bettylou
13.07.14,08:16
http://m.topky.sk/cl/10/1405087/Zena-ponukla-oralny-sex--Muzovi-ukradla-v-Kosiciach-2700-eur- chi..chi..chi :D
Krasne ilustr.foto....:D

to je sedlák!, mohol ju vziať na Rozálku a ne do pivnice, to mu bolo ľúto dvacku
bettylou
13.07.14,06:17
Idem jej to preposlat:D
Nieee, veď ten neviem ani gramatiku ale miluje toto onô, neviem, čo to je, nebude to dáky čudák? Napísal to drsne.
Napísal to presne. :) Chlapec vie, čo chce... :--- A bol úprimný. ;) Len zabudol napísať, že dobre nevidí... :cool:
Netvrdil predsa, že je učiteľ slovenčiny... :D

nebude to dáky pasák z albánska?
buchač
13.07.14,06:23
http://m.topky.sk/cl/10/1405087/Zena-ponukla-oralny-sex--Muzovi-ukradla-v-Kosiciach-2700-eur- chi..chi..chi :D
Krasne ilustr.foto....:D

to je sedlák!, mohol ju vziať na Rozálku a ne do pivnice, to mu bolo ľúto dvacku

...eeeee....to nie je sedlák !!!
Tu je na porúdzi iný výraz ... a oveľa lepší , adekvátnejší .
To je proste juch !
Za dvacku orál niekde v pivnici , keď má plnku v peňaženke ???
Za 6O-ku má full servis v pohodlí privátu ...;)
bettylou
13.07.14,06:25
[QUOTE="avalik"]otras, to už nevedia čo od dobroty? zive zaby na tanieri?

video len pre silne zaludky, ja som to nedokazala dopozerat do konca
http://freefromharm.org/videos/farm-animal-investigations/help-stop-the-practice-of-live-sushi[/QUOTE

hlavne že my sa napchávame múkovo sójovými salamami a hormónami a antibiotikami nadopovaným kuracím dochutenými kadejakými konzervantami a dochucovačmi, že jakéé labúžo. čo už, nie je každý taký bohatý. a s tými kurčatami sa pred smrťou tiež nejak extra nemaznajú, lenže čo oko nevidí srdce nebolí, však?
korela
13.07.14,06:46
Dalsi opily sedlak....http://m.topky.sk/cl/10/1404507/Pretekarska-legenda-Jozef-Studenic-skoncila-v-base--Opity-za-volantom--kolko-nafukal-Viacnásobný majster motošportu v Československu JE PRE VÁS SEDLÁK??
Samodeštrukčný človek určite. Aspoň vzhľadom ku svojej osobe.
Deštrukčný k ostatným. Vysoko nebezpečný. To zatieni všetky jeho získané tituly. Akoby ich ani nemal.
Predpokladám, že by si veľmi rýchlo prehodnotila jeho chovanie na cestách, keby sa vám v rodine niečo prihodilo.
Takýto človek má záväzky voči ostatným práve i vďaka titulom a má ísť príkladom.
buchač
13.07.14,06:55
Dnes som pozeral ráno jednu rozprávočku ...na STV 1

Išlo o túto Маша и Медведь ...

Veľmi som sa pobavil a aj nasmial . Malo to hlavu a aj pätu , nie ako tie poniektoré " rozprávky " na tých detských kanáloch . Doslova , povedal by som , tá pointa bola aj výchovná na detského diváka .
Zároveň sa mi veľmi páčilo aj to vyhotovenie v 3D a vysielanie v HD .

Sťahujem do PC pre prípad núdze , ak by bolo na chalupe zlé počasie , nech sa vnučka zabaví .

Malá ukážka

http://www.youtube.com/watch?v=KYniUCGPGLs
korela
13.07.14,06:55
[QUOTE="avalik"]otras, to už nevedia čo od dobroty? zive zaby na tanieri?

video len pre silne zaludky, ja som to nedokazala dopozerat do konca
http://freefromharm.org/videos/farm-animal-investigations/help-stop-the-practice-of-live-sushi[/QUOTE

hlavne že my sa napchávame múkovo sójovými salamami a hormónami a antibiotikami nadopovaným kuracím dochutenými kadejakými konzervantami a dochucovačmi, že jakéé labúžo. čo už, nie je každý taký bohatý. a s tými kurčatami sa pred smrťou tiež nejak extra nemaznajú, lenže čo oko nevidí srdce nebolí, však?
Aj v jednom aj v druhom prípade je to neľudské chovanie.
Týranie zvierat, v druhom týranie a klamanie ľudí. Jedno horšie ako druhé.
pavol54
13.07.14,07:30
http://m.topky.sk/cl/10/1405087/Zena-ponukla-oralny-sex--Muzovi-ukradla-v-Kosiciach-2700-eur- chi..chi..chi :D
Krasne ilustr.foto....:D

to je sedlák!, mohol ju vziať na Rozálku a ne do pivnice, to mu bolo ľúto dvacku

...eeeee....to nie je sedlák !!!
Tu je na porúdzi iný výraz ... a oveľa lepší , adekvátnejší .
To je proste juch !
Za dvacku orál niekde v pivnici , keď má plnku v peňaženke ???
Za 6O-ku má full servis v pohodlí privátu ...;)
áno? to patrilo k tej 60
Peggynka
13.07.14,07:46
[QUOTE="buchač"]Dnes som pozeral ráno jednu rozprávočku ...na STV 1

Išlo o túto Маша и Медведь ...

Veľmi som sa pobavil a aj nasmial . Malo to hlavu a aj pätu , nie ako tie poniektoré " rozprávky " na tých detských kanáloch . Doslova , povedal by som , tá pointa bola aj výchovná na detského diváka .
Zároveň sa mi veľmi páčilo aj to vyhotovenie v 3D a vysielanie v HD .

Sťahujem do PC pre prípad núdze , ak by bolo na chalupe zlé počasie , nech sa vnučka zabaví .


Vynikajúce...Niekedy mi až rozum zostáva stáť,čo za zdegenerované a neidentifikovateľné postavy tvoria rozprávku (žeby to malo rozvíjať fantáziu dieťaťa?).A to ešte v tomto prípade naučíš vnučku rusky,hehe...
dariusko
13.07.14,08:51
...ani ja , ale urobil som si ten svoj ...
NA KÁVU MÁ ??? Dokonca sú tam dve 200 g balenia v skle ...
Popradská a Green ...cena cca 10 € .

to prvé môže byť aj tesco za 3 eurá....to druhé ani nie je vidieť,čo to je.....a vôbec....v tých fľašiach nemusí byť ani pôvodná káva,kľudne tam môže mať aj niečo iné........súdiť človeka podľa pohára od kávy.........
úbohé............

Nejdem sa ani hádať a ani súdiť .
No na obrázku je jasné vidieť , že v oboch fľašiach je káva . Málokto si presypuje kávu z fľašky do fľašky ...ale to je jedno , mne osobne šumafuk .

Ak by som ale rozpitval henten článok z " mienkotvorného " média , tak potom je na zamyslenie :
Napríklad taký pohľad na samotnú ženu . Teraz akože plače nad osudom , ale v podstate je si sama na vine .
Sorry , ale mať 5 detí s troma chlapmi o niečom trochu aj svedčí ...
...a že mienila ísť na sterilizáciu ??? ...trochu neskoro ...alebo snáď nie?
Jedna ženská a nepozná antikoncepciu ??? Alebo trtkali jak cigáni - zásadne bez ochrany ???

Takže , kopretinka , nie ja som úbohý , alebo moje súdenie nad šálkou ( fľaškou ) kávy ...úbohá - doslovne - úbohosť je skôr to konanie poniektorých jednotlivcov , ktorí do sračiek života padli vlastným pričinením .......

....a ozaj , ak by si chcela spomenúť nebodaj tú hypotéku , ktorú dotyčná spláca , tak aj na to mám svoj názor .
Ak sa nebodaj chovala v súvislosti zo sexom ako kudlanka nábožná, tak rýchle utekám hoci aj do Škandinávie, trikrát smola to je na pováženie

jasné niektorý chlap si len strčí, a donosí vychová a odserie si to ženská, veď kto iný je na vine.



šak ale to tu plačeš na nesprávnom hrobe !!!!!!!!!!!



PRÍRODE sa sťažuj (resp. ňekeré záujmové skupiny bohu )
buchač
13.07.14,08:59
http://m.topky.sk/cl/10/1405087/Zena-ponukla-oralny-sex--Muzovi-ukradla-v-Kosiciach-2700-eur- chi..chi..chi :D
Krasne ilustr.foto....:D

to je sedlák!, mohol ju vziať na Rozálku a ne do pivnice, to mu bolo ľúto dvacku

...eeeee....to nie je sedlák !!!
Tu je na porúdzi iný výraz ... a oveľa lepší , adekvátnejší .
To je proste juch !
Za dvacku orál niekde v pivnici , keď má plnku v peňaženke ???
Za 6O-ku má full servis v pohodlí privátu ...;)

A ty si odkál tak presne informovaný o cenníku ????????????

Ma neštvi ...šak si sa mi minule chválil , že jak si si fasa užil ...dokonca si ma pozval na výjazd , že budeme mať množstevnú zľavu ...

Tak sa teraz nerob svätý !!!
hubatá
13.07.14,10:32
Dáriusko nie je žiadny svätý, ale skúsený muž čo sa prispôsobil tejto dobe: aj on chodí vynášať kýbeľ so smeťami ako aj ten chudák čo mal náhodou pri hrebeni v zadnom vačku 2700 €. Stalo sa to tak, že keď onen okradnutý otvoril vrchnák kontajnera, ovanul ho známy puch čo využila prostitútka a keďže aj tá sa prispôsobila dobe, vedela že v pivnici sú 5 minút v bezpečí. Dobre ona vie, že stará sa pre zaváraniny do pivnice bojí ísť a koho by už len zbalila aby išiel s ňou do pivnice pre lanské marhule ..... to dá rozum. Sprostá bola že išla električkou, mala si vziať taxíka, ťapa jedna.

Teraz ma napadá ...... idem kuknúť Hubatému do galot či tam nemá niečo z výplaty, lebo potrebujem aby išiel vyniesť smeti, zavárala som lečo. Ááááá .... hrebeň je tu - ale 2700 € nemá, nemal a nikdy mať nebudeeeee!!!!
bettylou
13.07.14,10:39
[QUOTE="lujza.j"]http://www.topky.sk/cl/13/1405137/Zlocinec--ktory-poblaznil-tisice-zien--Sexi-Jeremy--30--je-hviezdou-internetu
:D
kto nie je slepý , vidí, že ten človek má ubolené oči
bettylou
13.07.14,10:40
bettylou
13.07.14,10:43
http://www.topky.sk/cl/13/1405137/Zlocinec--ktory-poblaznil-tisice-zien--Sexi-Jeremy--30--je-hviezdou-internetu
:D
:D :D v base to bude mať ťažké......ale je pekný,to je fakt.(ja sa na to pozerám ako fotograf,kdyby něco :rolleyes: :D )
čo ty vieš o base?
Peggynka
13.07.14,10:45
Dáriusko nie je žiadny svätý, ale skúsený muž čo sa prispôsobil tejto dobe: aj on chodí vynášať kýbeľ so smeťami ako aj ten chudák čo mal náhodou pri hrebeni v zadnom vačku 2700 €. Stalo sa to tak, že keď onen okradnutý otvoril vrchnák kontajnera, ovanul ho známy puch čo využila prostitútka a keďže aj tá sa prispôsobila dobe, vedela že v pivnici sú 5 minút v bezpečí. Dobre ona vie, že stará sa pre zaváraniny do pivnice bojí ísť a koho by už len zbalila aby išiel s ňou do pivnice pre lanské marhule ..... to dá rozum. Sprostá bola že išla električkou, mala si vziať taxíka, ťapa jedna.

Teraz ma napadá ...... idem kuknúť Hubatému do galot či tam nemá niečo z výplaty, lebo potrebujem aby išiel vyniesť smeti, zavárala som lečo. Ááááá .... hrebeň je tu - ale 2700 € nemá, nemal a nikdy mať nebudeeeee!!!!
Ale 60€ si mu z tej výplaty na rozšírenú ponuku ponechať mohla-otrokárka si ty...
lujza.j
13.07.14,10:48
idem dnes za mojou Margitkou do špitálu...že zle spí tam...spravila som jej levandulové vrecko pod vankúš....možno trošku pomôže....
bettylou
13.07.14,10:48
korela,to s tými bylinkami.....je to podľa príkazov EU,na každej webke toto musí byť,je to preto,aby ľudia aj naďalej sa kŕmili chemickým svinstvom-lieková lobby zapracovala,ide jej o zisky.....
to máte zato, že ste sa zapredali
bettylou
13.07.14,10:49
[QUOTE="kopretinka"]korela,to s tými bylinkami.....je to podľa príkazov EU,na každej webke

hej, lebo jas mam 12 rokov aby mi dakto prikazoval.. čau cica
bettylou
13.07.14,10:54
Bohuš Trávniček, šéfredaktor Pravdy pred 89, dohnaný k samovražde utopením na Železnej studienke - prečo, novinárska obec si ho vážila, už vtedy a tiež, práve vtedy.
Čo sa vlastne v spoločnosti zmenilo?
http://bohemia.htmlplanet.com/06/travnicek.html
nič, len otvorím hubu a kameňujú ma :)
pavol54
13.07.14,11:04
Dáriusko nie je žiadny svätý, ale skúsený muž čo sa prispôsobil tejto dobe: aj on chodí vynášať kýbeľ so smeťami ako aj ten chudák čo mal náhodou pri hrebeni v zadnom vačku 2700 €. Stalo sa to tak, že keď onen okradnutý otvoril vrchnák kontajnera, ovanul ho známy puch čo využila prostitútka a keďže aj tá sa prispôsobila dobe, vedela že v pivnici sú 5 minút v bezpečí. Dobre ona vie, že stará sa pre zaváraniny do pivnice bojí ísť a koho by už len zbalila aby išiel s ňou do pivnice pre lanské marhule ..... to dá rozum. Sprostá bola že išla električkou, mala si vziať taxíka, ťapa jedna.

Teraz ma napadá ...... idem kuknúť Hubatému do galot či tam nemá niečo z výplaty, lebo potrebujem aby išiel vyniesť smeti, zavárala som lečo. Ááááá .... hrebeň je tu - ale 2700 € nemá, nemal a nikdy mať nebudeeeee!!!!
čo geisen je tvoj zaťko? teraz lečo zavárať? Ale keď na to niekto má
bettylou
13.07.14,11:07
a ty tu čo robíš? veď si nám vynadala,bľabotala si tu o hovnách a odporúčala sa.

rozmyslela som si, :D, píšem ďalej cica


A už to bude normálne, alebo zas iba somariny ??????????????

sa ozval ten pravý :D

Moje SLOVO (na rozdiel od tvojho :D ) platí

Ja keď som povedal, že neodídem (resp odídem, kedy ja budem chcieť), tak som neodišiel :D

Ty si tárala, že odídeš a do týždňa si obrátila o 178 stupňov :D :D :D

nemáám tisííc nikov ako ty ch.ju



Dzífče, to si hovor tatovi
too stupid 4 talk
evuš
13.07.14,11:54
idem dnes za mojou Margitkou do špitálu...že zle spí tam...spravila som jej levandulové vrecko pod vankúš....možno trošku pomôže....

Luji, pozdrav a vybozkávaj aj za mňa, už bolo 7 rokov, čo mi dedko skoro na rukách skonal v99 bez mesiaca...uvidiš, nevzdavajte to, Babík sa ešte polepší, ak jej dáte šancu ;-)
misoft
13.07.14,12:29
A dneska je ktorý záťažový stupeň, že tak po sebe "lichôtky" hádžete?
Bo jediné, čo tu bolo niečo pozitívne bola Маша и Медведь....
misoft
13.07.14,12:44
Za všeličo sa pasujem, ale za svatého nyjééééééééééééééééé

Svatý majú nudný život :D

A smeti jasne a logicky vynášam

Lebo ak sa povie : Niekto by mal vyniesť smeti,

tak sa hrniem ja

a preto

som v rodine (NIEKTO) NIEČO :D :D :D
Dovolil som si to poopraviť....

si nástroj na vynášanie smetia........ a perfektne naprogramovaný..... :D:D:D
Rozalka
13.07.14,12:44
http://m.topky.sk/cl/10/1405087/Zena-ponukla-oralny-sex--Muzovi-ukradla-v-Kosiciach-2700-eur- chi..chi..chi :D
Krasne ilustr.foto....:D

to je sedlák!, mohol ju vziať na Rozálku a ne do pivnice, to mu bolo ľúto dvacku

Rozalkine meno neber nadarmo!
misoft
13.07.14,12:51
A ty my vary vydýš do hlavy :D

Any nijé..... niekedy i ja som bol takýto automat.... ale teraz už "program" má chyby :D a upgrade nepomáha
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
misoft
13.07.14,13:01
Nende upgraduvat ????

Trebalo by vymenyt :D
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11720.gif
Vymenyt, vymenyt..... hádam programátora..... :D
pavol54
13.07.14,13:17
A dneska je ktorý záťažový stupeň, že tak po sebe "lichôtky" hádžete?
Bo jediné, čo tu bolo niečo pozitívne bola Маша и Медведь....
byť to americká, tak najemnejšie by boli kopance a buchnáty a vyvrcholilo by to najhrubším násilím
Letko
13.07.14,13:47
Dnes nam po 10 a pol rokoch vypovedala sluzbu baterka na VW Golfe.
misoft
13.07.14,13:54
Dnes nam po 10 a pol rokoch vypovedala sluzbu baterka na VW Golfe.
Nech odpočíva v pokoji......:D - zaslúži si to (na zbernom dvore....) - inak - potom si mal dobrú baterku a dobrú údržbu. Ja na mašine (už ho nemám) počas 23 rokov som menil tri baterky (9-7-7).
lujza.j
13.07.14,14:02
Dnes nam po 10 a pol rokoch vypovedala sluzbu baterka na VW Golfe.
Nech odpočíva v pokoji......:D - zaslúži si to (na zbernom dvore....) - inak - potom si mal dobrú baterku a dobrú údržbu. Ja na mašine (už ho nemám) počas 23 rokov som menil tri baterky (9-7-7).
dôležité bolo spomenúť na akom aute:D:D:D
misoft
13.07.14,14:05
Dnes nam po 10 a pol rokoch vypovedala sluzbu baterka na VW Golfe.
Nech odpočíva v pokoji......:D - zaslúži si to (na zbernom dvore....) - inak - potom si mal dobrú baterku a dobrú údržbu. Ja na mašine (už ho nemám) počas 23 rokov som menil tri baterky (9-7-7).
dôležité bolo spomenúť na akom aute:D:D:D
Hehehe - šak na našom - ľudovom - vraveli im aj stopäťka.....
lujza.j
13.07.14,14:18
idem dnes za mojou Margitkou do špitálu...že zle spí tam...spravila som jej levandulové vrecko pod vankúš....možno trošku pomôže....

Luji, pozdrav a vybozkávaj aj za mňa, už bolo 7 rokov, čo mi dedko skoro na rukách skonal v99 bez mesiaca...uvidiš, nevzdavajte to, Babík sa ešte polepší, ak jej dáte šancu ;-)
dakujem....už som spať, babka ubolená..šak logika v infúzkach boh vie čo...zajtra má prísť ortoped, možno potrebujú vyšetriť v reále bez drog....vo štvrtok ked bola prijatá máti nahlásila všetky lieky ako berie.... upozornila,že opiátovú pirulu na polovicu lebo z nej zvracia...samozrejme, že celu jej dali.....celú noc grcala....nič nechce jesť....na mamu hnusná jedovatá, sekíruje ...ona je na seba nahnevaná tak si to vybíja na máti tá zase z toho hotová...všetko čo ona je zle:(mama sa pýtala sestričiek či ich sekíruje, že nie....
aj sme sa zasmiali..pýtala si pinzetu, aby si mohla chlpy na brade trhať:Dnaj problém..ešte sa ma pýta, či nato niečo neexistuje....tam so jej povedala, že na balkone macerujem bylinu nato:Dpospomínali ako som jej ja tie chlpy trhala ked som chodila na prázdniny:)tak sa aj smiala....je celkom v pohode len tie stavce...dúfam, že jej to nejak čím skôr zafixujú....v stredu pojdem za nou som jej povedala, že jej upečiem bábofku....
na izbe s takými dvomi...tie sú určite na nervy, že majú tam takú starenu
misoft
13.07.14,14:21
na izbe s takými dvomi...tie sú určite na nervy, že majú tam takú starenu
.... no pokiaľ ju tie dve budú počuť, tak majú dve istoty - ony sú živé, ona je živá......
lujza.j
13.07.14,14:25
na izbe s takými dvomi...tie sú určite na nervy, že majú tam takú starenu
.... no pokiaľ ju tie dve budú počuť, tak majú dve istoty - ony sú živé, ona je živá......
sa "krásne" na nás tvárili....
misoft
13.07.14,14:27
na izbe s takými dvomi...tie sú určite na nervy, že majú tam takú starenu
.... no pokiaľ ju tie dve budú počuť, tak majú dve istoty - ony sú živé, ona je živá......
sa "krásne" na nás tvárili....
...akože papuľky do U dole hlavou?
lujza.j
13.07.14,14:32
na izbe s takými dvomi...tie sú určite na nervy, že majú tam takú starenu
.... no pokiaľ ju tie dve budú počuť, tak majú dve istoty - ony sú živé, ona je živá......
sa "krásne" na nás tvárili....
...akože papuľky do U dole hlavou?
áno do podkovy....
misoft
13.07.14,14:33
willma
13.07.14,14:35
a čo, mala si im povedať, že keď sa im nepáči, tak si mali súkromnú izbu zaplatiť, nemuseli mať tlamu skrivenú :D
misoft
13.07.14,14:37
A možno preto skrivené - bo žuby v poháriku skované v stolíku....
http://www.sme.sk/vydania/20081119/photo/sm-1119-029c-2xzubyP.rw.jpg
lujza.j
13.07.14,14:39
a čo, mala si im povedať, že keď sa im nepáči, tak si mali súkromnú izbu zaplatiť, nemuseli mať tlamu skrivenú :D
vieš ako to tu chodí...je to rezortný špitál...ale keby nemali pre mňa miesto nečudovala by som sa....izbu si asi vybrať nemôžu...ale špitál isto....
lujza.j
13.07.14,14:40
A možno preto skrivené - bo žuby v poháriku skované v stolíku....
http://www.sme.sk/vydania/20081119/photo/sm-1119-029c-2xzubyP.rw.jpg
ne ne to boli mladice....žuby má v pohárku moja babka veru...doma:)
misoft
13.07.14,14:43
ne ne to boli mladice....žuby má v pohárku moja babka veru...doma:)
Tak potom mi je to "jasné"...... bo babka nie internet....
evuš
13.07.14,15:01
Luji, je to normálne...reakcia na bezmocnosť.... Vám treba iba zaťať zuby a vydržať, ja som to vždy obrátila na žart...chce to ale veľa veľa sebazaprenia a empatie....
A žaburky, čo sú s babkou to musia vydržať, nie sú ani v INTERhoteli ani na dovolenke za vojnové zásluhy :D;)
misoft
13.07.14,17:20
Kukulka , dúfam, že nie ty si mi bachla mínus (po 3 týžňoch = nejaká PRISPATÁ :D )
Kua - nerob paniku! I ja v nepodstatných mínusky dostávam (a aspoň viem, že som v kurze ;)) - len napíšem jupííííííí a je to! Nerobím z toho vedu .......
korela
13.07.14,23:33
Aby mala čo čítať hneď z rána pri káve BXLmiami, ak jej SME neposkytol víkendový fullservis.
Pacient prišiel na kontrolu, lekár listuje kartu a povie: toto vyšetrenie vám na čo robili, to sa nerobieva pri tejto dg. A rýpal. Nečakal na odpoveď, iba sa odreagovával. Mladý pacient, pretože dg ešte stále nie je uzavretá, mu ani neodpovedal. Načo? Vysvetlení by bolo neúrekom, ale najpodstatnejšou, že to platí firma a nie je štátna kasa.
Namiesto, aby ho podporil, tak ho ponáral. Pritom slovo lieči.
korela
13.07.14,23:39
A čo sa ešte stále veselo praktizuje, človek sedí v čakárni, vyjde sestra a nepovie - ďalší v poradí, nech sa páči, čo by úplne postačovalo, ale - poďte pani, pán XY.
Neviem, či sa dožijem tohto najtriviálnejšieho prístupu k pacientom, alebo až tri generácie po nás.
Verím, že keby boli peniaze, tak nad dverami namiesto čísla zasvieti vaše priezvisko aj s ročníkom.
buchač
14.07.14,02:35
A čo sa ešte stále veselo praktizuje, človek sedí v čakárni, vyjde sestra a nepovie - ďalší v poradí, nech sa páči, čo by úplne postačovalo, ale - poďte pani, pán XY.
Neviem, či sa dožijem tohto najtriviálnejšieho prístupu k pacientom, alebo až tri generácie po nás.
Verím, že keby boli peniaze, tak nad dverami namiesto čísla zasvieti vaše priezvisko aj s ročníkom.

Odpoviem za BXL ...
Prečo sestrička vyzve menom ?
Lebo poniektorí jedinci sú ( doslovne ) hovädá .
Využijú každú možnosť a skulinku , aby sa predbehli a dostali do ordinácie .


...a ozaj , ja sa za to svoje nehanbím .
buchač
14.07.14,02:41
Aby mala čo čítať hneď z rána pri káve BXLmiami, ak jej SME neposkytol víkendový fullservis.
Pacient prišiel na kontrolu, lekár listuje kartu a povie: toto vyšetrenie vám na čo robili, to sa nerobieva pri tejto dg. A rýpal. Nečakal na odpoveď, iba sa odreagovával. Mladý pacient, pretože dg ešte stále nie je uzavretá, mu ani neodpovedal. Načo? Vysvetlení by bolo neúrekom, ale najpodstatnejšou, že to platí firma a nie je štátna kasa.
Namiesto, aby ho podporil, tak ho ponáral. Pritom slovo lieči.

Čítam aj ja tieto podpichovačné slová ... sú oveľa horšie , ako moje expresíva .
Pritom slovo lieči ...


Čo s tým má BXL ???
Nie je to o človeku , jednicovi , lekárovi ...???
Lebo ak lekár vzišiel z určitého prostredia , tak sa aj tak správa . Nie raz platí moje obľúbené :

" Keď sa hovno dostane na skriňu , myslí si , že je torta ! "

...a čo vravím tiež ?

Za vysokoškolské štúdium by sa malo platiť . Bezpodmienečne !
Svoje zdôvodnenie som už nie raz dal .

...a to SME ???
Už to nie je to , čo bývalo ... pomaly horšie jak Topky .
bettylou
14.07.14,05:05
Tak 10evrikov...som poslala na zastrelene kelegu....:(
a to mu na co budze, ?
bettylou
14.07.14,05:08
mat takuto arachnofobiu, tak volam radsej suseda :D (len skoda, ze to video nepokracovalo :D )

https://www.youtube.com/watch?v=iO2wPuKFWlc#t=100
Však on je na infarkt...
chudák pavúk, neviem, nedalo sa dopozerať do konca
willma
14.07.14,05:27
Tak 10evrikov...som poslala na zastrelene kelegu....(
a to mu na co budze, ?
Tak snáď to šlo na účet pozostalých a naozaj máš potrebu stále rýpať? V poslednom čase sledujem Tvoje príspevky a nevychádzam z úžasu - nepísavala si takto, čo sa zmenilo?
lujza.j
14.07.14,05:28
Tak 10evrikov...som poslala na zastrelene kelegu....:(
a to mu na co budze, ?
Ze by jeho rodine?!:cool:
promont maja
14.07.14,05:52
A možno preto skrivené - bo žuby v poháriku skované v stolíku....
http://www.sme.sk/vydania/20081119/photo/sm-1119-029c-2xzubyP.rw.jpg

... dobrééé ...

... a keďže mi už hrabe ...z účtovania ... a možnože tým niekomu dvihnem náladu ...


https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=FoKgaBDHi-c
promont maja
14.07.14,06:05
Kvaka
14.07.14,07:12
Aj u vnúčika bola zúbková víla, milé videjko.
kopretinka
14.07.14,07:13
reklama na fastfúd...........neštítia sa ničoho........
BXLmiami
14.07.14,07:18
A čo sa ešte stále veselo praktizuje, človek sedí v čakárni, vyjde sestra a nepovie - ďalší v poradí, nech sa páči, čo by úplne postačovalo, ale - poďte pani, pán XY.
Neviem, či sa dožijem tohto najtriviálnejšieho prístupu k pacientom, alebo až tri generácie po nás.
Verím, že keby boli peniaze, tak nad dverami namiesto čísla zasvieti vaše priezvisko aj s ročníkom.
No,začala som to. Výsledkom bola kopa urazených ľudí,lebo si nepamatám vraj ich meno. Vraj mi ani za to nestoja aby som si ich pamatala:-)))
korela
14.07.14,07:28
A čo sa ešte stále veselo praktizuje, človek sedí v čakárni, vyjde sestra a nepovie - ďalší v poradí, nech sa páči, čo by úplne postačovalo, ale - poďte pani, pán XY.
Neviem, či sa dožijem tohto najtriviálnejšieho prístupu k pacientom, alebo až tri generácie po nás.
Verím, že keby boli peniaze, tak nad dverami namiesto čísla zasvieti vaše priezvisko aj s ročníkom.
No,začala som to. Výsledkom bola kopa urazených ľudí,lebo si nepamatám vraj ich meno. Vraj mi ani za to nestoja aby som si ich pamatala:-)))

Ja to nevzťahujem na lekárov, sestry volajú pacientov dnu do ordinácie.
Malo by sa postupovať podľa etikety, nie čo si myslia pacienti. Raz som sledovala reláciu, kde sa to rozoberalo. Nemajú sa pacienti oslovovať po mene mimo ordinácie, majú právo na súkromie. Dokonca aj deti.
BXLmiami
14.07.14,07:31
Aaaale,keby iné problémy neboli.Ked prídeš ty,budeme Ti pre mna aj onykať.
Kvaka
14.07.14,07:36
Mne tiež vadí zoznamka pred ambulanciou, najmä pred tou odbornou. U nás volajú menom napríklad v mamoambulancii, kde je vždy veľmi veľa žien, noooo ešte tam je to ako tak v poriadku, ale prečo ja musím vedieť, že XZ má také a také problémy, najmä ak sestričky riešia všeličo veľakrát v otvorených dverách?
Peggynka
14.07.14,07:37
A čo sa ešte stále veselo praktizuje, človek sedí v čakárni, vyjde sestra a nepovie - ďalší v poradí, nech sa páči, čo by úplne postačovalo, ale - poďte pani, pán XY.
Neviem, či sa dožijem tohto najtriviálnejšieho prístupu k pacientom, alebo až tri generácie po nás.
Verím, že keby boli peniaze, tak nad dverami namiesto čísla zasvieti vaše priezvisko aj s ročníkom.
No,začala som to. Výsledkom bola kopa urazených ľudí,lebo si nepamatám vraj ich meno. Vraj mi ani za to nestoja aby som si ich pamatala:-)))

Ja to nevzťahujem na lekárov, sestry volajú pacientov dnu do ordinácie.
Malo by sa postupovať podľa etikety, nie čo si myslia pacienti. Raz som sledovala reláciu, kde sa to rozoberalo. Nemajú sa pacienti oslovovať po mene mimo ordinácie, majú právo na súkromie. Dokonca aj deti.
Buď rada,že ťa nevolajú diagnózou,lebo aj také sú;žlčník,pruh,hemeroidy...hehe.
BXLmiami
14.07.14,07:44
Mne tiež vadí zoznamka pred ambulanciou, najmä pred tou odbornou. U nás volajú menom napríklad v mamoambulancii, kde je vždy veľmi veľa žien, noooo ešte tam je to ako tak v poriadku, ale prečo ja musím vedieť, že XZ má také a také problémy, najmä ak sestričky riešia všeličo veľakrát v otvorených dverách?
Párkrát sa ohrad a zvýš hlas a sestra si to zapamatá.Problém začína byť skôr v tom,že tí ľudia sa nevedia dostať k lekárovi a kľudne sa mnohí vyzlečú aj v čakárni,len aby si vymohli vyšetrenie.Minca má vždy 2strany.
misoft
14.07.14,07:44
Ako napr. "Poďte vy s tým aidsom...." :D
Tweety
14.07.14,07:45
Alebo s kvapavkou.
Tweety
14.07.14,07:47
Nepotešilo ma, že sme v záhonoch na záhradke našli slimákov bezdomovcov.
evuš
14.07.14,07:48
..alebo s vredom na penise :D:D:D
misoft
14.07.14,07:48
lujza.j
14.07.14,07:49
Ako napr. "Poďte vy s tým aidsom...." :D
Alebo vy s tou vaginalnou mykoozou:D...aj v lekarni vedia byt taktny...šora a pani magistra zjape " a co chcete vaginalnu mast alebo čapiky".....
Kvaka
14.07.14,07:53
Nepotešilo ma, že sme v záhonoch na záhradke našli slimákov bezdomovcov.
Majka, ja som vždy večer zbierala, po ôsmej začínajú liezť, o deviatej už sú na listoch. Je ich neúrekom, ja ich v rukavici zbieram a hádžem do litrovej krabice z jogurtu s deklom, tam ich zakryjem, neutečú.
Kvaka
14.07.14,07:56
Mne tiež vadí zoznamka pred ambulanciou, najmä pred tou odbornou. U nás volajú menom napríklad v mamoambulancii, kde je vždy veľmi veľa žien, noooo ešte tam je to ako tak v poriadku, ale prečo ja musím vedieť, že XZ má také a také problémy, najmä ak sestričky riešia všeličo veľakrát v otvorených dverách?
Párkrát sa ohrad a zvýš hlas a sestra si to zapamatá.Problém začína byť skôr v tom,že tí ľudia sa nevedia dostať k lekárovi a kľudne sa mnohí vyzlečú aj v čakárni,len aby si vymohli vyšetrenie.Minca má vždy 2strany.
Tak mne vadí, ak počujem info o iných, cítim sa nepríjemne, svoje nedovolím riešiť verejne vo dverách, zbrzdím skôr, ako začne, slovami "Nie tu, ak môžem poprosiť".
korela
14.07.14,07:58
Vidím, že tu niektorým neprekáža, že sa ponárame stále nižšie a nižšie až nás za chvíľu nebude ani vidno. Úžasný prístup BXLmiami, dúfam, že som sa ťa osobne nedotkla. Ja sa za svoje priezvisko nehanbím, práve naopak, a keď je prítomný niekto, koho poznám iba z videnia, tak vtedy mi to skutočne prekáža. Okrem iného, už som to tu aj spomínala, že mám také šťastie v tomto meste, že málokedy sme viacerí ako dvaja u praktického lekára. K odborným sa objednáva. Tam nie je čo riešiť.
V ordinácii ma majú predovšetkým liečiť, a nie uvažovať nad oslovovaním.
Ktovie, ako je to vo vyspelých krajinách?
V obciach sa ľudia poznajú i tak všetci po priezvisku, tam sa to berie ako samozrejmosť zrejme, ale u podnikových lekárov, odborných a pod. má zmysel nevolať pacienta po mene.
Môžete tu so mnou nesúhlasiť a oponovať, aj tak nemáte pravdu.
Tweety
14.07.14,07:58
Nepotešilo ma, že sme v záhonoch na záhradke našli slimákov bezdomovcov.
Majka, ja som vždy večer zbierala, po ôsmej začínajú liezť, o deviatej už sú na listoch. Je ich neúrekom, ja ich v rukavici zbieram a hádžem do litrovej krabice z jogurtu s deklom, tam ich zakryjem, neutečú.
Doteraz sme ich nemali, preto som zhrozená, že si našli cestu už aj k naším zeleninkám. A čo potom s nimi? Prerezať, či?
evuš
14.07.14,08:02
Nepotešilo ma, že sme v záhonoch na záhradke našli slimákov bezdomovcov.
Majka, ja som vždy večer zbierala, po ôsmej začínajú liezť, o deviatej už sú na listoch. Je ich neúrekom, ja ich v rukavici zbieram a hádžem do litrovej krabice z jogurtu s deklom, tam ich zakryjem, neutečú.
Doteraz sme ich nemali, preto som zhrozená, že si našli cestu už aj k naším zeleninkám. A čo potom s nimi? Prerezať, či?

Majka, poukladaj víčka od pohárov tam kde sú, naplň pivom - ožerú sa alebo sa utopia:D;), ale budeš mať pokoj ...
Tweety
14.07.14,08:03
Škoda pivo, jedni sa opijú a potom prídu noví bojovníci.
evuš
14.07.14,08:04
Škoda pivo, jedni sa opijú a potom prídu noví bojovníci.

..vraj nie, ale osobne nemám vyskúšané.... ;)
Tweety
14.07.14,08:04
Tak vyskúšam ale nedám im veľa piť.
Peggynka
14.07.14,08:05
Nepotešilo ma, že sme v záhonoch na záhradke našli slimákov bezdomovcov.
Majka, ja som vždy večer zbierala, po ôsmej začínajú liezť, o deviatej už sú na listoch. Je ich neúrekom, ja ich v rukavici zbieram a hádžem do litrovej krabice z jogurtu s deklom, tam ich zakryjem, neutečú.
Doteraz sme ich nemali, preto som zhrozená, že si našli cestu už aj k naším zeleninkám. A čo potom s nimi? Prerezať, či?
Študuj toto;veľký problém je to:
http://www.porada.sk/t9422-slimaky-v-zahrade.html
kopretinka
14.07.14,08:07
normálny popol ak máte,tak posypte záhony,slimáky uschnú........alebo sa dá taký prášok kúpiť........
Tweety
14.07.14,08:08
Popol z krbu máme, dík za tip, to ma nenapadlo, že na slimáka treba takto.
BXLmiami
14.07.14,08:09
Nedotkla si sa ma.Ja som už dávno pochopila,že všetkým nevyhoviem a tak tieto veci neriešim.Ber alebo nechaj tak,je mi to jedno,mám iné veci na riešenie.:-)
evuš
14.07.14,08:20
korela
14.07.14,08:23
Aby mala čo čítať hneď z rána pri káve BXLmiami, ak jej SME neposkytol víkendový fullservis.
Pacient prišiel na kontrolu, lekár listuje kartu a povie: toto vyšetrenie vám na čo robili, to sa nerobieva pri tejto dg. A rýpal. Nečakal na odpoveď, iba sa odreagovával. Mladý pacient, pretože dg ešte stále nie je uzavretá, mu ani neodpovedal. Načo? Vysvetlení by bolo neúrekom, ale najpodstatnejšou, že to platí firma a nie je štátna kasa.
Namiesto, aby ho podporil, tak ho ponáral. Pritom slovo lieči.

Čítam aj ja tieto podpichovačné slová ... sú oveľa horšie , ako moje expresíva .
Pritom slovo lieči ...


Čo s tým má BXL ???
Nie je to o človeku , jednicovi , lekárovi ...???
Lebo ak lekár vzišiel z určitého prostredia , tak sa aj tak správa . Nie raz platí moje obľúbené :

" Keď sa hovno dostane na skriňu , myslí si , že je torta ! "

...a čo vravím tiež ?

Za vysokoškolské štúdium by sa malo platiť . Bezpodmienečne !
Svoje zdôvodnenie som už nie raz dal .

...a to SME ???
Už to nie je to , čo bývalo ... pomaly horšie jak Topky .
No, nerozlíšim žart, však áno.
Ja som písala pre BXLmiami, pretože sa "ponosovala", že SME jej nič nepripravilo vo štvrtok na čítanie.
Tak som jej posunula reálnu situáciu. A keby vedela, aký má ten človek ukončený odbor (rovnako ako aj ten lekár), on by mohol lekára odrovnať za sekundu, lenže pre svoj nadhľad nad situáciou mu to nestálo zato, plus foter ktorý za ním stojí a dirigoval celý proces vyšetrení, pretože sa to neudialo v mieste bydliska, kde je známy. A stále sa nevie, kde dg vyústi. Tak sa k pacientovi chovám slušne a nerýpem do neho.
.
Aký vláda také školstvo, aké školstvo, takí absolventi. Česť výninkám, ktorí študovali na prestížnych školách či v bývalom Československu, alebo teraz vonku. Plus z akej rodiny.
A ak by si chcel poslať spätnú odozvu na erb, čo z neho mám dnes? Ani sa neunúvaj, prosím ťa. Minulosť. Žijeme teraz a tu.
kopretinka
14.07.14,08:35
..pobavilo : http://www.topky.sk/cl/100370/1410461/Slovenski-policajti-v-akcii--Po-tychto-najlepsich-hlaskach-zo-zapisnic-pojdete-do-kolien- :D
neverím......a ako tam niekto píše v komentári,tak toto isté čítal pred 10 rokmi vo wolovinách :D
korela
14.07.14,08:40
Slimáky v kúpeľni.
Keď som sa nadránom odoberala na lôžko, zašla som do kúpeľne. Nad umývadlom liezol sliz, v duchu - však na pijavice ešte nechodím, potom zrejme zareagoval na svetlo a vystrčil rožky. Tak šup s ním do prázdnej nádoby od šampónu. Jedine na topánkach zo záhrady sa tam mohol dostať. To sa vždy prejdem so psom, nech ma nechá ráno vyspať.
korela
14.07.14,09:02
Ktoré príspevky člena Porady sa ukladajú do profilu v celom znení?
A s komentármi je to ako? Tiež sa ukladajú v celom znení?
kopretinka
14.07.14,09:06
Ktoré príspevky člena Porady sa ukladajú do profilu v celom znení?
A s komentármi je to ako? Tiež sa ukladajú v celom znení?
celé iba tie krátke, musíš si daný koment alebo odpoveď rozkliknúť.a nie je to v profile,ale v "príspevkoch"
korela
14.07.14,09:25
Ktoré príspevky člena Porady sa ukladajú do profilu v celom znení?
A s komentármi je to ako? Tiež sa ukladajú v celom znení?
celé iba tie krátke, musíš si daný koment alebo odpoveď rozkliknúť.a nie je to v profile,ale v "príspevkoch"
Vojdem do svojho profilu, rozkliknem príspevky a sú tam v plnom znení.
Keď otvorím na prvej strane moje príspevky, sú tiež v plnom znení, aj keď niekomu odpovedám, je tam aj jeho pôvodný text.

Ešte raz, ukladajú sa aj komentáre takýmto spôsobom?
Kvaka
14.07.14,09:27
Ak hľadáš komentár k príspevku, ktorý bol vymazaný, tak s vymazaním príspevku sa maže aj komentár, neviem, či ho nájdeš.
kopretinka
14.07.14,09:33
aj komentáre sa ukladajú,teraz som pozerala svoje.........ale ak je dlhý,prípadne obsahuje citáciu,tak tam celý nie je,som to videla na vlastnej odpovedi v téme o mydle.......
korela
14.07.14,10:06
Ak hľadáš komentár k príspevku, ktorý bol vymazaný, tak s vymazaním príspevku sa maže aj komentár, neviem, či ho nájdeš.
Nie, nenájdem ho. Je možné, že si čítala odpoveď, ktorá bola zmazaná a tým pádom aj moje dva príspevky. Iba nechápem, ak je to k veci, prečo sa mažú aj komentáre.
Napísať totiž ako odborník odpoveď na zadanie spochybňujúc pisateľa zadania, je v tejto téme úplný nezmysel. Tam ide o podanie pomocnej ruky, nech to písal ktokoľvek z rodiny, čo sa na to utrpenie musí pozerať. To je fakt na riešenie, a nie podozrievanie voľného prázdninového času, kedy bol založený nick a pod.
Prosto. Hľadala sa odvaha. Zatiaľ iba dve odpovede, ale 9 súhlasov. Ak ešte tento fakt u tejto osoby nezaváži, nech sa nad sebou zamyslí v odborných témach.
Petermikuláš, nick psycholog, ludmilla, a iní čo sa vzdialili z Porady, boli veľkým prínosom svojimi erudovanými radami. Petermikuláš občas zájde, aby som ho tu nechtiac nevylúčila.
Téma: Je to týranie?
misoft
14.07.14,10:09
Nie, nenájdem ho. Je možné, že si čítala odpoveď, ktorá bola zmazaná a tým pádom aj moje dva príspevky. Iba nechápem, ak je to k veci, prečo sa mažú aj komentáre. Napísať totiž ako odborník odpoveď na zadanie spochybňujúc pisateľa zadania, je v tejto téme úplný nezmysel. Tam ide o podanie pomocnej ruky, nech to písal ktokoľvek z rodiny, čo sa na to utrpenie musí pozerať. To je fakt na riešenie, a nie podozrievanie voľného prázdninového času, kedy bol založený nick a pod. Prosto. Hľadala sa odvaha. Zatiaľ iba dve odpovede, ale 9 súhlasov. Ak ešte tento fakt u tejto osoby nezaváži, nech sa nad sebou zamyslí v odborných témach. Petermikuláš, nick psycholog, ludmilla, a iní čo sa vzdialili z Porady, boli veľkým prínosom svojimi erudovanými radami. Petermikuláš občas zájde, aby som ho tu nechtiac nevylúčila. Téma: Je to týranie?

Asi aj preto, lebo komentáre bez úvodu - začiatku, sú len hŕbou textu bez ladu a skladu......
korela
14.07.14,10:10
Aby mala čo čítať hneď z rána pri káve BXLmiami, ak jej SME neposkytol víkendový fullservis.
Pacient prišiel na kontrolu, lekár listuje kartu a povie: toto vyšetrenie vám na čo robili, to sa nerobieva pri tejto dg. A rýpal. Nečakal na odpoveď, iba sa odreagovával. Mladý pacient, pretože dg ešte stále nie je uzavretá, mu ani neodpovedal. Načo? Vysvetlení by bolo neúrekom, ale najpodstatnejšou, že to platí firma a nie je štátna kasa.
Namiesto, aby ho podporil, tak ho ponáral. Pritom slovo lieči.

Čítam aj ja tieto podpichovačné slová ... sú oveľa horšie , ako moje expresíva .
Pritom slovo lieči ...


Čo s tým má BXL ???
Nie je to o človeku , jednicovi , lekárovi ...???
Lebo ak lekár vzišiel z určitého prostredia , tak sa aj tak správa . Nie raz platí moje obľúbené :

" Keď sa hovno dostane na skriňu , myslí si , že je torta ! "

...a čo vravím tiež ?

Za vysokoškolské štúdium by sa malo platiť . Bezpodmienečne !
Svoje zdôvodnenie som už nie raz dal .

