Zavrieť

Porady

Hľadáme moderátorov pre Porada.sk

admin
Ahojte,

viacerí sme sa zhodli, že na Porade pribúda chaos a bezvládie, preto by sa hodilo posilniť rady moderátorov. Či už sú to odborné či neodborné rubriky.

Čo sa od moderátorov najviac očakáva?
Uzatváranie opakovaných tém a pridanie odkazu na už existujúcu tému (ak už nie je pôvodná téma neaktuálna).
Uzatváranie tém v ktorých vznikajú hádky a upozorňovanie členov.
Presúvanie tém do náležitých rubrík.
Prispievanie k priateľskej atmosfére na Porade

Ďakujem vopred za prihlášky
Usporiadat
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Mareček89 Pozri príspevok
Ja chodím na poradu asi od augusta minulého roku, ale nebol som registrovaný, len som si čítaval témy a pripravoval som sa, že sa prihlásim a začnem pomáhať ostatným, preto som bol najprv neprihlásený, aby som videl ako to tu je a funguje, takže podľa mňa som skúsený, ale šak to je jedno to sú Vaše názory.Teraz k príspevkom:zaz mať 1000 príspevkov nieje tiež dobré, byť SPAMMEROM na tomto dobrom fóre nieje dobré, ale keď tak pomáhať iba s tým s čím pomôcť vieš a ja to robím tak, nemal som možnosť pretože som v posledných týždňoch nemal čas pomáhať, ale od dnes začnem.
Veď o to ide aby si dobrý moderátor ten čas vždy našiel
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Mareček89 Pozri príspevok
Ja chodím na poradu asi od augusta minulého roku, ale nebol som registrovaný, len som si čítaval témy a pripravoval som sa, že sa prihlásim a začnem pomáhať ostatným, preto som bol najprv neprihlásený, aby som videl ako to tu je a funguje, takže podľa mňa som skúsený, ale šak to je jedno to sú Vaše názory.Teraz k príspevkom:zaz mať 1000 príspevkov nieje tiež dobré, byť SPAMMEROM na tomto dobrom fóre nieje dobré, ale keď tak pomáhať iba s tým s čím pomôcť vieš a ja to robím tak, nemal som možnosť pretože som v posledných týždňoch nemal čas pomáhať, ale od dnes začnem.
Tak to som len rád, že sa rozšíria rady tých, čo budú skutočne radiť.

Podľa môjho odhadu 95% ľudí sem len príde po radu alebo si len niečo prečítajú, 4 % sú mudrlanti a len sa zabávajú alebo radia sporadicky a možno 1 % skutočne poskytuje pomoc.
Naposledy upravil Chobot : 02.09.09 at 14:21
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
škoda zasa som sa nevyjadrila správne. členovia ťa musia rešpektovať, obdivovať,musíš ukázať v čom si macher -stavba, PC, účtovníctvo, právnik. vôbec to nebolo myslené tak, ako si to pochopil-
píšu tu 13 roční chalani, ťažko posúdiť nového člena, čo dokáže.
nechcem ti zle.
Naposledy upravil alla66 : 02.09.09 at 16:24
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Mareček89 Pozri príspevok
Ako prerábal som dom a to som mal byť na miesto práci tu na nete, no neviem, ale aj každý moderátor, ale aj člen má osobný život a nesedí tu 24 hod/denne.
Nie miesto práce na nete ale popri práci kuk aj na net. Inak nemáš prehľad.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mareček89 Pozri príspevok
Tebe sa hovorí počas práce, keď sme menili strechu, zateplovali dom... Proste som nemal čas, ale to je jedno neprišiel som tu debatovať čo som robil a prečo som sem nechodil, prišiel som (napísal som) do tejto témy iba za to, že sa uchádzam o miesto moderátora Porady.sk
Ale "jadro" tejto stránky tvoria hlavne závisláci, ktorí si nájdu vždy čas

Iba na pripomenutie- moderovanie sa robí zdarma, na úkor vlastného osobného voľna
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Mareček89 Pozri príspevok
Tebe sa hovorí počas práce, keď sme menili strechu, zateplovali dom... Proste som nemal čas, ale to je jedno neprišiel som tu debatovať čo som robil a prečo som sem nechodil, prišiel som (napísal som) do tejto témy iba za to, že sa uchádzam o miesto moderátora Porady.sk
Nepaprč sa ja ťa len skúšam, moderátor musí byť aj odolný
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Mareček89 Pozri príspevok
Tebe sa hovorí počas práce, keď sme menili strechu, zateplovali dom... Proste som nemal čas, ale to je jedno neprišiel som tu debatovať čo som robil a prečo som sem nechodil, prišiel som (napísal som) do tejto témy iba za to, že sa uchádzam o miesto moderátora Porady.sk
Si dobrý ! Keby to odo mňa záležalo, tak ja by som Ťa tým modrátorom urobila hneď, aj keď by si mazal môj každý druhý príspevok.
Cením si na Tebe, že vieš čo chceš, presne pomenúvaš veci, všetkému rozumieš, okamžite si so všetkým hotový a máš primeraný slovník. Pod Tvojim moderátorským vedením by bola nekonfliktná každá téma. Všetci z obavy by písali a radili najslušnejšie a najlepšie, ako by vedeli. Len aby tieto Tvoje prednosti ocenil aj admin.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Mareček89 Pozri príspevok
šak, uvidím čopovie Richard, a díki Petra Nová.
Nemáš za čo. Kto mi len trochu pripomenie známu vôňu, má moju podporu.
Fredy27 Ty by si nechcel byť moderátorom? Aj Teba by som podporila.
Naposledy upravil Petra Nová : 02.09.09 at 18:17
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

Mareček89 Pozri príspevok
Vidím, že Petra(ak ťa tak môžem volať) podporuješ každého "možného" moderátora..
Tu má šancu každý. Prihlásiť sa môže ktokoľvek, ale výber je aj tak na Richardovi. Mimochodom, tiež by ma zaujímalo v akej oblasti si odborník. V ktorej z oblastí by si chcel byť moderátor? Odvaha ti nechýba, to musím priznať. Zdá sa, že príspevok od Petry jeden z nás nepochopil. Ale to poďakovanie bolo na mieste. Všetko ostatné, čo by som ti chcel napísať už napísal Chobot, Arizona, Alla66 a aj Petra Nová.
0 0
fredy27 fredy27

fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

Petra Nová Pozri príspevok
Nemáš za čo. Kto mi len trochu pripomenie známu vôňu, má moju podporu.
Fredy27 Ty by si nechcel byť moderátorom? Aj Teba by som podporila.
nieee díky nemám čas, musím makať nadčasy...ahoj
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mareček89 Pozri príspevok
kazmarek -neviem, ako si myslel tento tvoj "DIVNÝ" príspevok, ale nevadí, každý všetkému rozumieť nemôžeme.



Chcel by som byť moderátor v tejto sekcii : Poraďácka Kaviareň alebo Rôzne Porady - Učitelia a ešte k tomu : Polica.sk odborná literatúra...
Vidíš, týmto príspevkom si dokázal svoju rozhľadenosť na porade Vidieť, že nie si závislák
- vieš kto je kezmarek ?
-vieš komu patrí polica.sk ?
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

A na koniec, vieš čo sa ti otvorí, ak si klikneš na "Rôzne porady"?
Ešte trošku tu Poradu študuj a potom svoju kandidatúru zváž.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ja by som chcel byt moderatorom v rubrikach Zakon o spotrebnej dani z liehu, Personalistika a odvody, Zakon o socialnom posteni a BOZP.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Quo vadis Porada.

PS: ????
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misomiso Pozri príspevok
Ja by som chcel byt moderatorom v rubrikach Zakon o spotrebnej dani z liehu, Personalistika a odvody, Zakon o socialnom posteni a BOZP.
Aj keď viem,že miso toto myslel viacmenej z recesie, ale vyjadrím sa- miso nieje zlý chlapec, aj v hlave má toho dosť...Moj názor je,že je jedným z tých čo by funkciu moderátora zvládli...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozka56 Pozri príspevok
ja riešim preklep u misomiso , nič iné.....
Jožka,ale ja som nereagoval na teba...-ja viem ako si to myslela...
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

alla66 Pozri príspevok
členovia ťa musia rešpektovať, obdivovať,musíš ukázať v čom si macher -stavba, PC, účtovníctvo, právnik.
Ešte tu chýba lekár a vykladač kariet a horoskopov.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Ja som macher na spanie a vyhýbanie sa práci. Beriete ma ?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jozef I Pozri príspevok
Ja som macher na spanie a vyhýbanie sa práci. Beriete ma ?
S podmienkou, že dáš ráno budííííček a rozcvičku....
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
DanielaSĽ Pozri príspevok
S podmienkou, že dáš ráno budííííček a rozcvičku....
Ja byť moderátor tak takéto príspevky mažem jedna radosť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať