým aby nebolo vidno čo robia, v akých témach sa pohybujú atď.
Alebo keby to šlo aspoň s priateľmi.

Verím, že aj iní poraďáci majú nápady ako vylepšiť poradu. :D:rolleyes:
m.hladka
31.08.09,06:46
Mne osobne vôbec nevadí, ak si niekto pozerá, čo ja pozerám.
Nechápem prečo sa niekto utajuje. Robí niečo zle, alebo sa hanbí za niečo, čo pozerá?
Mne je to úplne jedno, či je to tak, alebo tak, prispôsobím sa.
Tamila
31.08.09,06:52
Ja som doteraz ani neprišla na to, že vidno, kto čo pozerá.
Xanti
01.09.09,19:03
Mne osobne vôbec nevadí, ak si niekto pozerá, čo ja pozerám.
Nechápem prečo sa niekto utajuje. Robí niečo zle, alebo sa hanbí za niečo, čo pozerá?
Mne je to úplne jedno, či je to tak, alebo tak, prispôsobím sa. Ja si myslím, že by mala byť voľba a mala by byť možnosť výberu. Momentálne som si vybrala byť utajená. :D:D Ale to, že neviem či tu sú moji priatelia mi vadí. :(

Ináč zaujalo ma ešte toto, citát z inej témy Misomiso mi dúfam odpustí http://www.porada.sk/t94279-p4-hladame-moderatorov-pre-porada-sk.html
Teda vidim, ze si tu svoju cerstvu autoritu novi moderatori naozj uzivaju a ze ich praca bavi. Vzdy bolo zvykom aspon napisat, preco sa nejaka tema uzatvara, pripadne preco boli vymazane prispevky (najma ak nikoho neurazali). Naozaj to tak fungovalo na porade, pred príchodom nových moderátorov? Naozaj sa uviedol dôvod zmazania príspevkov alebo uzamknutia témy?
Nie som tu dlho. Pri pár uzamknutých témach som si všimla komentár Richarda, a odôvodnenie prečo uzamkol. A čo sa týka mazania príspevkov, tak s tým mám svoje neblahé skúsenosti s posledných dní, bolo to bez vysvetlenia. Chápem, že vysvetlovať zmazanie jedného príspevku je hlúposť ale zmazanie celého súboru príspevkov, tak to by si naozaj žiadalo vysvetlenie alebo aspoň nejaký dôvod.

Teda niečo v zmysle .. 15 príspevkov v rade bolo zmazaných z dôvodu... mrníkovania témy ....
alla66
01.09.09,19:29
Ja si myslím, že by mala byť voľba a mala by byť možnosť výberu. Momentálne som si vybrala byť utajená. :D:D Ale to, že neviem či tu sú moji priatelia mi vadí. :(

Ináč zaujalo ma ešte toto, citát z inej témy Misomiso mi dúfam odpustí http://www.porada.sk/t94279-p4-hladame-moderatorov-pre-porada-sk.html Naozaj to tak fungovalo na porade, pred príchodom nových moderátorov? Naozaj sa uviedol dôvod zmazania príspevkov alebo uzamknutia témy?
Nie som tu dlho. Pri pár uzamknutých témach som si všimla komentár Richarda, a odôvodnenie prečo uzamkol. A čo sa týka mazania príspevkov, tak s tým mám svoje neblahé skúsenosti s posledných dní, bolo to bez vysvetlenia. Chápem, že vysvetlovať zmazanie jedného príspevku je hlúposť ale zmazanie celého súboru príspevkov, tak to by si naozaj žiadalo vysvetlenie alebo aspoň nejaký dôvod.

Teda niečo v zmysle .. 15 príspevkov v rade bolo zmazaných z dôvodu... mrníkovania témy ....
s misomiso sme riešili gramatické okienko pre skvalitnenie príspevkov na porade a cez noc sa vyparili...:eek::rolleyes::D
Muška
01.09.09,19:42
Každý rok s nástupom nových členov mám Déjà vu?
http://www.porada.sk/f5-ohlasy.html

My už sme zistili, že sa nedá vyhovieť každému.
Ja by som bola najradšej keby bol na porade rok 2004, 2005 :mee:
Xanti
01.09.09,19:46
Každý rok s nástupom nových členov mám Déjà vu?
http://www.porada.sk/f5-ohlasy.html

My už sme zistili, že sa nedá vyhovieť každému.
Ja by som bola najradšej keby bol na porade rok 2004, 2005 :mee: Teda ja to beriem, a nečakám okamžité zmeny.
Nemôžem nič navrhnúť? Len preto, že som členom porady rok? Alebo sú nejaké obmedzenia čo sa týkajú nápadov? A hlavne zvedavých otázok? Ak áno prosím nasmerovanie na ne. Ďakujem.

Len asi keby to tento rok nebolo tak by Ti to chýbalo nie? To Déjavu. :D:D:D:D
Stanislav 1975
01.09.09,19:49
Založila som túto tému, lebo mám pocit, že sa na porada.sk strácam. :eek:

Teda aby som to vysvetlila.
Tuším ak si dobre pamätám tak stránka prešla nejakým liftingom v apríli resp. máji tohto roku. Od toho dátumu, sa dajú posielať verejno súkromné odkazy v odkazovke, ale aj vidieť, čo ktorí poraďák robí . Neviem možno ste to videli už skôr, ja to vidím asi niekedy od toho dátumu. Tak to pripisujem tomu liftingu.

A tiež som si všimla, že mnoho poraďákov na to zareagovalo jednoducho. Utajili sa. Samozrejme aj ja som utajená, kvôli pocitu súkromia. :)

Mám taký návrh, neviem či je to zrealizovateľné ale.... trošku mi vadí, keď nevidím kto z mojich priateľov je na porade. Tým, že sú utajený ako ja, tak sa nevidíme. :confused:

Navrhovala by som aby v zozname on line členov bolo vidno aj utajených poraďákov, ale s tým aby nebolo vidno čo robia, v akých témach sa pohybujú atď.
Alebo keby to šlo aspoň s priateľmi.

Verím, že aj iní poraďáci majú nápady ako vylepšiť poradu. :D:rolleyes:
Tak ja neviem Xanti,tak buď chceš byť utajená ,tak budeš utajená,ale ty vlastne chceš byť utajená,ale zároveň nechceš byť utajená a tak sa rozhodni,či chceš byť alebo nechceš byť utajená a nieže,ty chceš aby aj ovečka bola celá a vlk sýty...
Mne to je jedno,či ma niekto vidí,či som tu alebo nie-ja to neriešim-nemám sa čoho(koho) báť...
Muška
01.09.09,19:54
Len asi keby to tento rok nebolo tak by Ti to chýbalo nie? To Déjavu. :D:D:D:D
veď to...veď to ;)
Ale chýba mi stránka www.porada.sk, keď mala ešte v názve: Diskusia odborníkov v oblasti účtovníctva, práva a podnikania. Účtovnícke fórum. Účtovné fórum. A mala dostatočnú "váhu" aj na www.drsr.sk. Dnes ju tam už nenájdete.
A oddychové témy sme si žiadali iba, aby sme si mali kde "odfúknuť" :D. /myslela som tým prispievateľov do odborných tém/

Čo už, :cool: ??
Také Déjà vu ma asi nečaká ;)

Xanti, len sa snažte :)
Darina1234
01.09.09,19:54
Riešia sa tu uplne zbytočne drobnosti, stranka www.porada.sk je o niečom celkom inom, odbornosť a sloboda prejavu je jej dominantou, malichernosti a drobne spory su jej sučasťou .
Xanti
01.09.09,19:55
Tak ja neviem Xanti,tak buď chceš byť utajená ,tak budeš utajená,ale ty vlastne chceš byť utajená,ale zároveň nechceš byť utajená a tak sa rozhodni,či chceš byť alebo nechceš byť utajená a nieže,ty chceš aby aj ovečka bola celá a vlk sýty...
Mne to je jedno,či ma niekto vidí,či som tu alebo nie-ja to neriešim-nemám sa čoho(koho) báť... Sorry , prečo riešiš? Ked vlastne neriešiš?
Je mnoho poraďákov, kt. utajený sú. A nie som to len ja.
A ak Ti niečo hovorí napríklad icq, tak vieš, že sa môžeš zneviditeľniť pre ostatných ale tebou vybrané osoby ( priatelia ) Ťa vidia aj v tomto mode.
Chcem niečo nepredstaviteľné?
Ak áno tak potom pardon za túto tému. A za obťažovanie.
Xanti
01.09.09,19:59
Riešia sa tu uplne zbytočne drobnosti, stranka www.porada.sk (http://www.porada.sk) je o niečom celkom inom, odbornosť a sloboda prejavu je jej dominantou, malichernosti a drobne spory su jej sučasťou .
Občas mám pocit, že sloboda prejavu je silne potláčaná. A áno riešia sa drobnosti, a mnohé témy sa mrníkujú. O tom som písala na duchovi porade téme, kt. je už uzamknutá.

