AlaNR
23.10.12,06:54
Ráno mi dobre začína. Našli mi moju karimatku, takže mi ušetrili prachy za novú.

No a ešte sa bez mučenia priznám, tiež som tým hluchonemým prispela. Bolo to niekedy v júli, keď začali chodiť po Nitre a poviem Vám, tie papiere vyzerali maximálne dôveryhodne... Nuž, 2 evri v čudu, mohla som mať zmrzlinu...
pepsikova
23.10.12,05:06
...dobré ráno vám a aj slniečkový deň prajem..lebo čochvíľka už bude zimička!..ale zatial posielam kaficu a čajík, aj cukor možem, komu chutí sladké a nugetový dlháň k tomu...a len milých ľudí dnes stretnite...
...no to len tak...fajn vám tu...
MarcelkaT
23.10.12,05:34
Ďakujem za čajíček. U nás je celkom príjemne. Zimu radšej nespomínaj.
asedma
23.10.12,06:36
Pokiaľ sa to chlastu týka , nuž na príčine je dotyčný aj sám ...

No niekedy sa proste nedá ...a vtedy ide aj hanba bokom ...
Radšej vydržať tú kratšiu dobu počas " hanbenia sa " , ako potom nechať čumieť na seba , pokiaľ nohavice nevyschnú...

...a ozaj ...máloktorý opilec zvykne onačiť na autá ...ale aj to sa stane , netvrdím opak ...
...psiská to robia pravidelne - vídavam z balkónu totiž.....

..nuz, ako si majitel psa vychova, tak ma..nas havino vie, ze to ma robit na trave..
..aj my mame hned pri vchode poocikavane rohy cinziaka, je to nechutne..da sa od toho psov odnaucit, len niektorym majitelom to asi nevadi..
Halli
23.10.12,07:37
Dnes som dostala fakturu Orange mailom, otvorila som ju... a maximálne som sa naštvala. Tak ja šetrím živ. prostredie, dám si poslať fa mailom a oni mi tam debility dajú na pol strany svoju plnofarebnú reklamu. Ja budem na svojej tlačiarni vytláčať ICH reklamy. To už sme fakt také ovce, že si neháme páčiť všetko? Volala som na zákaznícku linku, že žiadam slušnú faktúru. A pri telefone mi tajtrlík povie, že on tam nič nevidí. Tak som si ju vylačila a samozrejme s celým ich plagátom. Tak toto teda nie !
srska
23.10.12,12:31
kurnik, musím ícit na školený - ako zapnút umývačku rádu:D ket ma zabijete nevím
avalik
23.10.12,12:35
kurnik, musím ícit na školený - ako zapnút umývačku rádu:D ket ma zabijete nevím

navod nemas? ... ak nie, vygooglime :D ... ale asi rychlejsie umyjes riady rucne :---
Tweety
23.10.12,12:35
kurnik, musím ícit na školený - ako zapnút umývačku rádu:D ket ma zabijete nevím
Tak ci treba, keď ši taký popanetý a neznáš umyc graty ručne. .Šak čítam nie? Máš dajaký návod? KeT nenajdzeš, neznaš ani ručne poumývac, ochab tak, prídze srsková a umyje, nie?
Ivana Š
23.10.12,12:39
Tak ci treba, keď ši taký popanetý a neznáš umyc graty ručne. .Šak čítam nie? Máš dajaký návod? KeT nenajdzeš, neznaš ani ručne poumývac, ochab tak, prídze srsková a umyje, nie?

nenavádzaj ho na zlé veci! srsková sa isto poteší, keď príde domov a nájde čisté riady :)
Tweety
23.10.12,12:52
nenavádzaj ho na zlé veci! srsková sa isto poteší, keď príde domov a nájde čisté riady :)
No neviem, neviem, keď nevie zapnúť mašinku a nájde umytý riad, ešte by ho nebodaj mohla upodozrievať, že ho bola umyť dáka žienka domáca.
srska
23.10.12,12:53
Tak ci treba, keď ši taký popanetý a neznáš umyc graty ručne. .Šak čítam nie? Máš dajaký návod? KeT nenajdzeš, neznaš ani ručne poumývac, ochab tak, prídze srsková a umyje, nie?ta som zochabil - štrnkli kľúče, graty skončia v umyváku, srsková zna jak zapnuc
Tweety
23.10.12,12:54
ta som zochabil - štrnkli kľúče, graty skončia v umyváku, srsková zna jak zapnuc
No vidziš, ale še jej popýtaj co a jak, aby ši znal.
srska
23.10.12,12:55
No vidziš, ale še jej popýtaj co a jak, aby ši znal.ta še nebudzem pytac, ja umyvam dyľe:D
Tweety
23.10.12,12:56
ta še nebudzem pytac, ja umyvam dyľe:D
No dobre, ale jak še hutori, umreš glupy:---.
srska
23.10.12,12:57
No dobre, ale jak še hutori, umreš glupy:---.ta to ne calkom pravda. mne ani umyvak netreba k životu, motor hej
Oliwa
23.10.12,13:32
kurnik, musím ícit na školený - ako zapnút umývačku rádu:D ket ma zabijete nevím
Chlope, hádam by si nechcel umývať dnes riady :D - oslávenec! :)
Či ich toľko zvýšilo zo včerajšej oslavy? :rolleyes:
Niektoré veci v živote sa vyriešia samé - alebo ich vyrieši príchod srskovej... ;):D
Dodatočne všetko naj!
srska
23.10.12,13:50
No vidziš, ale še jej popýtaj co a jak, aby ši znal.došol "metodický pokyn" - už hurčí (aj pračka):D
pavol54
23.10.12,13:52
ta to ne calkom pravda. mne ani umyvak netreba k životu, motor hej
to musíte mať najnovší model automatickej umývačky pošepkám ti jej názov "NIEKTO" u nás keď sa povie " NIEKTO umyje riady" je to jasný pokyn a už sa umývajú. ani návod nepotrebuješ
srska
23.10.12,13:54
to musíte mať najnovší model automatickej umývačky pošepkám ti jej názov "NIEKTO" u nás keď sa povie " NIEKTO umyje riady" je to jasný pokyn a už sa umývajú. ani návod nepotrebuješu nás inak: neumyješ riady? miláčik, daj do umyváku
Ivana Š
23.10.12,13:55
moja 1/2 vie zapnúť myčku, ale - nevie ju naplniť :D keď ho sledujem, ako tam ten riad rve, radšej ho sama uložím a aj myčku zapnem ;) bo ja viem
(ešte poďakovanie tomu, kto umývačku riadu vymyslel, a potichu aby 1/2 nepočula, aby mi nespyšnel náhodou, aj jemu že mi ju kúpil)

btw. včera som so skorosedemnástkou pozerala TV a o tej reklame na istú tabletu či gél? do myčky, čo sa teta rozčuľuje, že sa tableta nerozpustila a zostali zvyšky po nej a nedostatočne umyté riady
poznamenala - sa sťažuješ, ty koza, voľakedy naša prababičky umývali riady v studenej vode bez jari a prali v potoku
Halli
23.10.12,14:35
To si ešte nebola na Talianskom Telekome
- pred letom som chcel prepísať mobily na firmu
- som si nevšimol, že krpaňa mi prepísala 1 a 1 nechala na meno
- zrušil som účet v SlSp , tým aj inkaso

- akosik neuzatvorili so mnou zmluvu na ten zvyšný telefón (fa iba čo sa prevolá)
- blbci taliani mi posielali zaheslované fa mailom
- tak som ich neplatil (a ten telefon som nepoužíval)

- na začiatku augusta som bol u nás v predajni , a že 95€ hovory / 18 hovory / 19 zablokovanie odchádzajúcich (lebo som nezaplatil tie NEOTVORITEĽNÉ fa :D ) / 19 zablokovanie prichádzajúcich / drobné za urgenciu a penále
- dal som reklamáciu, že ak mi nedali heslo / nemohol som otvoriť a zaplatiť - - tak čo mi majú účtovať za zablokovanie

- včera som otvoril obálku od vymáhačskej firmy
- dnes som bol tretí raz v BA
(- predtým som mailom reklaamoval na pohľadávkach a potom na office / aj odniesol ten mail pred 10 dňami na papieri do podateľne : K rukám GR )

aby som sa : na podateľni dozvedel, že to postúpili generálovi / od recepčnej opice dozvedel, že mám čakať 30 dní
(tak som si musel recepčné opice odfotiť / zatrieskať na dvere / podebatovať s ochrankou :D )

Náš zákazník, náš krám = majú ma hlboko v p...

No vidíš, ty si iný báááro:)...a to ja slušne platím 16 rokov zasratému /sorry ak je niekto precitlivelý:)/ Orangeu , vždy mali akcie len pre nových a keď som chcela šetriť ich zasielanie faktúr ešte sa ti odplatia tým, že si budeme tlačiť na svojich tlačiarňach ich reklamy...tak to je fakt drzosť...
trisestri
23.10.12,16:46
ta co su za limity zdravotnych vykonov,ked lekar ich ma uz v oktobri vycerpane?
Ivana Š
23.10.12,17:08
už nie sú moderátori športových novín? - zapnem TV a prepínam - všade šport a blonďaté kočky
Tweety
23.10.12,17:10
už nie sú moderátori športových novín? - zapnem TV a prepínam - všade šport a blonďaté kočky
Nevieš, že sa striedajú? Ešte som síce nevidela dajto, tam sa vraj aj vyzliekajú.:---
Ivana Š
23.10.12,17:11
Nevieš, že sa striedajú? Ešte som síce nevidela dajto, tam sa vraj aj vyzliekajú.:---

moderátori? to si pozriem :D
Tweety
23.10.12,17:12
moderátori? to si pozriem :D
Nie, moderátorky. Pre nás nič.:mad:
Ivana Š
23.10.12,17:14
Škoda :D
srska
23.10.12,17:16
už nie sú moderátori športových novín? - zapnem TV a prepínam - všade šport a blonďaté kočkyjanka potrebuje získať prax a peňeži a tota s tymi večne prekriženymi nohami v joj - ta neznam či jej furt treba na malu abo co
trisestri
23.10.12,17:19
už nie sú moderátori športových novín? - zapnem TV a prepínam - všade šport a blonďaté kočky

maju obmedzeny vkus alebo myslia ze blond je in na 100% medzi obidvoma pohlaviami.:D
buchač
23.10.12,17:24
Ešte som síce nevidela dajto, tam sa vraj aj vyzliekajú.:---

Nie, moderátorky. Pre nás nič.:mad:
Ani pre mňa ....na grc ...


