Zavrieť

Porady

Hľadáme moderátorov pre Porada.sk

admin
Ahojte,

viacerí sme sa zhodli, že na Porade pribúda chaos a bezvládie, preto by sa hodilo posilniť rady moderátorov. Či už sú to odborné či neodborné rubriky.

Čo sa od moderátorov najviac očakáva?
Uzatváranie opakovaných tém a pridanie odkazu na už existujúcu tému (ak už nie je pôvodná téma neaktuálna).
Uzatváranie tém v ktorých vznikajú hádky a upozorňovanie členov.
Presúvanie tém do náležitých rubrík.
Prispievanie k priateľskej atmosfére na Porade

Ďakujem vopred za prihlášky
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

bepo Pozri príspevok
Ešte tu chýba lekár
Zenske problemy mozem tiez zobrat ja.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

misomiso Pozri príspevok
Zenske problemy mozem tiez zobrat ja.
Však odkedy si tu ich riešiš ...a dievky sú určite rady, že Ťa tu majú . Nie každý dostane doma to, čo potrebuje...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Bastian Pozri príspevok
Však odkedy si tu ich riešiš ...a dievky sú určite rady, že Ťa tu majú . Nie každý dostane doma to, čo potrebuje...
Bastian za toto by som ti povedala tak ako Muška zvykne , že plesni si jednu......
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

vitamin_r Pozri príspevok
znova sa hlasim ako moderator.

budem ochotne terrorizovať každú pridelenú tému oceľovou päsťou a vykynožím nepriateľov režimu nukleárnym mazaním ich komentárov.

mojím cieľom, ak budem moderátor, bude zničiť mojich nepriateľov, vidieť ich hnaných predo mnou a načúvať nárekom ich žien.

na základe toho čo com uviedol hore si myslím že som excelentný kandidát na ponúkanú pozíciu. som ochotný pracovať aj zdarma.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
vitamin_r Pozri príspevok
znova sa hlasim ako moderator.

budem ochotne terrorizovať každú pridelenú tému oceľovou päsťou a vykynožím nepriateľov režimu nukleárnym mazaním ich komentárov.

mojím cieľom, ak budem moderátor, bude zničiť mojich nepriateľov, vidieť ich hnaných predo mnou a načúvať nárekom ich žien.

na základe toho čo com uviedol hore si myslím že som excelentný kandidát na ponúkanú pozíciu. som ochotný pracovať aj zdarma.
Ja si teda neželám nikoho iného. Len Teba.
PS: ešte šťastie, že na tejto stránke nefunguje môj manžel.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Jozef I Pozri príspevok
Ja byť moderátor tak takéto príspevky mažem jedna radosť.
A my čo čítame iné témy, vieme aj prečo.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Prosím v prípade vážneho záujmu o moderovanie ma kontaktujte cez SS.
Marečkovi som odpovedal.

Ďakujem
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
To nemyslíte Vážne dievčatá, takto tu diskutovať a ešte v pracovnej téme.

Nič v zlom, ale ak si neviete dávať pozor na svoje vyjadrovanie, budem Vás musieť dočasne vylúčiť.

Mám čo mazať.
0 0
137Cs 137Cs

137Cs je offline (nepripojený) 137Cs

Tento príspevok bude , tak sa ospravedlňujem.
Neviem, či aj túto rubriku moderuje alebo nie, ale je už úplne zrelá na uzavretie...
A pre vlastníka stránky mám jeden návrh - nech otvorí novú sekciu alebo tématický okruh s názvom povedzme SUTERÉN. S tým, že sa tam bude každý reprezentovať úplne bez akýchkoľvek zábran, bez servítky a bez takých sprostostí, ako je etiketa. Značnej časti členov Porady zrejme takáto rubrika nesmierne chýba, takže by určite prispela k vyššej návštevnosti a tým aj ratingu Porady ....
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Neviem čo ti je smiešne, mne to pripadá na zaplakanie...

Dve minúty pre obidve strany. Či už niekto provokuje, alebo sa nechal vyprovokovať.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

137Cs Pozri príspevok
Tento príspevok bude , tak sa ospravedlňujem.
Neviem, či aj túto rubriku moderuje alebo nie, ale je už úplne zrelá na uzavretie...
A pre vlastníka stránky mám jeden návrh - nech otvorí novú sekciu alebo tématický okruh s názvom povedzme SUTERÉN. S tým, že sa tam bude každý reprezentovať úplne bez akýchkoľvek zábran, bez servítky a bez takých sprostostí, ako je etiketa. Značnej časti členov Porady zrejme takáto rubrika nesmierne chýba, takže by určite prispela k vyššej návštevnosti a tým aj ratingu Porady ....
Tvoj nápad nie je nový, taký pokus tu už bol. A nechci vedieť, ako to dopadlo. Horšie než strašne.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Hľadala som najpríbuznejšiu tému, kde by som mohla prilepiť svoj príspevok. Vyšlo mi to na túto. Príspevok - otázka sa týka miznutia aj bežných tém na Porade

Asi pred týždňom som sa zúčastnila debaty v téme, kde sa čerstvo prihlásená členka Porady pýtala na rady ohľadne poskytnutia náhradného bytu rozvedenému manželovi, s ktorým po rozvode bývala asi osem rokov po tom, čo bol súdom zrušený ich spoločný nájom. Presný názov témy si už nepamätám, ani meno nicka. Zadávateľka témy kládla veľa otázok a ostatní ochotne odpovedali asi v 20 príspevkoch. Keď som sa chcela vrátiť do témy, zistila som, že jej niet.

Nezabudla som na to, ako som bola faulovaná a outovaná jedným nickom zato, že som si dovolila uzavrieť tému, ktorú som založila. A ktorý sa tiež zaslúžil o to, aby zadávatelia témy nemohli svoje témy zamykať. A to všetko s odôvodnením, že je to neetické a čo ja viem čo ešte.

Preto by ma skutočne zaujímal dôvod, pre ktorý tá téma zmizla z Porady. Predpokladám, že o výkon zmazania sa zaslúžili moderátori, tak sa obraciam so svojou otázkou na Vás, milí moderátori.
Prečo téma o zabezpečení náhradného bytu pre rozvedeného manžela zmizla z Porady ?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No mne ukázalo len toto ked som klikla na link

Upozornenie
Nefunkčne zadaná Téma. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi



0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Klikla som na link a oznámilo mi to toto :
Nefunkčne zadaná Téma. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Xanti Pozri príspevok
No mne ukázalo len toto ked som klikla na link

Upozornenie
Nefunkčne zadaná Téma. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi



Ospravedlňujem sa za link, vidím Poradu trošku inak ako vy...
Našla som však vysvetlenie: téma je zmazaná moderátorom na žiadosť zadávateľky.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Tak to je úžasné. Dúfam, že to nie je nový trend na Porade. Zadať tému, dozvedieť sa čo potrebujem a dať zmazať. Veď to bola úplne obyčajná, nekonfliktná téma, ktorá mohla poslúžiť ako zdroj informácií aj ďalším. No čo už.
Ďakujem.

P.S. Na novopríhlásenú poraďáčku bola ozaj veľmi znalá a šikovná
Naposledy upravil Petra Nová : 16.01.10 at 17:06
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

arizona Pozri príspevok
Ospravedlňujem sa za link, vidím Poradu trošku inak ako vy...
Našla som však vysvetlenie: téma je zmazaná moderátorom na žiadosť zadávateľky.
Jaaaj,
a to je možné takto vymazávať témy? Na žiadosť zadávateľky? Ako mám pocit ak si ju dobre pamätám, že tam boli dobré rady, ktoré by použili aj iný poraďáci.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Petra Nová Pozri príspevok
Nezabudla som na to, ako som bola faulovaná a outovaná jedným nickom zato, že som si dovolila uzavrieť tému, ktorú som založila. A ktorý sa tiež zaslúžil o to, aby zadávatelia témy nemohli svoje témy zamykať. A to všetko s odôvodnením, že je to neetické a čo ja viem čo ešte.
Petra Nová Pozri príspevok
Tak to je úžasné. Dúfam, že to nie je nový trend na Porade. Zadať tému, dozvedieť sa čo potrebujem a dať zmazať. Veď to bola úplne obyčajná, nekonfliktná téma, ktorá mohla poslúžiť ako zdroj informácií aj ďalším. No čo už.
Ďakujem.

P.S. Na novopríhlásenú poraďáčku bola ozaj veľmi znalá a šikovná
To myslis ako vtip? Este sa aj priznavas, ze si sama bezdovodne zamkla temu? A teraz ti vadi, ak to iste robia ini? A dokonca sa priznavas, ze sa dodnes nevies zmierit s tym, ze som na to vtedy poukazal ako na nevhodnu praktiku (nazyvas to faulovanie).

Tak teda co vlastne chces? Ako sa teda treba na Porade spravat?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

misomiso Pozri príspevok
To myslis ako vtip? Este sa aj priznavas, ze si sama bezdovodne zamkla temu? A teraz ti vadi, ak to iste robia ini? A dokonca sa priznavas, ze sa dodnes nevies zmierit s tym, ze som na to vtedy poukazal ako na nevhodnu praktiku (nazyvas to faulovanie).

Tak teda co vlastne chces? Ako sa teda treba na Porade spravat?
To myslím smrteľne vážne, a nie ako vtip. Ja som to nikdy netajila, že som zamkla svoju tému "Opera", pretože mi to umožňovalo vtedajšie nastavenie systému a právo poskytnuté administrátorom. A tá téma je tam, kto chce, tak ju v rubrike kultúra aj nájde. Nie je fuč.
Ty máš divné kritériá pre "rovnaké".
Ak si si moju otázku prečítal, tak Ti je jasné, čo som chcela vedieť.
To, ako sa na Porade treba správať, určite mi rád vysvetlíš v nasledujúcom rozsiahlom príspevku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať