Zavrieť

Porady

Anketa -za zrušenie " oddychových" tém

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
anketu pridať neviem, teda som to ešte ani neskúšala, ale videla som, že p. Mihál má v podpise, že " som za zrušenie " oddychových" tém .

Teda chcela by som navrhnúť, aby sa dala anketa, či zrušiť, alebo nezrušiť oddychové témy. ja rozhodne som za vyčistenie Porady a preto by som privítala túto anketu a podľa toho sa Richard nech rozhodne.

ale ja byť na jeho mieste jednoducho by som ich zrušila tie témy, vyčistila Poradu a tečka

neviem či je tá anketa dobrý nápad, ale ma to napadlo keď som tú vetu čítala v podpise p. Mihála.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

misomiso Pozri príspevok

Teda - analogia s Poradou ako vysita. Ti ludia nenapisu do diskusie - "neblaznite, ved sa pozrite, ze ma pravdu, preco by sme mali kvoli tomu kydat na vsetkych, co ziju na Slovensku" - ale napisu mi SS, ze stoja pri mne. Presne ako na Porade. Dostaval som povzbudive SS, ked som tu presadzoval nejake nazory, o ktorych som bol presvedceny, ze su spravne. No zdaleka nie kazdy mal tu odvahu, aby sa priznal, ze so mnou suhlasi.
Osobne to považujem za normálne a ľudsky prirodzené. Množstvo ľudí sa neprejavuje verejne na fóre, lebo má pocit, že nevie tak sformulovať svoje názory, nedokáže predýchať, ak ho niekto urazí a pod. To sa deje aj pri bežných diskusiách...nie sme všetci rovnakí. Iste u niektorých je to aj pokrytectvo, ale určite nie u všetkých. Určite nejde vo všetkých prípadoch o chýbajúcu odvahu sa priznať k názoru. Nie sme zďaleka všetci rovnako komunikatívni. Ja sa napríklad vyjadrujem verejne a niekedy aj v mene ostatných už od deviatej triedy a veru na strednej škole som si za to aj čosi zlízla....

P.s. Veľa sa ich verejne nepriznalo ani, že súhlasia s opačným názorom....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia



misomiso Pozri príspevok

Prave sme sa malicko balili s Richardom cez SS ...
Neukameňujte ma, prosím, ale tento krásny preklep stojí za to. To len na odľahčenie vážnej debaty.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

zalozime temu o registrovanom partnerstve?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Eulalia Pozri príspevok




Neukameňujte ma, prosím, ale tento krásny preklep stojí za to. To len na odľahčenie vážnej debaty.
Mišo nemusel si opravovať, však nám to nevadí
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Milý Miško, kľudne sa "baľte", rozhodne to považujem za rozumnejšie, ako sa vadiť ako psy. Ako sa hovorí, laska kvitne v každom veku a na pohlaví nezáleží.
Len nechápem, prečo je to v tejto téme. Skôr by sa hodila zoznamka.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Osobne si myslím, že nepomohlo by keby sa čosi zrušilo, zvady boli, budú a sú a miesto keď nie je , tak si ho nájdú inde.
Myslím si , že to prináša aj doba, väčšina ľudí je v strese, možno nepochopení, frustrovaní, možno utláčaní....., tlak z každej strany (doma, v práci...), prináša menšiu toleranciu a tým aj vyvolávanie hádok.
Na krátko to možno Vianoce zmenia a budeme k sebe lepší???
Ja som za to, aby si každí mohol prezentovať svoj názor, ale ak sa jedná o chronického rýpača, najlepšie je ignorovať
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ahojte, ja som poradu vyňúrila už na začiatku jej fungovania, o čom svedčí aj moje poradové číslo registrácie = 75.
Momentálne je tu vyše 105 tisíc členov.
Porada sa od svojich začiatkov veľmi zmenila, myslím tým svojím rozsahom, nie obsahom.
Naďalej to však zostáva moja najobľúbenejšia stránka, kde si vždy nájdem niečo, čo ma zaujme a o čom sa chcem viac dozvedieť.
Aj keď väčšina mojich príspevkov je do "oddychovych tém", tak nemám pocit, že rozoberaním napríklad pestovania orchideí niekomu škodíme.
Pokiaľ viem, na Porade sa dá nastaviť, ktoré témy chceš, a ktoré nechceš zobraziť. Tak, komu sa niečo nepáči, nech si nastaví, aby sa mu daný okruh nezobrazoval a JE POKOJ.
Rozhodne nie som za zrušenie oddychových tém!
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
A je to, nakoľko si myslím, že problém sa vyriešilo s tým, že oddychové témy bude mať moderátorku
s Vaším dovolením tému uzavrem

Predstavujem nových moderátorov
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať