kabatik
18.03.09,18:32
Na stránke Daňového riaditeľstva vraj je také tlačivo. Ale sa samé nezaplatí-škoda. Len je cez neho reklama. Tak si ho vytlač a prepíš na čisté ručne.
liba2
18.03.09,17:37
Na stránke Daňového riaditeľstva vraj je také tlačivo. Ale sa samé nezaplatí-škoda. Len je cez neho reklama. Tak si ho vytlač a prepíš na čisté ručne.
kabátik, to je info pre Mušku ? .... nie som v obraze :D
Johanka
18.03.09,17:43
Na stránke Daňového riaditeľstva vraj je také tlačivo. Ale sa samé nezaplatí-škoda. Len je cez neho reklama. Tak si ho vytlač a prepíš na čisté ručne.
Prosím vysvetliť, normálne som zmätená :):D.
Muška
18.03.09,17:57
Keď sa vytiahne táto téma mne to zo stresu stiahne žalúdok :D
Libuš.....a preto som utiekla z domova :D

...a si mi neodpísala :mee:
Muška
18.03.09,17:58
A ináč, ja už mám svoje hotové :)

...ale bohužiaľ, to je tak asi všetko :D
evina
18.03.09,17:59
Libuš.....a preto som utiekla z domova :D

...a si mi neodpísala :mee:

Muška, kam sa dá utiecť? Prezraď ...:D
Muška
18.03.09,18:02
Muška, kam sa dá utiecť? Prezraď ...:D
Som bolo v "Mošoni" :D, len mi akurát volala Libuška, tak neviem či som sa "nepripravila" o jej milú návštevu :mee:
evina
18.03.09,18:03
Som bolo v "Mošoni" :D, len mi akurát volala Libuška, tak neviem či som sa "nepripravila" o jej milú návštevu :mee:

A potom, že máš stres...:D Ja ho má už len pri myšlienke, že by som odišla do toho Mošoňu :D...tak radšej brázdim po Porade :D:D
liba2
18.03.09,18:15
Libuš.....a preto som utiekla z domova :D

...a si mi neodpísala :mee:ja som ocenila to, že si ju napísala.... :D ostatné som doriešila so Zuzkou.
Muška
18.03.09,18:18
ostatné som doriešila so Zuzkou.
Libuškaaaaaaaa :eek:
to si išla až do NR????, veď si ma mohla počkať "doriešili" by sme spolu :D
azla
18.03.09,18:18
A ináč, ja už mám svoje hotové :)

...ale bohužiaľ, to je tak asi všetko :D

......detto :D
Paula
18.03.09,18:25
......detto :D


To máš za to, že si iba hlavný a nie si + samostatný :cool:
Muška
18.03.09,18:29
Paulínka, skúsim si to teda aj ja zmeniť v "profile" :D
danushka
18.03.09,18:31
A ja mám už svoje hotové...a aj ostatných...

A navyše som účtovníctvo povesila na klinec. Táto práca ma baví, milujem ju a zároveň nenávidím. Keďže je to čisto schizofrenická záležitosť, chcieť to aj nechcieť,...rozhodla som si dať pauzu a budem sa venovať čomusi inému.

Neuveríte mi, aký kameň mi dnešným dňom padol zo srdca.
Žiadne termíny ma nebudú tlačiť, kľudne môžem dostať žlčnikovú koliku...

Otázka znie, dokedy vydržím s myšlienkou nevenovať sa tejto práci istý čas.
...Určite keď príde nejaký pokušiteľ..., neodolám...
Som normálna?:D:D:D
Paula
18.03.09,18:32
Paulínka, skúsim si to teda aj ja zmeniť v "profile" :D



:D
liba2
18.03.09,18:32
Libuškaaaaaaaa :eek:
to si išla až do NR????, veď si ma mohla počkať "doriešili" by sme spolu :D
nabudúúúúce , Zuzka sa určite potešííí :D
Paula
18.03.09,18:37
Muškááááááááá.....ja sa zmyšííííím, toto mi nemrob:D:D:D, po handričku som musela vyliezť z postele :D
evina
18.03.09,18:42
To máš za to, že si iba hlavný a nie si + samostatný :cool:

:D:D:D
Kazu
18.03.09,18:44
A ja mám už svoje hotové...a aj ostatných...

A navyše som účtovníctvo povesila na klinec. Táto práca ma baví, milujem ju a zároveň nenávidím. Keďže je to čisto schizofrenická záležitosť, chcieť to aj nechcieť,...rozhodla som si dať pauzu a budem sa venovať čomusi inému.

Neuveríte mi, aký kameň mi dnešným dňom padol zo srdca.
Žiadne termíny ma nebudú tlačiť, kľudne môžem dostať žlčnikovú koliku...

Otázka znie, dokedy vydržím s myšlienkou nevenovať sa tejto práci istý čas.
...Určite keď príde nejaký pokušiteľ..., neodolám...
Som normálna?:D:D:D

To si vážne urobila?:eek: No ja by som to veru nebrala :---, ....... mať stále žlčníkovú koliku :D:D:D:D
evina
18.03.09,18:45
A ináč, ja už mám svoje hotové :)

...ale bohužiaľ, to je tak asi všetko :D


Muška to máš za to, že myslíš iba na seba a spočítavaš tak dlho toľko Tvojich príjmov ...:D:D:D
danushka
18.03.09,18:49
To si vážne urobila?:eek: No ja by som to veru nebrala :---, ....... mať stále žlčníkovú koliku :D:D:D:D
No ale taká žlčníková kolika keď príde, to aj diétu treba mať a pri diéte aj kilečká zídu dolu...
Muška
18.03.09,19:15
Muška to máš za to, že myslíš iba na seba a spočítavaš tak dlho toľko Tvojich príjmov ...:D:D:D
Evinka,
už si prepracovaná :D
Je síce pravda, že väčšinou myslím iba na seba :cool: - hlavne keď tajne jem orieškovú čokoládu :D, ale hotové DP mám preto, že tak rýchlo som mala tie moje príjmy porátané :mad:
...ale,...na orieškovú čokoládu ešte vystačí :D
Muška
18.03.09,19:17
Muškááááááááá.....ja sa zmyšííííím, toto mi nemrob:D:D:D, po handričku som musela vyliezť z postele :D
Čo ??? Paulínka?? :eek:
opäť r.40 a 41???, čičo??
Muška
18.03.09,19:19
A navyše som účtovníctvo povesila na klinec.

Úprimne Ti závidím :)




Určite keď príde nejaký pokušiteľ..., neodolám...

Ty, ty, ty :cool:
DanielaSL
18.03.09,19:24
Evinka,
už si prepracovaná :D
Je síce pravda, že väčšinou myslím iba na seba :cool: - hlavne keď tajne jem orieškovú čokoládu :D, ale hotové DP mám preto, že tak rýchlo som mala tie moje príjmy porátané :mad:
...ale,...na orieškovú čokoládu ešte vystačí :D

Tak a po tomto mám už definitívne oprskaný monitor..... :D
evina
18.03.09,19:27
Tak a po tomto mám už definitívne oprskaný monitor..... :D

...aj tou orieškovou čokoládou?...
evina
18.03.09,19:29
Evinka,
už si prepracovaná :D
Je síce pravda, že väčšinou myslím iba na seba :cool: - hlavne keď tajne jem orieškovú čokoládu :D, ale hotové DP mám preto, že tak rýchlo som mala tie moje príjmy porátané :mad:
...ale,...na orieškovú čokoládu ešte vystačí :D

Muška ja a prepracovaná...veď pohoda, klídek, nemtabaček ...:D ...nemživot ..:D:D

P.s. Som v takej pohode, že do včerajška som si nahovárala, že Hlásenia sa dávajú do 30.4. ako som Ťa aj informovala ...:D:D
danushka
18.03.09,19:33
Úprimne Ti závidím :)


Ty, ty, ty :cool:


...názorný príklad, čo môže vzniknúť z vytrhnutia z kontextu...:eek:
Pouvažujem nad tým ,,ty, ty, ty":D
Paula
18.03.09,19:36
Čo ??? Paulínka?? :eek:
opäť r.40 a 41???, čičo??



čičo najsam a nesam ;)
azla
18.03.09,19:48
Paulínka, skúsim si to teda aj ja zmeniť v "profile" :D

To v hlavnom meste bežia také rekvalifikačné kurzy ?:D ... najsam:rolleyes:
Paula
18.03.09,19:56
To v hlavnom meste bežia také rekvalifikačné kurzy ?:D ... najsam:rolleyes:


To už ja asi nestihnem:D
sway
18.03.09,20:05
Keď sa vytiahne táto téma mne to zo stresu stiahne žalúdok :D

aj mne :mee:

o svojom ešte nechyrujem, všetkým gratulujem čo sú už OK a tí ako ja... nuž bojujmééééééé ;):):);)
mgm
18.03.09,22:18
A ja mám už svoje hotové...a aj ostatných...

A navyše som účtovníctvo povesila na klinec. Táto práca ma baví, milujem ju a zároveň nenávidím. Keďže je to čisto schizofrenická záležitosť, chcieť to aj nechcieť,...rozhodla som si dať pauzu a budem sa venovať čomusi inému.

Neuveríte mi, aký kameň mi dnešným dňom padol zo srdca.
Žiadne termíny ma nebudú tlačiť, kľudne môžem dostať žlčnikovú koliku...

Otázka znie, dokedy vydržím s myšlienkou nevenovať sa tejto práci istý čas.
...Určite keď príde nejaký pokušiteľ..., neodolám...
Som normálna?:D:D:D

Gratulujem, si až veľmi normálna ...

Myslím si, že z času na čas pauzu treba. Dnes som mala tiež také hriešne myšlienky - dieťa bude spokojné, manžel tiež, keď prídu domov, mamka bude doma, bude navarené, popraté, upratané ... Všetko O.K. A teraz idem z domu pred 7. hod. a prichádzam okolo 21. hod. Dieťa nervózne, manžel nervózny, ja uťahaná ani neviem povedať ako ... a vraj len ja som nervózna ... Ani som na to nič nepovedala, lebo ani nebolo čo ...

Nikto ma nebude naháňať - veď už len 2 týždne do 31.3. a ešte nie je DP urobené?!

Ja som vždy túžila mať ekonómku, aby som pocítila, ako je to, keď na všetky termíny musí myslieť práve ONA ...
Len vymyslieť, čo ďalej ...

Držím Ti palce ...

Marta
evina
18.03.09,22:30
Gratulujem, si až veľmi normálna ...

Myslím si, že z času na čas pauzu treba. Dnes som mala tiež také hriešne myšlienky - dieťa bude spokojné, manžel tiež, keď prídu domov, mamka bude doma, bude navarené, popraté, upratané ... Všetko O.K. A teraz idem z domu pred 7. hod. a prichádzam okolo 21. hod. Dieťa nervózne, manžel nervózny, ja uťahaná ani neviem povedať ako ... a vraj len ja som nervózna ... Ani som na to nič nepovedala, lebo ani nebolo čo ...

Nikto ma nebude naháňať - veď už len 2 týždne do 31.3. a ešte nie je DP urobené?!

Ja som vždy túžila mať ekonómku, aby som pocítila, ako je to, keď na všetky termíny musí myslieť práve ONA ...
Len vymyslieť, čo ďalej ...

Držím Ti palce ...

Marta


A čo keby si tie hriešne myšlienky preniesla na manžela:D aby nebol nervózny a pomohol.?
Práve to ma na tom mrzí, že veľa je spokojných, ak druhý navarí, uprace, nakúpi, požehlí a usmieva sa ...:D

Tá ekonómka nie je hriešna myšlienka, ale asi financie nepustia ...
cloe
18.03.09,22:50
Ja len toľko: Ach, jóóóóóó...:confused:
Muška
18.03.09,23:05
Tak teraz som sa dobre nasmiala:
Bepo, ma upozornil na reláciu na STV - Fokus - 18.3.2009 - tak som si ju pozrela na nete
Viete o tom, že:
rezistent - je rezident :eek:

...a celú reláciu, rezistent sem a rezistent tam.

A jedna malá perla:
Dvojité zvonenie - ale to sa pani opravila.
abel
19.03.09,08:58
Muška, ďakujem za tip - zase som múdrejšia :D:D:D
Páčilo sa mi napríklad: Moja pani daňovníčka mi priznala iba 5 kg šrotu denne.....
Ale podstatné je tváriť sa ako suvenír...:cool:
Jana Acsová
19.03.09,09:24
Tak ja si suvenír nesuvenír robím svoje DP zásadne ako prvé. Spravidla už v januári. Rokmi potvrdená pozitívna skúsenosť. .-)
mgm
19.03.09,16:58
Tak ja si suvenír nesuvenír robím svoje DP zásadne ako prvé. Spravidla už v januári. Rokmi potvrdená pozitívna skúsenosť. .-)

Ja už asi 10 rokov si hovorím, že prvé bude moje, ale ani raz sa mi to nepodarilo, skôr z opačnej strany - posledné ...
Marína
19.03.09,18:12
A ináč, ja už mám svoje hotové :)

...ale bohužiaľ, to je tak asi všetko :D
Muši, tak to ti pri tvojej usilovnosti neverím.:)


To v hlavnom meste bežia také rekvalifikačné kurzy ?:D ... najsam:rolleyes:
Tak na taký som ochotná vybrať sa aj do Bratislavy.;)
willma
19.03.09,19:00
mááááááááám :D:D:D
petovsan
19.03.09,21:45
Aj ja už svoje máááám asi 3 týždne ... tento rok sa mi s ním zadarilo ešte ako nikdy ... tiež sa vždy riešim až nakoniec ... no veru je to lepšie hneď zo začiatku, ako na poslednú chvíľku.
No ale zato ma čaká ešte 5 ks "z najlepšieho výberu 2008" a 2x mesačná DPH .... mňa to už tak nebavíííííííííííííííííí :D ... a najlepšie na tom, že všetci z môjho "extra výberu" majú stále čas :mad:
Muška
19.03.09,21:56
a najlepšie na tom, že všetci z môjho "extra výberu" majú stále čas :mad:
...nerobíme účto rovnakým klientom:rolleyes: ???
petovsan
19.03.09,21:59
... akoby ich 1 mater mala, však? ... a možno aj ... Slovensko nie je až také veľké :)
ZuzanaP
20.03.09,07:56
Svoje hotové, drahého tiež, už len 3.... Jeden sa stále neozýva....
Katija
20.03.09,08:30
No ale zato ma čaká ešte 5 ks "z najlepšieho výberu 2008" a 2x mesačná DPH .... mňa to už tak nebavíííííííííííííííííí :D ... a najlepšie na tom, že všetci z môjho "extra výberu" majú stále čas :mad:
:D Oni ho majú. Tebe hrozí stres. Mne sa osvedčilo tých, čo majú čas, trochu motivovať.
Každý rok vyhlásim už tradičnú marcovú súľaž o najneporiadnešieho klienta s jasne stanovenými pravidlami. Vyhráva ten, čo mi najneskoršie odovzdá všetky potrebné doklady a prvá cena je zvýšenie mojej odmeny za služby na ďalší rok.
Veľmi sa im to páči. Aj mne. :) Dnes som odovzdala posledné klientské daňové priznania. Súťaž práve skončila.
Vyhrala som zase raz ja - ešte jedno z našich DP robím.
__________________
Katija:):cool:
Tweety
20.03.09,08:32
:D Oni ho majú. Tebe hrozí stres. Mne sa osvedčilo tých, čo majú čas, trochu motivovať.
Každý rok vyhlásim už tradičnú marcovú súľaž o najneporiadnešieho klienta s jasne stanovenými pravidlami. Vyhráva ten, čo mi najneskoršie odovzdá všetky potrebné doklady a prvá cena je zvýšenie mojej odmeny za služby na ďalší rok.
Veľmi sa im to páči. Aj mne. :) Dnes som odovzdala posledné klientské daňové priznania. Súťaž práve skončila.
Vyhrala som zase raz ja - ešte jedno z našich DP robím.
__________________
Katija:):cool:
Tak toto nemá chybu.:)
ZuzanaP
20.03.09,08:36
:D Oni ho majú. Tebe hrozí stres. Mne sa osvedčilo tých, čo majú čas, trochu motivovať.
Každý rok vyhlásim už tradičnú marcovú súľaž o najneporiadnešieho klienta s jasne stanovenými pravidlami. Vyhráva ten, čo mi najneskoršie odovzdá všetky potrebné doklady a prvá cena je zvýšenie mojej odmeny za služby na ďalší rok.
Veľmi sa im to páči. Aj mne. :) Dnes som odovzdala posledné klientské daňové priznania. Súťaž práve skončila.
Vyhrala som zase raz ja - ešte jedno z našich DP robím.
__________________
Katija:):cool:


Tak to je fakt dobré, ak môžem, skúsim aj ja...
atka4
20.03.09,08:38
tiež mám takých nespratníkov, čo prevažne u mňa vyzerá, že v kľude všetko urobím v II., tak tiež 2 kúsky ma čakajú.
Svoje a ďalšie 4 PO + 3 FO som stihla ešte v II., ale doteraz nemám nespratníkov. klasika, inventarizácie-sklady, autá-phm, asi tiež zdvihnem cenu pre tieto osôbky.
najviac ma vytáča, že teda do 31.3. odmakám po nociach ich neporiadnosť a potom pokračujem, lebo je tu pre nich dph 1q....ale však oni majú, čo je treba, však ja zase porepcem, ale urobím načas.....tak načo by sa oni stresovali....:( (poznáte to...)

Osobne mám najradšej mesačných platiteľov dph, tí to proste musia mať v kôpke pravidelne...
Jara
20.03.09,08:41
Konečne mám hotovo. Dnes si to odstojím na DÚ. U nás sú už rady. Robila som aj známym a susedom nakoľko každý rok v marci mám najviac "kamarátov". No dúfam už nik nepríde. Chcem mať konečne voľný wekend
Katija
20.03.09,08:44
Tak to je fakt dobré, ak môžem, skúsim aj ja... Jasné, môže to použiť každý kto chce a má súťaživých klientov.
__________________
Katija:):cool:
ZuzanaP
20.03.09,08:57
Jasné, môže to použiť každý kto chce a má súťaživých klientov.
__________________
Katija:):cool:


Super, už sa teším, ja som sa snažila dávať ultimáta, nepomohlo, teda občas.
Simonab
23.03.09,08:27
Hotovo, dnes odovzdaných posledných 10 priznaní. Som šťastná jak blcha. A hor sa na DPH. No a aby som nebola celkom za vodou ešte jedno DP neziskovky, ale to už je malina proti tým ostatným.
A týmto chcem aj poďakovať všetkým poraďákom, ktorí sem dávajú cenné rady, rôzne pomocné tabuľky. Veľmi ste mi pomohli.
evina
23.03.09,08:32
Hotovo, dnes odovzdaných posledných 10 priznaní. Som šťastná jak blcha. A hor sa na DPH. No a aby som nebola celkom za vodou ešte jedno DP neziskovky, ale to už je malina proti tým ostatným.
A týmto chcem aj poďakovať všetkým poraďákom, ktorí sem dávajú cenné rady, rôzne pomocné tabuľky. Veľmi ste mi pomohli.

Tíško závidím.....ale doprajem :) Čo sa mňa týka tak ešte dve s.r.o. plus jedna fyzická a moje sa mi zdá väčšia malina ako tá neziskovka :D...
Simonab
23.03.09,08:44
Tíško závidím.....ale doprajem :) Čo sa mňa týka tak ešte dve s.r.o. plus jedna fyzická a moje sa mi zdá väčšia malina ako tá neziskovka :D...
Evka, ale ja aj vďaka Tebe a mnohým iným, ktorí mi veľmi pomohli svojimi neoceniteľnými radami, som tento rok takáto šikovná a aj vďaka tomu, že som si dala záväzok, že žiadny internet pokiaľ nebude robota hotová. No a svoje som musela mať hotové do konca januára, kvôli žiadosti o dotáciu, takže to bolo nútené.
Prajem všetkým pevné nervy ešte tento posledný týždeň aj pár dní.
Marianna01
23.03.09,13:58
ja ešte tak 20-30 DP včetne môjho a manželovho, v niektorých ani škrt... tento rok čistá hrôza :cool::cool::cool:
Jozef Mihál
25.03.09,19:53
Hlásim hotové DPFO aj DPPO. V piatok zašlem príslušnú dotáciu štátnemu rozpočtu, takže ak Fico predĺži akciu "šrotovné", bude jasné komu sa môžu šrotéri poďakovať.
Paula
25.03.09,20:04
No, onedlho budú všetci zdanení, odpísaní a zošrotovaní.
cactus
25.03.09,20:15
Aj ja, aj ja, aj ja hlásim svoje PO a FO hotovééééééééééé....


A ešte ma čakajú tri PO, z toho dve ešte ani nevideli oči moje:mee::mee::mee:
azla
25.03.09,20:36
A ešte ma čakajú tri PO, z toho dve ešte ani nevideli oči moje:mee::mee::mee:

Gabika, veď ešte veeeľa času pred nami .....:)
cactus
25.03.09,20:45
Gabika, veď ešte veeeľa času pred nami .....:)
Anka, a ja som už chcela mať voľný víkend....
evina
25.03.09,22:35
No, onedlho budú všetci zdanení, odpísaní a zošrotovaní.

No už som svoje na 98% spravila a fčul neviem, či mám na dane ...:D:D
VladoaKatka
26.03.09,04:42
Anka, a ja som už chcela mať voľný víkend....
Gabi nič sa nebóóóój, voľný bude ... ale až ten nasledovný:---

Ja sa už teším na voľný víkend, ale len potichučky, ... aby sa to niektorý "zábudlivec" nedopočul...
mgm
26.03.09,06:25
Gabi nič sa nebóóóój, voľný bude ... ale až ten nasledovný:---

Ja sa už teším na voľný víkend, ale len potichučky, ... aby sa to niektorý "zábudlivec" nedopočul...

Ja sa tiež už teším, že budem mať konečne víkend bez stresov - aspoň si to teraz myslím ... Dúfam, že sa nič mimoriadne nestane, len to počasie by sa mohlo umúdriť, aby som sa mohla vyventilovať v záhradke ... A hurá v pondelok ráno DÚ s poslednými DP ...

Prajem príjemnú prácu ...
evina
29.03.09,17:40
No ako ako?
Ja som dnes principiálne skončila a teraz neviem čo s načatým večerom:D
mysimis
29.03.09,17:43
Práve hlásim koniec.....hurááááá, už som myslela, že neskončím nikdy.....a dokonca aj svoje mám a aj poukladané a spustené zostavy.
andreaS
29.03.09,17:43
svoje este nemam... snad zajtra ;) ale zatial veselo ukoncujem ostatne... chvalabohu...

inak mam pocit ze v utorok je silvester a mne (nam) konecne zacne rok 2008 :D
evina
29.03.09,17:45
Práve hlásim koniec.....hurááááá, už som myslela, že neskončím nikdy.....a dokonca aj svoje mám a aj poukladané a spustené zostavy.
Tak top si priam dokonalá lebo o poukladaní veru ani chýru
evina
29.03.09,17:45
svoje este nemam... snad zajtra ;) ale zatial veselo ukoncujem ostatne... chvalabohu...

inak mam pocit ze v utorok je silvester a mne (nam) konecne zacne rok 2008 :D

Veru aj mne práve začne rok 2008 aj s DPH :D:D, teda rok 2009....vidím, že si do neho ešte neprešla :D
mysimis
29.03.09,17:50
Tak top si priam dokonalá lebo o poukladaní veru ani chýru

Evinka, musím sa priznať, že som naučila manžela ukladať doklady, takže to má na svedomí on. Je v tom úplne perfektný.:)
evina
29.03.09,17:52
Evinka, musím sa priznať, že som naučila manžela ukladať doklady, takže to má na svedomí on. Je v tom úplne perfektný.:)
Tak to Ti závidím...ja som v tom ešte neuznala perfektným nikoho:D:D
mysimis
29.03.09,17:55
Tak to Ti závidím...ja som v tom ešte neuznala perfektným nikoho:D:D

.....že by som ho požičala na skúšku????:D:D:D:D
mzdarka renca
30.03.09,10:43
Hurááá, už mám urobené aj svoje DP:D
Muška
30.03.09,10:45
.....sám s nohami na stole :D:D

Teda doteraz som bola s Libuškou na obede. :)
evina
30.03.09,10:46
.....sám s nohami na stole :D:D

Teda doteraz som bola s Libuškou na obede. :)

s nohami na stole súhlasím.... s Libuškou som nebola :D

P.s. predpokladám, že bracho neprišiel tak ako ani mne tá jedna s.r.o. :D
Monika Kováčová
30.03.09,10:50
.. ešte 10 ...
Muška
30.03.09,10:50
s nohami na stole súhlasím.... s Libuškou som nebola :D

P.s. predpokladám, že bracho neprišiel tak ako ani mne tá jedna s.r.o. :D
Evinka,
neuveríš , dorazil :D
...ale sa tak ponáhľal, že som mu opäť zabudla strčiť šanóny od r. 2005 pod pazuchu.
Potom ma dcéra pozvala do Vancouver-u , to je nová reštika oproti Auparku....a potom som do ráno robila bráchovi DP.

....a fčul sa kolonizátorka zobudila a že ide so mnou na DU.

Tak sia zatím.
Muška
30.03.09,10:51
.. ešte 10 ...
Moni,
dúfam, že to si počítala "veterníky" na stole :D
cloe
30.03.09,11:04
Moni,
dúfam, že to si počítala "veterníky" na stole :D

Obávam sa, že nejde o "veterníky":confused::D. Som na tom podobne...:mee:
Monika Kováčová
30.03.09,11:30
Moni,
dúfam, že to si počítala "veterníky" na stole :D

ešte 8....
nezjedla som ich :D
azla
30.03.09,11:38
ešte 8....
nezjedla som ich :D

Prečo robíš každé DP rovnaké, ved skopíruj a vymen iba ICO, DIC, MENO a máš to.:D

Inšpirovala by som sa:eek: ....:rolleyes::D .....
totiž v jednej téme dnes bola výzva, či nemá niekto DP s povinnosťou od 100 -150 tis. , .....nemá spracované .... a potrebuje nejaké údaje.:)
sway
30.03.09,11:58
Ľudkovia všetkým makajúcim držím palčeky nech vydržia,
ja už len moju firmu... s migrénou... :mee:, ale zajtra budeme PIŤ !!!!!!!!!!!! ;):D:D:D
JankaO
30.03.09,12:08
Ja chcem piť už včul!
tuta
30.03.09,12:17
Ja už môžem, kto sa pridá?
mgm
30.03.09,17:22
Ja som dnes bola u kamaráta, ktorému robím JU a mzdy. Aj sme pili, aj sme mali horkú čokoládu, ktorú mám rada, aj ma pozval na obed ... Vedel, že dnes ráno som odovzdala 5 posledné DP /dúfam, že posledné/ ... No radosť žiť ...

Všetkým ešte nekončiacim - zajtra si už poviete - konečne!!!
Johanka
30.03.09,18:03
Ja chcem piť už včul!
Ja svoje ešte nemám, iba - ako každý rok - rozmyslené :D, myšlienky dám na papier až zajtra. Ale s pitím čakať nebudem, dám si už dnes :):---.
azla
30.03.09,18:13
Ja svoje ešte nemám, iba - ako každý rok - rozmyslené :D, myšlienky dám na papier až zajtra. Ale s pitím čakať nebudem, dám si už dnes :):---.

Svoje mám:), manželove nie:D

... kávu mi varí, jedlo zohrieva, ...aj mi ulial .....len nech mu spravím.:rolleyes:
Johanka
30.03.09,18:16
:D je fajn,že si na Porade rozumieme aj tak ľudsky - alkoholicky :D:D:D. V tieto dni si švacne tuším aj účtovník - inak abstinent ...
Dáša_
30.03.09,18:21
Svoje mám:), manželove nie:D

... kávu mi varí, jedlo zohrieva, ...aj mi ulial .....len nech mu spravím.:rolleyes:

Ja som prišla na to, že ked si manžel vyrobí kvalitné cesťáky pre seba (s informáciou kde, kedy, kolko tankoval, kolko km moze prejst), tak moje cestaky (s tým istým autom) ako zamesnanca uz zvladne lavou zadnou :D
Obzvlašť, keď sa nám niektorí klienti kryjú :cool::cool:
JankaO
30.03.09,18:26
Ja som prišla na to, že ked si manžel vyrobí kvalitné cesťáky pre seba (s informáciou kde, kedy, kolko tankoval, kolko km moze prejst), tak moje cestaky (s tým istým autom) ako zamesnanca uz zvladne lavou zadnou :D
Obzvlašť, keď sa nám niektorí klienti kryjú :cool::cool:
:DToto je skvelý nápad, ako mať drahého pod kontrolou, len by som doplnila ešte kolonku, s kým bol.:D:D:D Asi to zavediem aj u nás doma, len musím zdôvodniť potrebu evidencie.
willma
30.03.09,18:32
no práve som odkonzultovala aj posledné, a telefonicky nadiktovala, čo majú kde napísať :D, 4 odoslané na pošte, čakacia lehota cca 5 minút. Jáááá veru neviem, žeby si to naozaj všetci nechávali až na zajtra?
Dáša_
30.03.09,18:34
:DToto je skvelý nápad, ako mať drahého pod kontrolou, len by som doplnila ešte kolonku, s kým bol.:D:D:D Asi to zavediem aj u nás doma, len musím zdôvodniť potrebu evidencie.

no tak my doma máme evidenciu absolutne všetkého :cool::cool: Môj manžel je absolútne tabuľkový - takže máme prehľady o čomkoľvek. A keď hovorím o čomkoľvek, tak myslím naozaj čokoľvek :):). Keď som nedopatrením objavila isté prehľady, tak ma to poriadne šokovalo, ale potom som sa už na tom iba zabávala. Stačí, aby som mu vymyslela novú tabuľku a je pokoj :)

(v záverečnej bilancii minuloročnej dovolenky mu nesedelo 1 euro - mne osobne bolo jasné, že to mám na svedomí ja, ale neriešili sme - Si predstavte tú úľavu, ked sme na jesen robili veľké upratovanie auta a čo bolo zakotúľané pod sedačkou - presne 1 euro :D:D:D)
dobsony
30.03.09,18:45
Dnes som odovzdala posledné DP. Na DU som nečakala vôbec. Konečne som hotová. Možno budem nudiť že nemám toľko práce? :) asi nie. Budúci týždeň ideme na výked s rodinou mimo domova. Pekný večer a pracovitý deň na zajtra pre tých, ktorí ešte neskončili.
andreaS
30.03.09,20:22
huraaaaaaaaa aj ja mam fajront....

konecne... zajtra si doprajem taky 3 hodinovy wellnes... no najskor si urobim radost novymi plavkami :D
Kazu
30.03.09,20:30
Ľudkovia všetkým makajúcim držím palčeky nech vydržia,
ja už len moju firmu... s migrénou... :mee:, ale zajtra budeme PIŤ !!!!!!!!!!!! ;):D:D:D

Ja som pila už dnes. Presnejšie povedané iba zapíjala. VALETOL :D
Johanka
31.03.09,09:57
Tak - už sú nohy na stole :D.
Monika Kováčová
31.03.09,10:07
ešte 3
evina
31.03.09,10:09
Dnes som odovzdala posledné DP. Na DU som nečakala vôbec. Konečne som hotová. Možno budem nudiť že nemám toľko práce? :) asi nie. Budúci týždeň ideme na výked s rodinou mimo domova. Pekný večer a pracovitý deň na zajtra pre tých, ktorí ešte neskončili.

Ja som sa nudila od soboty:D, tak som dnes dostala ešte jednu s.r.o. :D:D
Dáša_
31.03.09,10:16
Tak - už sú nohy na stole :D.

Ja som tiež prave odoslala posledné.

Len teraz by som mala všetko povypínať (vrátane mobilu) a niekam zmiznúť :D


Pred hodinou som zistila, že som do sro nedala jednu dohodu - takže davaj všetko prerábať. Ešte že existujú tie počítače
Muška
31.03.09,10:33
ešte 3
Mončiči,
to od včera nevieš zvládnuť 10 veterníkov :eek: ??
Ešte máš furt 3 ???
Keby si povedala , prídeme Ti pomôcť :rolleyes:.......teda jesť, som myslela :cool:
evina
31.03.09,13:19
Sáááám s nohami na stoléééééé.....pohoda klídek, nemtabaček...:)

P.s. Hľadám zodpovedného, kto mi začne nahadzovať prvý kvartál...Značka hneď :D:D
azla
31.03.09,15:23
P.s. Hľadám zodpovedného, kto mi začne nahadzovať prvý kvartál...Značka hneď :D:D

... hlásim sa.:) ....len dospím zameškané. ;)
Priprav poriadnu lopatu.:D:D.:)
Kazu
31.03.09,17:46
Len si tu tak poletujem Poradou a ovláda ma priam blažený pocit. Keď natrafím na tému DP a jeho záludnosti len v duchu mávnem rukou a to čo ma ešte včera tak stresovalo mám už na hááááku.:--- Pochybnosti, či som náhodou niekde, niečo, ma prepadnú až ráno. Ale dnes večer mám na háku aj tie :---
Monika Kováčová
31.03.09,19:39
mňa tá práca začína baviť... ešte 2
Monika Kováčová
31.03.09,19:41
Ja svoje ešte nemám, iba - ako každý rok - rozmyslené :D, myšlienky dám na papier až zajtra. Ale s pitím čakať nebudem, dám si už dnes :):---.
taky tak... ale myšlienky dám na papier až za týždeň...:D
cloe
31.03.09,19:56
Pomóóóóóc, nestihla som podať vlastné DP!!!:confused:

1. APRÍL!:D:D:D:D:D:D
VladoaKatka
01.04.09,04:35
Som rada, že už to máme za sebou ... včera ráno o 4-tej som sa strhla zo sna, že sme zabudli zaplatiť dane a už je 1.-ho, ... našťastie to bol len sen.:eek::D:eek:
Dnes ma nič netrápilo,... spala som ako "bábätko"... zo spánku som sa strhla až vtedy, keď mi zaznovil telefón, ... "zaspala si" ... :):---:) ...
Marianna01
01.04.09,05:41
mňa tá práca začína baviť... ešte 2

Moničenka zlatá, včera o takom čase som mala na stole nedoúčtované 1 FO (december), 2 nevypísané FO, 1 PO (ale to len pár interných dokladov k uzávierke), ďalších 6 nevypísaných PO vrátane poznámok, a 3 hlásenia za zamestnancov. Neviem, kto to nado mnou stál, ale za 4 pol šiestej som to odovzdala na pošte. Podotýkam, že pošta je do pol šiestej v Seredi otvorená. Kolegyňa stála pri okienku, kým ja som posledné dávala prefocovať a mala za úlohu zdržiavať a miesť pani pri okienku, aby som to stihla :D

Tento rok bol krutý - mám na konte cez 90 DP, z toho 11 PO a nejakých cca 40 (nespočítané) ďalších áčkových (polka z toho v zahraničí, veď viete, kurzy a tak), takže to bolo strašidelné... ďalšie poznatky z tohto obdobia v téme perličky účtovnej kancelárie - postupne, ako ma budú napadať. :D
Kazu
01.04.09,07:22
Moničenka zlatá, včera o takom čase som mala na stole nedoúčtované 1 FO (december), 2 nevypísané FO, 1 PO (ale to len pár interných dokladov k uzávierke), ďalších 6 nevypísaných PO vrátane poznámok, a 3 hlásenia za zamestnancov. Neviem, kto to nado mnou stál, ale za 4 pol šiestej som to odovzdala na pošte. Podotýkam, že pošta je do pol šiestej v Seredi otvorená. Kolegyňa stála pri okienku, kým ja som posledné dávala prefocovať a mala za úlohu zdržiavať a miesť pani pri okienku, aby som to stihla :D

Tento rok bol krutý - mám na konte cez 90 DP, z toho 11 PO a nejakých cca 40 (nespočítané) ďalších áčkových (polka z toho v zahraničí, veď viete, kurzy a tak), takže to bolo strašidelné... ďalšie poznatky z tohto obdobia v téme perličky účtovnej kancelárie - postupne, ako ma budú napadať. :D

Spočítaj bonboniéry :D To je tuším tvrdá mena A-čkarov:---
Ivana Š
01.04.09,14:33
Spočítaj bonboniéry :D To je tuším tvrdá mena A-čkarov:---

Robila som tento rok známemu DP A zahraničné príjmy z Maďarska
celý večer som sedela nad tým, lebo po maďarsky neviem, takže trvalo hodnú chvíľu, kým som preložila s pomocou prekladača ktorá kolónka potvrdenia o príjme čo znamená

Odovzdávala som mu to v robote, tak som sa tam nechcela vykecávať, čo za to, týždeň na to volala jeho žena, či by som nespravila DP A aj jej synovi,
a pri tom rozhovore som si myslela, že sa aspoň spýta, čo je dlžná :)

ale ona hovorí: "Jéj Ivanka, a dezert máš u nás, a nemá Ti ho kto odniesť":eek::eek::eek:
liba2
01.04.09,14:47
Robila som tento rok známemu DP A zahraničné príjmy z Maďarska
celý večer som sedela nad tým, lebo po maďarsky neviem, takže trvalo hodnú chvíľu, kým som preložila s pomocou prekladača ktorá kolónka potvrdenia o príjme čo znamená

Odovzdávala som mu to v robote, tak som sa tam nechcela vykecávať, čo za to, týždeň na to volala jeho žena, či by som nespravila DP A aj jej synovi,
a pri tom rozhovore som si myslela, že sa aspoň spýta, čo je dlžná :)

ale ona hovorí: "Jéj Ivanka, a dezert máš u nás, a nemá Ti ho kto odniesť":eek::eek::eek:Ivanka, to ťa veeeeľmi potešilo, však ? ;) :D :D
Ivana Š
01.04.09,14:57
potešení sme boli dvaja

ja za úžasný zárobok

a môj manžel za to, že bude zasa niečo dobré pri telke mlsať :):):)
liba2
01.04.09,15:08
..... no aspoň voľačo :D
Dáša_
02.04.09,07:01
Mna by zaujímalo, čo robite dnes. Nezda sa vám, že je nejak prázdno?
Na dph je ešte skoro - doklady sa začnú trúsiť najskôr o týžden, na mzdy mám ešte čas.
Dali by sa zakladať rôzne papiere, ale do toho sa mi ukrutne nechce:D:D

Cítim sa tuším nevyužitá :cool::cool:

A mmch, viete si predstaviť, koľko by sme toho zvladli, keby sme celý rok robili tak intenzívne, ako posledné 2-3 týžde marca :D?????
iriska
02.04.09,07:06
Tento rok som robila prvýkrát daňové priznania, urobila som ich cca 15, ale nechcela by som byť v takom vypätí celý rok :( :)
andreaS
02.04.09,07:06
ja som pre istotu taaaaaaaaaaaaak strasne unavena... najradsej by som zalahla a spala... akoby ten stres ze musim byt hore a cula, kym spravim vsetky danove, opadol a unava sa dostavila teraz...
Dáša_
02.04.09,07:21
ja som pre istotu taaaaaaaaaaaaak strasne unavena... najradsej by som zalahla a spala... akoby ten stres ze musim byt hore a cula, kym spravim vsetky danove, opadol a unava sa dostavila teraz...

včera som mala o pol jednej krúžok s detmi v škole a zaspala som :):) - našťastie, školu mám len cez cestu, takže som až tak veľmi nemeškala.

Ale veru dnes by som tiež len spala a spala - zrejme sa takto neutralizuje ten stres.
evina
02.04.09,07:35
No mne sa včera akosi asi od rozrušenia nepodarilo dobre vyspať. Ale za to Vám práve teraz želám dobré ráno:) Pred 15 minútami som sa zobudila a spinkala som vlastne s jednou malou prestávkou 11 hodín :)))
ALDA
02.04.09,09:09
Ja som včera bola navštíviť synátora v nemocnici a varovala malú, ráno urobila 1 fu vyplaty a teraz mi volala nevesta, že mi zasa donesie vnučku, ale zajtra ráno idem do salónu od hlavy po päty sa dať do gruntu, takže tak oddychujem a čo ma čaká ani nemyslím.:)
Marianna01
02.04.09,12:52
Spočítaj bonboniéry :D To je tuším tvrdá mena A-čkarov:---
bonbošky, káva (so sósom a ja pijem nesku...:rolleyes: ), ďakujem, som ti vďačný/á v rôznych obmenách a verziách, skrátka vatikán, objavili sa aj cukríky a keksíky, dokonca aj pizza :D. Milé, nie?

Ale bolo aj také, že - len toľko? čakala som viac... to zas zamrzí, čo si človek ozaj nepýta viac :cool:, ale keď som si spätne premietla, čo som v tom účte robila, tak to zas nebolo až tak málo. Nebojte, nemám dumpingové ceny, boli už aj takí, čo mi hodili peniaze na stôl so slovami - si drahá! Ja dúfam, že len pre manžela.;)
Marianna01
02.04.09,12:56
Mna by zaujímalo, čo robite dnes. Nezda sa vám, že je nejak prázdno?
Na dph je ešte skoro - doklady sa začnú trúsiť najskôr o týžden, na mzdy mám ešte čas.
Dali by sa zakladať rôzne papiere, ale do toho sa mi ukrutne nechce:D:D

Cítim sa tuším nevyužitá :cool::cool:

A mmch, viete si predstaviť, koľko by sme toho zvladli, keby sme celý rok robili tak intenzívne, ako posledné 2-3 týžde marca :D?????

Ja som sa dnes odmenila novými topánkami - zúfalo som ich potrebovala, ešte aj šnúrky sa mi v nich trhali a nemala som kedy si ich dokúpiť. Včera som zas poobede behala s deťmi po obchodoch, konečne obnoviť botník a šatník, takže som sa zrelaxovala. Dnes doobeda som sa pokúšala tvoriť nejakú tú činnosť zárobkovú, no nezadarilo sa, po 2 hodinách som to vzdala, obtelefonovala klientov a chodila po doklady k DPH, aby mi zas neprišli okolo 20teho... Stres zas na pol roka stačil. :cool:
Johanka
06.01.10,19:25
Stretol sa rok s rokom - je tu už nejaký macher, čo má hotové vlastné :D:D ?
Rozalka
06.01.10,21:28
Môj syn, ale keď som sa ho spýtala, či aj zaplatil, taký pohľad hodil na mňa ..... ;)
evinda
06.01.10,21:40
tak ja som prave dnes vypisala DP takže už len odovzdať
cloe
06.01.10,21:40
Stretol sa rok s rokom - je tu už nejaký macher, čo má hotové vlastné :D:D ?

Teda, to fakt nemám, ale dnes mi vážne napadlo, že začnem tento rok od konca a teda, že vypracujem ako prvé DP - to moje. Len či prejdem od myšlienky k činu, to neviem.:D Ak by sa mi to cez víkend podarilo, dám určite vedieť.
Žabinka
07.01.10,08:55
Ešte DP nemám celkom hotové, ale nenápadne a pomaly sa blížim k úspešnému koncu. :D
JarkaL
07.01.10,13:59
Asi naozaj aj ja 1.krát v živote začnem vlastným DP. lebo ako poznám svojich klientov, 20.1. ich budem naháňať, aby mi konečne doniesli decembrové doklady. Dovtedy by som svoje DP naozaj mohla urobiť.
Zuziana
07.01.10,14:01
a ešte nám zavarili aj s tým RZZP do toho istého termínu:D takže tých čo majú čas neviem ako budeme stíhať.
Majkas
07.01.10,14:10
Stretol sa rok s rokom - je tu už nejaký macher, čo má hotové vlastné :D:D ?
Poriadne si ma tým "naštvala" - a nakopla, tak si myslím, že to tentoraz aj dodržím a budem prvá. Díky,
M.
UBIKA25
07.01.10,14:30
Stretol sa rok s rokom - je tu už nejaký macher, čo má hotové vlastné :D:D ?

NEVIEM PREčO ALE TENTO ROK SOM VšETKYCH PREDBEHLA A VENOVALA SOM SA SAMA SEBE,VšAK SOM NENI ANI TROCHU SEBECKá, TAKžE Už JE UROBENE LEN VYTLAčIT....DUFAM, žE NEBUDEM ROBIť AJ OPRAVNE XI XI ... S DODATOčNYM ANI NERATAM :D....
KRASNY VEčER ;) ;) ;)
Muška
07.01.10,14:46
Baby,
o čom to tu "točíte" ??? :eek:
Aké DP, čo za DP....ešte to furt nezrušili :D ????
Zoltán Kovács
07.01.10,14:51
Baby,
o čom to tu "točíte" ??? :eek:
Aké DP, čo za DP....ešte to furt nezrušili :D ????

Muška súúúúhlas....
Urobil som si predbežné výsledky svojej firmy, a hlava sa mi zatočila. Hneď ma prešla chuť robiť si vlastné DP.
Muška
07.01.10,14:53
Stretol sa rok s rokom - je tu už nejaký macher, čo má hotové vlastné :D:D ?
Johanka,
čo piješ??? nalej :D:D
Nika
07.01.10,14:59
....provokovať s DP 7. januára by malo byť trestné..... ;):---
Zdenka175
07.01.10,16:58
a ešte nám zavarili aj s tým RZZP do toho istého termínu:D takže tých čo majú čas neviem ako budeme stíhať.
Ktoré majú byť naraz? Do 31.3. aj zdravotné?
tuta
07.01.10,17:06
Áno Zdenka aj RZZP už bez výnimky treba podať do 31.03.
evina
07.01.10,17:19
Muška súúúúhlas....
Urobil som si predbežné výsledky svojej firmy, a hlava sa mi zatočila. Hneď ma prešla chuť robiť si vlastné DP.

No Zoli, načo si už hneď na začiatku roka robíš predbežné výsledky.....:D:D
P.s. teraz neviem, či sa Ti hlava zatočila z nízkeho HV alebo výšky predbežnej dane :D....
evina
07.01.10,17:20
Stretol sa rok s rokom - je tu už nejaký macher, čo má hotové vlastné :D:D ?

Johanka, tak toto je najlepší vtip, čo som čítala za posledné dva roky..... ja ešte stále prepočítavam na SK :D:D
evina
07.01.10,17:21
tak ja som prave dnes vypisala DP takže už len odovzdať

Evinda, skoro som sa zľakla, že to ja ....:D
Johanka
07.01.10,19:28
Johanka,
čo piješ??? nalej :D:D
Červené vínko :---, vraj je to zdravé :D.
Sleduj, koľko dušičiek sa tu priznalo, že si svoje robí prednostne. Dopravcovia robia rebéliu, urobme aj my !!! Vykašlime na klientov, robme si svoje DP :D !!!
cloe
07.01.10,19:31
Červené vínko :---, vraj je to zdravé :D.
Sleduj, koľko dušičiek sa tu priznalo, že si svoje robí prednostne. Dopravcovia robia rebéliu, urobme aj my !!! Vykašlime na klientov, robme si svoje DP :D !!!

Moja reč! Skúsme trochu zaštrajkovať, to by bolo inakšie "tóčo".:D
Možno by nás klienti aj viac ohodnotili. Pridali by nám tak 0,01 € za doklad.;)
Muška
08.01.10,15:06
Dopravcovia robia rebéliu, urobme aj my !!!
Johanka, ja som za....
stretneme sa pred DU a budeme blokovať vchody vlastnými telami :D:D
Ja zvládnem blokovať naraz vchod aj východ :cool:

To bude poprask v médiach :rolleyes::rolleyes:, či...?
Zoltán Kovács
08.01.10,15:09
No Zoli, načo si už hneď na začiatku roka robíš predbežné výsledky.....:D:D
P.s. teraz neviem, či sa Ti hlava zatočila z nízkeho HV alebo výšky predbežnej dane :D....


To označené...... Celkový obrat klesol, napriek tomu dane vysoké. :mee:
Zoltán Kovács
08.01.10,15:10
Johanka, ja som za....
stretneme sa pred DU a budeme blokovať vchody vlastnými telami :D:D
Ja zvládnem blokovať naraz vchod aj východ :cool:

To bude poprask v médiach :rolleyes::rolleyes:, či...?


:D:D:D:D
Dáša_
08.01.10,15:19
To označené...... Celkový obrat klesol, napriek tomu dane vysoké. :mee:

no tak si asi zlepšil využitie kapitálu. Alebo znížil náklady. Napríklad si začal pracovať aj na zmeny, aby sa počítač a program mohli opotrebovávať viac :D:D
Alebo nepracuješ po nociach a nevyužívašm náhodou lacnejšiu elektrinu????

A čo pracovníci, nevykorisťuješ ich? Dostávajú, čo si zaslúžia???? :D:D:D:D
marina8
08.01.10,15:48
Johanka, ja som za....
stretneme sa pred DU a budeme blokovať vchody vlastnými telami :D:D
Ja zvládnem blokovať naraz vchod aj východ :cool:

To bude poprask v médiach :rolleyes::rolleyes:, či...?


a vsetci povinne na sebe tricka " www.porada.sk", aby sme sa spoznali;)
nakoniec bude z toho " stretko poradakov na daniakoch" :D
uz boli stretnutia kade-tade, ale na takomto super mieste este nie;)
marina8
08.01.10,15:50
To označené...... Celkový obrat klesol, napriek tomu dane vysoké. :mee:

zoli a ty sa nedrzis osvedcenej uctovnickej formulky: " a kolko chcete mlady pan aby to tento rok bolo?":D;)
Zoltán Kovács
12.01.10,12:13
no tak si asi zlepšil využitie kapitálu. Alebo znížil náklady. Napríklad si začal pracovať aj na zmeny, aby sa počítač a program mohli opotrebovávať viac :D:D
Alebo nepracuješ po nociach a nevyužívašm náhodou lacnejšiu elektrinu????

A čo pracovníci, nevykorisťuješ ich? Dostávajú, čo si zaslúžia???? :D:D:D:D

Pracovníci dostávajú to čo si zaslúžia (ja a moja priateľka).
Zoltán Kovács
12.01.10,12:14
zoli a ty sa nedrzis osvedcenej uctovnickej formulky: " a kolko chcete mlady pan aby to tento rok bolo?":D;)

Vo väčšine prípadov aj áno, len u seba nie. :mee:
Zoltán Kovács
12.01.10,12:15
Ale musím sa aj pochváliť. Dnes klient už doniesol potvrdenie o odovzdaní DP za rok 2009, a aj ustrižok o zaplatení dane. :---
katkaj
14.01.10,13:31
Dnes som si aj vďaka konzultácii s Muškou urobila svoje DP. A výsledok ma doooost potešil :D
Muška ešte raz ďakujem za pomoc a potvrdenie mojich myšlienok :)
Johanka
14.01.10,14:02
Tak, už to mám rozmyslené, dokonca aj zhmotnené v tvare "účtovníctvo". Nechám trocha odležať, aby dozrelo a stvorím DP :D.
Kazu
14.01.10,17:25
No len machrujte, šššprrrti :D:D:D::D
Dáša_
14.01.10,18:08
Tak, už to mám rozmyslené, dokonca aj zhmotnené v tvare "účtovníctvo". Nechám trocha odležať, aby dozrelo a stvorím DP :D.

tak to mi silne pripomína formulku uvedenú nižšie :D:D " a kolko chcete mlady pan aby to tento rok bolo?" :D:D
mysimis
14.01.10,18:14
A ja už mám aspoň doklady na "jednej kope"......:D:D:D
Johanka
14.01.10,18:14
Červené vínko :---, vraj je to zdravé :D.
Sleduj, koľko dušičiek sa tu priznalo, že si svoje robí prednostne. Dopravcovia robia rebéliu, urobme aj my !!! Vykašlime na klientov, robme si svoje DP :D !!!
Ja sa iba držím svojho vyhlásenia :---, venujem sa sebe :D.
Rozalka
16.01.10,18:07
Šikuľky a šikuľkovia, ktoré/ktorí máte hotové DP, kde všade sa uvádza 0,00 ak tam je nula?

Tí, čo majú spravené, hádam vedia, čo sa som chcela opýtať. Ď.
Marína
24.03.10,20:06
Ja sa iba držím svojho vyhlásenia :---, venujem sa sebe :D.
Andy, ešte ťa to drží?:D:---


Šikuľky a šikuľkovia, ktoré/ktorí máte hotové DP, kde všade sa uvádza 0,00 ak tam je nula?

Tí, čo majú spravené, hádam vedia, čo sa som chcela opýtať. Ď.
Ale áno, vieme;), ale tým "vediacim" nepovieme.:---

Dievčatá a chlapci, konečne mi "padla"(aspoň dúfam).:) Smiem jedno Martini?;)
liba2
24.03.10,20:11
Ja som tento rok svoje urobila ako prvé, podala som ho 5.feb.!!
Vedela som, že záver marca bude náročný a je to tak, ešte nie som hotová a asi tradične pôjdem 31.3. o 21 h. na hlavnú poštu s posledným DP.:D
jacekova
24.03.10,20:12
Úprimne závidím tým, ktorí už majú všetko hotové... ja som si na svoje danové musela podať žiadosť o odklad...
Timka1
24.03.10,20:14
svoje mám už dávnejšie, ale manželove???? hmmm tie mi treba tri a jedno odklad :cool:
Xanti
24.03.10,20:16
svoje mám už dávnejšie, ale manželove???? hmmm tie mi treba tri a jedno odklad :cool:
:D:D:D:D Máš 4 manželov? .. Ked tri a jedno odklad... :--- dajakosi priveľa nem? mimotemy
Timka1
24.03.10,20:18
:D:D:D:D Máš 4 manželov? .. Ked tri a jedno odklad... :--- dajakosi priveľa nem? mimotemy

Xanti, PO :D:D:D:D:D nem chápeš?????? čakala som, kedy sa kto toho chytí :D:D:D:D:D
Xanti
24.03.10,20:20
Xanti, PO :D:D:D:D:D nem chápeš?????? čakala som, kedy sa kto toho chytí :D:D:D:D:D
No tststs ... ako v arabských krajinách to majú opačne. Jeden chlap 4 ženy. Ty si to vyhrala ... sama na 4 chlapov :---:---:---:D:D:D:D:D
jacekova
24.03.10,20:21
Xanti, PO :D:D:D:D:D nem chápeš?????? čakala som, kedy sa kto toho chytí :D:D:D:D:D


a dočkala si sa :-) ja som sa tiež pozastavila pri tvojej odpovedi :)
Marína
24.03.10,20:30
Úprimne závidím tým, ktorí už majú všetko hotové... ja som si na svoje danové musela podať žiadosť o odklad...
Katka, ani sa ti nedivím, obdivujem, že to zvládaš pri malom bábätku.

Ja som tento rok svoje urobila ako prvé, podala som ho 5.feb.!!
Vedela som, že záver marca bude náročný a je to tak, ešte nie som hotová a asi tradične pôjdem 31.3. o 21 h. na hlavnú poštu s posledným DP.:D
Libuška, možno z toho bude maxi stretko prešporáckych poraďákov.;)


Dievčatá a chlapci, konečne mi "padla"(aspoň dúfam).:) Smiem jedno Martini?;)
Tak smiem?:D:---
Timka1
24.03.10,20:31
No tststs ... ako v arabských krajinách to majú opačne. Jeden chlap 4 ženy. Ty si to vyhrala ... sama na 4 chlapov :---:---:---:D:D:D:D:D

podelím sa s vami :D:D:D:D, (ale nie s chlapmi, s daňovými priznaniami PO) :D:D:D:D:D:D sranda musí byť :D:D:D:D
Muška
24.03.10,20:31
Ty si to vyhrala ... sama na 4 chlapov :---:---:---:D:D:D:D:D
...baby ste si isté, že to je výhra :rolleyes: ??

Niekedy je jeden na zabitie....:D
jacekova
24.03.10,20:33
[QUOTE=Marína;1351977]Katka, ani sa ti nedivím, obdivujem, že to zvládaš pri malom bábätku.



dakujem za podporu ;)

Hmmmm, Martini by bolo fajn.... myslím, že po skončení daňových treba poriadne nasávať!!! ;)
samozrejme energiu!!! :D:D:D
Timka1
24.03.10,20:34
...baby ste si isté, že to je výhra :rolleyes: ??

Niekedy je jeden na zabitie....:D

máš pravdu, aj jeden je niekdy za piatich :D:D:D:D:D:D

a keď si predstavím, za toľkými chlapmi g.... prať, bože .... ne ne nechcem :D:D:D
Xanti
24.03.10,20:35
...baby ste si isté, že to je výhra :rolleyes: ??

Niekedy je jeden na zabitie....:D
Naaaa ako by to nebola výhra.
Máš 4. Ak jedného zabiješ stále Ti ostanú traja. :D To aby si sa nenudila :---:---:---


Marínka - Evička smieš martiny, zaslúžiš si.
jacekova
24.03.10,20:36
podelím sa s vami :D:D:D:D, (ale nie s chlapmi, s daňovými priznaniami PO) :D:D:D:D:D:D sranda musí byť :D:D:D:D


ja som sa už podelila o jedno daňové s maminou, ktorá ho za mňa urobí ;)

ale ešte teda zostali 4 DP (odklad do 30.6.2010) - z toho dve moje (SZCO, sro)

Takže drzím všetkým paste, aby to ten týždeň ešte vydržali :):):)
Muška
24.03.10,20:40
Naaaa ako by to nebola výhra.
Máš 4. Ak jedného zabiješ stále Ti ostanú traja. :D To aby si sa nenudila :---:---:---


Marínka - Evička smieš martiny, zaslúžiš si.

...a to nebudem potom "masový vrah"??? :cool:

A len tak mimochodom "martiny" môžem aj ja :D
Xanti
24.03.10,20:42
...a to nebudem potom "masový vrah"??? :cool:

A len tak mimochodom "martiny" môžem aj ja :D
Ale jeden chlap maso nerobí tak ako jedna lastovička jar. :D:D:D:D

Tak pome všetci na martiny ... niekto na fernet :D:D:D
truch
24.03.10,20:55
Vlastné DP nerobím, som len zamestnanec, takže ho robím v rámci RZD. Firemné mám odovzdané, aj kamarátka už podala. Bola som spokojná, ako sa mi zadarilo, že v polovici marca mám pokoj. Ale kdeže:):)
Dnes som robila rodičom, aby sa im vrátila daň z úrokov, za rok 2008 aj 2009.
Zajtra robím synovi, neveste a dnes večer prišiel svatko, že v telke dávali, že mu vrátia daň z úrokov, či by som mu neurobila za 2007,2008 a 2009.
Ešte že tie ich priznania nie sú zložité:):):)
Jozef Mihál
24.03.10,20:56
Firemné odklad na 30.6. Osobné podané dnes - ako správnemu ševcovi vyšiel preplatok... a rovnako aj RZZP... .-)
Heni
24.03.10,20:56
Ale jeden chlap maso nerobí tak ako jedna lastovička jar. :D:D:D:D

Tak pome všetci na martiny ... niekto na fernet :D:D:D

svoje už mám aj ja!

idem s vami!

:D:D:D
kukučka
24.03.10,21:13
hádam na martini, aby sa Martiny nehnevali :D
Rozalka
24.03.10,21:14
Februárové DPH a všetky firmy som ukončila v piatok. Tento týždeň sa jedujem :mad: a to doslova s inbecilnými štatistickými výkazmi.
Informácie som uvádzala každý štvrťrok (A3 o pasívach a A3 o aktívach).
Niektoré čísla bolo treba napísať v niekoľkých moduloch, to si ozaj nevedia zjednodušiť - a nám už dupľom - svoju prácu?
Mohli by požadovať údaje v slede hlavnej knihy v jednej tabuľke a spraviť si takú super excell-tabuľku, ktorá by im jedno číslo "rozposlala" do všetkých tabuliek, kde by to potrebovali. No ale to by museli rozmýšľať, že ...
Jújjjjjjjjjj :mad::mad::mad::mad:

Odklad (asi) u jednej firmy, ale len zato, že prešli do inej účto-firmy a nám ostali stráááááááášne veľa dlžní.
Priznanie s výkazmi - z rúčky do rúčky s dlžobou.
Marína
24.03.10,21:15
...a to nebudem potom "masový vrah"??? :cool:

A len tak mimochodom "martiny" môžem aj ja :D
Muši, to ja viem, veď sme sa dohodli, máš predsa sľúbené.:) A nie jedno.;)
liba2
24.03.10,22:55
Marína, to martini máš povinné !! :D a vôbec, urobili ste mi naň chuť... :) aj ja sa pridám.
evina
25.03.10,00:07
Februárové DPH a všetky firmy som ukončila v piatok. Tento týždeň sa jedujem :mad: a to doslova s inbecilnými štatistickými výkazmi.
Informácie som uvádzala každý štvrťrok (A3 o pasívach a A3 o aktívach).
Niektoré čísla bolo treba napísať v niekoľkých moduloch, to si ozaj nevedia zjednodušiť - a nám už dupľom - svoju prácu?
Mohli by požadovať údaje v slede hlavnej knihy v jednej tabuľke a spraviť si takú super excell-tabuľku, ktorá by im jedno číslo "rozposlala" do všetkých tabuliek, kde by to potrebovali. No ale to by museli rozmýšľať, že ...
Jújjjjjjjjjj :mad::mad::mad::mad:

Odklad (asi) u jednej firmy, ale len zato, že prešli do inej účto-firmy a nám ostali stráááááááášne veľa dlžní.
Priznanie s výkazmi - z rúčky do rúčky s dlžobou.
No môžem potvrdiť, že zaradenie do sk nace mi v dvoch prípadoch trvalo dlhšie ako vyplnenie DP
evina
25.03.10,00:10
Johanka, ja som za....
stretneme sa pred DU a budeme blokovať vchody vlastnými telami :D:D
Ja zvládnem blokovať naraz vchod aj východ :cool:

To bude poprask v médiach :rolleyes::rolleyes:, či...?

teraz neviem, či okrem zábavné môžem aj takto :D:D:D, lebo som sa dobre nasmiala :)
evina
25.03.10,00:12
Andy, ešte ťa to drží?:D:---


Ale áno, vieme;), ale tým "vediacim" nepovieme.:---

Dievčatá a chlapci, konečne mi "padla"(aspoň dúfam).:) Smiem jedno Martini?;)

Ja som včera tak akurát skoro padla pod stôl od únavy :)
willma
25.03.10,05:33
spracované, odovzdané a dokonca bez čakania
ZuzanaP
25.03.10,05:34
spracované, odovzdané a dokonca bez čakania

ja dnes, sa teším... neviem, čo budem robiť s toľkým voľným časom :)
books
25.03.10,05:36
spracované, odovzdané a dokonca bez čakania

Ja tak isto.
Katija
25.03.10,06:47
Tak pome všetci na martiny ... niekto na fernet :D:D:D
Zle je, už strácam inštinkt, keď som toto včera prehliadla. Síce ako tradičný víťaz MSONK ešte vyšperkovávam poslednú PO, ale bola by som išla s vami. :mee: :mee: :mee:
truch
25.03.10,06:58
mimotemyKočky zo Žiliny a okolia, aj " kocúri" sľúbili, že po priznaniach bude stretko. Už sa veľmi teším, že spoznám nových, šikovných a hlavne múdrych priateľov:):)
Stanislav 1975
25.03.10,07:03
Ja akurát dnes idem dávať dokopy doklady na daňové priznanie...:rolleyes::cool::D
Xanti
25.03.10,07:04
Ja akurát dnes idem dávať dokopy doklady na daňové priznanie...:rolleyes::cool::D
:eek::eek::eek::eek:
No ci pana, moje DP už dávno na DU prachom zapadá ..... ;)
Stanislav 1975
25.03.10,07:06
:eek::eek::eek::eek:
No ci pana, moje DP už dávno na DU prachom zapadá ..... ;)

tak ty si iná slušáčka,poctivka...:D
Zita5
25.03.10,07:07
Ci pána ja s mojou firmou ešte len začínam :(
Zoltán Kovács
25.03.10,07:13
Ako čítam aké ste šikovné, tak ma normálne prechádza chuť to robiť. Podal som 6 odkladov na sro-čky (nestíham). A FO mám ešte asi tak 10-15, ako tak rozrobené. Pri niektorých čakám ešte na doklady, niekde už iba vyplniť. A pritom ešte aj daňovú kontrolu absolvujem.
Na víkend mi ostávajú RZZP, a ročné hlásenia, aby som všetko stihol do termínu.
lenkak
25.03.10,07:13
ja som si svoje tento rok urobila ako prvé. Až potom ostatným, len ma ešte čakajú 4 sro, a dve FO B. Nudiť sa nebudem, a ešte k tomu malému idú zuby a soplí.
Xanti
25.03.10,07:13
tak ty si iná slušáčka,poctivka...:D
A sa divíš? Veď som dobré dievča :---:---:---
Zoltán Kovács
25.03.10,07:15
Aleeeee 31.03. sa strácam z povrchu zemského (pre klientov len samozrejme). Konečne si urobím fraj na 6 dní. Veď idú sviatky predsa.
lenkak
25.03.10,07:18
Ja mám všetko rozrobené, ešte budú konečné úpravy.
Zoli, vidíš aj ja cez víkend hlásenie a 2 RZZP. Hlavne , že malý nepociťuje nedostatok mojej prítomnosti, radšej robím v noci.
Stanislav 1975
25.03.10,07:20
A sa divíš? Veď som dobré dievča :---:---:---

no teoreticky možno áno...:D:D:D
Zoltán Kovács
25.03.10,07:20
Ja tiež väčšinou pracujem v noci. Môj pracovný deň:
doobeda behanie po meste, klienti, vybavovačky... atď.
poobede asi 1-2 hodiny kým sa spamätám z behania, milion telefonátov.... no a k skutočnej práci sa dostanem až okolo 6-8 večer. :mee:
lenkak
25.03.10,07:25
Zoli
ja cez deň pri malom a varení vybavujem telefony a maily, pred večerom okolo tej piatej - siedmej niečo porobím z účta, vtedy sa naplno synovi venuje manžel, a keď zaspí syn keď je lepší večer, tak okolo pol desiatej začínam sa na plno venovať účtu a kým idem spať, tak ešte stíham dve kojenia.:eek::confused:
Ale všetko sa stihne ako každý rok s odretými ušami.

Ale nemám zase tak veľa firiem. Len v marci sa nazháňa.
mysimis
25.03.10,12:36
Ja mám už tiež svoje DP hotové a robím už len posledné doťahovačky v jednej sro a ostalo mi ešte dokončiť jedno B- ale tam chýba už len jeden výpis z bú. Samozrejme, aj ja budem cez víkend robiť hlásenia. RZZP mám už všetky hotové.
evina
29.03.10,12:21
tak som dnes odovzdala posledné .....hurá, hurá, hurá. Všetky hlásenia podané, všetky RZZP podané a samozrejme čo ostáva? No predsa moje aj moje RZZP.

A predpokladám, že ešte jeden sa mi ozve posledný deň ako vždy a podotýkam s s.r.o. čo nič nerobí, ale platí nejaké veci .....silne rozmýšľam, že tento rok sa na neho len milo usmejem :):).

Všetkým dokončujúcim odkazujem VYDRŽAŤ.
azla
29.03.10,12:32
A predpokladám, že ešte jeden sa mi ozve posledný deň ako vždy a podotýkam s s.r.o. čo nič nerobí, ale platí nejaké veci .....silne rozmýšľam, že tento rok sa na neho len milo usmejem :):).



...a povieš ...Jasné, že Ťa nenechám v štichu :), ale za 100% príplatok.:rolleyes:
Kazu
29.03.10,13:51
A to si musím ešte aj svoje urobiť?:eek::D:D
mysimis
29.03.10,14:00
S mojim DP práve manžel stojí v rade na DÚ, zajtra odovzdám všetky hlásenia, do ZP RZZP a mám aj ja hotovo!!!!!! Hurá, tak túžobne som čakala na tento deň, keď si môžem povedať že som s DP skončila a nech sa neopováži nikto do stredy ma ani osloviť že by chcel ešte vystaviť nejaké DP:D:D:D
Zoltán Kovács
29.03.10,14:07
S mojim DP práve manžel stojí v rade na DÚ, zajtra odovzdám všetky hlásenia, do ZP RZZP a mám aj ja hotovo!!!!!! Hurá, tak túžobne som čakala na tento deň, keď si môžem povedať že som s DP skončila a nech sa neopováži nikto do stredy ma ani osloviť že by chcel ešte vystaviť nejaké DP:D:D:D

Mysimis..... nehelfneš mi???? 2 daňové..... ;):D:D
mysimis
29.03.10,14:08
Mysimis..... nehelfneš mi???? 2 daňové..... ;):D:D

Zoli pre Teba by som to aj spravila......a myslím to vážne:)
Zoltán Kovács
29.03.10,14:16
Zoli pre Teba by som to aj spravila......a myslím to vážne:)

Srandujem. Ostalo mi už iba jedno, čo som nestihol vyplniť pred zrútením servra DÚ. Stiahnem kros a vyplním. No čo už.

A PO, čo mám odklad.... tak snáď dovtedy to dajú do poriadku.
azla
29.03.10,14:56
Navrhujem:D:rolleyes::eek::)

doplniť do DP nový oddiel:

venovanie 0,5% dane na špeciálny účel - nákup výkonného servera na drsr. - nech nás už nevytáčajú.
Hádam by to pomohlo.
grammatika
29.03.10,15:11
Ja som tento rok bola príliš aktívna a ako prvé som spravila svoje DP :)
cloe
30.03.10,07:05
Mne sa podarilo odvozdať moje DP včera, čím som sa dostala do dvojdňového predstihu oproti minulým rokom.:D No, radosť mi kalí predstava, čo všetko mám ešte do zajtra stihnúť:confused:
Zoltán Kovács
30.03.10,08:40
Navrhujem:D:rolleyes::eek::)

doplniť do DP nový oddiel:

venovanie 0,5% dane na špeciálny účel - nákup výkonného servera na drsr. - nech nás už nevytáčajú.
Hádam by to pomohlo.


O tom silno pochybujem.
Dáša_
30.03.10,09:12
O tom silno pochybujem.

ešte by sme si ho prípadne mohli sami spravovať :):)


Alebo idealne, nieco ako je DRAK.....
MarcelkaT
30.03.10,09:30
Ja som ponáhaňala všetkých SZČO, nech donesú doklady a predstavte si, že DP sme mali hotové v polovičke februára. Ale sme sa namakali.A zároveň mi urobili v ZP aj RZZP. Ale včera doniesol jeden zákazník doklady s tým, že nech vyberieme čo treba a urobime DP. Ešte by mal doniesť nejaké došlé a vyšlé fa.
Kazu
30.03.10,10:04
Ja som si svoje už urobiláááááá. Ešte jedno B a jedno obč.združenie a končím. Už bude načase. :) Pozerala som čo nové na Porade, či ešte niečo dôležité mi neuniklo a zrazu čítam Obchodovanie s opicami. " Pomyslela som si, že to asi niekto zo ZOO. Zaujímavé, kuknem a to bolo Obchodovanie s opciami. Mala by som naozaj končiť :---
atka4
30.03.10,10:16
ja mám za svoju firmu OK, ale svoje FO aj mužove FO nosím v taške od začiatku marca, len sa nedajbože vybrať na ten dú, ale idem zajtra s posledným, čo mi dnes ešte doniesli nejaké doklady..... hádam stihnem, prípadne pošta to istí :-( hlavne, že iné PO som odniesla :-)))
lenkak
30.03.10,13:26
Tak ja budem mať aj dnes nočnú, obávam sa, že ešte dlhšiu ako tú včerajšiu, či časť aj dnešnej :(:eek::confused:
Ešte dve sro, v ktorých budem robiť opravy HV :mee:
Ale už vydržíme, prajem všetkým pevné nervy. ;)
Zdenka175
30.03.10,14:37
Ja sa čudujem , že ste si to nechali na poslednú chvíľu.:eek::D
Timka1
30.03.10,14:42
dnešným dňom všetko podané, ostala mi jedna sro s odkladom, takže na túto mám čas a zajtra už len vegetím na porade :---

môžeme pomaly, ale isto začať nalievať .... :)
m.hladka
30.03.10,14:48
Ja som ponáhaňala všetkých SZČO, nech donesú doklady a predstavte si, že DP sme mali hotové v polovičke februára. Ale sme sa namakali.A zároveň mi urobili v ZP aj RZZP. Ale včera doniesol jeden zákazník doklady s tým, že nech vyberieme čo treba a urobime DP. Ešte by mal doniesť nejaké došlé a vyšlé fa.

Nech donesie aj bugilár, a povyberať čo treba!
azla
30.03.10,15:02
Keď samoobsluha ....tak komplet :rolleyes::)
Stefan2005
30.03.10,17:46
.. Ešte dve sro, v ktorých budem robiť opravy HV ...

zvýraznené je mi nejak povedomé:)...
najhoršie je to u NZZ, ktoré sa transformovali z FO na s.r.o....
ani za 3-4 roky fungovania ako právnická osoba sa nevedeli preorientovať, a ešte zo zotrvačnosti nosia faktúry, až keď sú zaplatené, resp. uhradené - a tie sú veľakrát zaplatené až po DPPO - darmo sa človek domáha, aby odovzdali všetky doklady týkajúce sa uzavieraného roku ...
evina
30.03.10,20:30
tak som dnes odovzdala posledné .....hurá, hurá, hurá. Všetky hlásenia podané, všetky RZZP podané a samozrejme čo ostáva? No predsa moje aj moje RZZP.

A predpokladám, že ešte jeden sa mi ozve posledný deň ako vždy a podotýkam s s.r.o. čo nič nerobí, ale platí nejaké veci .....silne rozmýšľam, že tento rok sa na neho len milo usmejem :):).

Všetkým dokončujúcim odkazujem VYDRŽAŤ.

No, tak už mám aj svoje....aj som urobila toho opozdilca, ktorý sa samozrejme prihlásil dnes .... ale tento rok mi dalo daňové obdobie fakt zabrať. Už normálne škúlim.
Všetkým, ktorí majú aj dnes nočnú držím palce:):)
Tinika
30.03.10,20:35
Tak ja budem mať aj dnes nočnú, obávam sa, že ešte dlhšiu ako tú včerajšiu, či časť aj dnešnej :(:eek::confused:
Ešte dve sro, v ktorých budem robiť opravy HV :mee:
Ale už vydržíme, prajem všetkým pevné nervy. ;)

ja som tak tahala včera do rana do 6, lebo prisiel opozdilec s FO a s.r.o. ale dnes uz končim :)
a s tym odkladom s.r.o. to je ako? treba do nejakeho terminu, či len do konca marca oznamit? vdaka
Muška
30.03.10,22:38
.
Všetkým, ktorí majú aj dnes nočnú držím palce:):)
Tak, dík, Evka :D
Monika Kováčová
30.03.10,23:40
AJ JA ĎAKUJEM
Kazu
31.03.10,01:17
Aj ja už balím fidlátka :) Dobrú noc.
Zita5
31.03.10,03:48
Prosím Vás , čokolády,kávu,klobásky, lokše,rukavicu na hrnce aby ma nepálili mám zdaniť ako nepeňažný príjem ?:D:) To len na odľahčenie ....

Aj ja už mám za sebou svoje DP,nastáva nová doba.Môžeme sa vrhnúť na DPH a na práce ,ktoré sú v omeškaní kvôli prechodom do roku 2010.:)
azla
31.03.10,04:32
ja som tak tahala včera do rana do 6, lebo prisiel opozdilec s FO a s.r.o. ale dnes uz končim :)
a s tym odkladom s.r.o. to je ako? treba do nejakeho terminu, či len do konca marca oznamit? vdaka

Do konca marca oznámiš. (už len dnes:rolleyes:)
§ 49
(3) Daňovníkovi, ktorý je povinný podať daňové priznanie po uplynutí zdaňovacieho obdobia v lehote podľa odseku 2, sa na základe
a) oznámenia podaného príslušnému správcovi dane128) do uplynutia lehoty na podanie daňového priznania podľa odseku 2, predlžuje táto lehota najviac o tri celé kalendárne mesiace s výnimkou daňovníka v konkurze alebo v likvidácii; daňovník v oznámení uvedie novú lehotu, ktorou je koniec kalendárneho mesiaca, v ktorej podá daňové priznanie, a v tejto novej lehote je aj daň splatná,
b) oznámenia podaného príslušnému správcovi dane128) do uplynutia lehoty na podanie daňového priznania podľa odseku 2, predlžuje táto lehota najviac o šesť celých kalendárnych mesiacov, ak súčasťou jeho príjmov sú príjmy plynúce zo zdrojov v zahraničí s výnimkou daňovníka v konkurze alebo v likvidácii; daňovník v oznámení uvedie túto skutočnosť a novú lehotu, ktorou je koniec kalendárneho mesiaca, v ktorej podá daňové priznanie a v tejto novej lehote je aj daň splatná, pričom ak v podanom daňovom priznaní daňovník neuvedie príjmy plynúce zo zdrojov v zahraničí, správca dane uplatní postup podľa osobitného predpisu, 146a)
....
Tinika
31.03.10,17:11
Do konca marca oznámiš. (už len dnes:rolleyes:)
§ 49
(3) Daňovníkovi, ktorý je povinný podať daňové priznanie po uplynutí zdaňovacieho obdobia v lehote podľa odseku 2, sa na základe
a) oznámenia podaného príslušnému správcovi dane128) do uplynutia lehoty na podanie daňového priznania podľa odseku 2, predlžuje táto lehota najviac o tri celé kalendárne mesiace s výnimkou daňovníka v konkurze alebo v likvidácii; daňovník v oznámení uvedie novú lehotu, ktorou je koniec kalendárneho mesiaca, v ktorej podá daňové priznanie, a v tejto novej lehote je aj daň splatná,
b) oznámenia podaného príslušnému správcovi dane128) do uplynutia lehoty na podanie daňového priznania podľa odseku 2, predlžuje táto lehota najviac o šesť celých kalendárnych mesiacov, ak súčasťou jeho príjmov sú príjmy plynúce zo zdrojov v zahraničí s výnimkou daňovníka v konkurze alebo v likvidácii; daňovník v oznámení uvedie túto skutočnosť a novú lehotu, ktorou je koniec kalendárneho mesiaca, v ktorej podá daňové priznanie a v tejto novej lehote je aj daň splatná, pričom ak v podanom daňovom priznaní daňovník neuvedie príjmy plynúce zo zdrojov v zahraničí, správca dane uplatní postup podľa osobitného predpisu, 146a)
....

vdaka, stihla som to urobit, ale kvoli dph asi budem este opravovat, bo neviem ake DPH podavali
willma
31.03.10,20:28
fčeličky- teda aspoň tie bratislafské pohyyyb, ešte polhoďka a pošta zatvára :D
Stanislav 1975
31.03.10,20:34
fčeličky- teda aspoň tie bratislafské pohyyyb, ešte polhoďka a pošta zatvára :D

Teoreticky by som aj vedel vybaviť zajtra podaný list s dnešným dátumom...:o:o:o:rolleyes::cool:
azla
31.03.10,20:36
Stano, nehovor nahlas:D .....alebo akú províziu berieš:rolleyes: ????
willma
31.03.10,20:37
Teoreticky by som aj vedel vybaviť zajtra podaný list s dnešným dátumom...:o:o:o:rolleyes::cool: nooo, to si si mal podať taký malý nenápadný inzerát určite by si bol po daňovom období obliehaný a vyhľadávaný:D
Stanislav 1975
31.03.10,20:37
Stano, nehovor nahlas:D .....alebo akú províziu berieš:rolleyes: ????

;):rolleyes::o
Maya1
18.02.11,12:14
Trochu oddychu od dph a súhrnných výkazov a skúsim nakuknúť do vlastných čísel. Držím palce všetkým, ktorý si tento rok dali záväzok, že to nenechajú na poslednú chvíľu.;):):)
Paula
18.02.11,12:21
Všetkým, vlastným DP postihnutým, prajem potešiteľné výsledné čísmenko :).
Zita5
18.02.11,12:35
Všetkým, vlastným DP postihnutým, prajem potešiteľné výsledné čísmenko :).

Ale sa Ti tu vyskakuje Paulínka , ja som svoje ešte ani nezačala.Neviem či ho nedám niekomu spracovať :);) Alebo, že by som ťuk na stránku DRSR a ono to vyplní samo a zadara ?
Dáša_
18.02.11,14:08
no ja prave konštatujem, že mi klient zariadil volny vikend - ostatne podklady doda az buduci tyzden. A tu zbadam temu: Máte hotové vlastné DP???? Tak asi nebude ten vikend az tak volny.... Ale nevadi. Len nech uz je 1. aprila.
mpca
18.02.11,14:19
Ja už mám! Chvála pánu bohu na nebesiach.... Ešte aj v telke povedia že veľmi malo ludi využíva elektronické podanie DP,,, veď samozrejme keď majú spravenú tak sprostú web aplikáciu že no svet nevidel! FGrrrr,,,nas*aný som že až pením.. keby sa ešte dalo aspoň to vyplnené DP uložiť do PDFka..... nedá..... joj pravítkom po prstoch tým ktorý taký úžasný systém zaplatili! :( ešte že aspoň nejaké to euro vrátia :) :D
rdb
18.02.11,14:24
Hotove uz od 3.2. Tento vikend bude vacsina dokoncenych (robim len rodine a asi trom kamaratom). Spolu ich spravim 9 ks.
Paula
22.03.11,21:36
Vtáčatká poraďácke, to vlastné už alebo áno ? ;)
KEJKA
22.03.11,21:48
Tak ja som dnes kvôli neplánovanému výpadku inej činnosti urobila vlastné DP, aj RZZP a podklady pre mužove. Hurá, teším sa.
ved tento týždeň mám plný a budúci sú už len 4 dni - teda zasa to uletelo a ja mám ešte toľko roboty.........minulý rok som letela s vlastnými na DU 31.3., tento rok som lepšia.
Paula
22.03.11,22:03
Tak ja som dnes kvôli neplánovanému výpadku inej činnosti urobila vlastné DP, aj RZZP a podklady pre mužove. Hurá, teším sa.
ved tento týždeň mám plný a budúci sú už len 4 dni - teda zasa to uletelo a ja mám ešte toľko roboty.........minulý rok som letela s vlastnými na DU 31.3., tento rok som lepšia.


:):):)
Žabinka
23.03.11,08:38
Urobené, podané, aj RZZP. A začínam relaxovať.:D
Stanislav 1975
23.03.11,09:15
Ja mám nielenže urobené a podané , ale už som si bol aj na DÚ opraviť nejaké chybičky, čo tam boli...:):):)
Ivenka
23.03.11,10:51
Podané DP aj RZZP aj zaplatené :(
Zuzanak1
23.03.11,11:13
Vôbec nemám šajnu ako mi to vychádza a RZZP mám zo všetkých najkomplikovanejšie :(.
truch
23.03.11,11:30
Urobené, podané, aj RZZP. A začínam relaxovať.:D

Aj ja, podané, zaplatené, môžem relaxovať:D Dani, už relaxuješ? :D:D:D