Veni , vidi , vici ...radšej prepnem a idem do rici ....
Ivana Š
23.10.12,17:28
Juri každý podľa svojho gusta... ja idem radšej do Nórska - vyzerá to tak, že v novembri tam znova poletím :)
buchač
23.10.12,17:51
Juri každý podľa svojho gusta... ja idem radšej do Nórska - vyzerá to tak, že v novembri tam znova poletím :)Predpokladám , že tú ric si pochopila normálne ...ako súvislosť s tými striptízovými moderátorkami na DajTo...Nórsko - keď budem veľký , snáď sa zadarí aj tam ...O ostrovoch ( Írsko ) sa mi ani nezdalo a zadarilo sa na pár dní ...Sníval som vždy o nejakých veciach a či skutočnostiach ...Nuž poviem aj tak , že sa mi sny splnili ......a Nórsko ???Nuž zanedlho bude na chalupe ako na severe ...Kosa jak sviňa bude , snehu nadrbanô , les hen za oknom , potok popred ním ...teplo sála z kachlí ......čo viac z toho Nórska ??...akurát tie fjordy tu chýbajú....he ...
Ivana Š
23.10.12,17:58
predpokladáš správne - to Nórsko ani nie je ani tak o krajine, ako o ľuďoch, za ktorými pôjdem, dúfam že sa mi to podarí
Melnick
23.10.12,18:19
janka potrebuje získať prax a peňeži a tota s tymi večne prekriženymi nohami v joj - ta neznam či jej furt treba na malu abo co

Také ľahké neznaš ? Nie na malú, to je trik, žeby štihlejšia vyzerala.:D:D:D

mimotemy šak sa pýtaj, ak ešte niečo sa Ti zdá byť nejasné . :D:D:D:D
srska
23.10.12,18:49
Také ľahké neznaš ? Nie na malú, to je trik, žeby štihlejšia vyzerala.:D:D:D

mimotemy šak sa pýtaj, ak ešte niečo sa Ti zdá byť nejasné . :D:D:D:D

ja znam, aľe šak ona jak može vyzerac štihla kec ma scehniska jak ja:D
Melnick
23.10.12,18:53
Tak teraz som ja múdrejšia :D , už viem aké máš stehná. :D:D:D - jak hviezda TV JOJ .
Počuj srska, opatrne s tým odhaľovaním - už vieme dátum narodenia, aj aké máš stehná ..............
no, neviem, čo ďalšie by mohlo nasledovať:D
srska
23.10.12,18:54
Tak teraz som ja múdrejšia :D , už viem aké máš stehná. :D:D:D - jaj hviezda JOJ .nech še skova za pult
srska
23.10.12,18:58
pepsikova
23.10.12,19:02
Tak teraz som ja múdrejšia :D , už viem aké máš stehná. :D:D:D - jak hviezda TV JOJ .
Počuj srska, opatrne s tým odhaľovaním - už vieme dátum narodenia, aj aké máš stehná ..............
no, neviem, čo ďalšie by mohlo nasledovať:D..

..možno má aj fúzy...:D
PASKOV
24.10.12,00:57
Stránka

www.zakomunistu.cz (http://www.zakomunistu.cz)


funguje teprve několik hodin, ale její sláva už se šíří sociálními sítěmi.


"Hlavní motivací pro mě byly ty neustálé povzdechy nad tím, jak se za komunistů žilo líp. Než abych to každému pořád vysvětloval, tak jsem radši spustil tuhle stránku, kde je to podáno úplně polopaticky, aby to každý pochopil," vysvětluje

vystudovaný matematik


Petr Staníček.


Upozorňuje ovšem, že i když je na stránkách například srovnání cen jídla, energií nebo dovolené v Bulharsku, stránky ještě rozhodně nejsou hotové.


Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/jask-se-zilo-za-komunistu-0y4-/domaci.aspx?c=A121023_174454_domaci_zep
Zdenka 0705
24.10.12,06:34
hneď zrána ma potešilo, že moja "16-ka" je ešte stále spôsobilá :D ... absolvovala som s ňou EK + TK a mám zase 2 roky pokoj ,)
terezamaria
24.10.12,06:37
Blahoželám, veď ty si pedant na autíčko.....Vidíš, aj na TK to ocenili....
Stanislav 1975
24.10.12,06:38
hneď zrána ma potešilo, že moja "16-ka" je ešte stále spôsobilá :D ... absolvovala som s ňou EK + TK a mám zase 2 roky pokoj ,)
no tak, s bakšišom je všetko sposobilé...:D
, zas nemáme 5 rokov, že?:D
Zdenka 0705
24.10.12,06:38
no, človek nikdy nevie, .... ďakujem!
pepsikova
24.10.12,06:44
hneď zrána ma potešilo, že moja "16-ka" je ešte stále spôsobilá :D ... absolvovala som s ňou EK + TK a mám zase 2 roky pokoj ,)..

..no, skoro mi nedoošlo!!..rozmýšlam, aká šestnástka??..ale trklo mi!..pozdrav 16-stku a nech sa drží, dievča!...a hlavne ty s ňou...
Zdenka 0705
24.10.12,06:56
a to sa veru mýliš, moja "Barborka" bola na objednávku a drží sa dobre, však na nej jazdím len ja
Indeed
24.10.12,07:17
janka potrebuje získať prax a peňeži a tota s tymi večne prekriženymi nohami v joj - ta neznam či jej furt treba na malu abo co


Onehdá som kvoli nej založil aj tému...

/kto chce može doplniť.../

A zistil som,že Lenka Strojovasučiastka, ma preto prekrížené nohy aby nebolo vidieť ,

že ich má krivé do "O"...
srska
24.10.12,07:29
Onehdá som kvoli nej založil aj tému...

/kto chce može doplniť.../

A zistil som,že Lenka Strojovasučiastka, ma preto prekrížené nohy aby nebolo vidieť ,

že ich má krivé do "O"...napíš aspoň po rusky - valová:D
pepsikova
24.10.12,09:08
..tejto 16-stke nebolo treba protekciu, ani bakšiš..konkurzom prešla bez protekcie..poznám ju, šikovná je, dievča-aj keď je to autíčko...ale ako lusk!..
trisestri
24.10.12,11:26
VieraPopluharova
24.10.12,15:22
ahojte vospolok,

mám novinku, máme rozmlátené auto-ešte nesplatené, posledná splátka 6.11.2012 ......huráááááá:mee::mee::mee::mee::mee::mee ::mee:
lujza.j
24.10.12,15:27
ahojte vospolok,

mám novinku, máme rozmlátené auto-ešte nesplatené, posledná splátka 6.11.2012 ......huráááááá:mee::mee::mee::mee::mee::mee ::mee:
Vieročka a účastníci sú poriadku, alebo autíčko bolo osamote rozmlátené?
terezamaria
24.10.12,15:37
Vy ste v poriadku?
misoft
24.10.12,15:43
...a správne poznamenala .... má moje symfónie :D:D:D
misoft
24.10.12,15:47
Ba! Raz som videl :D
lujza.j
24.10.12,15:50
potešilo...že som si na zajtra dohodla-vymrkala:D asi u majiteľa.......prezutie mojej káry. ja budem mať pokoj a moja matka dušu na mieste, lebo tá už má paniku aké počasie sa chystá......len pre mňa zimné gumy na aute nie je očkovanie proti smrti, aj ked veľa-veľa vodičov si to myslí....zabiť sa dá aj na letných v lete....
misoft
24.10.12,15:51
Nuž čo - zaplatíte splátku a o zábavu máte postarané :D
srska
24.10.12,15:56
potešilo...že som si na zajtra dohodla-vymrkala:D asi u majiteľa.......prezutie mojej káry. ja budem mať pokoj a moja matka dušu na mieste, lebo tá už má paniku aké počasie sa chystá......len pre mňa zimné gumy na aute nie je očkovanie proti smrti, aj ked veľa-veľa vodičov si to myslí....zabiť sa dá aj na letných v lete....mňa to čaká v sobotu. dtto:D
Zdenka 0705
24.10.12,15:56
jaj, to je mrzuté ...
Rozalka
24.10.12,16:02
mňa to čaká v sobotu. dtto:D
a ja som už prezutááááááá ;)
VieraPopluharova
24.10.12,16:11
Autíčko celý zadok rozmlátený, nakoľko manžel čakal na križovatke a od zadu dodávka nevidela, že tam stojí celý rad áut a muž mal to "šťastie", že v šóre stál posledný.....osádka vozidla - moja "milovaná" polovička celá, len v šoku až nevedel ani poistku nájsť...to bola jeho prvá búračka.....
srska
24.10.12,16:13
Autíčko celý zadok rozmlátený, nakoľko manžel čakal na križovatke a od zadu dodávka nevidela, že tam stojí celý rad áut a muž mal to "šťastie", že v šóre stál posledný.....ak v ba, na ktorej?
VieraPopluharova
24.10.12,16:13
Ty môj humorista, tak tento rok mám tej zábavy až až
lujza.j
24.10.12,16:13
šikulka:)
lujza.j
24.10.12,16:15
mňa to čaká v sobotu. dtto:D
inak blízo teba som sa bola pýtať a asi som mala šťastie na majitela tak ma napchal na zajtra 16,30h
lujza.j
24.10.12,16:22
Autíčko celý zadok rozmlátený, nakoľko manžel čakal na križovatke a od zadu dodávka nevidela, že tam stojí celý rad áut a muž mal to "šťastie", že v šóre stál posledný.....osádka vozidla - moja "milovaná" polovička celá, len v šoku až nevedel ani poistku nájsť...to bola jeho prvá búračka.....
Vieročka...viem na*erie......ale lepšia rozmlátená riť ako predok....teda aspoň ja to tak vidím :D a mužíček je OK to je dôležité;)
pepsikova
24.10.12,16:33
..hlavne, že sa mu nič nestalo!...
Rozalka
24.10.12,16:36
Autíčko celý zadok rozmlátený, nakoľko manžel čakal na križovatke a od zadu dodávka nevidela, že tam stojí celý rad áut a muž mal to "šťastie", že v šóre stál posledný.....osádka vozidla - moja "milovaná" polovička celá, len v šoku až nevedel ani poistku nájsť...to bola jeho prvá búračka.....
Vierka, dôležité je, že manžel je celý, plechy sa vyklepú. Ešte mohol nabúrať aj predok, keby ho zozadu posotilo na auto pred ním (ako som ja onehdá nabúrala 2) ...
srska
24.10.12,17:15
inak blízo teba som sa bola pýtať a asi som mala šťastie na majitela tak ma napchal na zajtra 16,30hnagy - komárovská?
srska
24.10.12,17:21
sa mi páči:D nechcete koupit koně?

http://www.youtube.com/watch?v=OOW9NwCX6XM
VieraPopluharova
24.10.12,17:36
sa mi páči:D nechcete koupit koně?

http://www.youtube.com/watch?v=OOW9NwCX6XM

Dúfam, že ten kôň by mal byť pre mňa, keď nemám autíčko:D:D:D
VieraPopluharova
24.10.12,17:37
Nuž ak by bol predok, to by bolo fakt horšie...
srska
24.10.12,18:50
srska
24.10.12,19:05
lujza.j
24.10.12,19:10
nagy - komárovská?
áno ked idem domov tak do pravda a skoro v 3/4cesty.... nevieš za koľko robia? len neviem či nagy...
lujza.j
24.10.12,19:11
predok mám vyskúšaný......ked si decko rozbilo.....
willma
24.10.12,19:37
ja mám hajtričku prezutú už od septembra - na tom, čo mala pri kúpe sa nedalo jazdiť ani slepému. A včera som do šťastia zhrabla synove autíčko, odviezla mladú do školy a zastavila sa v pneu na prezutie - nemali ani koleso - bola som samoprvá v boxe. Pri mojom odchode tam už bolo záujemcov neúrekom. Takže som šikovnáááááá :D
AlaNR
24.10.12,19:42
Ja musím celý týždeň poslúchať, usmievať sa, nevrčať, a moje malé autíčko, moja Matilda, bude v sobotu prezuté. ;)
Starý sľúbil, len neviem, ako do piatku vydržím stanovené podmienky :D :D :D
misoft
24.10.12,20:21
Nááááá - šak malá kopa pýta viac!
misoft
24.10.12,20:22
Aj ja! Sandále su v regáli - mám šikmooké botasky :D:D:D
misoft
24.10.12,20:24
A smiechu by sa nezdržal, keby dostal do zadku a ešte aj čumák by natrepal (myslím auto).
misoft
24.10.12,20:27
Ja musím celý týždeň poslúchať, usmievať sa, nevrčať, a moje malé autíčko, moja Matilda, bude v sobotu prezuté. ;)
Starý sľúbil, len neviem, ako do piatku vydržím stanovené podmienky :D :D :D
Ale vydržíš - sklapni podpätky, fľajter na pusu, čum na kaľandár - a piatok príde, príde, starý odíde (meniť prezutie Matildy). Až potom vyskakuj a papuľuj :D:D:D
pepsikova
25.10.12,05:19
Ja musím celý týždeň poslúchať, usmievať sa, nevrčať, a moje malé autíčko, moja Matilda, bude v sobotu prezuté. ;)
Starý sľúbil, len neviem, ako do piatku vydržím stanovené podmienky :D :D :D..

..a v ktorú sobotu?..máš to na papieri?..lebo čo neny-tak vieš!..(kecám, lepšiu a poslušnejšiu by nenašiel, kebY si labky zodral...:D
AlaNR
25.10.12,05:20
Teraz som si uvedomila, že všetky autá, čo sme doteraz mali, boli červené...

Pekný jesenný deň a ja sa idem zažrať do DPH.
no nepoteší, keď si ráno 25teho nájdeš na stole české faktúry zo predchádzajúceho mesiaca?! :D :(
pepsikova
25.10.12,05:22
...dobré ráno a krásny deň vám..vonku polohmla, kafica na stole, šarkan drieme , aj mne sa drieme, tak ak náhodou musí niekto dnes niečo robiť, tak veľa chuti prajem...
..kafica a čajík podľa rozvrhu..a môžem aj čerstvučký belehrad s ryžou pribaliť..je navarené...
...fajn vám dnes!...
kukučka
25.10.12,05:33
Pepsi dík, bo moje decko uvarilo údený a to je teda čaj, ktorý mi ani nevonia, ani nechutí.
pepsikova
25.10.12,06:52
Pepsi dík, bo moje decko uvarilo údený a to je teda čaj, ktorý mi ani nevonia, ani nechutí...

..kukuč a to čo za recept, že údený čaj?..už som pila kaečo, ale údený veru eštik nyje..
AlaNR
25.10.12,06:56
To fakt existuje, ten údený čaj....

http://www.cajovanie.sk/zheng-shan-xiao-zhong.html
MarcelkaT
25.10.12,06:58
Dík za čajík, u nás poprchavá,.....
MarcelkaT
25.10.12,06:59
Daj recet na tento čajík.....
Zitulda
25.10.12,08:29
...teším sa spolu s Tebou Vlastička:)a teraz už len neustále zlepšenie Ti prajem.
Tweety
25.10.12,13:31
Ivana Š
25.10.12,13:55
moje červené autíčko štrajkuje - zasa netrúbi a nejdú brzdové svetlá, čakám na 1/2 či to je len poistka - lebo volal do servisu a trúba a brzdové svetlá majú vraj jednu poistku - a vymení ju sám
alebo niečo iné a zas sa budem musieť trepať do servisu oj :mad:
srska
25.10.12,14:07
To fakt existuje, ten údený čaj....

http://www.cajovanie.sk/zheng-shan-xiao-zhong.htmlfakt existuje. chceš vedieť ako sme ho volali? - podvalový (ešte za totáča sme ho vláčili z prahy):D fakt páchne jak drevené železničné, čerstvo naolejované podvaly. v ba sa dal kúpiť voľakedy dole v poluse (neviem či teraz je tam ešte tá predajňa sypaných čajov).
Ivana Š
25.10.12,14:13
fakt existuje. chceš vedieť ako sme ho volali? - podvalový (ešte za totáča sme ho vláčili z prahy):D fakt páchne jak drevené železničné, čerstvo naolejované podvaly. v ba sa dal kúpiť voľakedy dole v poluse (neviem či teraz je tam ešte tá predajňa sypaných čajov).

mi to nejak nevonia, ja si čajík predstavujem voňavý a nie páchnuci železnicou
srska
25.10.12,14:16
mi to nejak nevonia, ja si čajík predstavujem voňavý a nie páchnuci železnicouale čaj to je dobrý. je dobrý aj na vyháňanie "rusov" z kancla:D http://ddd-sluzby.sk/rus-domaci/
Ivana Š
25.10.12,14:28
chvalabohu doma nechovám - kancl mám v dome - už len takýto by mi tu chýbali
ale dík za info, ak by prišli, budem vedieť čo im nevonia alebo nechutí
treba dať ovoňať? alebo ochutnať?
lujza.j
25.10.12,15:01
potešilo....kedže niektorí chlapi sú motáci tak mám plechové disky...lebo "pán bytný" mi obj. palivový filter , ale nejak sa to chlapovi v hlave pomiešalo lebo dávnejšie bola reč že chcem plecháče.....tak píše mojmu chlapovi mail......zajtra tu máš tie objednané disky:eek: akože miesto palivového filtru.....:D ale nakoniec mi zohnal ešte lacnejšie používané možno 3mes. kus za 20e.......tak si ich bola zobrať a už mám aj prezuté za 20e....tak ani neviem ako som prišla k diskom a už môžem len prehadzovať kolesá....ešte si pôjdem kúpiť čierne puklice...
a ešte som aj decku kúpila filtre, lebo na tej káre tiež treba olej meniť.....bože ako neznášam tieto chlapské roboty:mad:
lujza.j
25.10.12,15:03
moje červené autíčko štrajkuje - zasa netrúbi a nejdú brzdové svetlá, čakám na 1/2 či to je len poistka - lebo volal do servisu a trúba a brzdové svetlá majú vraj jednu poistku - a vymení ju sám
alebo niečo iné a zas sa budem musieť trepať do servisu oj :mad:
neboj určite to bude iba poistka....;) ale inak tiež by ma išlo vystreliť z gatí:mad:
AlaNR
25.10.12,15:05
ale čaj to je dobrý. je dobrý aj na vyháňanie "rusov" z kancla:D http://ddd-sluzby.sk/rus-domaci/

mne by niekedy stačilo vyhnať aj Slovákov :D
pavol54
25.10.12,15:24
To fakt existuje, ten údený čaj....

http://www.cajovanie.sk/zheng-shan-xiao-zhong.html
Niet nad dobrý údený čaj, ja mám vlastné ingrediencie na jeho výrobu. Pripravujem si ich v zimnom mesiaci, je to náročné ale potom sú k dispozícii celý rok. Na rozdiel od toho vietnamského ich musím vo vode poriadne povariť niekedy pre zlepšenie chuti pridám zeleninu a krúpy, a podobne. potom tomu hovorím krúpová polievka s údeným rebierkom
Ivana Š
25.10.12,15:30
neboj určite to bude iba poistka....;) ale inak tiež by ma išlo vystreliť z gatí:mad:


1/2 ide na to - som zvedavá, idem asistovať
1. požiadavka - prosím podaj mi niečo chladené, najlepšie by bodlo pivo, som smädný ako cap
AlaNR
25.10.12,15:31
Niet nad dobrý údený čaj, ja mám vlastné ingrediencie na jeho výrobu. Pripravujem si ich v zimnom mesiaci, je to náročné ale potom sú k dispozícii celý rok. Na rozdiel od toho vietnamského ich musím vo vode poriadne povariť niekedy pre zlepšenie chuti pridám zeleninu a krúpy, a podobne. potom tomu hovorím krúpová polievka s údeným rebierkom

v tom prípade ja obľubujem ten s kyslou kapustou :D
AlaNR
25.10.12,16:03
pepsikova
25.10.12,16:05
..no, toto by sa mi zo všetkých údených čajov páčilo asi najviac!...
pepsikova
25.10.12,16:05
...any nevrav!...
pepsikova
25.10.12,16:09
..posielam druhú večeru, čajík Quendel-lime-lemon, bez údeného, a k tomu dlháň s maslom a medom..žemňamm...
...a inak len pohodu vám prajem...a može prísť zimka snehová, som si dnes parádne galotky kúpila, oteplené...teda, vďaka mojej milej kamke ich mám...aj čiarkované ponožky,vekmi overená kvalita..neviem, odkiaľ, ale teplučké...tiež vďaka terezkemarii...som ju scela aj vystískať za obsluhu, ale až zajtra..nemožem stískať narobenú ženu...ale som vďačná..
Ivana Š
25.10.12,16:32
1/2 ide na to - som zvedavá, idem asistovať
1. požiadavka - prosím podaj mi niečo chladené, najlepšie by bodlo pivo, som smädný ako cap

poistky vymenené - brzdové svetlá fungujú - a trubka NYJE!

tam bude niečo iné, servis ma čaká -teším sa
inak nič proti servisu, sú tam fajn chalani, príjemní a niektorí aj pekní, kútik pre čakajúcich majú, s telkou a a aj prístup na internet( pre závislákov) a ponúkajú aj odvoz do mesta keď chcem - no ale čo už môžete 2 hodiny vo Vrábľoch po meste pozerať

ja zostávam v servise - v čakárni - s dobrou knihou
lujza.j
25.10.12,16:35
vrrrr...:(
buchač
25.10.12,16:42
poistky vymenené - brzdové svetlá fungujú - a trubka NYJE!
...


...zavolaj Indymu ....:---
trisestri
25.10.12,16:45
daju za web 700 000 eur a to este okopirovany a nie zeby vyhodili zodpovednych za tuto zlodejinu,oni vyhodili pracovnicku co na to upozornila-zmeni sa to niekedy?
Mila123
25.10.12,16:47
daju za web 700 000 eur a to este okopirovany a nie zeby vyhodili zodpovednych za tuto zlodejinu,oni vyhodili pracovnicku co na to upozornila-zmeni sa to niekedy?

zmení....iba navonok ak príde znovu napr. totalita, či absolútna diktatúra.....
srska
25.10.12,16:59
poistky vymenené - brzdové svetlá fungujú - a trubka NYJE!

tam bude niečo iné, servis ma čaká -teším sa
inak nič proti servisu, sú tam fajn chalani, príjemní a niektorí aj pekní, kútik pre čakajúcich majú, s telkou a a aj prístup na internet( pre závislákov) a ponúkajú aj odvoz do mesta keď chcem - no ale čo už môžete 2 hodiny vo Vrábľoch po meste pozerať

ja zostávam v servise - v čakárni - s dobrou knihoubude aj nový ;)
Melnick
25.10.12,17:25
daju za web 700 000 eur a to este okopirovany a nie zeby vyhodili zodpovednych za tuto zlodejinu,oni vyhodili pracovnicku co na to upozornila-zmeni sa to niekedy?

Niéééééééééééééé. Nezmeníííííííííííííííííííí !!!!!!! Nemá pchať nos do toho, z čoho jej nič "nekvapne" :D:D:D
Tweety
25.10.12,17:27
Niéééééééééééééé. Nezmeníííííííííííííííííííí !!!!!!! Nemá pchať nos do toho, z čoho jej nič "nekvapne" :D:D:D
Určite závažným spôsobom porušila PD, keď to určite nemala v pracovnej náplni.:rolleyes:
Ivana Š
25.10.12,17:47
16.11. opustím túto republiku - na 11 dní
letenky sú kúpené a teším sa :)
terezamaria
25.10.12,19:03
Jáj pepsi Ty si prípad....ale veru som statočne narobená.....no čo už, len nech Ti nohavice poslúžia do toho snehu....
pepsikova
25.10.12,19:10
..v jednom z 53 emailov, čo som našla u seba od včera rána, bolo toto!..kuki tu!...



Je to nepochopitelné, ale funguje to

http://www.draftfcb.com/holiday2011/
(http://www.draftfcb.com/holiday2011/)

Objeví se okno s obrázkem sněhové koule.

Zadej svoji adresu do okénka ve sněhové kouli, např.: brno,
udolni
46
(tzn. , že lze použít i jen malá písmena, ale bez diakritiky) a
stiskni Enter
Měla by se objevit fotografie domu.


=
terezamaria
25.10.12,19:22
a ako rýchlo to reaguje, zaujímavé.....
arizona
25.10.12,19:29
Potrebujem prezut auticko.
Do byvaleho bydliska mam dost daleko, tak som si vygooglila nejake firmicky na blizku. Chcela som zavolat a objednat sa ...
Zo styroch boli tri cisla neexistujuce a na jednom ma preplo na odkazovac.
Typicke slovenske ...:mad::mee:
kukučka
25.10.12,19:59
Ak budete mať možnosť, tak si k tomu údenému čaju privoňajte, je kvalitný, ale nie je pre mňa...
Mojím favoritom je teraz japonský zelený, názov napíšem, keď rozluštím ich znaky. Zatiaľ som prečítala 250 g. :--- :D
buchač
25.10.12,20:05
...a ako blbo ....zaujímavé ...
Melnick
25.10.12,20:09
Ak budete mať možnosť, tak si k tomu údenému čaju privoňajte, je kvalitný, ale nie je pre mňa...
Mojím favoritom je teraz japonský zelený, názov napíšem, keď rozluštím ich znaky. Zatiaľ som prečítala 250 g. :--- :D

Bety, Ty si ale trieda, keď vieš čítať číslice po japonsky. :D:D:D
:---
kukučka
25.10.12,20:27
Jasné, tie jediné sú tam po našom! :--- :D
misoft
25.10.12,21:41
Šikovná prítulníčka - aj u mňa by našla záujem - ale ZADARMO!
misoft
25.10.12,21:43
Keby len PD - aj výrobné tajomstvo - ešte za špionáž bude bručať!
misoft
25.10.12,21:45
ときに日本語と日本語で - 250 Grの袋に乾燥した葉。
kukučka
25.10.12,21:58
PASKOV
26.10.12,00:28
Majský si na slobode užíva luxus..... Od zadržania Jozefa Majského uplynulo desať rokov.

Kauza je stále otvorená.

Čítajte viac: http://www.sme.sk#ixzz2AMdqSqNG
pepsikova
26.10.12,00:50
...Pask, ty máš nočnú?..
pepsikova
26.10.12,00:52
...dobré ráno strašneskorovstávajúcim a podobným, posielam predrannú kaficu...
http://www.desiglitters.com/wp-content/uploads/6203/6203.gif...neviem, čo ma zobudilo,ale som ako táto sovička,čerstvá...našlaktrafenie!...polovicu príspevku mi nezobralo, počítač 2x zamrzol, hoci je teplo,stránka žiada o povolenie opustiť ju, hoci tu chcem zostať...čo krajšie sa mi môže stať pred štvrtou ráno!..
..no, aktualizuje sa avast, preto tu mrzne...a moje okná sa zarosili odvonku..nádherný deň predo mnou!..
srska
26.10.12,04:54
dobré ráno. hng N95 - 1,408 evri/liter, wl N95 - 1,403
MarcelkaT
26.10.12,05:11
Ty si ale šikovná,.....
Stanislav 1975
26.10.12,05:46
Roztrhlo sa vrece s poraďákmi- pohroma, Poradou sa ťahá seriová výroba, dali si nicky a príspevky sa len tak sypú- problém je ,že rozum ostal niekde v útrobach,na priamo položenú otázku, napíše ss-ku zmatočnú, kebyže to viem pred rokmi- obesím sa , na šnúru pupočnú - tak nehovor si to popod nos, nemrmli si pod fúzy- povedz im to dorazne- že je to komplet falošné, že znásilňujú Poradu a je to celé zle , nick časom zostarne , telo sa v hrobe rozpadne, kov zhrdzavie a vtedy sa ukáže kto bol pravý a kto basmek...
buchač
26.10.12,05:48
...nie basmek .....ALE BAZMEG ...
veronikasad
26.10.12,06:53
pepsikova
26.10.12,08:03
...no, nebude!..hádam si sa netešila, že bude!..ale isto nie, ešte si treba požiť..najlepšie podľa tej poslednej vety- s láskou v akejkoľvek podobe...
pepsikova
26.10.12,08:05
..predobednú kafu posielam,na chvíľu aj slniečko vyšlo, ale mrákoty ho prebili, zostalo teplo..na severe je už -15 studených...
..pohodový piatok vám prajem, čochvíľka je tu víkend...tak nech sa vydarí...
kukučka
26.10.12,08:18
Teším sa, teším, idem na koncert Mariána Čekovského bude veselo, ale až zajtra. Dnes potrebujem ponosiť množstvo ťažkých kvetináčov do pivnice. Idem zháňať brigádnika.
trisestri
26.10.12,08:28
hlavne ze placu ze nie su peniaze na program a Mika chce zvysit koncesionarske poplatky. http://hnonline.sk/c1-58143880-mika-chce-dalsie-nove-logo-rtvs-po-par-mesiacoch
Ivana Š
26.10.12,08:41
no to vážne poteší :mad: vybavujem bratrancovi invalidný dôchodok a na UPSVR opatrovné a príspevok na šatstvo a stravu
vážne chorý onko pacient neschopný sa postarať o seba, takže ho opatruje jeho mama - teda moja teta

dnes musel podpísať pred matrikárkou nejaké tlačivá - obvinil ma pred ňou a nechcel podpísať, lebo že keď podpíše, zbavím ho svojprávnosti
pritom išlo o čestné vyhlásenie o tom že nevlastní žiadne majetky
tak ja už týždeň behám po úradoch a lekároch, aby som mu k smiešnej sume, čo dostáva ako dávku v hmotnej núdzi a nestačí mu skoro ani na lieky, dostal ešte niečo navyše, nechcem za to nič, len im pomôcť - toto mám poďakovanie
MisheliQ
26.10.12,08:48
evuš
26.10.12,08:49
no to vážne poteší :mad: vybavujem bratrancovi invalidný dôchodok a na UPSVR opatrovné a príspevok na šatstvo a stravu
vážne chorý onko pacient neschopný sa postarať o seba, takže ho opatruje jeho mama - teda moja teta

dnes musel podpísať pred matrikárkou nejaké tlačivá - obvinil ma pred ňou a nechcel podpísať, lebo že keď podpíše, zbavím ho svojprávnosti
pritom išlo o čestné vyhlásenie o tom že nevlastní žiadne majetky
týždeň behám po úradoch a lekároch, aby som mu k smiešnej sume, čo dostáva ako dávku v hmotnej núdzi a nestačí mu skoro ani na lieky, dostal ešte niečo navyše, nechcem za to nič, len im pomôcť

..nie, Ivana, ale Ivanka...chápem Ťa - chceš pomôcť a aj tak je všetko na figu...neber si to tak osobne...
1/ sami majú zmätok kvôli tomu, že je chorý
2/ ľudia v takýchto obdobiach nie sú objektívny
3/ kašli nato : čokoľvek dobré spravíš na tomto svete bude Tebe plusom, čo zlé mínusom...

....ja ozaj začínam veriť na Božie mlyny.... neviem, či pôjdem do pekla alebo neba...aj ja robím veľa aj dobrých, a asi aj zlých vecí...som zvedavá, ktoré u Boha prevážia !!! ;) ...nekazme si tento svet....
pepsikova
26.10.12,12:23
no to vážne poteší :mad: vybavujem bratrancovi invalidný dôchodok a na UPSVR opatrovné a príspevok na šatstvo a stravu
vážne chorý onko pacient neschopný sa postarať o seba, takže ho opatruje jeho mama - teda moja teta

dnes musel podpísať pred matrikárkou nejaké tlačivá - obvinil ma pred ňou a nechcel podpísať, lebo že keď podpíše, zbavím ho svojprávnosti
pritom išlo o čestné vyhlásenie o tom že nevlastní žiadne majetky
tak ja už týždeň behám po úradoch a lekároch, aby som mu k smiešnej sume, čo dostáva ako dávku v hmotnej núdzi a nestačí mu skoro ani na lieky, dostal ešte niečo navyše, nechcem za to nič, len im pomôcť - toto mám poďakovanie..

..Ivuš, neber to tak, že je nevďačný...chorí ľudia, ktorí potrebujú pomoc a nie sú na ňu zvyknutí, sú už takí...najradšej by sami zvládli všetko,pomoc iných vnímajú ako zásah do osobnosti..nermúť sa preto...to hovorila choroba a nemohúcnosť, nie tvoj skutočný bratranec..
terezamaria
26.10.12,13:11
Ja som napísala za seba, mne sa ukázal dobre aj bývalý rodičovský, aj terajší pobyt.....
lujza.j
26.10.12,13:45
dobré ráno. hng N95 - 1,408 evri/liter, wl N95 - 1,403
chodíš sem?
lujza.j
26.10.12,13:56
Čeky určite nesklame...:)
misoft
26.10.12,13:57
Bŕŕŕŕŕ - aká jedovatá zelená - a to čo chlorofyl ?
misoft
26.10.12,14:00
Otvoriť okno a púšťať :D:D:D
lujza.j
26.10.12,14:51
už sa to asi rozsype s tými vianočnými reklamami....orange nám zase sprotiví nejaký vianočný song :mad: teda mne určite...
trisestri
26.10.12,16:57
posta zaplatila miliony na odstupnom a teraz to mame zacvakat v cenach-pre tych ktory nechapu suvis safarenia a rozkradania zo zivotnou urovnou a tak je to vo vsetkych monopoloch a nie len tam.
misoft
26.10.12,17:34
lujza.j
26.10.12,18:27
už sa to asi rozsype s tými vianočnými reklamami....orange nám zase sprotiví nejaký vianočný song :mad: teda mne určite...
ešte som zabudla na spotrebné úvery:mad: lebo už ich sypú ako z rukávu .....
trisestri
26.10.12,19:34
nove niky-stare maniere,zbytocne sa nimi ich zakladatelia maskuju.
kukučka
26.10.12,19:35
ČT včera, dnes a zítra Iva Janžurová
AlaNR
26.10.12,20:29
Začalo pršať... :(
jozka56
26.10.12,20:31
Začalo pršať... :(
aj u nás:)
ivuliatko
27.10.12,04:13
Dobré ránečko, aj u nás poriadne leje a samozrejme fúka (bez toho by to ani nemohlo byť) - ale idem na rynek aj cez mŕtvoly, lebo ani za svet si nekúpim tie mumifikované jabĺčka v obchode. Zatiaľ si dajte čajík alebo kafe, ja si dám, keď dočvachcem domov :)

http://www.peacefulmind.com/images/warm_tea.jpeg http://all-forone.com/wp-content/uploads/2012/04/GoodMorningCoffee.gif
Mila123
27.10.12,04:17
železniciam sa "darí", včera čelná zrážka vlakov za BA a dnes v PP nedobrzdili........rozbili 2 vagóny nových áut, ktoré prevážali EN.......
lujza.j
27.10.12,04:59
dobré ránečko želám aj ja....v BA ako šialené tiež prší ...ja dnes s budíkom 06,55h lebo mi na nete začínala predná kampaň na moju silno pozitívnu a anti-depresívnu cirkusantskú odevnú značku tak som si normálne dala budíka, lebo kým by som vstala niekedy stačí aj 5-10min všetko je fuč....klikala som ako blázon a stihla som aj obj. lebo niekedy sa stane že sa dokončí obj. tak veci už niekto vyfúkol:eek:
tak som bola so štvornohým škriatkom už vonku...on si stále myslí že je nejaký manekýn......prší jak besné a prvé čo je vyletí z brány tak hned kuká či niekto nemá záujem si ho obzerať:D si myslí že je nejaký celevriťa:D ale už tu chrní a robí mi radiator....lebo kým ja budem mať odvzdušnené, tak asi skôr spácham na domovom dôverníkovi nejaký t.č. len býva najsamvyššie, ale vytretý alkohol je dosť :mad:

ale inak peknú sobotku....dnes v noci robíme spinči-linči o 1h dlhšie....jupííí
http://img.sk.prg.cmestatic.com/media/images/original/Aug2011/2243038.jpg
Indeed
27.10.12,05:00
ešte som zabudla na spotrebné úvery:mad: lebo už ich sypú ako z rukávu .....


Ale také,čo sú maxximááálne výhodné pre banku ,

aj mne minule vypočítali vo VUB,

RPMN 13,8 % doba splácania 10 rokov.................

Ked som povedal,že za takých podmienok určite NIE ,

pracovníčka za prepážkou ma začala namotávať : "..mno ..ale určite by to bolo pre Vás výhodné.. hlavne tie nízké splátky...."

prečo si v banke myslia,že človek nevie rozmýšľať ????
lujza.j
27.10.12,05:08
Ale také,čo sú maxximááálne výhodné pre banku ,

aj mne minule vypočítali vo VUB,

RPMN 13,8 % doba splácania 10 rokov.................

Ked som povedal,že za takých podmienok určite NIE ,

pracovníčka za prepážkou ma začala namotávať : "..mno ..ale určite by to bolo pre Vás výhodné.. hlavne tie nízké splátky...."

prečo si v banke myslia,že človek nevie rozmýšľať ????
ved to presne na tie nízke splátky chcú nachytať a aj nachytajú, lebo je to pre oko a myslel lahodné, že "iba" za 10e mesačne...pritom sú napr. obchody kde ked platíš keš tak máš zľavu....ale zas treba mať kešku
lujza.j
27.10.12,06:31
hubatá
27.10.12,07:09
Železničiari, vodiči MHD, diaľkoví - všetko unavení, zodratí ľudia, pracujú bez oddychu aby zarobili a toto je výsledok. Hanba tejto vlády.
pavol54
27.10.12,08:11
http://spravy.pravda.sk/v-kosove-zatkli-bakiho-sadikiho-urady-ho-chcu-dostat-na-slovensko-pyw-/sk_domace.asp?c=A121026_192056_sk_domace_p23

tuto je niekde pes zakopaný, že zrovna v Kosove ho drapli:eek:
aj mela drapli a nakoniec skončil v Belize, takže omylom dostane spis nešikovný prokurátor, možno sa mu podarí omylom všetko skartovať, ak nie tak je to poistené že ho dostane pridelený nesprávny sudca a miesto v nevydávajúcom štáte je zabezpečené.
trisestri
27.10.12,08:32
minule pepsi teraz ja,kto bude dalej na rade?:D:):---
lujza.j
27.10.12,09:55
ste už videli pubertálneho psa, čo chytí šajbu a behá z jednej izby do druhej....teda spálňa obyvka a späť...tak ako letel zo spálne tak v obyvke preskočil stolík a v lete ako sa chcel a aj sa odrazil ho celý pošriabal:eek: toto čo ja mám doma "džokeja Váňu"?:rolleyes:
pavol54
27.10.12,09:59
minule pepsi teraz ja,kto bude dalej na rade?:D:):---
postupne každý, ale lotériová spoločnosť je inde takže tipovať nemá zmysel.
trisestri
27.10.12,10:16
postupne každý, ale lotériová spoločnosť je inde takže tipovať nemá zmysel.
daj 500 a tipni,ak spravne tak ti ich vratim.:)
Kvaka
27.10.12,10:26
ste už videli pubertálneho psa, čo chytí šajbu a behá z jednej izby do druhej....teda spálňa obyvka a späť...tak ako letel zo spálne tak v obyvke preskočil stolík a v lete ako sa chcel a aj sa odrazil ho celý pošriabal:eek: toto čo ja mám doma "džokeja Váňu"?:rolleyes:
To robí nielen pubertálny pes, ale aj 8 ročný skoro senior, tiež občas chytí takýto záchvat radosti, ale vonku, vtedy lieta kolečká až do úplného vyčerpania. Najlepšie je to v záhrade, lebo občas sa obtre o ruže, takže potom je to pes v tŕní.
Jana Motyčková
27.10.12,10:43
Rozćúlilo ma nové znenie Zákoníka práce. A malých podnikateľov, mzdárky a personalistky to rozčúli, keď to budú musieť používať. Zamestnanci a dohodári sa budú potom rozčulovať na zamestnávateľov a mzdárky.
A hnevá ma, že síce v médiách bolo, že J.Mihál mal k tomu 21, či 22 pripomienok a jeho vystúpenie trvalo 1,5 hod, ale nikde som nič nenašla o tých pripomienkach (okrem oficiálnej stránky nrsr aj tam, časť bola daná inej poslankyni, časť chýbala) a z vystúpenia nedali ani kúsok záznamu.
VieraPopluharova
27.10.12,10:44
ste už videli pubertálneho psa, čo chytí šajbu a behá z jednej izby do druhej....teda spálňa obyvka a späť...tak ako letel zo spálne tak v obyvke preskočil stolík a v lete ako sa chcel a aj sa odrazil ho celý pošriabal:eek: toto čo ja mám doma "džokeja Váňu"?:rolleyes:

Pekný deň všetkým,

Luji náš má 15 a robí to ešte teraz, občas zabrzdí až v chladničke, minule som vysávala pod postelami, tie rozobraté a skočil cez jednu na druhú samozrejme do prázdna, kukal na mňa ako puk, že čo som si to dovolila, jeho bežeckú a skákaciu trať mu zrušiť....
misoft
27.10.12,11:06
No - dnes som sa "buchol" po vrecku.
Kúpil som mojej skoroosemnástke strieborný prívesok aj s retiazkou (striebro potiahnuté rhodiom - nečernie!) - bola rada ako blcha.
Dôvod? Zajtra je deň vzniku ČSR http://sk.wikipedia.org/wiki/Prv%C3%A1_%C4%8Desko-slovensk%C3%A1_republika a tiež, že moja skoroosemnástka už nebude skoro, ale len osemnástka.