Pardon za zvedavé otázky a za to, že som vyjadrila svoj názor. Už sklopím ušká a budem ticho čučať ...
Darina1234
01.09.09,20:01
Xanti, sklopiť uška a ticho čučať, to nie....
Xanti
01.09.09,20:01
Xanti, sklopiť uška a ticho čučať, to nie....
A čo iné mi ostáva ked svoj názor vysloviť nemôžem?:eek:
Muška
01.09.09,20:02
Xanti,
veď nebuď vzťahovačná. :)
Ja som Ti tiež v dobrom pricapila "Ohlasy"...., aby si možno nezačala boj s veternými mlynmi.

A Ty každú pripomienku považuješ za útok .....,

Odo mňa to bola len rada, kde hľadať "podobné" a Ty to môžeš odo mňa "zobrať", alebo nie.
Darina1234
01.09.09,20:05
Ja si ho vyslovim vždy a nieeln na porade, a pokladam to za spravne. Ale na druhej strane som sa už naučila v živote prijimať aj nazory iných, a o tom to je.
Stanislav 1975
01.09.09,20:06
A čo iné mi ostáva ked svoj názor vysloviť nemôžem?:eek:

Nemožem byť ticho-napíšem to a už sa nevyjadrím, ako možeš takéto niečo napísať? Praveže ty nemáš rada pravdu a keď ju niekto pomenuje,tak brýzgaš, sťažuješ sa a pod. aj s kamoškou tvojou...
A už nereagujem, lebo zasa to dopadne ako to dopadne...Nepojdem už s tebou do žiadneho konfliktu,zbytočne mi to odoberá energiu...
Xanti
01.09.09,20:07
Xanti,
veď nebuď vzťahovačná. :)
Ja som Ti tiež v dobrom pricapila "Ohlasy"...., aby si možno nezačala boj s veternými mlynmi.

A Ty každú pripomienku považuješ za útok .....,

Odo mňa to bola len rada, kde hľadať "podobné" a Ty to môžeš odo mňa "zobrať", alebo nie. Nie som vzťahovačná, ja som hladala podobnú tému. A nenašla som, pričom zvyčajne nájdem skoro všetko :D

Ako prechádzam istými stupňami na porade. Teda bola som junior, potom senior, senior member, teraz som poraďák a V.I.P. a zo všetkými zmenami týchto názvov v tejto hierarchii ludí prichádzajú nové a nové otázky. Lebo moje možnosti sa rozširujú.
Ako senior member som nemala také možnosti ako mám teraz. I preto sa pýtam a som zvedavá.

I preto ma prekvapilo, to že vlastne sa vidíme kto čo robí. A i preto som navrhla či sa niečo s tým nedá urobiť, teda na spôsob toho modu v ICQ. Lebo teraz si priateľov nevidím. O nič iné nejde.

Alebo dnes ma zaujal príspevok Misomiso v jednej téme, tak som sa opýtala tu, ako to bolo pred mojím príchodom. A čo som si všimla. Je to zlé? Že čítam a snažím sa chápať a neberiem to automaticky?

Len sa snažím pochopiť. A dúfam, že to pochopíte aj vy čo ste tu oveľa oveľa dlhšie. :rolleyes:
Xanti
01.09.09,20:08
Nemožem byť ticho-napíšem to a už sa nevyjadrím, ako možeš takéto niečo napísať? Praveže ty nemáš rada pravdu a keď ju niekto pomenuje,tak brýzgaš, sťažuješ sa a pod. a s kamoškou tvojou...
Prosím ťa o čom píšeš? Nevymýšlaj si zase raz. Si totálne mimotemy tak skludni hormon.
Paula
01.09.09,20:16
Sa mi neraz (a i teraz) zažiada pricapiť svoj dávnejší príspevok:

http://www.porada.sk/861900-post15.html
Xanti
01.09.09,20:26
Sa mi neraz (a i teraz) zažiada pricapiť svoj dávnejší príspevok:

http://www.porada.sk/861900-post15.html Čítala som tú tému, je naozaj skvelá a škoda že je uzamknutá. Sa mi tam páčilo viac príspevkov od poraďákov ale zaujal ma jeden od Richarda
Ak sa tu máme baviť o zrušení, tak to sú kontroverzné témy. Na tie tu nemáme a ani nebudeme mať vytvorenú rubriku. Tieto témy nám tu narobili dosť zlej krvi a žiaľ tí ktorí sa ich zúčastnili sa cez ne nevedia akosi preniesť (nevýhoda dobrej pamäte).
Ďalším problémom je že niektorí členovia tak trochu vyhoreli a svoju už viacročnú účasť na Porade považujú za právo byť ironickí a trúsiť poznámky kade tade (už to začína byť chronická choroba ktorá zožiera aj odborné témy). časť z príspevku č. 68 od Richarda z témy http://www.porada.sk/t94133-p7-anketa-za-zrusenie-oddychovych-tem.html Mám pocit, že je to pravda. Že naozaj taký ludia sú. Aj ja bývam taká :(:(:mee::mee::mee:
Darina1234
01.09.09,20:32
Čítala som tú tému, je naozaj skvelá a škoda že je uzamknutá. Sa mi tam páčilo viac príspevkov od poraďákov ale zaujal ma jeden od Richarda časť z príspevku č. 68 od Richarda z témy http://www.porada.sk/t94133-p7-anketa-za-zrusenie-oddychovych-tem.html Mám pocit, že je to pravda. Že naozaj taký ludia sú. Aj ja bývam taká :(:(:mee::mee::mee:
Tomuto nerozumiem....
Kazu
01.09.09,20:32
Veru, pravdu máš. Koho baví nech sa vadí a ja už aj padám, možno v CCCC ešte niekto žižá a urobí mi pavúčikovú masáž :D
Muška
01.09.09,20:34
Je to zlé? Že čítam a snažím sa chápať a neberiem to automaticky? toto som Ti v mojom príspevku ani len nenaznačila

Len sa snažím pochopiť. A dúfam, že to pochopíte aj vy čo ste tu oveľa oveľa dlhšie. :rolleyes: ja som tu už veľa vecí pochopila :D
Takže...vidím, že si vôbec nepochopila čo som Ti písala.
Napísala som Ti svoj názor /veď o to si nás požiadala/
Xanti
01.09.09,20:41
Veru, pravdu máš. Koho baví nech sa vadí a ja už aj padám, možno v CCCC ešte niekto žižá a urobí mi pavúčikovú masáž :D
Pavúčikov Ti pošlem, mám ich dosť lúbia ma akosi. :D mimotemy
Xanti
01.09.09,20:44
Tomuto nerozumiem....
Teraz som ja mimo, čomu prosím nerozumieš?
Xanti
01.09.09,20:48
Takže...vidím, že si vôbec nepochopila čo som Ti písala.
Napísala som Ti svoj názor /veď o to si nás požiadala/
Nehádam sa s tebou,
len píšem, že ako sa posúvam hore. Tak mám otázky. A očividne sa nechápeme :D .

Trošku zle som sa vyjadrila, totiž tam som písala o príspevku Misomiso, ktorý som dnes našla a kde písal o tom, že kedysi moderátor napísal prečo sa uzamyká téma ( to som si všimla, ked som našla tému zavretú Richardom, že napísal prečo ju zamkol ). A tak som sa opýtala tu v tejto téme či to naozaj tak bolo. A vždy.

A zmiešala som tým pádom hruška a jablká a máme z toho riadny kompót. :D:D:D:D
Kazu
02.09.09,07:39
Pavúčikov Ti pošlem, mám ich dosť lúbia ma akosi. :D mimotemy

:D:D Pavúčiková masáž je také jemnulinké škrabkanie až ti z toho nabehne husia koža. Ale myslím, že podobný efekt by vyvolalo aj zopár pavúkov na chrbáte. Pošli ich, vyskúšame. Ale musíš ich vlastnoručne nachytať aby si aj ty mala z toho nejaký "pôžitok". :D:D
Xanti
02.09.09,07:44
:D:D Pavúčiková masáž je také jemnulinké škrabkanie až ti z toho nabehne husia koža. Ale myslím, že podobný efekt by vyvolalo aj zopár pavúkov na chrbáte. Pošli ich, vyskúšame. Ale musíš ich vlastnoručne nachytať aby si aj ty mala z toho nejaký "pôžitok". :D:D:eek:To po mne nechci, kvičím vždy ked ich vyhadzujem von oknom. Samozrejme v patričnej vzdialenosti odo mňa. Joj šicke chlpky sa mi postavili ...:D:D:D mimotemy
alla66
05.10.10,20:46
Založila som túto tému, lebo mám pocit, že sa na porada.sk strácam. :eek:

Teda aby som to vysvetlila.
Tuším ak si dobre pamätám tak stránka prešla nejakým liftingom v apríli resp. máji tohto roku. Od toho dátumu, sa dajú posielať verejno súkromné odkazy v odkazovke, ale aj vidieť, čo ktorí poraďák robí . Neviem možno ste to videli už skôr, ja to vidím asi niekedy od toho dátumu. Tak to pripisujem tomu liftingu.

A tiež som si všimla, že mnoho poraďákov na to zareagovalo jednoducho. Utajili sa. Samozrejme aj ja som utajená, kvôli pocitu súkromia. :)

Mám taký návrh, neviem či je to zrealizovateľné ale.... trošku mi vadí, keď nevidím kto z mojich priateľov je na porade. Tým, že sú utajený ako ja, tak sa nevidíme. :confused:

Navrhovala by som aby v zozname on line členov bolo vidno aj utajených poraďákov, ale s tým aby nebolo vidno čo robia, v akých témach sa pohybujú atď.
Alebo keby to šlo aspoň s priateľmi.

Verím, že aj iní poraďáci majú nápady ako vylepšiť poradu. :D:rolleyes:

kočka, už sa nestrácaš na porade? :) Ja hej!... Noviniek vyše hlavy, nie som si istá, od akého počtu príspevkov vloží nový člen odkaz na webovú stránku, obrázok, môže bodovať, má pristup k ss, je obmedzovaný 30 min. prestávkami .... Platia staré pravidlá, alebo nové? KTO TO VÍ, ODPOVÍ:)
Valcake
05.10.10,21:44
Pravda,pravda Alenka.;) Plne s tebou súhlasím. Už sme ako v ríši zázrakov..:D:D:D
alla66
06.10.10,12:27
Pátrala som po správnej odpovedi do témy s otázkou - od akého počtu príspevkov môže nový člen používať obrázky. Aktuálne info som nenašla a ako čítam, nie som sama, kto nepozná správnu odpoveď:)
... Noviniek vyše hlavy, nie som si istá, od akého počtu príspevkov vloží nový člen odkaz na webovú stránku, obrázok, môže bodovať, má pristup k ss, je obmedzovaný 30 min. prestávkami, aký osud čaká podpis.... Platia staré pravidlá, alebo nové?
...na porade chýba.... aké obmedzenia platia pre nováčikov...
Melnick
06.10.10,12:59
http://www.porada.sk/t99795-novi-clenovia.html

myslím, že nováčikovia majú pri registrácii možnosť oboznámiť sa s obmedzeniami, ktoré majú ako začiatočníci na Porada.sk :):):)
alla66
06.10.10,13:23
Ak áno...prečo zakladajú témy - nemôžem bodovať, kedy môžem vložiť obrázok...
Petra Nová
06.10.10,19:05
Neviem, či sa to bude Xanti páčiť, ale využijem jej tému a tiež sa opýtam na dve veci, ktoré som zistila a nikde sa o nich nepíše. Tak neviem, či tie funkcie nefungujú len mne, alebo je to zmena, ktorá sa týka všetkých.
Nefunguje mi funkcia "Kto je online" . Už sa tu kdesi síce písalo, že je to dočasná záležitosť, ale sa mi zdá, že už to dlho trvá, a stálo by zato upozorniť členov, či nebude prístupná vôbec, alebo bude prístupná všetkým, alebo len niekomu.:) A druhá vec - zistila som, že ak kliknem na nick prihláseného na Porade, pri jeho profile sa mi okrem časového údaja o prihlásení, neobjavuje údaj o jeho aktivite tak, ako ešte pred pár dňami.

Nie žeby mi tieto funkcie moc chýbali, ale ak sú to trvalé zmeny, tak by sme sa mali kdesi o nich dozvedieť, ako napr. o automatickom označovaní každej témy ako "zaujímavej". A ak sa v profile neobjavuje údaj o aktivite nicku, tak ozaj nepotrebujem byť neviditeľná, ani pozerať kto je online.
Xanti
06.10.10,19:41
Peti
mne to nevadí. Aj som na túto tému dávno zabudla. Tiež nevidím kto je online a tiež nie čo robí.
Melnick
06.10.10,19:41
Online mám v poriadku, ale ja mám protekciu. :---:---:---
No kľudne svoj prehliadač poskytnem na dobročinné účely. :D:D:D
Peťka, si neviditeľná, lebo som nevyšpiónčila čo práve sleduješ ? :D:D:D
Petra Nová
06.10.10,19:48
Online mám v poriadku, ale ja mám protekciu. :---:---:---
No kľudne svoj prehliadač poskytnem na dobročinné účely. :D:D:D
Peťka, si neviditeľná, lebo som nevyšpiónčila čo práve sleduješ ? :D:D:D
Do kelu, tak zas som neprotekčná :confused::D Zviditeľnila som sa, tak mi prosím Ťa prezraď, čo vidíš, keď sa kukneš na mňa?
Petra Nová
06.10.10,19:50
Pre Xanti - aspoň, že nie som zas výnimka.:D
veronikasad
06.10.10,19:51
Peťka, si poloviditelná, svietiš, ale nedá sa zistiť čo robíš ...
Melnick
06.10.10,19:52
10:51 PM Petra Nová (http://www.porada.sk/member.php?u=42899)+ Pozerá hlavnú stránku
PORADA.sk (http://www.porada.sk/)
Petra Nová
06.10.10,19:55
Ďakujem, za info. Tak už môžem byť viditeľná, teda napol. A ešte keby ste mi Vy, privilegovaní, prezradili, čo vidíte pri mojom nicku ak pozriete do online. Prosím.:)
veronikasad
06.10.10,19:58
Ja nevidím ani tvoj profil, hádže na to rovno na odkazy...
Petra Nová
06.10.10,19:59
Tak, podľa všetkého som dobre viditeľná :), ale len niekomu.;)
Melnick
06.10.10,20:00
upravovala si príspevok . :):):)
Petra Nová
06.10.10,20:01
Veronika, tak tomu nerozumiem, veď odkazy sú súčasťou profilu.
veronikasad
06.10.10,20:01
Majka má u Richarda protekciu. Alebo možno si viditelná len pre priatelov.
veronikasad
06.10.10,20:04
Peťka, máš to nastavené nejako divne. Odkazy sú prvé, u Majky sa potom objaví "o mne" = údaje z profilu. To u teba nevidím, nasleduje štatistika.
Petra Nová
06.10.10,20:05
Majka s Veronikou, tak Vám ďakujem za spoluprácu. Viem niečo viac a teraz sa už len pýtam admina, prečo jedni áno a druhí nie, alebo inak, čo majú tí prví, keď majú, a čo chýba tým druhým, čo nemajú...:rolleyes:
Xanti
06.10.10,20:06
NO kuki som aj ja a fakt Peti, ty nemáš O MNE nevymazávajú ťa odtial? :D
Petra Nová
06.10.10,20:10
Tak predsa som aspoň nejaká výnimka.:)
Petra Nová
06.10.10,20:11
Veronika, Ty tiež nevidíš kto je online a čo kto porába? To je teda divné.
Petra Nová
06.10.10,20:18
Teraz som pozerala do svojho profilu a ja tam vidím aj "O mne", dokonca aj "Poriadkové opatrenie", a to zas Vy, ostatní, nemáte.;):D
veronikasad
06.10.10,20:20
Peťka, u Teba nevidím, u ostatných ano. Nevidím ani keď nie som prihlásená (prečo by som ja mala mať nejaké privilégia ?) Skús sa pozrieť na svoj profil ako neprihlásená.
Petra Nová
06.10.10,20:25
Je to fakt, že keď sa dívam ako neprihlásená, tak "O mne" aj s "Poriadkovými opatreniami" zmizne. A tak som sa radšej znovu zneviditeľnila, kým mi to ešte funguje.:D
Melnick
06.10.10,20:26
Peťka, zistiť kto je online a čo práve sleduje môžeš aj tu :



Momentálne účastní užívatelia: 462 (členovia: 53 ; hostia: 409)
http://www.porada.sk/images/misc/whos_online.gif (http://www.porada.sk/online.php)Na Porade bolo najviac členov súčasne 16-03-10 v počte 2,218, o 02:24 PM.
Melnick (http://www.porada.sk/member.php?u=16429)*, 5marian5 (http://www.porada.sk/member.php?u=101894), amera (http://www.porada.sk/member.php?u=49991), apo (http://www.porada.sk/member.php?u=6999)+, astronomka (http://www.porada.sk/member.php?u=194764), Dantess (http://www.porada.sk/member.php?u=116320), danushka (http://www.porada.sk/member.php?u=49933)+, durisovad (http://www.porada.sk/member.php?u=4337), GAP (http://www.porada.sk/member.php?u=146933), gembi (http://www.porada.sk/member.php?u=97450), geronimo (http://www.porada.sk/member.php?u=19817), helena01 (http://www.porada.sk/member.php?u=4989), jozka56 (http://www.porada.sk/member.php?u=54597), kabaho (http://www.porada.sk/member.php?u=100701), Kája. (http://www.porada.sk/member.php?u=16870), kiwi0105 (http://www.porada.sk/member.php?u=167189), Lubo44 (http://www.porada.sk/member.php?u=76053), Luna (http://www.porada.sk/member.php?u=211), marekmin32 (http://www.porada.sk/member.php?u=155354), margot (http://www.porada.sk/member.php?u=37764), mariadra (http://www.porada.sk/member.php?u=86311), mariam19 (http://www.porada.sk/member.php?u=194106), milka 60 (http://www.porada.sk/member.php?u=131311), minimi (http://www.porada.sk/member.php?u=194684), neviemkto99 (http://www.porada.sk/member.php?u=69840), nidoh (http://www.porada.sk/member.php?u=84594), ocguru (http://www.porada.sk/member.php?u=24457), ondrejvla (http://www.porada.sk/member.php?u=3474)+, padro (http://www.porada.sk/member.php?u=56869), rastino7 (http://www.porada.sk/member.php?u=141561), romansp (http://www.porada.sk/member.php?u=136395), sweetkissed (http://www.porada.sk/member.php?u=194765), timo8 (http://www.porada.sk/member.php?u=194766), tomtom09 (http://www.porada.sk/member.php?u=194203), uctulienka (http://www.porada.sk/member.php?u=102647), vargova.jana (http://www.porada.sk/member.php?u=26483), veronikasad (http://www.porada.sk/member.php?u=36647)+, veva.. (http://www.porada.sk/member.php?u=116670), vieroslava (http://www.porada.sk/member.php?u=4498), zk24 (http://www.porada.sk/member.php?u=87227)
Petra Nová
06.10.10,20:34
Majka, práve to je to druhé, na čo som sa pýtala. Donedávna mi to fungovalo, týždeň už asi nie. Keď ja kliknem na hociktoré meno prihláseného člena, vidím len jeho profil s dátumom o čase posledného prihlásenia, nič viac. Takže je rozdiel v tom, že tí členovia, čo majú aktívnu funkciu "Kto je online", tí aj vidia na hlavnej stránke, čo porábajú prihlásení, ak to chcú vedieť. To som vyrozumela z toho, čo ste mi napísali.
Laco-monter
07.10.10,03:47
Poradu netreba zlepšovať,

Porada ma dokonalých moderatorov a preto je nedostižná a vždy bude !

Amen.
Stanislav 1975
07.10.10,05:41
Ja osobne by som pridal ešte jedného moderátora- laca montéra...:cool:
Laco-monter
07.10.10,06:31
Za žiadne peniaze by som to nerobil.
pepsikova
07.10.10,07:51
Za žiadne peniaze by som to nerobil...

..Laco, však to by si robil z lásky..nie za prachy...
veronikasad
07.10.10,07:53
Za žiadne peniaze by som to nerobil.
... veď sa ľahšie rýpe do druhého
Petra Nová
07.10.10,07:54
..Laco, však to by si robil z lásky..nie za prachy...
Ale otázka stojí tak .... z lásky ku komu???
pepsikova
07.10.10,09:17
...Peťuš, no, sme tu samé krásne sedemnástky..čo by pre nás Laco neurobil?..šak by bol iný, keby nepomohol krásnej žene.....nooo..
alla66
07.10.10,09:18
Nestalo sa vám, že ste nedočkavo čakali na záverečné vyriešenie problému a po zadávateľovi otázky zľahla zem? Nemám na mysli rodinné, manželské spory, skôr mi ide o technické otázky, vybavovanie úradných záležitostí... Na Porade sa nájde mnoho diskusií, ktoré zostanú otvorené a správnu odpoveď, ktorá vyriešila daný problém sa nikdy nedozvieme...... O nejaký čas pribudnú podobné otázky........skopčené odpovede ... A tak dookola. Veď sa nájde dobrá duša, ktorá poradí...na porade by malo fungovať nepísané pravidlo : potrebujem radu, vážim si každú odpoveď, preto považujem za správne oboznámiť diskutujúcich s vyriešením problému. ... o zázračnom slovíčku, ktoré nám rodičia vštepovali do detských hlavičiek radšej pomlčím;)
Petra Nová
07.10.10,10:15
Alla, ten Tvoj príspevok sa mi zdá ako rezignácia. Vieš, k akému záveru som sa dopracovala? Ak chceš čokoľvek vedieť o zmenách a fungovaní Porady, musíš založiť novú tému a tam pomerne stručne a presne vymedziť predmet svojho záujmu. Inak všetky otázky zapadnú prachom. Ty si sa v tejto téme pýtala na práva nováčikov, ja som Tvoje otázky prekryla funkciou "kto je online" a "sledovačkou", a obidve nás odrovnal Laco svojimi moderátormi.:D Inak, ako novou témou to zrejme nepôjde.
Petra Nová
07.10.10,10:25
Pepsi, tak ja by som toho Laca brala ako moderátora. Aspoň by sa posilnil mužský element. Ten by nám "zdvihol mandle"!;) Ešte že žiadne nemám.:D
alla66
07.10.10,10:54
Alla, ten Tvoj príspevok sa mi zdá ako rezignácia. Vieš, k akému záveru som sa dopracovala? Ak chceš čokoľvek vedieť o zmenách a fungovaní Porady, musíš založiť novú tému a tam pomerne stručne a presne vymedziť predmet svojho záujmu. Inak všetky otázky zapadnú prachom. Ty si sa v tejto téme pýtala na práva nováčikov, ja som Tvoje otázky prekryla funkciou "kto je online" a "sledovačkou", a obidve nás odrovnal Laco svojimi moderátormi.:D Inak, ako novou témou to zrejme nepôjde.

Peťka, môžem zadať desať nových tém, výsledok je nulový, ako keby som nič nepovedala... Už nič neriešim;) iba mi napadá... Aký pán, taký krám:) alebo...Kto chce kam, pomôžme mu tam;)
Laco-monter
07.10.10,11:43
Peťka, môžem zadať desať nových tém, výsledok je nulový, ako keby som nič nepovedala... Už nič neriešim;) iba mi napadá... Aký pán, taký krám:) alebo...Kto chce kam, pomôžme mu tam;)

Perfekcionizmus je CHOROBA .

Táto Choroba sa NEDÁ vyliečiť, a jej zhubné dosledky sú práve narušenie vzťahov s okolím.

Lebo nie každý chce byť zavesený na šnúrke , za ktorú poťahuje niekto iný.