srska
11.10.12,20:09
myslela som že tam sa to stalo....ja som taká trúba, že aj ked viem, že som na hlavnej dávam pozor na toho čo lezie z vedľajšej...potom vyzerám ako keby som nevedela že som na hlavnej;) tiež mi tam minule magor...to isté spravil...je pravda, že v tom smere ako som išiel ja, je to aj pre toho čo je na hlavnej nebezpečná križovatka - dávam si tam tiež pozor či nejaký truľo nejde sprava po farského naplno
lujza.j
11.10.12,18:35
nika.sum
11.10.12,18:51
je pravda, že v tom smere ako som išiel ja, je to aj pre toho čo je na hlavnej nebezpečná križovatka - dávam si tam tiež pozor či nejaký truľo nejde sprava po farského naplno

Ja tiez si davam pozor na takychto krizovatkach. Mna by minule pri Medisime zramoval autobus, keby som nesla opatrne. Vobec mu nevadilo, ze tam bola znacka daj prednost v jazde.
Paula
11.10.12,19:02
I mne sa dnes stalo. Autiak prešovský beztrestne z vedľajšej ma o chlp minul. O dve minúty som ho videla úspešne zaparkovať na rohu jednej ulice na "vyštráfikovanom" fleku. A o hodinku už mal na kolese papučku - nie mojim pričinením , ale mal :cool: . Tak vyšlo, meter tridsať asi od radosti neskákal.
wagner
11.10.12,19:13
Keď by ste prišli ku nám do ulice, tak by ste videli všetky cesty máme hlavné. Za mojim domom križovatka tvaru T. Pred križovatkou z mojej strany dopravná značka hlavná cesta. Cesta kolmo na túto má na začiatku tiež označenie - tabuľa hlavná cesta.:confused: Ale je to bez dopravnej značky označenia tvaru križovatky. Tak neviem, čo si vlastne mám myslieť. Pôvodne bola naša ulica hlavná a náš debo starosta dal osadiť hlavnú cestu aj na druhú cestu. Proste kocúrkovo. Pritom na jednej strane ulice je značka hlavná ceta, na druhej iba zákaz zastavenia, ale aká je to cesta ani boh nevie. Starosta vyrobil problém a ani o ňom nevie. A to len preto, lebo sa ťažké autá potrebujú dostať na stavbu. A za mojim domom sa dlhšie auto nevytočí - musí cúvať :confused: späť až na štátnu a prejsť do druhej ulice, ktorá je rovná a prejdú v pohode. Tiež som cúvala z garáže a jeden vychcaný šofér z autom musel ostať a vykrikoval, že on je na hlavnej. A ja som mu pohotovo ukázala, že aj ja som na hlavnej a z garáže nemám kade vyjsť. Nech drží hubu a ukázala som mu značku. Čumel ako puk a stratil reč, iba krútil hlavou.:eek:
wagner
11.10.12,19:20
Mila123
11.10.12,19:36
wagner
11.10.12,19:50
aj to sa stáva.....mňa by inak kleplo.....
http://www.topky.sk/cl/11/1327491/Mala-telefonny-ucet-vo-vyske-11-7-miliardy-eur--Spolocnost-trvala-na-zaplateni-

To isté máš pod Tvojim príspevkom, ja som to priložila. Dívaj sa dievča :D
AlaNR
11.10.12,20:30
No, kabelotorta je hotová, len sme ju ešte nestihli fotiť. Takže až zajtra v plnej paráde..
Ale ľuuuubi sa mi!

A dostala som zákazku na ďalší mešec, len sa neviem rozhodnúť, lebo to je pre cudzieho... aby som si hambu nevyrobila ...
Melnick
11.10.12,20:51
http://diva.aktuality.sk/clanok/35383/foto-modelka-ostala-po-zakroku-zohavena-ako-kacica/...že vianočný kapor:D

Nie som škodoradostná, ale týmto "kozám" to želám, majú čo chcú. :D Spokojiť sa majú s tým výzorom, ako sa narodili. Ale to sú samé pery typu Angelina (aj tak sa na ňu nepodobajú, ani v bledomodrom sne) a prsia samé silikóny, no to je známka aj pre tých , ktorí to obdivujú. Že budú raz staré a chrbtice budú mať "vylágrované" na to nepomyslia, hlavné pre ne je ,že si na veľké "kozy" nabalia bohatého" barana". Tí chudobnejší, iba slintajú pri ich fotografiách. :D:D:D
srska
11.10.12,20:55
Nie som škodoradostná, ale týmto "kozám" to želám, majú čo chcú. :D Spokojiť sa majú s tým výzorom, ako sa narodili. Ale to sú samé pery typu Angelina (aj tak sa na ňu nepodobajú, ani v bledomodrom sne) a prsia samé silikóny, no to je známka aj pre tých , ktorí to obdivujú. Že budú raz staré a chrbtice budú mať "vylágrované" na to nepomyslia, hlavné pre ne je ,že si na veľké "kozy" nabalia bohatého" barana". Tí chudobnejší, iba slintajú pri ich fotografiách. :D:D:D
mimotemy čo je na veľkých kozách pekné? šálové lajdáky - to neni ono:D
buchač
11.10.12,21:02
Nie som škodoradostná, ale týmto "kozám" to želám, majú čo chcú. :D Spokojiť sa majú s tým výzorom, ako sa narodili. Ale to sú samé pery typu Angelina (aj tak sa na ňu nepodobajú, ani v bledomodrom sne) a prsia samé silikóny, no to je známka aj pre tých , ktorí to obdivujú. Že budú raz staré a chrbtice budú mať "vylágrované" na to nepomyslia, hlavné pre ne je ,že si na veľké "kozy" nabalia bohatého" barana". Tí chudobnejší, iba slintajú pri ich fotografiách. :D:D:D

...so všetkým by som aj súhlasil ... len so zvýrazneným nie ...

No aj chudobnejší majú svoj vkus ( poväčšinou lepší ako aj Kollár ) a nemusia ani pri fotkách slintať .....po uliciach behá plno krásnych dievčat ....
sito
11.10.12,21:04
Bože, však je ten svet krásny, ako si ho stvoril! Alebo ako sme si ho vytvorili? Aj spravodliví? Je?
Melnick
11.10.12,21:08
Ale, ale chlapci.... vy ešte nespíte? Akosi tu bolo ticho:D:D:D
A o tom, že vy Poraďáci máte vkus, snáď nepochybuje nikto:):):)
sito
11.10.12,21:12
Majka, pssssst. Dobrú ... :);)
Melnick
11.10.12,21:24
Už padám, myslela som, že to tu bude zábavnejšie ako nad DPH-áčkou. Ale tak mi treba, vraciam sa k "čísmenkám"...
Dobrúúúúúú
misoft
11.10.12,21:51
Došlo aj na neho!
misoft
11.10.12,21:55
Také akurát do ruky - to je ONO - také NAŠE :D
misoft
11.10.12,21:56
....a nechvália sa - krásu chváliť netreba, sama sa ukáže.
marjankaj
12.10.12,06:33
srska
12.10.12,07:31
Fujtosemselek.:eek:asi sa moc hanbila (kto sa hanbí, má veľké gamby)
AlaNR
12.10.12,08:36
Dnes ráno budíček o štvrtej, telefonát na pohotovosť - a prišli až o pol siedmej... dôchodkyňa vydržala čakať, dvakrát ju šturgli a teraz sa spamätáva ;)
srska
12.10.12,08:41
Mila123
12.10.12,10:07
bettylou
12.10.12,10:18
ta už mi aj v škole povedali, ked sme boli vypomahac na Europsky den rodicov a deti, že teta podpišete sa mi na prezenčku?
Mila123
12.10.12,10:29
To už bolo dávno
v Italiánsku (bol som prvý raz )
Šiel som po hlavnej (2 plné čiary ) a k nej sa sprava pripájaca vedľajšia (také štíhle ypsilonko - ani križovatka, skôr prípojný pruh )
a z tej vedľajšej taká štíhla vodička
ale na nejakom jeepe - išla asik 90
dal som 95 / aj ona
100 / aj ona
110 / aj ona
(sme sa tak trošku zabávali )
vtedy sme boli od miesta , kde jej pruh zmizol ešte dobrých 40 metrov - ale pre istutu som už ťahal na ľavú plnú čiaru

a nejaký blbec začal na nás vytrubovať = kamion oproti - minimálne sedemdesiat metrov bol od nás

a vytruboval

čo urobí ľudská závisť......
hnedoočka
12.10.12,10:30
šikulica jedna, však sfoť!
bettylou
12.10.12,10:31
asi je tvoj brat pi.a
trisestri
12.10.12,12:25
pecene prasiatko,klobasky,pivo,kavicka-dobra jarmocna rozlucka z letom a zajtra dilema-burcak ano ci nie.
wagner
12.10.12,13:00
Potom sa nech tí maďari nečudujú, že ich Slováci majú plné zuby http://www.topky.sk/cl/100535/1327588/Neskutocne--Madari-ziadaju-pozastavit-clenstvo-Slovenska-v-EU-
wagner
12.10.12,13:05
Stanislav 1975
12.10.12,13:32
Potešilo- boli sme dnes na mamografii- a výsledok OK..., inak zasa som tam jak ťulpas sedel v čakárni zo 6 ženami...:D

2.- som sám doma s najmladším, moja pani odišla so starším na majstrovstvá v karate , nebudem písať kam, Trstenú aj tak nepoznáte...:D a zajtra idem ku kmotrovi aj s malým, on tiež varuje a tešíme sa, že budeme varovať spolu a pritom si poriadne vypijeme( idem busom, auto nechávam doma)

čo ma nepotešilo je,že večer ešte len začína a ja mám už len nejaké posledné 2 deci burčáku vo flaši...
lenkak
12.10.12,15:05
ja nemám ani deci burčáku a je mi aj bez neho fajn. :)
Ivana Š
12.10.12,15:13
Lenka, ale však čítaj tuto http://plnielanu.topky.sk/c/1309/jesenna-vitaminova-bomba-menom-burciak-prospieva-vasej-pleti-ci-traveniu

ja mám doma cca 200 l niečoho v medzištádiu - už to nie je je burčiak, ale ani víno, my to voláme rampáš
lenkak
12.10.12,15:25
poznám všetky štádia, nerada som chodila do pivnice kde všetko brblalo, nič pre mňa...
Ivana Š
12.10.12,15:44
poznám všetky štádia, nerada som chodila do pivnice kde všetko brblalo, nič pre mňa...

najzábavnejšie je to, že polovica rodiny sme abstinenti a tí ostatní sú pivári :D
takže či burčiak, či rampáš, či víno u nás nene - robí ocko asi už len ako záľubu a porozdáva
lenkak
12.10.12,16:41
u nás si rodičia občas dajú svoje vlastné vínečko, a sestrin manžel -ten si od nich aj vypýta, také dobré robia. :)
trisestri
12.10.12,16:44
najzábavnejšie je to, že polovica rodiny sme abstinenti a tí ostatní sú pivári :D
takže či burčiak, či rampáš, či víno u nás nene - robí ocko asi už len ako záľubu a porozdáva
zeby som sa dostavil az sa bude rozdavat:D?
trisestri
12.10.12,16:49
jedna z najvätsich blbosti tejto vlady-zrusit nezamestnanym moznost si privirobit na dohodu-poznam invalidnu dochodkynu ktora ma k tomu dva pracovne pomery a este aj pracu na dohodu/neviem ako to stiha/,takze jeden moze mat 4 prijmy a druhy nic,nehovoriac o takych politickych prizivnikoch ktory sedia aj na 8 stolickach.
je to jednoduche ak chceli nieco menit tak mali ustanovit ze pracu na dohodu mozu uzatvorit iba studenti a dochodcovia ktory okrem dochodku nemaju iny prijem./resp osoby bez prijmu/-ved to je na hlavu aby niekomu bez prijmu znemoznili aspon takto si privirobit.
Ivana Š
12.10.12,16:51
zeby som sa dostavil az sa bude rozdavat:D?

môžeš ;)
Mila123
12.10.12,16:54
trisestri
12.10.12,17:09
aj toto má pomáhať....

http://www.topky.sk/cl/7/1327598/Smeraci-sa-rozhodli-motivovat-danovych-hriesnikov--Viac-penazi-statu

uz vidim tu ucinu lutost a to ako napr.konatelia desiatok akciovek hufne odovzdavaju statu podvodne ziskane miliardy eur :D-ale inak kazdy pokus v tomto smere je dobry, vyhodnejsie ziskat many ako strkat ludi do basy ak nejde o nasilne trestne ciny.
pepsikova
12.10.12,17:19
..posielam na večeru kapustnicu..takú vianočnú, ale s mäskom, žiadna dietna, navarila som ako pre armádu, no tak aj do pohárov som musela dať, lebo by sme ju jedli dva týždne...medzitým, keďže mám pokazený bicykel a teda musím chodiť peškom, dvakrát v dedine, lebo však načo by som si zobrala lístok,však neprejdem sa?..no a bola tu moja neterka so švagorkou..konečne sa po strašne dlhom čase moja švagrinká smiala!..ale tak chutno, tak zdravo, tak pekne a moje decko najstaršie jej rozprávalo piate cez deviate,ona ničomu nerozumela-ale smiala sa!..boli sme s neterkou šťastné aj za ňu...má málo takých svetlých chvíľok...dokonca si vedela držať šálku v ruke, rozbaliť keksík...a, čo ma najviac udivilo, po mojej mame mám jednu lyžičku, takú zvláštnu, a ona si spomenula,že "aha, babkina lyžička"...tak dnes bol krásny deň...už sa nepýtam, prečo je to tak,som vďačná, že má aspoň pár šťastných chvíľ...
...tak, aj vám prajem fajn večer...všetko je pre niečo,len pohoda je pre ľudí...
Ivana Š
12.10.12,17:21
uz vidim tu ucinu lutost a to ako napr.konatelia desiatok akciovek hufne odovzdavaju statu podvodne ziskane miliardy eur :D-ale inak kazdy pokus v tomto smere je dobry, vyhodnejsie ziskat many ako strkat ludi do basy ak nejde o nasilne trestne ciny.

pomohlo by štátu aj to, keby si akciovky plnili odvodové povinnosti - minule som pozrela do registra dlžníkov na socpoist - tam sú pekné € - podľa mňa nevymožiteľné http://www.socpoist.sk/zoznam-dlznikov/48015s len tak námatkovo som kukla - tuto blízko môjho bydliska mám jednu firmu, ktorá dlží 57 408 € - malá firmička :(
alaya1
12.10.12,17:24
pomohlo by štátu aj to, keby si akciovky plnili odvodové povinnosti - minule som pozrela do registra dlžníkov na socpoist - tam sú pekné € - podľa mňa nevymožiteľné http://www.socpoist.sk/zoznam-dlznikov/48015s len tak námatkovo som kukla - tuto blízko môjho bydliska mám jednu firmu, ktorá dlží 57 408 € - malá firmička :(


Tak ten link ma pobavil, lebo odomna ziadali doplatit 12 eur za rok 1994!! nemala som chut natahovat sa, tak som im to poslala z uctu prevodom na ucet, ktory mi poslali.
O 2 tyzdne vyzva pred exekuciou- ze som nezaplatila. Ked som uz vytocena volala, povedali, ze mi poslali zle cislo uctu-))
Ivana Š
12.10.12,17:32
no pekne
môj muž tam visel za 5,76 € - čo sa naozaj stalo nedopatrením, lebo všetky odvody mu idú trvalým príkazom z účtu a nestihli sme to zmeniť -
trvalý príkaz k 5. v mesiaci, síce splatnosť je k 8. v mesiaci, len 5. strhli menej a časom tam narátali penále - a tie narastali a narastali
až kým som ho nenašla na zozname dlžníkov :eek: hneď som volala, že čo sa deje a prečo nedali vedieť?
pani mi - že oni posielajú poštou výzvu až keď suma presiahne 10 € :confused:
trisestri
12.10.12,17:38
pomohlo by štátu aj to, keby si akciovky plnili odvodové povinnosti - minule som pozrela do registra dlžníkov na socpoist - tam sú pekné € - podľa mňa nevymožiteľné http://www.socpoist.sk/zoznam-dlznikov/48015s len tak námatkovo som kukla - tuto blízko môjho bydliska mám jednu firmu, ktorá dlží 57 408 € - malá firmička :(
ved hej-len toto nejak nechcu riesit a takych akcoviek a ich klonov je vela./ak pride na psa mraz,zadlzene akciovky sa prevedu na biele koniky a zalozia sa nove a tak dookola/
buchač
12.10.12,18:03
ved hej-len toto nejak nechcu riesit a takych akcoviek a ich klonov je vela./ak pride na psa mraz,zadlzene akciovky sa prevedu na biele koniky a zalozia sa nove a tak dookola/
...he môj zlatý ....

Firma , ktorá tri ( povedzme ) roky nie je zisková , nech ťahá do " P - čka " ...

...a je úplne jedno , či je to akciovka alebo sro ...

Neplatíš dane ???...holt jak v USA by som zaviedol ...pomaly ťažší zločin ( alebo roveň ) aj vražde ...

Len je potrebné začať s represáliami - opatreniami .....ešte som nejak nepostrehol , žeby nejakého väčšieho podnikateľa za tento čin postihovali ...iba ak za machinácie s DPH ...
Ivana Š
12.10.12,18:08
ved hej-len toto nejak nechcu riesit a takych akcoviek a ich klonov je vela./ak pride na psa mraz,zadlzene akciovky sa prevedu na biele koniky a zalozia sa nove a tak dookola/

tu by mohli začať!
a o tom znovuzakladaní - nielen a.s. ale aj s.r.o, viem svoje - pôjdu do konkurzu a zamestnanci si môžte - akurát fúkať hladkú múku do p***
"čo vy chcete? že výplatu?" sesternica sa už 3 roky bezvýsledne súdi s bývalým zamestnávateľom, ktorý medzitým stihol založiť ďalšie 2 sro, je nezastihnuteľný, a tak pred 3 týždňami jej došlo vyrozumenie z polície, že nakoľko obžalovaný a niektorí svedkovia sú nezastihnuteľní, trestné konanie je zatiaľ pozastavené
Ivana Š
12.10.12,18:10
Juraj tuším sme zároveň písali, len si ma predbehol
buchač
12.10.12,18:16
tu by mohli začať!
a o tom znovuzakladaní - nielen a.s. ale aj s.r.o, viem svoje - pôjdu do konkurzu a zamestnanci si môžte - akurát fúkať hladkú múku do p***
"čo vy chcete? že výplatu?" sesternica sa už 3 roky bezvýsledne súdi s bývalým zamestnávateľom, ktorý medzitým stihol založiť ďalšie 2 sro
...he ....aj Fruni sa takto onehdá pýtal mojej manželky ...

Potom som sa šiel ja " opýtať " ....a ajhľa , zázrak sa konal ....love sa zrazu našli ...cca 80 litrov ....
Ivana Š
12.10.12,18:18
...he ....aj Fruni sa takto onehdá pýtal mojej manželky ...

Potom som sa šiel ja " opýtať " ....a ajhľa , zázrak sa konal ....love sa zrazu našli ...cca 80 litrov ....

no ty si Fruniho aspoň našiel, ale tento neviem kde sa tento c**j "opaľuje"
lujza.j
12.10.12,19:07
Potešilo- boli sme dnes na mamografii- a výsledok OK..., inak zasa som tam jak ťulpas sedel v čakárni zo 6 ženami...:D

2.- som sám doma s najmladším, moja pani odišla so starším na majstrovstvá v karate , nebudem písať kam, Trstenú aj tak nepoznáte...:D a zajtra idem ku kmotrovi aj s malým, on tiež varuje a tešíme sa, že budeme varovať spolu a pritom si poriadne vypijeme( idem busom, auto nechávam doma)

čo ma nepotešilo je,že večer ešte len začína a ja mám už len nejaké posledné 2 deci burčáku vo flaši...
no tak tieto typy "milujem" trúbky:--- - chlapi čo sedia so žienkou u gyndáša alebo pod. v čakárni...nechápem načo....je to nepríjemné spoza dverí môžu počuť aj to čo by nemuseli....

a burčiak som tento rok ani nemala:mee:
Ivana Š
12.10.12,19:10
no tak tieto typy "milujem" trúbky:--- - chlapi čo sedia so žienkou u gyndáša alebo pod. v čakárni...nechápem načo....je to nepríjemné spoza dverí môžu počuť aj to čo by nemuseli....

a burčiak som tento rok ani nemala:mee:

keby si sa vtedy, keď si bola v mojom okrese zastavila u mňa, tak by si mala :)
lujza.j
12.10.12,19:17
keby si sa vtedy, keď si bola v mojom okrese zastavila u mňa, tak by si mala :)
ani nehovor....mňám;)
lenkak
12.10.12,20:17
Satarmo je na Slovensku obľúbená odroda:D
hocičo nevypije...
kukučka
12.10.12,20:31
no tak tieto typy "milujem" trúbky:--- - chlapi čo sedia so žienkou u gyndáša alebo pod. v čakárni...nechápem načo....je to nepríjemné spoza dverí môžu počuť aj to čo by nemuseli....

a burčiak som tento rok ani nemala:mee:

Veď tie baby v čakárni sa ani nemôžu pred nimi normálne rozprávať :--- Ale takého exota som ešte u nás nevidela.
Stano, nebol si červený až za ušami?
Ivana Š
12.10.12,20:40
Veď tie baby v čakárni sa ani nemôžu pred nimi normálne rozprávať :--- Ale takého exota som ešte u nás nevidela.
Stano, nebol si červený až za ušami?

neviem, prečo sa čudujete Stanovi - môj chodí som mnou tiež, a nečervená sa a je to pre vždy mňa veľké plus - ako psychická podpora - na nezaplatenie
marjankaj
12.10.12,20:44
Veď tie baby v čakárni sa ani nemôžu pred nimi normálne rozprávať :--- Ale takého exota som ešte u nás nevidela.
Stano, nebol si červený až za ušami?
Ja neviem, čo sa tu divíte. Čo máte iba vy patent na rakovinu prsníka? Prečo by muži nemohli ísť na mamografiu?
Stačí trochu pogoogliť
http://magazin.atlas.sk/zdravie/som-muz-a-mam-rakovinu-prsnika/725338.html

Neviem ako je to teraz, ale pred časom museli ísť aj ku gynekológovi, lebo iba ten mohol poslať na mamografiu.
kukučka
13.10.12,00:15
Ale no tak, Lujzin príspevok bol o gynekológii a môj reakciou naň ;) :D
No áno, Stano písal o mamo a v množnom čísle....
Potešili by ste ma, keby ste to čítali s humorom a nie hororom, dobre?
pepsikova
13.10.12,00:24
...kukuč, posielam ti kaficu...alebo čajík..pre strašneskorovstávajúcich, alebo neskorolíhajúcich...to je taká lepšia sorta...
pepsikova
13.10.12,00:25
...ja teda neviem, o čom je reč...ale moja kamka vždy hovorí "varili sme, prali sme, vysávali sme" a pritom to všetko robí ona....tak si asi "my-ká...
Deganova
13.10.12,04:44
... Trstenú poznám... cca 7 km odo mňa...
pepsikova
13.10.12,05:09
...dobré ráno tu a aj peknú sobotu vám prajem...je síce trochu pršno, ale komu by to vadilo!!...posielam kaficu, čajík, behnem aj pre citrony, lebo tie som včera zabudla...no a inak nič...v sobotu any tráva nerastie, tak len pohodu a oddych majte dnes...
pepsikova
13.10.12,05:16
...a jeden pre úsmev:

Rozprávajú sa MALÝ UŠNÝ
MAZ, MALÝ ZUBNÝ KAZ a
MALÁ VAGINÁLNA
BLCHA....MALÝ UŠNY MAZ
sa sťažuje: "To si neviete
predstaviť.Každé jedno
ráno vnikne do ucha
agresívna vatová
tyčinka,všetko to tam čistí a
ja mám teda čo robiť,aby
som sa vôbec schoval !!!"
Potom spustí MALÝ ZUBNÝ
KAZ: "Pche, to je nič,
pretože u mňa každé ráno
a aj každý večer naletí do
úst agresívna zubná kefka a
teda tie jej štetiny, no hrôza
sa ukrývať...!!!" MALÁ
VAGINÁLNA BLCHA len
kývne rukou a vraví: "To je
stále nič páni...Ku mne, do
ženského lona, každé ráno,
každé dopoludnie, každé
popoludnie a každý
večer,vniká akýsi holohlavý
pán,nevie sa rozhodnúť,či
má ísť von alebo dnu, no
ako by to
nestačilo,nakoniec MI
ovracia celý domček,takou
mľazgavou bielou
tekutinou...!!!" V tom jej
MALÝ ZUBNÝ KAZ skočí do
rečí a vraví:" No počkaj
chvíľu, toho vyj*banca
poznám tiež...!!!"
deane7
13.10.12,05:18
Fuj
srska
13.10.12,05:37
Výrok bývalej kolegyne (čo mala nulky ) :
A komu je do ruky málo, tomu nasr.ťbývajú ešte menšie - vyprané nulky
deane7
13.10.12,05:41
šimako - šíleně malé kozy
deane7
13.10.12,05:41
akord - akorát do ruky
deane7
13.10.12,05:42
PVC - pomerne velký cecek
srska
13.10.12,05:46
uz vidim tu ucinu lutost a to ako napr.konatelia desiatok akciovek hufne odovzdavaju statu podvodne ziskane miliardy eur :D-ale inak kazdy pokus v tomto smere je dobry, vyhodnejsie ziskat many ako strkat ludi do basy ak nejde o nasilne trestne ciny.ver tomu, že tí čo dlhujú nad 20-30 tisíc to majú v paži
Ivana Š
13.10.12,09:20
no kukučka a pepsi - vy čo ste tu ešte o 03:15 a 03:24 robili?
to ste tu - ešte boli? alebo už boli?
Ivana Š
13.10.12,09:22
tak to čítam, s humorom, neboj :)
bettylou
13.10.12,10:13
boli sme ožr..tí
misoft
13.10.12,11:35
Hehehehe!
misoft
13.10.12,11:36
DVD - dupľované veľké dudy
misoft
13.10.12,11:37
He - ony lozili, ja som "bojoval" v Dubaji (PC game)
misoft
13.10.12,12:18
Nááááá - mojej 3/4 sa zase pohubil NB. Baterka v ňom, hlási nabitá na 96%-nenabíja, ale na baterku nejde, diódka len vyblikuje ako sprostá.
No budem jej musieť zálohovať súbory (ASUS Support opäť bleskovo zareagoval do 24 hodín mi dali radu a odpoveď) - bo ten známy od júna už tam nepracuje :( - naklikať ASUS podporu a objednať kuriéra.


Kua - ako moja 3/4 prežije bez NB? Môj jej nedám!
pavol54
13.10.12,12:21
ušný may aj zubný kaz som videl len tá blcha vaginálna je problém nevidel som
Ivana Š
13.10.12,12:23
ja by som môjmu tiež nedala - aby bolo jasno - ani PC ani NB :D
lujza.j
13.10.12,13:10
neviem, prečo sa čudujete Stanovi - môj chodí som mnou tiež, a nečervená sa a je to pre vždy mňa veľké plus - ako psychická podpora - na nezaplatenie
nechcem sa nikoho dotknúť,ale podľa mňa chlap do babskej čakárne nepatrí......to ako keby som ja sedela s mojim chlapom u urológa...proste nie....spoza dverí počuť všeličo....prečo by som mal počúvať cudzí chlap veci o mojej vagíne.....psychická podpora? mne je konkrétne k ničomu na kozu si miesto mňa nevylezie a "nevychutná" si za mňa tie nutné hnusobiny:mad: ale to som ja...každá sme iná;)
lujza.j
13.10.12,13:13
teda chlapi...toľko skratiek na kozy: -O, na veľkosti penisov niečo nie je:-D
Ivana Š
13.10.12,13:25
keď bude potrebovať, pôjdem s ním :)
misoft
13.10.12,13:33
Niektoré (väčšina) áut má pod kapotou kone - u nás je však jedno, ktoré má mustangy:
121244121245121246
Je to pravdepodobne model 2007.
lujza.j
13.10.12,13:37
Niektoré (väčšina) áut má pod kapotou kone - u nás je však jedno, ktoré má mustangy:
121244121245121246
Duški to mi robíš naschvál:D vieš, že ja by som si veľmi chcela zajazdiť na takejto káre:D
marjankaj
13.10.12,13:37
nechcem sa nikoho dotknúť,ale podľa mňa chlap do babskej čakárne nepatrí......to ako keby som ja sedela s mojim chlapom u urológa...proste nie....spoza dverí počuť všeličo....prečo by som mal počúvať cudzí chlap veci o mojej vagíne.....psychická podpora? mne je konkrétne k ničomu na kozu si miesto mňa nevylezie a "nevychutná" si za mňa tie nutné hnusobiny:mad: ale to som ja...každá sme iná;)
Veď tam nemusíš brať so sebou cudzieho.:---

A keď ide chlap na gyndu alebo na mamografiu, tak má ísť čakať do čakárne k patológovi? Aby nič nepočul? Tam sa lekár nezvykne baviť s pacientom.:---:rolleyes:
lujza.j
13.10.12,13:38
ja nie....viem, že by to nechcel....:-)
lujza.j
13.10.12,13:41
Veď tam nemusíš brať so sebou cudzieho.:---

A keď ide chlap na gyndu alebo na mamografiu, tak má ísť čakať do čakárne k patológovi? Aby nič nepočul? Tam sa lekár nezvykne baviť s pacientom.:---:rolleyes:
OK...každý máme nato iný názor...ved je to logické každý sme iný;) ja by som chlapa-svojho /cudzí sú tam bežne:D/ nechcela ani pri pôrode.....toto mi už nehrozí;)
lujza.j
13.10.12,13:43
......inak ma od rána bolí hlava ako koňa už tretiu pirulu som si hodila.....po dvoch mesiacoch som bola upratovať "iba" 6 hodín som tam strávila....okrem iného ...prachu asi takto:eek:
misoft
13.10.12,13:46
lujza.j
13.10.12,13:50
lujza.j: a ako ťa asi "naštve, keď ti poviem, že v mladosti som kočíroval toto:
http://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://www.artvalue.com/photos/auction/0/47/47910/porsche-vehicles-porsche-911-2-7l-carrera-1975-2569555.jpg&sa=X&ei=s355UI6vE8zLswb0pYDoCA&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNFTxwH8I4ZkM_UYwrIxlUoc0szCoA
Duški...čo ja ti viem:rolleyes: ja nejako tie poršátka nemusím, aj ked panamera sa mi páči.....ja tak staré meďáky tie sa mi ľúbia veľmo...alebo staré jaguáry sa mi páčia ...oni tak plujú po ceste tam vznešene:)
marjankaj
13.10.12,13:51
OK...každý máme nato iný názor...ved je to logické každý sme iný;) ja by som chlapa-svojho /cudzí sú tam bežne:D/ nechcela ani pri pôrode.....toto mi už nehrozí;)
Asi si celkom nepochopila. Aj chlapi majú právo na mamografické vyšetrenie. Vyšetrenie u patológa je už trochu neskoro.
A ak tam chlap privezie manželku autom, tak medzitým predsa nepôjde na pivo alebo do bordelu. :---
misoft
13.10.12,13:52
No veď toto na obrázku - ročník 74-75! Vidieť to na slovenskej ceste za socializmu - :eek: - všetky hlavy sa otáčali. A ten odpich - len trošku skôr plyn pridať (aby turbo zabralo) - pustiť spojku a za tebou 25m gumová dvojitá čiara.
lujza.j
13.10.12,13:54
Asi si celkom nepochopila. Aj chlapi majú právo na mamografické vyšetrenie. Vyšetrenie u patológa je už trochu neskoro.
A ak tam chlap privezie manželku autom, tak medzitým predsa nepôjde na pivo alebo do bordelu. :---
neuveríš, ale pochopila....;) no môj sedával v aute.....alebo, že by:rolleyes::D
lujza.j
13.10.12,14:00
Tweety
13.10.12,14:03
Domček, v ktorom ja bývam, je jej. Ja už nemám nič iné len ju s domčekom. Ja som sa dobre oženil," citoval server Jana Nedvěda.
Len aby to neskončilo tak, že nebude ani ona, ani domček. Fakt tu už rozum zostáva stáť, alebo žeby niečo iné?
lujza.j
13.10.12,14:04
No veď toto na obrázku - ročník 74-75! Vidieť to na slovenskej ceste za socializmu - :eek: - všetky hlavy sa otáčali. A ten odpich - len trošku skôr plyn pridať (aby turbo zabralo) - pustiť spojku a za tebou 25m gumová dvojitá čiara.
Duški všimla som si;) aj som pochopila:eek: dnes tuším píšem tak, že vyzerám ako blbec-nechápavá:D idem si tuším pospať.....
ako ja celkovo poršátka ..nie
bettylou
13.10.12,14:07
aj chlapi sú len ľudia, len niektorí máme predsudky. ak je gynekológ nepríjemný ýtreba dať jasne na javo, čo si želáme a čo už nie. je to predsa naše telo
misoft
13.10.12,14:08
Čaje išli na to, ako muchy na lep,či?
Neviem, neriešil som, mňa potešila tá rýchlosť.
Inak počas svojho pôsobenia v istej "organizácii" som si zajazdil na tomto (a ani papiere som na to nemal):
http://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://starenakladaky.websnadno.cz/P1210703t.JPG&sa=X&ei=aoJ5UMPJINDPsgaRlIGADA&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNHEg2VgrSkzl9MdPNNOBYSkppg8MAhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://tatraklub.tatraportal.sk/t805.gif&sa=X&ei=6oJ5ULLOC4yN4gS-jIHgDA&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNExWBChOjjXrNJRfz1aFxNkVc_Yzwhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://www.mbpo.mil.sk/data/att/947_obr1.jpg&sa=X&ei=9oJ5UMLnEYXh4QTlwYCYAQ&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNEzc1tk3iVWjeH6WWRTDkUf0f5uNg+http://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://www.vhu.sk/data/att/1716_obr.jpg&sa=X&ei=EYN5UJP8CJTN4QT9qoG4Cg&ved=0CAsQ8wc&usg=AFQjCNELPyTEi7AdX8XiwSADfRJaDYQLvghttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://warfare.ru/0702ey70/update/december2003/2/2016_20.jpg&sa=X&ei=PYN5UJvJIuPy4QTxpYDIBA&ved=0CAwQ8wc4OQ&usg=AFQjCNHlPbAfpgxoM9_jTWcOl9PpIC1dRw(moje najobľubenejšie - moja profesia)
http://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://scz.bplaced.net/t/zil157.jpg&sa=X&ei=ZoN5UOimFMbg4QSo1ICYDg&ved=0CAwQ8wc4Dw&usg=AFQjCNGO-uYpjJd-DNt6ACr6M2kcThiCVwhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://forum.valka.cz/attachments/3136/2256_p_ZIL-131_popis_.JPG&sa=X&ei=moN5UI2tLefx4QSbnYCwDA&ved=0CAsQ8wc&usg=AFQjCNGiT7Gm08RqznE-zV_2Awi3IbKKLwhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3c/GAZ_66.jpg/250px-GAZ_66.jpg&sa=X&ei=qYN5UOKPJoSE4gSc2IGoDg&ved=0CAsQ8wc&usg=AFQjCNHMUXk9PlNp2JPpj9OKlqtJ6xYCAwhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://warfare.ru/0702ey70/update/jan2005/3/uaz469.jpg&sa=X&ei=xYN5ULekN42k4ATUxYCwBg&ved=0CAwQ8wc4Dw&usg=AFQjCNHWYwElz4iI0Kyot_Oz3i7n84RbeAhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://ossr.vksoft.eu/images/zem/ot-641.jpg&sa=X&ei=2YN5UMziHKeA4gS41IGYAw&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNHtmKKVq6pcbaMmnDr8YVZzhgGsTghttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/ff/UAZ_452_front_q.jpg&sa=X&ei=6IN5UPuNAufQ4QTp2oGYAg&ved=0CAsQ8wc&usg=AFQjCNHVhwxdr5m5tFYJukhbd4sgQAuycg
lujza.j
13.10.12,14:14
Neviem, neriešil som, mňa potešila tá rýchlosť.
Inak počas svojho pôsobenia v istej "organizácii" som si zajazdil na tomto (a ani papiere som na to nemal):
http://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://starenakladaky.websnadno.cz/P1210703t.JPG&sa=X&ei=aoJ5UMPJINDPsgaRlIGADA&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNHEg2VgrSkzl9MdPNNOBYSkppg8MAhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://tatraklub.tatraportal.sk/t805.gif&sa=X&ei=6oJ5ULLOC4yN4gS-jIHgDA&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNExWBChOjjXrNJRfz1aFxNkVc_Yzwhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://www.mbpo.mil.sk/data/att/947_obr1.jpg&sa=X&ei=9oJ5UMLnEYXh4QTlwYCYAQ&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNEzc1tk3iVWjeH6WWRTDkUf0f5uNg+http://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://www.vhu.sk/data/att/1716_obr.jpg&sa=X&ei=EYN5UJP8CJTN4QT9qoG4Cg&ved=0CAsQ8wc&usg=AFQjCNELPyTEi7AdX8XiwSADfRJaDYQLvghttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://warfare.ru/0702ey70/update/december2003/2/2016_20.jpg&sa=X&ei=PYN5UJvJIuPy4QTxpYDIBA&ved=0CAwQ8wc4OQ&usg=AFQjCNHlPbAfpgxoM9_jTWcOl9PpIC1dRw(moje najobľubenejšie - moja profesia)
http://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://scz.bplaced.net/t/zil157.jpg&sa=X&ei=ZoN5UOimFMbg4QSo1ICYDg&ved=0CAwQ8wc4Dw&usg=AFQjCNGO-uYpjJd-DNt6ACr6M2kcThiCVwhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://forum.valka.cz/attachments/3136/2256_p_ZIL-131_popis_.JPG&sa=X&ei=moN5UI2tLefx4QSbnYCwDA&ved=0CAsQ8wc&usg=AFQjCNGiT7Gm08RqznE-zV_2Awi3IbKKLwhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3c/GAZ_66.jpg/250px-GAZ_66.jpg&sa=X&ei=qYN5UOKPJoSE4gSc2IGoDg&ved=0CAsQ8wc&usg=AFQjCNHMUXk9PlNp2JPpj9OKlqtJ6xYCAwhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://warfare.ru/0702ey70/update/jan2005/3/uaz469.jpg&sa=X&ei=xYN5ULekN42k4ATUxYCwBg&ved=0CAwQ8wc4Dw&usg=AFQjCNHWYwElz4iI0Kyot_Oz3i7n84RbeAhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://ossr.vksoft.eu/images/zem/ot-641.jpg&sa=X&ei=2YN5UMziHKeA4gS41IGYAw&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNHtmKKVq6pcbaMmnDr8YVZzhgGsTghttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/ff/UAZ_452_front_q.jpg&sa=X&ei=6IN5UPuNAufQ4QTp2oGYAg&ved=0CAsQ8wc&usg=AFQjCNHVhwxdr5m5tFYJukhbd4sgQAuycg
tak to je iný vozový park:D ja som si v ešte stále v mojej "organizácii" nezajazdila na našich pomaľovaných...nemala som oprávnenie vtedy ešte.....ale zato ked dve ženy vystúpili s pomaľovaného v uniformách to sa teraz asi už nevidí;)
bettylou
13.10.12,14:18
šumné, to ne ten žralok?
bettylou
13.10.12,14:22
to hej, to sú Mašiny
misoft
13.10.12,14:24
zk24
13.10.12,14:29
Už sa Vám stalo že Vám daňový úrad vrátil peniaze ktore ste im zaplatili na zaklade DP DPH?
Podávali sme DDP za 4q2010, 1q2011 a 2q2011 a vypočítanú dan sme zaplatili ešte v 03/2012.

Teraz nam danový úrad poslal tie peniaze nazad... :cool: :confused:

Asi tam majú už toľko penazi ze sa im nevošli na účet alebo čo...
hnedoočka
13.10.12,14:30
cirkus Humberto
Anik
13.10.12,14:34
toto je akože normálne....?:rolleyes: http://www.topky.sk/cl/100314/1327647/Jan-Nedved--65--sa-ozenil-so-svojou-Pavlinkou--Svedkom-bola-plna-Lucerna
máš pravdu lujza.j - tiež si myslím, že je v podstate pedofil a práve pri ňom som si už dávno povedala, ako sa vraví - nie je chyža bez kríža
mám ho rada ako speváka, má krásne pesničky, ale ako človeka si ho v žiadnom prípade nedokážem vážiť- je to v podstate nešťastie, samozrejme to je môj názor a nikomu neberem ten jeho
zk24
13.10.12,14:38
máš pravdu lujza.j - tiež si myslím, že je v podstate pedofil a práve pri ňom som si už dávno povedala, ako sa vraví - nie je chyža bez kríža
mám ho rada ako speváka, má krásne pesničky, ale ako človeka si ho v žiadnom prípade nedokážem vážiť- je to v podstate nešťastie, samozrejme to je môj názor a nikomu neberem ten jeho

Prečo pedofil? A ona je teraz "senofil"? No pravdu povedať, ja sa ani nečudujem jemu... skôr sa čudujem jej :D
lujza.j
13.10.12,14:46
[QUOTE=Anik;2161533]máš pravdu lujza.j - tiež si myslím, že je v podstate pedofil a práve pri ňom som si už dávno povedala, ako sa vraví - nie je chyža bez kríža
mám ho rada ako speváka, má krásne pesničky, ale ako človeka si ho v žiadnom prípade nedokážem vážiť- je to v podstate nešťastie, samozrejme to je môj názor a nikomu neberem ten jeho[/QUO
pre mňa je to nepochopiteľný extrém.....extrém je pre mňa aj Borisko a jeho matky.....neviem čo vlastne "chce tým básnik povedať":rolleyes:
Anik
13.10.12,14:56
pre zk24
myslím si o ňom, že je pedofil zato , že mala max. 17 rokov, keď s ňou začal žiť a on 53
Po trinástich rokoch života s mladou priateľkou je tak všetkému koniec. „Pavlínka je moja inšpirácia,“ priznával stále dookola Nedvěd.
toto som skopírovala z článku z apríla 2012, keď mu dala akože kopačky
bettylou
13.10.12,15:06
ta aj ona lem dajaka zlatokopka budze
zk24
13.10.12,15:07
pre zk24
myslím si o ňom, že je pedofil zato , že mala max. 17 rokov, keď s ňou začal žiť a on 53
Po trinástich rokoch života s mladou priateľkou je tak všetkému koniec. „Pavlínka je moja inšpirácia,“ priznával stále dookola Nedvěd.
toto som skopírovala z článku z apríla 2012, keď mu dala akože kopačky


Čo ja viem, mne to nepríde pedofilné z jeho strany. Napriek tomu že ho nemôžem ani vidieť, je mi nesympatický ako človek a ako spevák sa mi vôbec nepáči. Ked počujem jeho meno hned vidim tie jeho biele uschnute sliny ako ma v kutiku na ustach. Grc...

Je to čudné, no napriek tomu sa mi zdá viac choré to že ona je s ním ako to že on je s ňou.

Ja neviem, ale podla mna sa každý 50-tnik obzerá za mladými babami a hlavne ked na nich nie je ani vidno či majú 17 alebo 35. A tá Pavlínka vyzerá na 45 rokov, je nadmieru nechutná, a vyzera rošku mentálne zaostalo.
pepsikova
13.10.12,15:10
..no teda!..čo bude s takým starým chlapom robiť?..to by som ani ja nechcela!...fšak to už neny any na šex..akurát jej možno zohreje nôžky...brrr..
pepsikova
13.10.12,15:12
...nooo!..ale možno ho inšpiruje!..alebo kope, ako múza!..
zk24
13.10.12,15:22
..no teda!..čo bude s takým starým chlapom robiť?..to by som ani ja nechcela!...fšak to už neny any na šex..akurát jej možno zohreje nôžky...brrr..


Bude mu utierať tie zaschnute sliny v kutikoch :D
Mária Mojžišová
13.10.12,15:23
Ja zase čakám preplatok zo VšZP, uplynulo už 50 dní od oznámenia výsledku RZ a doposiaľ nič..
lujza.j
13.10.12,15:26
fuj...
pepsikova
13.10.12,15:35
Bude mu utierať tie zaschnute sliny v kutikoch :D..

..jáááj, no veď každý umelec je nejako potrestaný...:D...mne skôr vadí ten pritrúbly úsmev..ale tie staré pesničky mám rada no a nemusím sa na neho pozerať,stačí počúvať...
bettylou
13.10.12,15:46
šak jej povolí aj 3 milencov, nee?
bettylou
13.10.12,15:46
alebo olizovať, pardon
srska
13.10.12,15:59
Neviem, neriešil som, mňa potešila tá rýchlosť.
Inak počas svojho pôsobenia v istej "organizácii" som si zajazdil na tomto (a ani papiere som na to nemal):
http://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://starenakladaky.websnadno.cz/P1210703t.JPG&sa=X&ei=aoJ5UMPJINDPsgaRlIGADA&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNHEg2VgrSkzl9MdPNNOBYSkppg8MAhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://tatraklub.tatraportal.sk/t805.gif&sa=X&ei=6oJ5ULLOC4yN4gS-jIHgDA&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNExWBChOjjXrNJRfz1aFxNkVc_Yzwhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://www.mbpo.mil.sk/data/att/947_obr1.jpg&sa=X&ei=9oJ5UMLnEYXh4QTlwYCYAQ&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNEzc1tk3iVWjeH6WWRTDkUf0f5uNg+http://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://www.vhu.sk/data/att/1716_obr.jpg&sa=X&ei=EYN5UJP8CJTN4QT9qoG4Cg&ved=0CAsQ8wc&usg=AFQjCNELPyTEi7AdX8XiwSADfRJaDYQLvghttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://warfare.ru/0702ey70/update/december2003/2/2016_20.jpg&sa=X&ei=PYN5UJvJIuPy4QTxpYDIBA&ved=0CAwQ8wc4OQ&usg=AFQjCNHlPbAfpgxoM9_jTWcOl9PpIC1dRw(moje najobľubenejšie - moja profesia)
http://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://scz.bplaced.net/t/zil157.jpg&sa=X&ei=ZoN5UOimFMbg4QSo1ICYDg&ved=0CAwQ8wc4Dw&usg=AFQjCNGO-uYpjJd-DNt6ACr6M2kcThiCVwhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://forum.valka.cz/attachments/3136/2256_p_ZIL-131_popis_.JPG&sa=X&ei=moN5UI2tLefx4QSbnYCwDA&ved=0CAsQ8wc&usg=AFQjCNGiT7Gm08RqznE-zV_2Awi3IbKKLwhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3c/GAZ_66.jpg/250px-GAZ_66.jpg&sa=X&ei=qYN5UOKPJoSE4gSc2IGoDg&ved=0CAsQ8wc&usg=AFQjCNHMUXk9PlNp2JPpj9OKlqtJ6xYCAwhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://warfare.ru/0702ey70/update/jan2005/3/uaz469.jpg&sa=X&ei=xYN5ULekN42k4ATUxYCwBg&ved=0CAwQ8wc4Dw&usg=AFQjCNHWYwElz4iI0Kyot_Oz3i7n84RbeAhttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://ossr.vksoft.eu/images/zem/ot-641.jpg&sa=X&ei=2YN5UMziHKeA4gS41IGYAw&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNHtmKKVq6pcbaMmnDr8YVZzhgGsTghttp://www.google.sk/url?source=imglanding&ct=img&q=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/ff/UAZ_452_front_q.jpg&sa=X&ei=6IN5UPuNAufQ4QTp2oGYAg&ved=0CAsQ8wc&usg=AFQjCNHVhwxdr5m5tFYJukhbd4sgQAuycgja v tej istej inštitúcii ako misoft enem na tomto:
http://img459.imageshack.us/img459/8449/imagecrw73331rz6.jpg
http://www.aircraftinformation.info/Images/L-29_01.jpg
kukučka
13.10.12,16:07
To tu máte mobilizáciu a či čo?
srska
13.10.12,16:10
To tu máte mobilizáciu a či čo?spomeň si na tento deň, keď bude:)
lujza.j
13.10.12,16:23
hlava stále bolí...vrrrr, niečo by som si hrkla...doma nič:mad:
lujza.j
13.10.12,16:36
Anik
13.10.12,16:38
veľmi sa teším z tohto chlapca - je fantastický poznám ho od malička a chodí ma domov strihať veľmi mu fandím
teraz sa stal už majstrom sveta, minulý rok bol majstrom európy v účesovej tvorbe
má len 19 rokov
lujza.j
13.10.12,16:44
lujza.j
13.10.12,16:46
veľmi sa teším z tohto chlapca - je fantastický poznám ho od malička a chodí ma domov strihať veľmi mu fandím
teraz sa stal už majstrom sveta, minulý rok bol majstrom európy v účesovej tvorbe
má len 19 rokov
tak toto teda....takže teba majster sveta šmyká:D
marjankaj
13.10.12,16:47
začínam mať z bruselu koprívku.....http://www.topky.sk/cl/10/1327520/Motoristi-pozor-na-zimne-pneumatiky--Od-novembra-plati-novinka-z-Bruselu-
Tak ja teraz neviem. :confused:
Keby zostal Mečiar vo vláde, tak by sme tam asi neboli.:eek::rolleyes:
marjankaj
13.10.12,16:51
tak toto teda....takže teba majster sveta šmyká:D
Písala, že strihá.:rolleyes:
srska
13.10.12,16:54
lujza.j
13.10.12,16:54
Písala, že strihá.:rolleyes:
o šmykať= ostrihať
prešmyknúť....si myslel...to ale nie je už nožničkami:D
chlapi vy čo ako, stále len na to jedno....myslíte
lujza.j
13.10.12,16:55
by som nerozchodila.....migréna celý dan....
srska
13.10.12,17:21
jdu se podívat copak to pan koudelka v praze vyvádí :)
lujza.j
13.10.12,17:35
jdu se podívat copak to pan koudelka v praze vyvádí :)
?
AlaNR
13.10.12,17:53
Dneska sme s mojou dôchodkyňou absolvovali jej stretávku zo školy po 60 rokoch!
Babky majú doradu po 75 rokov, síce ich bolo len dvanásť, z toho traja chlapi, ale teda korienok majú tuhý a elánu toľko, že by sme im mohli niektorí aj závidieť.
Som rada, že dôchodkyňa to zvládla, lebo zo začiatku sa na to necítila. Teraz je rada, vyšťastnená...
Sľúbili si, že za 3 roky sa zasa stretnú. Dúfam, že všetci ;)
misoft
13.10.12,18:17
A kua - vysoko si čumel!
misoft
13.10.12,18:18
Prd mobilizáciu - demobilizáciu - šak to už skoro všetko vyradené.
misoft
13.10.12,18:19
Brúsil Brusel? :D
misoft
13.10.12,18:19
Je to "náš" ťažký kaliber!
misoft
13.10.12,18:20
No tě bůh!
pavol54
13.10.12,18:40
Už sa Vám stalo že Vám daňový úrad vrátil peniaze ktore ste im zaplatili na zaklade DP DPH?
Podávali sme DDP za 4q2010, 1q2011 a 2q2011 a vypočítanú dan sme zaplatili ešte v 03/2012.

Teraz nam danový úrad poslal tie peniaze nazad... :cool: :confused:

Asi tam majú už toľko penazi ze sa im nevošli na účet alebo čo...
áno ale povedali mi že si mám napísať žiadosť o vratku preplatku
deane7
13.10.12,18:48
o šmykať= ostrihať
prešmyknúť....si myslel...to ale nie je už nožničkami:D
chlapi vy čo ako, stále len na to jedno....myslíte
Odnauč se říkat ne,
to jediné ti nesluší.
Odnauč se říkat ne,
mě vůbec bát se nemusíš.
Abysbyla nejlepší stačí to jedno jediné,
jinak budu muset ohlídnout se po jiné.
Abys byla nejlepší stačí to jedno jediné,
jinak budu muset ohlídnout se po jiné.
srska
13.10.12,18:57
?jáchyme - hoď ho do stroje:D
lujza.j
13.10.12,18:59
Anik
13.10.12,19:00
dokonca od Vás z Východu-pre tých ktorí nevedia zo sídliska kde býva aj Dušan
lujza.j
13.10.12,19:01
jáchyme - hoď ho do stroje:D
to kde vám na Dajto:D ja kukám 2x "Pařba v Bankoku"...minule mi ušla nejaká dôležitá stať:D niekedy by sa reklamy šikli ...
srska
13.10.12,19:04
to kde vám na Dajto:D ja kukám 2x "Pařba v Bankoku"...minule mi ušla nejaká dôležitá stať:D niekedy by sa reklamy šikli ...už končí na nova cinema
lujza.j
13.10.12,19:26
trisestri
13.10.12,19:46
Flasikova ta zlodejska suka nazvala slusnych ludi fasistami.
misoft
13.10.12,20:37
Otvoril som pudiľár a uvidel som tam jednu kart (ktorú nepoužívam) - potvora má rovnaké meno ako jedna famózna malá basgitaristka

http://www.youtube.com/watch?v=Zb4rB-Ugotc&feature=related, ktorú obdivujem, ako vie hrať na tej basgitare.
pavol54
14.10.12,04:31
http://www.aktuality.sk/clanok/215913/r-kalinak-vybudovali-sme-generaciu-poberacov-davok/
bohužiaľ, tí ktorí to majú v našom mene vyžadovať najviac zlyhávajú. A kto ich vedie? Môžem ja prísť za nejakým nemakačenkom a povedať mu "Ty žiješ z mojich daní tak ukáž ako sa slušne chováš"? Už som včera čakal že budú hájiť Flašíkovú v obložení inými vyciciavačmi a dajú po hube Dobrovodskému, bol som príjemne prekvapený.
ivuliatko
14.10.12,06:41
Flasikova ta zlodejska suka nazvala slusnych ludi fasistami.

možno naštudovala tento materiál z FB
BXLmiami
14.10.12,06:54
Dneska sme s mojou dôchodkyňou absolvovali jej stretávku zo školy po 60 rokoch!
Babky majú doradu po 75 rokov, síce ich bolo len dvanásť, z toho traja chlapi, ale teda korienok majú tuhý a elánu toľko, že by sme im mohli niektorí aj závidieť.
Som rada, že dôchodkyňa to zvládla, lebo zo začiatku sa na to necítila. Teraz je rada, vyšťastnená...
Sľúbili si, že za 3 roky sa zasa stretnú. Dúfam, že všetci ;)
Tak my sme boli po 65 rokoch,mama má 8O,ale bolo ich na stretnutí živých viac než nás.Maju tuhý korienčok a to aj svetovú prežili.My sme slabý odvar.
BXLmiami
14.10.12,06:57
možno naštudovala tento materiál z FB
Ludia proti rasizmu poedali.Ved Dobrovodský písal,že mu zamedzili prístup na všetky takéto stránky s tým,že je rasista.
wagner
14.10.12,06:58
Idem het, keď chcem pridať príspevok, tak mi napíše, že nemám pristupové práva. Tak prihlásená som a tu ma ani nechcú pustiť vyjadriť svoj názor. Že by ma nezaregistrovali, že som tu?:confused:
misoft
14.10.12,07:34
Žeby zamedzený prístup? Nie si rasistka? :D
trisestri
14.10.12,09:01
možno naštudovala tento materiál z FB

uplne vystihnuta podstata.
Ivana Š
14.10.12,09:09
chystám bratrancovi doklady - ide požiadať o invalidný dôchodok, no je v takom stave, že sa možno schválenia ani nedožije
upratujem mu doklady a robím kópie - a striedavo buď plačem (pri lekárskych nálezoch) a medzi slzami sa aj smejem - napr. pri prefocovaní vojenskej knižky kulometník, vzorný vojín, vzorný pohraničník,
bettylou
14.10.12,09:22
Chris Norman a Suzi Quatro, to bol koncert
lujza.j
14.10.12,09:26
chystám bratrancovi doklady - ide požiadať o invalidný dôchodok, no je v takom stave, že sa možno schválenia ani nedožije
upratujem mu doklady a robím kópie - a striedavo buď plačem (pri lekárskych nálezoch) a medzi slzami sa aj smejem - napr. pri prefocovaní vojenskej knižky kulometník, vzorný vojín, vzorný pohraničník,
hmmm....ja nedeľu neznášam.....a ty máš ešte takúto depresívnu činnosť :( mne zase cuká v pere:eek: že by herpes...vrrrrr:mad: fuj
Mila123
14.10.12,11:05
srska
14.10.12,11:20
lujza.j
14.10.12,11:46
pavol54
14.10.12,13:21
Potešil ma nový systém možnosti občasného zamestnania od apríla 2013, vraj budeme mať cvičené jahody jablká a zemiaky ktoré samé naskáču do prepraviek, alebo máme šancu vyšľachtiť nové odrody vhodné na zber od januára do decembra stálymi zamestnancami.
BXLmiami
14.10.12,13:33
Potešil ma nový systém možnosti občasného zamestnania od apríla 2013, vraj budeme mať cvičené jahody jablká a zemiaky ktoré samé naskáču do prepraviek, alebo máme šancu vyšľachtiť nové odrody vhodné na zber od januára do decembra stálymi zamestnancami.
Prepáč Pavol,ale ja jednoducho musím.Týchto odborníkov si volil.Ja viem,Mikloš by spravil ešte niečo horšie.To je síce možné,ale bolo by to určite rozumnejšie.
lujza.j
14.10.12,13:35
pavol54
14.10.12,13:57
Prepáč Pavol,ale ja jednoducho musím.Týchto odborníkov si volil.Ja viem,Mikloš by spravil ešte niečo horšie.To je síce možné,ale bolo by to určite rozumnejšie.
To je síce pravda, ale nebolo by teda lepšie aby všetci boli len na dohodu nikde žiadny zamestnanec? žiadne odvody? Veď pomaly v samsungu boli samí dohodári, ale aj lekári zamestnávali sestričky len na dohodu. iste je to nepríjemné lenže toto bola kaníkovina a miklošovina, lebo kým dohodárov nezamestnávali veľké podniky s pravidelnou prácou tak tých pár sezónnych brigádnikov si nikto nevšímal . Dohoda = zamestnanecké pravidlo.
BXLmiami
14.10.12,14:02
:) No tak si to uži,tie zdanené dohody.A nefrfli,ked je to správne.:)
avalik
14.10.12,15:26
alaya1
14.10.12,15:44
Skus im dat 25 na zadok...
marjankaj
14.10.12,15:53
Prepáč Pavol,ale ja jednoducho musím.Týchto odborníkov si volil.Ja viem,Mikloš by spravil ešte niečo horšie.To je síce možné,ale bolo by to určite rozumnejšie.No normálny človek predsa nebude voliť niečo horšie. :eek:
jozka56
14.10.12,16:28
Ja som už normálna babka, viem napiecť kysnutý jablčník a oškvarkové pagáče....dnes som zožala pochvalu od rodinky za fajnovo napečené:)...no veľmi ma potešili:D
trisestri
14.10.12,16:49
zakazat nezamestnanym aby si nieco zarobili pracou na dohodu pekna blbost,dalsia aby komisie rozhodovali o tom kto dostane dotaciu na zriadenie pracovneho miesta-tak potom nech ich zrusia uplne tie dotacie a statnu pomoc a usetria,radsej nech z usetrneho hladaju moznosti na znizenie odvodov.
avalik
14.10.12,16:51
BXLmiami
14.10.12,17:08
zakazat nezamestnanym aby si nieco zarobili pracou na dohodu pekna blbost,dalsia aby komisie rozhodovali o tom kto dostane dotaciu na zriadenie pracovneho miesta-tak potom nech ich zrusia uplne tie dotacie a statnu pomoc a usetria,radsej nech z usetrneho hladaju moznosti na znizenie odvodov.
Najpozitívnejšie bude nezamestnaných nechaťna pooji a nemusia sa hlásiť na urade.To zase bude nezamestnaných,ktorí sa objednávajú štýlom-a nerobíte cez weekend?
veronikasad
14.10.12,17:23
Najpozitívnejšie bude nezamestnaných nechaťna pooji a nemusia sa hlásiť na urade.To zase bude nezamestnaných,ktorí sa objednávajú štýlom-a nerobíte cez weekend?
Po 1.1.2013 nebude mať ani význam, aby sa nezamestnaný (bez nároku na dávku v nezamestnanosti) evidoval na UP. Mnohí sú tam evidovaní len kvoli plateniu odvodov do ZP. Ak sa budú platiť odvody do ZP z dohôd, tento dôvod zanikne a výška ich príjmu na dohodu nebude obmedzená ...
trisestri
14.10.12,17:26
Najpozitívnejšie bude nezamestnaných nechaťna pooji a nemusia sa hlásiť na urade.To zase bude nezamestnaných,ktorí sa objednávajú štýlom-a nerobíte cez weekend?
to je pravda,lebo len zbytocne platia cestovne-mali by ich predvovavat az ked im najdu vhodne miesto,rekvalifikaciu,abs.prax a ovela viac by sa mala posilnit kontrolna praca ciernej prace v terene.
misoft
14.10.12,17:26
Srandujú!
misoft
14.10.12,17:27
Fajnovo napečené = chytro "požrané" :D
BXLmiami
14.10.12,17:28
Prihlásia sa na urad všetci čo robia v zahraničí som chcela povedať.Prečo nie ked sa nemusia hlásiť,už to svojho času tak fugovalo.
Mila123
14.10.12,17:29
Prihlásia sa na urad všetci čo robia v zahraničí som chcela povedať.Prečo nie ked sa nemusia hlásiť,už to svojho času tak fugovalo.
akú majú výhodu, že sú na ÚPSVaR v evidencii?
veronikasad
14.10.12,17:29
Prihlásia sa na urad všetci čo robia v zahraničí som chcela povedať.Prečo nie ked sa nemusia hlásiť,už to svojho času tak fugovalo.
Iba tí, ktorí robia v zahraničí nelegálne ...
veronikasad
14.10.12,17:30
akú majú výhodu, že sú na ÚPSVaR v evidencii?
Tí čo sú nelegálne - štát za nich platí zdr.poistenie, ak sú uchádzači o zamestnanie ...
Mila123
14.10.12,17:32
Tí čo sú nelegálne - štát za nich platí zdr.poistenie, ak sú uchádzači o zamestnanie ...
no dobre.....beriem, ale zaplatiť si nejakých 50€ ak mám v zahraničí nelegálny príjem vo výške cca cez 1000€ je tak veľa????
veronikasad
14.10.12,17:34
no dobre.....beriem, ale zaplatiť si nejakých 50€ ak mám v zahraničí nelegálny príjem vo výške cca cez 1000€ je tak veľa????
Pre niekoho asi ano.
misoft
14.10.12,17:34
Nááá a načo by platil, šak štát zaplatí a jemu vácej ostane!
BXLmiami
14.10.12,17:34
No,čiže všetci tí zberači jablk,chyžné,kuchári,stavbári atd atd.Je ich dosť.Do karty píšeme-nezamestnaní,a príde na kontrolu a je to jasné.Kedže som sukromný lekár,tak sa s nimi stretávam teda dosť často.
veronikasad
14.10.12,17:37
No,čiže všetci tí zberači jablk,chyžné,kuchári,stavbári atd atd.Je ich dosť.Do karty píšeme-nezamestnaní,a príde na kontrolu a je to jasné.Kedže som sukromný lekár,tak sa s nimi stretávam teda dosť často.
Kým bude fungovať čierna práca v zahraničí a slovenským občanom sa oplatí riskovať - vy ako lekári s tým nič neurobíte ...
wagner
14.10.12,17:56
Nie som rasistka, iba nemám prístupové práva. Kto vie, čo som komu spravila?
trisestri
14.10.12,17:57
Po 1.1.2013 nebude mať ani význam, aby sa nezamestnaný (bez nároku na dávku v nezamestnanosti) evidoval na UP. Mnohí sú tam evidovaní len kvoli plateniu odvodov do ZP. Ak sa budú platiť odvody do ZP z dohôd, tento dôvod zanikne a výška ich príjmu na dohodu nebude obmedzená ...
otazka stoji ako to legislativne upravia v ZP a ako sa bude definovat pojem nezamestnany,ci ako v evidencii alebo obcan bez TPP,keby sa to tykalo iba evidovanych nezamestnanych,mala by si pravdu a to by bol ten lepsi pripad.
Mila123
14.10.12,17:59
otazka stoji ako to legislativne upravia v ZP a ako sa bude definovat pojem nezamestnany,ci ako v evidencii alebo obcan bez TPP,keby sa to tykalo iba evidovanych nezamestnanych,mala by si pravdu a to by bol ten lepsi pripad.
Určite to tak je, ako tvrdí Veronika.....
nezamestnanému stačí aj dohoda od 01 01 2013 v mesačnej výške aj 10 € a odvod poisteného do ZP bude 1.40€ a dotyčný nezamestnaný sa nemusí hlásiť na UP.......
chystaná novelizácia zákona č.- 5/2004 to od 01 04 2013 neumožňuje pracovať na dohodu a byť nezamestnaným.......
wagner
14.10.12,18:01
Ešte som len sem prišla a už ma to jednoducho vyhodilo:confused: Potom sa názov stránky objavil, ale bez prihlásenia :mee: . A to som tu bola tri minúty a ani som nechcela odpovedať. :eek: Nemám chuť si dopisovať s adminom. Ak to ešte raz spraví, idem sa sťažovať na lampáreň:D
srska
14.10.12,18:03
No,čiže všetci tí zberači jablk,chyžné,kuchári,stavbári atd atd.Je ich dosť.Do karty píšeme-nezamestnaní,a príde na kontrolu a je to jasné.Kedže som sukromný lekár,tak sa s nimi stretávam teda dosť často.mimotemy len tak mimo - akým spôsobom objednávajú prevoz bio materiálov súkromní lekári?
Mila123
14.10.12,18:05
mimotemy len tak mimo - akým spôsobom objednávajú prevoz bio materiálov súkromní lekári?

pokiaľ viem, zabezpečuje to nemocnica (u nás), prevozy im prepláca príslušná ZP pacienta......
srska
14.10.12,18:09
pokiaľ viem, zabezpečuje to nemocnica (u nás), prevozy im prepláca príslušná ZP pacienta......tomu rozumiem - otázka je ako, akým spôsobom objednávajú
Mila123
14.10.12,18:13
tomu rozumiem - otázka je ako, akým spôsobom objednávajú

ako? jednoducho.....
u obvodného lekára pre dospl. či pre detí a dorast sa ráno cca 8 hodiny zastaví každý deň, pravidelne sanitkár, popr. šofér špeciálneho vozidla a vezme im materiál, zavezie do laboratória a zároveň doručí výsledky vyšetrenia z predchádzajúceho dňa,....

ak sú také ambulancie, ktorú občas majú iba materiál, zavolajú na dispečing nemocnice a dohodnú odvoz....
Mila123
14.10.12,18:41
išla by som už od vás do postele, ale zabudla som presne kde som si ho zaparkovala....resp. ktorý je môj.....:D
http://img.aktuality.sk/stories/NAJNOVSIE_FOTKY/RETERS/foto_dna/bicykle_belgicko_splet_siet_12_reuters.jpg
veronikasad
14.10.12,18:54
otazka stoji ako to legislativne upravia v ZP a ako sa bude definovat pojem nezamestnany,ci ako v evidencii alebo obcan bez TPP,keby sa to tykalo iba evidovanych nezamestnanych,mala by si pravdu a to by bol ten lepsi pripad.
Nevidím dôvod, prečo by sa pre účely zdr.poistenia mal legislatívne upravovať pojem nezamestnaný. Platitelom zdr.poistenia (vo väčšine prípadov) bude aj dohodár ... Min.výška vymer.základu nie je stanovená pri prac.pomere na kratší pracovný čas, zrejme sa nebude sledovať ani u dohodárov.

A vláda sa pochváli, ako rapídne klesla na Slovensku nezamestnanosť ...
Mila123
15.10.12,08:13
Pobrežná stráž a členovia médií sledujú v Karáčí (Pakistan), ako parný valec likviduje hromadu zhabaných fliaš likéru počas kampane pri príležitosti Medzinárodného dňa proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu s nimi.
to muselo byť nariekania, plaču.....za alkoholom

http://img.aktuality.sk/stories/NAJNOVSIE_FOTKY/RETERS/foto_dna/alkohol_likvidacia_parny_valec_reuters.jpg
trisestri
15.10.12,08:18
Nevidím dôvod, prečo by sa pre účely zdr.poistenia mal legislatívne upravovať pojem nezamestnaný. Platitelom zdr.poistenia (vo väčšine prípadov) bude aj dohodár ... Min.výška vymer.základu nie je stanovená pri prac.pomere na kratší pracovný čas, zrejme sa nebude sledovať ani u dohodárov.

A vláda sa pochváli, ako rapídne klesla na Slovensku nezamestnanosť ...

Tak to prezentovali media citujem-nezamestnany od aprila 2013 nebudu moct pracovat na dohodu,podla novely Zakonika prace ktoru pripravuje ministerstvo prace-nic o tom ze ked si budu platit odvody z dohod a nebudu v evidencii uradov prace ze im tato moznost ostane-ale uznavam informacie ako ich podavaju nase media su casto dost mimo podstaty a uplne skresluju,lebo su podavane povrchne a lajdacky.
trisestri
15.10.12,08:19
Felix skočil do prázdna z 39 kilometroch a za 12 minút bul nazad.

Feri skočil do karčmi co bula daleko lem 300 metre a už tydzeň ho nit..
Ivana Š
15.10.12,08:44
dávam kafu - akú chcete - nescu s mliekom a cukrom, s cukrom bez mlieka, s mliekom bez cukru
alebo zalievanú - rovnaké kombinácie
alebo čajík - repík, harmanček, žihľava, alebo ovocný - med a citrón k tomu
(mám aj žalúdočný, aj urologický, kto by chcel a potreboval)
Ivana Š
15.10.12,08:45
na jed toto - zas zlyhal zásuvný modul
MarcelkaT
15.10.12,10:11
Ja si prosím čajík ovocný a môže byť aj trošku rumu,.....Dík.
misoft
15.10.12,10:43
Premazať zásuvky - budú sa ľahšie šmýkať :D
pepsikova
15.10.12,11:44
...ja sa neodhlasujem vôbec...som tu ako DKP...a žiadne poruchy...
Ivana Š
15.10.12,11:55
OK posielam :)a neni český, neboj :)
Tweety
15.10.12,11:57
DKP-daňový kód pokladnice, alebo účtovnícke označenie pre predmety, ktorých doba spotreby je menšia ako jeden rok alebo ich nadobúdacia cena je nižšia ako stanovená hranica
(ale to už bolo dávno) Pepsi, tak si teda vyber.:---
Ivana Š
15.10.12,11:57
a teraz svynajedna ide - bez zásahu - nič som nerobila, nepreinštalovávala, raz fungujú raz zlyhávajú, no tam s nimi - kam patria
Ivana Š
15.10.12,11:59
buchač
15.10.12,12:17
...ja sa neodhlasujem vôbec...som tu ako DKP...a žiadne poruchy......hm...nuž skôr by som povedal , že snáď PPS .....či .....????
wagner
15.10.12,12:37
To bol český alkohol? Keď nie, tak ho mali rozdať chudobným.
wagner
15.10.12,12:43
http://spravy.pravda.sk/meteorologovia-ocakavaju-v-utorok-silne-dazde-na-celom-slovensku-p9a-/sk_domace.asp?c=A121015_140358_sk_domace_p12
Sranda na tom je, že včera sme mali mať až 25 mm zrážok. Podľa dnešnej predpovede iba 18 mm. A pokiaľ začne pršať, tak to bude asi 5 mm. Ale inak sa teším, pretože tie klasické jesenné pľušte sme už dávno nezažili. Potrebujeme naplniť rezervoáre pdzemnej vody. Aj v mojej studni takmer nebolo vody:confused:
srska
15.10.12,12:52
http://spravy.pravda.sk/meteorologovia-ocakavaju-v-utorok-silne-dazde-na-celom-slovensku-p9a-/sk_domace.asp?c=A121015_140358_sk_domace_p12
Sranda na tom je, že včera sme mali mať až 25 mm zrážok. Podľa dnešnej predpovede iba 18 mm. A pokiaľ začne pršať, tak to bude asi 5 mm. Ale inak sa teším, pretože tie klasické jesenné pľušte sme už dávno nezažili. Potrebujeme naplniť rezervoáre pdzemnej vody. Aj v mojej studni takmer nebolo vody:confused:a o 19:00 ako úvodnú správu na tv "de pérak" zlatka zahlási: sucho, sucho, sucho - rungľa še neurodzila, nebudze cukru
wagner
15.10.12,12:55
Akože vie, že nebude cukru? Že by sa Zlatke málilo?
wagner
15.10.12,13:05
V piatok som chcela ísť obvoďákovi si dať napísať lieky. Ale obvoďák tam nebol, vraj má dovolenku a zastupuje ho MUDr. v Dolných Vesteniciach :confused: Tak som zareagovala, že to by mi muselo poriadne j****ť, aby som tam išla. Totiž nejde ani o tú diaľku, ale autobusom spojenie takmer nemožné:eek: Dnes som tam chcela ísť, ale keďže som od včera mimo mojej fyzickej mobility, tak som ostala doma. Snáď zajtra budem vládať odšlapať takmer jeden kilometer obvoďákovi.A to sa ide sťahovať do Novák:confused:. Si predstavte, že tam naklušem a zase bude odkaz - zastupujw lekár v Dolných Vesteniciach. To je 15 km tam ( autom alebo autobusom :eek:) a odtiaľ naspäť do D. Vesteníc ďalších 15 km a potom 15 km domov. Hľadám dobrého obvoďáka v PD. Poraďte prievidžania
srska
15.10.12,13:08
V piatok som chcela ísť obvoďákovi si dať napísať lieky. Ale obvoďák tam nebol, vraj má dovolenku a zastupuje ho MUDr. v Dolných Vesteniciach :confused: Tak som zareagovala, že to by mi muselo poriadne j****ť, aby som tam išla. Totiž nejde ani o tú diaľku, ale autobusom spojenie takmer nemožné:eek: Dnes som tam chcela ísť, ale keďže som od včera mimo mojej fyzickej mobility, tak som ostala doma. Snáď zajtra budem vládať odšlapať takmer jeden kilometer obvoďákovi.A to sa ide sťahovať do Novák:confused:. Si predstavte, že tam naklušem a zase bude odkaz - zastupujw lekár v Dolných Vesteniciach. To je 15 km tam ( autom alebo autobusom :eek:) a odtiaľ naspäť do D. Vesteníc ďalších 15 km a potom 15 km domov. Hľadám dobrého obvoďáka v PD. Poraďte prievidžaniazzz.sk a zadaj prievidzu - http://www.zzz.sk/?page=hladaj&typ=praktickylekardospeli
wagner
15.10.12,13:10
www.zzz.sk (http://www.zzz.sk) - http://www.zzz.sk/?page=hladaj&typ=praktickylekardospeli
Zoznam obvoďákov mám, lenže treba odporučiť dobrého, ktorý je primerane múdry
wagner
15.10.12,14:13
To poznám, nič nové. Ale keď sa nedá, tak sa nedá
wagner
15.10.12,14:15
Zase sa mi sem nedalo prihlásiť.:confused: Ani si ma nevšimli. Až cez ponuku účtovníctva sa mi sem podarilo nejako pricapiť :eek:
Ivana Š
15.10.12,14:18
Zase sa mi sem nedalo prihlásiť.:confused: Ani si ma nevšimli. Až cez ponuku účtovníctva sa mi sem podarilo nejako pricapiť :eek:

bol nejaký výpadok, ja som sa tiež sem nemohla dostať
avalik
15.10.12,14:18
Zoznam obvoďákov mám, lenže treba odporučiť dobrého, ktorý je primerane múdry

pozri aj tu: http://www.lekar.sk/vyhladavanie/v%C5%A1eobecn%C3%BD+lek%C3%A1r/Prievidza/vsetko
wagner
15.10.12,14:21
Ivana Š
15.10.12,14:23
wagner
15.10.12,14:27
Kvaka
15.10.12,14:34
Trochu som pocestovala, trochu doma porobila a trochu záhradu poplela. Ešte som cviklu nezobrala, neskoro som sadila. Susedovie mačka si svoje tri mačiatka preniesla k nám, urobili sme im taký prístrešok pred dažďom, musíme chodiť za nimi častejšie. Na veterine mi povedali, že sterilizácia jednej mačky 79€, ale netreba už chodiť stehy vyberať. Je to mačka nikoho, potulujú sa 3 už od minulého roku okolo nás.
Ivana Š
15.10.12,14:47
1/2 som do práce odprevádzala, nestíhal chudáčisko, lebo sa musel ešte so susedom porozprávať :D

až na neho kolega zatrúbil, že no, čo, ideme? zostal v takom zmätku, či má všetko pobalené, čo potrebuje, čo si má ešte zobrať...a čo zabudol
pripomenula som mu, že zabudol manželku na rozlúčku bozkať -
sused - pohotová odpoveď - ty utekaj do roboty, ja ti manželku pobozkám :D
Tweety
15.10.12,15:10
willma
15.10.12,15:49
a to kde taký drahý veterinár - cicúchy v Ba ma vyšli na 50€ ks
kukučka
15.10.12,15:57
Potešili ma v správach TA3 "bicyglistické záležitosti", neviete niekto, čo to je? :confused:
Kvaka
15.10.12,16:23
To je asi za to, že by boli vstrebateľné stehy. Netreba viac chodiť.
misoft
15.10.12,16:40
Počúvam správy na JOJke - hovoria o Felixovi a pri šote komentátorka vraví ...rýchlosťou 13142 km/h (Táňa Slivková - televízia JOJ) - to si tá baba neuvedomila, čo to má napísané a čo to trepe?
lujza.j
15.10.12,16:46
Obsluha v pornokine........:-D
Rozalka
15.10.12,16:56
U nás v Nitre hotová sodoma-gomora (zámerne píšem malými), ak nemusíte, ani sem nechoďte: rozkopali nám stred mesta - 3 km cesta do práce vyše polhodiny, naspäť už menej, lebo o takomto čase málokto chodí po cestách ;)
trisestri
15.10.12,16:59
Počúvam správy na JOJke - hovoria o Felixovi a pri šote komentátorka vraví ...rýchlosťou 13142 km/h (Táňa Slivková - televízia JOJ) - to si tá baba neuvedomila, čo to má napísané a čo to trepe?

oni si casto neuvedomuju co trepu a malokto si to vsimne-mas dobry postreh
misoft
15.10.12,17:05
Nie často - permanentne.
Tweety
15.10.12,17:05
Vytočilo má aj ypsilon v príspevku, och joj, akosi často sa im to stáva.
lujza.j
15.10.12,17:13
fuj dnes odporný deň.....hnusný pondelok. pondelok by mal byť voľný deň!!!!
AlaNR
15.10.12,17:17
fuj dnes odporný deň.....hnusný pondelok. pondelok by mal byť voľný deň!!!!

hmmm, a nadávali by sme na utorok... :D
misoft
15.10.12,17:18
...a potom na stredu..... :D
BXLmiami
15.10.12,17:19
To je dobrý výzor a prázdna hlava,nič viac a nič menej.
lujza.j
15.10.12,17:20
hmmm, a nadávali by sme na utorok... :D
nato by nebol nárok;) ja určite nie.... ked nejdem v pondelok do roboty aj nedela má iné čaro....
AlaNR
15.10.12,17:22
U mňa tiež nič moc... moja dôchodkyňa si asi myslí, že do roboty chodím len preto, aby som doma nemíňala elektrinu a môžem si behať kade chcem...
Ledva som jej vybavila v lekárni lieky, lebo doktorka neordinovala, dnes som jej vybavila recepty, doniesla som ich domov, lebo do lekárne som nestihla a neeeni dobre... z tých všetkých čo berie, má iba jeden taký, že mi teraz dali väčšie balenie, ako obyčajne bráva a už je oheň na streche...
Vrčí, smoklí... nezavďačíš sa... :(
ewita888
15.10.12,17:24
U mňa tiež nič moc... moja dôchodkyňa si asi myslí, že do roboty chodím len preto, aby som doma nemíňala elektrinu a môžem si behať kade chcem...
Ledva som jej vybavila v lekárni lieky, lebo doktorka neordinovala, dnes som jej vybavila recepty, doniesla som ich domov, lebo do lekárne som nestihla a neeeni dobre... z tých všetkých čo berie, má iba jeden taký, že mi teraz dali väčšie balenie, ako obyčajne bráva a už je oheň na streche...
Vrčí, smoklí... nezavďačíš sa... :(
Tvoja dôchodkyňa by si strááášne rozumela s naším dôchodcom.. Jóój, sadli by si.. :)
lujza.j
15.10.12,17:27
U mňa tiež nič moc... moja dôchodkyňa si asi myslí, že do roboty chodím len preto, aby som doma nemíňala elektrinu a môžem si behať kade chcem...
Ledva som jej vybavila v lekárni lieky, lebo doktorka neordinovala, dnes som jej vybavila recepty, doniesla som ich domov, lebo do lekárne som nestihla a neeeni dobre... z tých všetkých čo berie, má iba jeden taký, že mi teraz dali väčšie balenie, ako obyčajne bráva a už je oheň na streche...
Vrčí, smoklí... nezavďačíš sa... :(
ako u nás....teda moja matka a jej dôchodkyňa....teda dôchodkyňa a dôchodkyňa a ešte dôchodca-tatko...ani dakujem si mama nevypočuje....:(
BXLmiami
15.10.12,17:27
Mám zmluvu z labákom a príde na telefonát sanitka.Bio materiál.Bio odpad,zmluva s firmou,ktorá píše hlásenia,chodí raz mesačne a platíme jak mourovatý.Dobrý biznis.Odpoved srskovi.
AlaNR
15.10.12,17:29
Tvoja dôchodkyňa by si strááášne rozumela s naším dôchodcom.. Jóój, sadli by si.. :)

Stane sa, že ma vytočí a dnes sa jej to podarilo... pritom mala na papieriku, z ktorého som diktovala, napísanú iba gramáž tých liekov, nie veľkosť balenia... no ale ja som si to mala z prsta vycucať... zlá som ja...
Ivana Š
15.10.12,17:35
U nás v Nitre hotová sodoma-gomora (zámerne píšem malými), ak nemusíte, ani sem nechoďte: rozkopali nám stred mesta - 3 km cesta do práce vyše polhodiny, naspäť už menej, lebo o takomto čase málokto chodí po cestách ;)
celkovo sa do Nitry dostať je na jed -hornou cestou od Komjatíc - od Ivanky cez Krškany jak nadávam - a frflem - Máriapannapodsrpenská, vidíš?
AlaNR
15.10.12,17:37
Potešili ma v správach TA3 "bicyglistické záležitosti", neviete niekto, čo to je? :confused:


spýtam sa zajtra v robote. Predávame totiž bicykle... hádam to bude volačo podobné... možno také s tými kockatými kolesami... :D
AlaNR
15.10.12,17:40
U nás v Nitre hotová sodoma-gomora (zámerne píšem malými), ak nemusíte, ani sem nechoďte: rozkopali nám stred mesta - 3 km cesta do práce vyše polhodiny, naspäť už menej, lebo o takomto čase málokto chodí po cestách ;)

Nevedela som, že budú robiť tie cesty a vybrala som sa z Kyneku cez mesto do Mlynov. A že ako s nimi vydžubkám, že pôjdem okolo hasičov a okolo polygonu.. no a, koťuhy, až pred nemocnicu je to rozkopané, tak som vydžubkala sama so sebou, lebo na Štúrke riadili policajti, ale tade, kade som išla, nie....
Vraj dávajú nejaké výstuže, aby sa nekrčila cesta...