(Ale ako dobre - už nebudem musieť chodiť na rodičovské do školy 65 kilákov - bude si to musieť vybaviť sama. Ja už len školu budem financovať)
Tweety
27.10.12,11:08
No - dnes som sa "buchol" po vrecku.
Kúpil som mojej skoroosemnástke strieborný prívesok aj s retiazkou (striebro potiahnuté rhodiom - nečernie!) - bola rada ako blcha.
Dôvod? Zajtra je deň vzniku ČSR http://sk.wikipedia.org/wiki/Prv%C3%A1_%C4%8Desko-slovensk%C3%A1_republika a tiež, že moja skoroosemnástka už nebude skoro, ale len osemnástka.

(Ale ako dobre - už nebudem musieť chodiť na rodičovské do školy 65 kilákov - bude si to musieť vybaviť sama. Ja už len školu budem financovať)
Tak teda gratulírujem. Nech sa jej v živote darí.
lujza.j
27.10.12,11:11
dievčatá ja tieto šajby poznám;), len preskočiť stolík v obyvke:eek: tak to čo je veľa to je priveľa:D ak ked ho nepreskočí tak sa popod neho šmykne po dlažbe......bože len tie jeho kĺby....
AlaNR
27.10.12,11:25
ste už videli pubertálneho psa, čo chytí šajbu a behá z jednej izby do druhej....teda spálňa obyvka a späť...tak ako letel zo spálne tak v obyvke preskočil stolík a v lete ako sa chcel a aj sa odrazil ho celý pošriabal:eek: toto čo ja mám doma "džokeja Váňu"?:rolleyes:

toto robí náš po dvore. Asi zo samej nudy. Letí jak blázen, jazyk vyplazený, oči vytreštené, šírinu-marinu. Sem tam zdemoluje mačku, čo mu stojí v ceste, sem tam utrie spod auta olej, takže chodí s olejovým fľakom na bielom kožuchu... Vždy mám pocit, že mu hrablo... :D
lujza.j
27.10.12,11:34
včera ma moja dvadsať-jednotka vyvenčila....mali sme v pláne Pandorf, ale tie mrchy mali svátek...čiže som bola psychicky nachystaná, že pôjdem do mnou nenávidených nákupných centrier ...vrrr...., že aupark:eek: ale je tam moja milovaná značka Desigual keby ani tam nebola nejdem...bola som tam hodiť sondu lebo dnes som to ráno vymietla aj na nete....
v obchode mali 30% zlavu tak som si ja stará harfa kúpila tričko s mickey mousem:eek: ale šľak to traf,budem mať z neho dobrú náladu+ ešte dve farebne divoké:D ale ranila som moje decko.... kúpila mi na vánoce naušky čo sú jej "šialka kávy" a nie moje..... ofučala sa a povedala, že tebe sa nič nepáči a ja že tebe sa páčia , áno ved preto som ti ich kúpila:eek: ja že dobre tak ti ich kúpim ja na vánoce.....ona že dobre.
...ja zvyknem kupovať to čo sa lúbi príjemncovi moje decko naopak:D
hubatá
27.10.12,11:46
Dnes ma nasrdil mak: chcela som ísť na hroby, ale chčije a chčije, tak som zostala doma. Reku dačo upečiem, nech sa vzduch tročka ohreje ..... Voľba padla na štrúdlu, lebo mám ešte nejaké jablká na balkóne od babky čo u nej kupujem zeleninu (ako bonus), Vysypem mak do misky, pridám cukor, ochutná .... eeej cítim že mak zasa nie je mak! Čítam zloženie s upozornením: mak môže obsahovať stopy orieškov!!! A to čo má zasa byť??? Ak chcem orechovú príchuť, kúpim si orechy, ja som chcela makovú chuť bez stuchnutej, plesnivej chuti burákov!!! Až budem chcieť plesnivé, stuchnuté buráky tak si ich kúpim, ale prečo mi ich niekto pomlel do maku za cenu kvalitného maku?????

Somári, tak vy neprestanete klamať občanov?????
Rozalka
27.10.12,11:49
Dnes ma nasrdil mak: chcela som ísť na hroby, ale chčije a chčije, tak som zostala doma. Reku dačo upečiem, nech sa vzduch tročka ohreje ..... Voľba padla na štrúdlu, lebo mám ešte nejaké jablká na balkóne od babky čo u nej kupujem zeleninu (ako bonus), Vysypem mak do misky, pridám cukor, ochutná .... eeej cítim že mak zasa nie je mak! Čítam zloženie s upozornením: mak môže obsahovať stopy orieškov!!! A to čo má zasa byť??? Ak chcem orechovú príchuť, kúpim si orechy, ja som chcela makovú chuť bez stuchnutej, plesnivej chuti burákov!!! Až budem chcieť plesnivé, stuchnuté buráky tak si ich kúpim, ale prečo mi ich niekto pomlel do maku za cenu kvalitného maku?????

Somári, tak vy neprestanete klamať občanov?????

To je teda ozaj prekvapenie .... veď mak nerastie vedľa orieškov!
Najlepšie urobíš, ak si nabudúce kúpiš mak od babiek, kam chodíš na zeleninu - ak teda budú mať.
lujza.j
27.10.12,11:52
aby ich porantalo.....
marjankaj
27.10.12,11:55
To je teda ozaj prekvapenie .... veď mak nerastie vedľa orieškov!
Najlepšie urobíš, ak si nabudúce kúpiš mak od babiek, kam chodíš na zeleninu - ak teda budú mať.
Ale tam jej ho asi nepomelú.:---
srska
27.10.12,11:55
včera ma moja dvadsať-jednotka vyvenčila....mali sme v pláne Pandorf, ale tie mrchy mali svátek...čiže som bola psychicky nachystaná, že pôjdem do mnou nenávidených nákupných centrier ...vrrr...., že aupark:eek: ale je tam moja milovaná značka Desigual keby ani tam nebola nejdem...bola som tam hodiť sondu lebo dnes som to ráno vymietla aj na nete....
v obchode mali 30% zlavu tak som si ja stará harfa kúpila tričko s mickey mousem:eek: ale šľak to traf,budem mať z neho dobrú náladu+ ešte dve farebne divoké:D ale ranila som moje decko.... kúpila mi na vánoce naušky čo sú jej "šialka kávy" a nie moje..... ofučala sa a povedala, že tebe sa nič nepáči a ja že tebe sa páčia , áno ved preto som ti ich kúpila:eek: ja že dobre tak ti ich kúpim ja na vánoce.....ona že dobre.
...ja zvyknem kupovať to čo sa lúbi príjemncovi moje decko naopak:Dtiež som si doprial - mikinku :)
http://ledzeppelin.fanfire.com/cgi-bin/WebObjects/Store.woa/wa/product?sourceCode=LZEWEBWWUSD&sku=LZE55699
Rozalka
27.10.12,12:07
včera ma moja dvadsať-jednotka vyvenčila....mali sme v pláne Pandorf, ale tie mrchy mali svátek...čiže som bola psychicky nachystaná, že pôjdem do mnou nenávidených nákupných centrier ...
...:D
Keď budeš najbližšie v AT, kúp si malý trhací kalendárik (alebo aj iný, ale tento je najlacnejší) a uvidíš, kedy budú mať sviatky. ;)
pavol54
27.10.12,12:12
daj 500 a tipni,ak spravne tak ti ich vratim.:)
požičaj, pošlem ti číslo účtu, a keď vyhrám tak ti ich vrátim z výhry
pavol54
27.10.12,12:17
Dnes ma nasrdil mak: chcela som ísť na hroby, ale chčije a chčije, tak som zostala doma. Reku dačo upečiem, nech sa vzduch tročka ohreje ..... Voľba padla na štrúdlu, lebo mám ešte nejaké jablká na balkóne od babky čo u nej kupujem zeleninu (ako bonus), Vysypem mak do misky, pridám cukor, ochutná .... eeej cítim že mak zasa nie je mak! Čítam zloženie s upozornením: mak môže obsahovať stopy orieškov!!! A to čo má zasa byť??? Ak chcem orechovú príchuť, kúpim si orechy, ja som chcela makovú chuť bez stuchnutej, plesnivej chuti burákov!!! Až budem chcieť plesnivé, stuchnuté buráky tak si ich kúpim, ale prečo mi ich niekto pomlel do maku za cenu kvalitného maku?????

Somári, tak vy neprestanete klamať občanov?????
buď rada že sú tam pomleté orechy a nie stvrdnutá živica zo zelených makovíc, inak by ti to zachutilo
marjankaj
27.10.12,12:21
buď rada že sú tam pomleté orechy a nie stvrdnutá živica zo zelených makovíc, inak by ti to zachutilo
Vidíš?
Mak treba pestovať a nie zemiaky.:---
Indeed
27.10.12,12:26
Ja by som mu dal ten stolík na balkón... a zrazu by z neho bola Lajka...
Indeed
27.10.12,12:27
Mate dajako veľa peňazí na rozhadzovanie...
Indeed
27.10.12,12:28
hlavne spracovavať bielu šťavu z nedozretého maku
lujza.j
27.10.12,12:37
Keď budeš najbližšie v AT, kúp si malý trhací kalendárik (alebo aj iný, ale tento je najlacnejší) a uvidíš, kedy budú mať sviatky. ;)
toto mi zvykne hlásiť kolegyňa, žije jej tam sestra...aj nahlásila;)
avalik
27.10.12,12:37
Indy snaž sa, možno budeš mať aj ty :)
lujza.j
27.10.12,12:45
http://www.porada.sk/image.php?u=205154&dateline=1345620502

Indeed (http://www.porada.sk/member.php?u=205154) 7 Minutes Ago #24610 Mate dajako veľa peňazí na rozhadzovanie..






Lacko občas sa musím aj "odviazať" :D minule som sa zase v sekáči všetko mali po 0,79e takže som sa rošupla asi 6-7 kúskov som kúpila :D mám dve roboty ja si to môžem dovoliť:---
lujza.j
27.10.12,12:47
tiež som si doprial - mikinku :)
http://ledzeppelin.fanfire.com/cgi-bin/WebObjects/Store.woa/wa/product?sourceCode=LZEWEBWWUSD&sku=LZE55699
OK, tak ked dáme spicha ja si dám to triko s miki mauzom:D
Ivana Š
27.10.12,12:56
minulý týždeň som bola so skorosedemnástkou na nákupoch - skoro som ošedivela z nej
chcela som si kabát kúpiť - sa nepýtajte, koľko som ich vyskúšala, kým sme našli jeden, čo sa páčil aj mne, aj jej
čo sa mne pozdával, jej nie - blbý strih, čudná farba, vyzeráš v ňom, ako v župane, to je vhodné pre babku do kostola a podobné hlášky
čo sa jej pozdával - moje hlášky - blbý strih, čudná farba ... atď :D
Indeed
27.10.12,12:58
akú nosíš konfekčnú veľkosť ?
misoft
27.10.12,13:03
Od M po XXXXXXXL :D:D:D
Ivana Š
27.10.12,13:06
leje vonku, klasika - však na Šurianske hody vždy prší a my sa pri kolotočoch brodíme v blate, idem si nachystať gumáky

a čuduj sa svete - švagriná sa ponúkla, že uvarí sviečkovú omáčku a knedle, takže nebude to všetko len na mne, a sestra a dcérinka sľúbili, že nachystajú stôl, takže nebude to také zlé zajtra s tým varením, len ešte zostáva to upratovanie a umývanie riadu
vlani na vianoce sme sa chceli zložiť na darček - umývačka riadu, ale maminka bola proti, ona ju nechce :confused:
misoft
27.10.12,13:10
No to je ale bomba - takže už nielen všetko ty. Kam ten svet speje? :D:D:D
lujza.j
27.10.12,13:16
fúha a čo si dala švagriná?že by nejaké drogy :-D si zmeňte termín tých hodov, bože také jednoduché...:-D
Ivana Š
27.10.12,13:19
36 alebo XS
lujza.j
27.10.12,13:22
minulý týždeň som bola so skorosedemnástkou na nákupoch - skoro som ošedivela z nej
chcela som si kabát kúpiť - sa nepýtajte, koľko som ich vyskúšala, kým sme našli jeden, čo sa páčil aj mne, aj jej
čo sa mne pozdával, jej nie - blbý strih, čudná farba, vyzeráš v ňom, ako v župane, to je vhodné pre babku do kostola a podobné hlášky
čo sa jej pozdával - moje hlášky - blbý strih, čudná farba ... atď :D
tak čo teda kúpila si si? inak ja kým si niečo kúpim tak si to 1000x odôvodním, že to vlastne nepotrebujem, že prežijem v tom čo mám a pod., ale výnimočne mám aj "svetlý" moment ako včera a dnes;) ale pre mňa sekáč je sekáč:D vždy som maxi vytešená, že ako dobre som nakúpila;)
Ivana Š
27.10.12,13:22
aj zázraky sa dejú :)
pepsikova
27.10.12,13:29
...páčia sa mi naše uvedomelé deti!..už sa nečudujem, že je s nimi tolko trápenia!..veď keď dieťa povie "kozy, kuzy, kuzuka"-to akože any pri najlepšej vôli si nespomínam, čo by to mohlo znamenať!..ešte tak ententyčky:)...ale reklama na medovníčky musí byť origoš!..šmarjáá,kto hento vymýšla!.....
pepsikova
27.10.12,13:30
..no to aj ja!..milujem sekáče, ved vieš!..a tiež sa vytešujem!..
Ivana Š
27.10.12,13:31
...páčia sa mi naše uvedomelé deti!..už sa nečudujem, že je s nimi tolko trápenia!..veď keď dieťa povie "kozy, kuzy, kuzuka"-to akože any pri najlepšej vôli si nespomínam, čo by to mohlo znamenať!..ešte tak ententyčky:)...ale reklama na medovníčky musí byť origoš!..šmarjáá,kto hento vymýšla!.....

pepsi, šak to zaklínadlo je , nevidela si film?

Bola v ňom spústa snehuliakov, ktorí na túto čarovnú formulku, keď sa im brnklo do mrkvového nosa, vedeli čarovať
http://www.csfd.cz/film/247518-snehuliaci/
pavol54
27.10.12,13:32
myslel som že je priezračná
Ivana Š
27.10.12,13:33
kúpila som si :) je vo všetkých smeroch prijateľný pre obe strany :D
Ivana Š
27.10.12,13:43
buchač
27.10.12,13:44
...páčia sa mi naše uvedomelé deti!..už sa nečudujem, že je s nimi tolko trápenia!..veď keď dieťa povie "kozy, kuzy, kuzuka"-to akože any pri najlepšej vôli si nespomínam, čo by to mohlo znamenať!..ešte tak ententyčky:)...ale reklama na medovníčky musí byť origoš!..šmarjáá,kto hento vymýšla!.....
JA NIE ...;)
JA iné viem ...:rolleyes:

Následne ide skladba ...
Originál je ale iný :

Vánoce , vánoce přicházejí
Šťastné a veselé ..

V jednom roce
Na vánoce
Přišlo ke mně strašidlo
Mělo koule jak fazole
Moc se namně tlačilo ...

Vánoce , vánoce přicházejí
Šťastné a veselé ..
Indeed
27.10.12,13:57
Snažím sa, zarobím 1500 eur brutto, a furt je to málo...
Indeed
27.10.12,14:00
neverím, ... čo si liliputan ? normálny človek má veĺkosť od L do XXL , resp. ak chceš od 42 do 46, u mňa si teda rozhodne prepadla...
lujza.j
27.10.12,14:20
gumáky http://www.google.sk/search?q=gum%C3%A1ky&hl=sk&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=afKLUN6tJ83BtAaYi4GQBA&sqi=2&ved=0CEIQsAQ&biw=1440&bih=771
ktoré si kúpime? včera teda piatok som išla domou inou trasou ako po obchvate a na ul. Záhradníckej je obuv už asi "1000" rokov a tam vo výklade že "veselé gumáky z Kanady":D pošlem decko nech to tam omrkne...
Indeed
27.10.12,14:27
...a potom,že PREČO vznikajú na porade témy typu : "ako mám začať podnikať" ...

VELKÉ OČI... by som povedal...
Indeed
27.10.12,14:28
GO, romanska , GO !
Katy a R
27.10.12,14:29
no ja to poznám s marhuľami (tie fazule ..... nooo :) )
Kvaka
27.10.12,14:29
Dnes som sa zasmiala, píšem po dlhom čase príspevok, pošlem, lebo nebolo zodpovedané to, čo sa zadávateľ pýtal, akurát bol dopletený, lebo to neboli celkom odpovede na jeho otázky, no a po minúte už aj bolo rýchlo doplnené, čo chýbalo v skoršom príspevku. Nestalo sa mi to prvý raz. Teraz sa mi už pomaly rozjasnieva. Tak toto ma potešilo. Naozaj.
Ivana Š
27.10.12,14:30
ja tie tulipánové
Indeed
27.10.12,14:31
GO, romanska , GO !

Tak teda NEZÁVIDÍM VÁM , moderátori /robotníci /Porady.
avalik
27.10.12,14:40
tak by to chcelo nejake usporne opatrenia aby si si mohol kupit rovnake tricka ako lujza :)
Ivana Š
27.10.12,14:41
aká otázka taká odpoveď - prepáč - čo má konfekčná veľkosť s vkusom ?
avalik
27.10.12,14:43
dobre :) ... s tymi fazulami som este nepocula :D
avalik
27.10.12,14:57
držte palce, idem do suda ... dusiť kapustu ... dufam že nepukne :D
buchač
27.10.12,14:58
GO, romanska , GO !

Tak teda NEZÁVIDÍM VÁM , moderátori /robotníci /Porady.
....noooooo.....

Niekedy je čo závidieť , niekedy aj nie ...ide o ten uhol pohľadu ...

Onoho času bolo viacero jednotlivcov presvedčených , že JA a MILAN je jedna a tá istá osoba ...
Že to nie pravdivý fakt je snáď aj jasné...
Obaja máme ale jedno a to isté - priamočiarosť , pravdu ( tvrdú niekedy ) na tanieri , či argumentáciu k veci ...atď ...
No pravdu nie každý dobre strávi ( priznám farbu , aj ja mám občas bruchabolenie )...
Myslím si , že je to vždy lepšie , ako ťahať medové fúzy popod nos a dávať tie " užitočné " za neužitočné drísty ( chápavejší vedia , wo co gou , ostatní nech sa opýtajú ...)...

Či súhlasím , alebo nie s tými názormi Milana ???...nie je predsa podstatné ...
buchač
27.10.12,14:59
držte palce, idem do suda ... dusiť kapustu ... dufam že nepukne :D
Kapusta , sud a či mama .....:rolleyes:

Ty sa ale nepuč .....:---:D
pepsikova
27.10.12,15:57
...veríme...veríííme!!..aj vieme:)
pepsikova
27.10.12,16:07
..som si sem doniesla biely čajík a že kludne posedím...no a veru aj!..ešteže o chvíľu budú vianoce, sviatky mieru a pokoja...ak nebudem mať čo robiť, naučím sa aj čarovať,možno aj po snehuliacky...možno aj brnknem niekomu, na noštek,alebo radšej do nošteka..len tak..snehovou guľou!..
..fajn večer vám tu...
pepsikova
27.10.12,16:09
buchač
27.10.12,16:10
Započul som v telke , ako podmaz je zapnutá ...

Na Angelike šla tá relácia " Zkysnuté mlieko "...
Hentá zmódená héééérečka sa vyjadrila v zmysle ..." že kto nie je videný v tej jej relácii , ako keby ani nebol "...

Nuž ...snáď zabudla krava , že teľaťom bola ...raz aj ONA pôjde na porážku ...
Ivana Š
27.10.12,16:11
Ivana pengine ni mwenda wazimu, kama unadhani kwamba cafe ni juu ya likizo
alebo 王菀可能是疯了,如果你认为咖啡馆 在度假
buchač
27.10.12,16:14
Buchy.

A tebe sa čo stalo ??? :D

Vari si len konečne nepochopil princíp Porady :
hlavný baran
a
stádo

...mne ???
...nič predsa ...:rolleyes:
...ja si dám ten svoj názor , poprípade podžubnem v mediach miery ( aj to niekto nestrávi ) a ide sa ďalej ...

...a ten princíp ???
Nuž ... ja aj iné princípy uznávam ...
pepsikova
27.10.12,16:22
..no pri tolkých nickoch by som sa aj divila...keby si mal jeden, vedel by si , komu veriť ...
trisestri
27.10.12,16:44
nezabudnite posunut rucicky,lebo vam zamrzne cas.:D
Rozalka
27.10.12,16:52
Práve som videla v správach, čo všetko požadovala jedna celebrita v Prahe (napr. úplne biela šatňa s bielym nábytkom a bielymi kvetmi) ...
Minulý týždeň som bola na koncerte v Múzeu obchodu v Bratislave, dovolím si tvrdiť, že to boli onakvejšie celebrity (bratia bubeníci, hrávali napr. v Black Sabath, Dio, Vanilla Fudge, Cactus), sedadlá cca 10 metrov od pódia, po 2 skladbách nás vyzvali, aby sme podišli bližšie. Stála som necelé 2 metre od jedného z nich, úžasne bubnoval.
Po koncerte ani nie do 15 minút vyšli von, na podpisovaciu akciu, dalo sa s nimi fotiť, rozdávali podpisy, úsmevy, objatia, podávali ruky (ktoré boli mimochodom také tvrdé, ako roľnícke dlane), ŽIADNE hviezdne maniere. Toto sú u mňa celebrity!
buchač
27.10.12,17:03
nezabudnite posunut rucicky,lebo vam zamrzne cas.:D
...lepšie zamrznutý čas ako zamrznutý úsmev na ksichte ....

Síce poniektorí politici sa správajú , ako keby ešte aj niečo iné zamrzlo .....




.......ale na Robkov ( občasný ) zamrznutý úsmev ???

Pohľad na nezaplatenie ....:rolleyes::---
avalik
27.10.12,17:06
Kapusta , sud a či mama .....:rolleyes:

Ty sa ale nepuč .....:---:D

hotovo, sud nepukol (má už viac ako 45 rokov) ... 50 kg kapusty nech si kysne :D ... mamka s tatkom spokojní ... ja tiež - nôžky mali fajnu akupresúru ... kapustovo bižalmovú :---:D
pavol54
27.10.12,17:07
držte palce, idem do suda ... dusiť kapustu ... dufam že nepukne :D
Poradím ti výrobu rýchlokvasenej kapusty v pohároch : kapusta 5 kg soľ, 100g, rasca 7,5 g, bobkový list. Postup: všetko spolu pomiešať natlačiť do pohárov cca 1 cm pod povrch, riadne uzavrieť, položiť na plech(pekáč) kvôli vytláčaniu tekutiny, nechať v teplote cca 15 - 18 o C, proces po cca 10 dňoch ustane poháre sa samé hermeticky uzavrú, treba si skontrolovať aby nezačala žltnúť(vtedy proces hermetizácie nenastal)
AlaNR
27.10.12,17:12
Niekto by ste mohli čaj uvariť, ja ponúkam obrátený makový jablčník...
Pekný večer!
avalik
27.10.12,17:13
Poradím ti výrobu rýchlokvasenej kapusty v pohároch : kapusta 5 kg soľ, 100g, rasca 7,5 g, bobkový list. Postup: všetko spolu pomiešať natlačiť do pohárov cca 1 cm pod povrch, riadne uzavrieť, položiť na plech(pekáč) kvôli vytláčaniu tekutiny, nechať v teplote cca 15 - 18 o C, proces po cca 10 dňoch ustane poháre sa samé hermeticky uzavrú, treba si skontrolovať aby nezačala žltnúť(vtedy proces hermetizácie nenastal)

dík, robievam takú pre seba doma ... mne stačí z jednej veľkej hlávky kapusty a mam z nej cca 4 poháre ... keď zostáva už len jeden, tak tlačím ďalšiu ... teraz som ale na návšteve u rodičov, tak som si zopakovala nakladanie do suda ... tuším po 25 rokoch :)
trisestri
27.10.12,17:16
ochotnicky divadelnici v serialy Farma sice hraju dobre,ale podla mizerneho scenara-len neviem ci amateri dostanu aj dostatocny honorar za tie ulohy v ktorych urobia zo seba magorov-zatial sa to oplatilo iba stetkam,pardon play-mate alebo gogo tanecnice, niektorym to staci na to aby dostali ulohy moderatoriek,hereciek a docasnych celebrit.
nuz len ten hod vidlami keby amaterskemu hercovi nevysiel,tak to by bola ina reality sou-nuz co uz,kazde riziko stoji za zufaly pokus ako prist k prachom-len uz by bolo na case ten trapny serial premenovat z Farmy na Psychopat a stetka.
pozeram,aby som videl kam az dokaze klesnut uroven komercie a co vsetko su schopny ludia urobit pre prachy a slavu a kam mozu tvorcovia zajst v zufalstve z klesajucej sledovanosti.
trisestri
27.10.12,17:25
hotovo, sud nepukol (má už viac ako 45 rokov) ... 50 kg kapusty nech si kysne
:D ... mamka s tatkom spokojní ... ja tiež - nôžky mali fajnu akupresúru ... kapustovo bižalmovú :---:D

zato ten nas keramicky pukol na prvykrat-davno sme mali velky dreveny,ten vydrzal roky a aj kapusta z neho bola fajna.
uz neriskujem,kupim v akcii 3 kg vedierko kvasenej za euro alebo 1kg sacok za 0,50 centov.
misoft
27.10.12,21:05
Non es insanus, iustus normalis insanis
misoft
27.10.12,21:14
To ako už aj 2 sa ti zdá veľa ???????????
No nájdu sa tu i takí, ba dokonca viacnásobní - a potom jeden sám sebe otázku pokladá a zároveň si odpovedá - šak rozdvojená, roztrojená, roz x tená osobnosť v nickoch zobrazená.
Potom niet divu, že sú sprostosti v príspevkoch a poniektorých to vytáča do nepríčetnosti.

To už len staré páky a staré kladky :D tu akosi držia stráž (každá svojim spôsobom).
hubatá
28.10.12,04:14
Práve som videla v správach, čo všetko požadovala jedna celebrita v Prahe (napr. úplne biela šatňa s bielym nábytkom a bielymi kvetmi) ...
Minulý týždeň som bola na koncerte v Múzeu obchodu v Bratislave, dovolím si tvrdiť, že to boli onakvejšie celebrity (bratia bubeníci, hrávali napr. v Black Sabath, Dio, Vanilla Fudge, Cactus), sedadlá cca 10 metrov od pódia, po 2 skladbách nás vyzvali, aby sme podišli bližšie. Stála som necelé 2 metre od jedného z nich, úžasne bubnoval.
Po koncerte ani nie do 15 minút vyšli von, na podpisovaciu akciu, dalo sa s nimi fotiť, rozdávali podpisy, úsmevy, objatia, podávali ruky (ktoré boli mimochodom také tvrdé, ako roľnícke dlane), ŽIADNE hviezdne maniere. Toto sú u mňa celebrity!

Jeden čas býval v Petržalke p. Chudík. Často chodil na prechádzky, ja mladá mamička s kočíkom, prvý sa predbiehal pozdraviť, omrkol bábo, prehodil slovko o počasí, vždy dobre naladený, usmiaty.
Nebola to namyslená celebrita, hoci mal byť na čo.
hubatá
28.10.12,04:19
Prváááá!
A prečo tu máme neaktuálne hodiny, to mám zasa ja vyliezť na kostolnú vežu a opraviť čas?
Nejdem ....... vstaňte si ako chcete a s kým chcete!:)
buchač
28.10.12,05:22
Jeden čas býval v Petržalke p. Chudík. Často chodil na prechádzky, ja mladá mamička s kočíkom, prvý sa predbiehal pozdraviť, omrkol bábo, prehodil slovko o počasí, vždy dobre naladený, usmiaty.
Nebola to namyslená celebrita, hoci mal byť na čo.

...v súvislosti s určitými osobami a samozrejme aj s pánom Chudíkom by sa určite hodilo oslovenie ..." maestro Chudík "...
lujza.j
28.10.12,05:49
v Podunajských Biskupiciach ?
pepsikova
28.10.12,05:54
...dobré ráno vám a krásnu studenú nedeľu prajem...hub asi ešte nezliezla z tej kostolnej veže, tak pome dole a posielam kaficu a čajík a kaečo k tomu..veď čo máte v chladničke, to si dajte...vonku fučno, ale fajne, niekde už aj sniežik možno majú, taký snehový vietor fučí..
..tak, pohodovú oddychovú nedeľu prajem all...http://friends18.com/img/good-morning/0296.gif...šišky sú pre hubku...ale môžem ešte napiecť, ak by niekto...:D
lujza.j
28.10.12,06:11
dobré ránko pepsi...ja by som šišulu tiež keby sa dalo.....tu tiež fučí, už len na sňah čakám....u mojeho "pána bytného" to sype ešteže prezul už v septembri ked bol doma...vtedy som tu to len tak, že či už prezuje, ale ved jeho by to určite aj samého napadlo ved chlapi dokonalé to plemeno:D:---
decku som sa pýtala , že či už písala dedovi mrázovi...že ide mu napísať mail:eek::D

peknú nedelu všetkým...
ivuliatko
28.10.12,06:33
Dobré ráno, dokonca aj u nás na dolnákoch pred polnocou snežilo, ale už po snehu ani pamiatky - len fučí jak vo filme o Amundsenovej výprave ;)
idem teda nastaviť všetky hodiny aj môj mobil, ktorý to neprehadzuje samočinne a preto ho decká pohŕdavo urážajú archeologickou terminológiou :)
pepsikova
28.10.12,06:37
..no tak dievčence, idem vám narobiť tie šišky, keď ste už zobudené...prezutie kolies na nastresuje, bytný je chlap obozretný, tak je to oki, no a ivuš, nastav aj mne moje dve archeologické vykopáfky, lebo tiež si to samé nerobia...ale no, jedna je z roku dva tisíc a druhá o rok neskôr!..čo od toho možeš čakať!...
..luí, ale decku daj len malý lístoček, nyje že popíše aj to, čo nepotrebuje...:D