...a to SME ???
Už to nie je to , čo bývalo ... pomaly horšie jak Topky .
No, nerozlíšim žart, však áno.
Ja som písala pre BXLmiami, pretože sa "ponosovala", že SME jej nič nepripravilo vo štvrtok na čítanie.
Tak som jej posunula reálnu situáciu. A keby vedela, aký má ten človek ukončený odbor (rovnako ako aj ten lekár), on by mohol lekára odrovnať za sekundu, lenže pre svoj nadhľad nad situáciou mu to nestálo zato, plus foter ktorý za ním stojí a dirigoval celý proces vyšetrení, pretože sa to neudialo v mieste bydliska, kde je známy. A stále sa nevie, kde dg vyústi. Tak sa k pacientovi chovám slušne a nerýpem do neho.
.
Aký vláda také školstvo, aké školstvo, takí absolventi. Česť výninkám, ktorí študovali na prestížnych školách či v bývalom Československu, alebo teraz vonku. Plus z akej rodiny.
A ak by si chcel poslať spätnú odozvu na erb, čo z neho mám dnes? Ani sa neunúvaj, prosím ťa. Minulosť. Žijeme teraz a tu.
Nielen školstvo, aj veda, aby to bolo komplet.
korela
14.07.14,10:11
Nie, nenájdem ho. Je možné, že si čítala odpoveď, ktorá bola zmazaná a tým pádom aj moje dva príspevky. Iba nechápem, ak je to k veci, prečo sa mažú aj komentáre. Napísať totiž ako odborník odpoveď na zadanie spochybňujúc pisateľa zadania, je v tejto téme úplný nezmysel. Tam ide o podanie pomocnej ruky, nech to písal ktokoľvek z rodiny, čo sa na to utrpenie musí pozerať. To je fakt na riešenie, a nie podozrievanie voľného prázdninového času, kedy bol založený nick a pod. Prosto. Hľadala sa odvaha. Zatiaľ iba dve odpovede, ale 9 súhlasov. Ak ešte tento fakt u tejto osoby nezaváži, nech sa nad sebou zamyslí v odborných témach. Petermikuláš, nick psycholog, ludmilla, a iní čo sa vzdialili z Porady, boli veľkým prínosom svojimi erudovanými radami. Petermikuláš občas zájde, aby som ho tu nechtiac nevylúčila. Téma: Je to týranie?

Asi aj preto, lebo komentáre bez úvodu - začiatku, sú len hŕbou textu bez ladu a skladu......
Veď dobre, človek sa učí po celý život. Pochopila som.
misoft
14.07.14,10:17
:D
alaya1
14.07.14,12:23
alaya1
14.07.14,12:29
Peggynka
14.07.14,13:56
alaya1
14.07.14,19:18
Pojdem si pozriet
Každú júlovú a augustovú sobotu so začiatkom o 20:30 hod. sa na Spišskom hrade konajú nočné prehliadky. Najbližšia sa uskutoční 19. júla a bude spojená s ohňovou šou.


https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t1.0-9/10416612_10152253788242705_5179432612816669397_n.j pg
alaya1
15.07.14,16:22
"Potesila" ma nasa mila Slovenska posta. Dcera si objednala dobierku v Ciech, samozrejme platila tu na poste eurami. Mila posta si zapocitala k dobierke 6 eur za prepocet meny. :). O tomto poplatku ich info linka neinformuje.
pavol54
15.07.14,17:00
"Potesila" ma nasa mila Slovenska posta. Dcera si objednala dobierku v Ciech, samozrejme platila tu na poste eurami. Mila posta si zapocitala k dobierke 6 eur za prepocet meny. :). O tomto poplatku ich info linka neinformuje.
a myslíš že iné banky robia čo? došla mi faktúra v czk podľa kurzovej kalkulačky 801 podľa banky 814, plus platba do zahraničia
misoft
15.07.14,17:24
"Potesila" ma nasa mila Slovenska posta. Dcera si objednala dobierku v Ciech, samozrejme platila tu na poste eurami. Mila posta si zapocitala k dobierke 6 eur za prepocet meny. :). O tomto poplatku ich info linka neinformuje.
a myslíš že iné banky robia čo? došla mi faktúra v czk podľa kurzovej kalkulačky 801 podľa banky 814, plus platba do zahraničia
.....pošta ešte používa aj "bulharskú" konštantu.....
Tweety
15.07.14,18:09
Z toho sa neopijú a bude ma to stáť ešte viac.
misoft
16.07.14,07:41
Ale záber je to eňo-ňuňo :D:D:D (i priblížiť sa dá - hezká barva..... ;))
kopretinka
16.07.14,07:46
Ale záber je to eňo-ňuňo :D:D:D (i priblížiť sa dá - hezká barva..... ;))
nechutné.........grc
Tweety
16.07.14,07:47
toto že je eňo, ňuno? negustiózne
misoft
16.07.14,07:48
nechutné.........grc
...a čo? .....rybičky? Alebo prdélka? Jááááj - babenky - koňovi sa o ovse sníva......
evuš
16.07.14,07:50
nechutné.........grc
...a čo? .....rybičky? Alebo prdélka? Jááááj - babenky - koňovi sa o ovse sníva......

Duški, u nás sa vraví - prasati sa iba o žite sníva :D;)
Peggynka
16.07.14,07:52
Ale záber je to eňo-ňuňo :D:D:D (i priblížiť sa dá - hezká barva..... ;))
Keby len jedného chlapa týmto "prebudila" - splnilo to účel,hehe...Zdá sa,že viacerých...
misoft
16.07.14,07:59
No..... a úloha je splnená :D:D:D
Tweety
16.07.14,08:04
misoft
16.07.14,08:05
No čo! Šak predsa plnotučné mlieko v sympatickom balení..... :D:D:D

Ale všimnite si: bezpečnost nade vše...... konzument má PRILBU!
Tweety
16.07.14,11:53
misoft
16.07.14,14:03
Odvážne! U nás by bol pravdepodobne takýto scenár:
sirény, príchod mestských i štátnych policajtov, odháňanie divákov, opáskovanie plochy policajnou páskou, ihneď deky, aby ich zakryli, natlačenie do vozidla (a pokiaľ možno s použitím donucovacích prostriedkov), 24 hodín v cele predb. zadržania, vznesenie obvinenia pre tr. čin výtržníctva, ohrozovania mravnej výchovy, kladenie odporu pri zatýkaní, napadnutie verejného činiteľa, supersupersuperrýchle konanie - min. 6 mesiacov....+ nejaká tá pokutička......
pavol54
16.07.14,14:15
Odvážne! U nás by bol pravdepodobne takýto scenár:
sirény, príchod mestských i štátnych policajtov, odháňanie divákov, opáskovanie plochy policajnou páskou, ihneď deky, aby ich zakryli, natlačenie do vozidla (a pokiaľ možno s použitím donucovacích prostriedkov), 24 hodín v cele predb. zadržania, vznesenie obvinenia pre tr. čin výtržníctva, ohrozovania mravnej výchovy, kladenie odporu pri zatýkaní, napadnutie verejného činiteľa, supersupersuperrýchle konanie - min. 6 mesiacov....+ nejaká tá pokutička......
Choré, nie odvážne. Po revolúcii som prišiel na jedno pracovisko a zopár žien si pozeralo porno časopisy "vraj či nie som zvedavý" ja že: doma toho mám dosť, jedna furt vŕtala tak som vytiahol 1000 Sk že nech zavolá manžela z druhej kancelárie a nech si to tu pred nami rozdajú ona na to "Čo som chorá aby som to tu robila?" ja že "a tí chorí v tom časopise vám nevadia?"
Tweety
16.07.14,14:48
Zle si to pochopil, tá dievčina je tá, čo je tam nevkusná.
lujza.j
16.07.14,15:41
alaya1
16.07.14,18:41
misoft
16.07.14,18:44
Zle si to pochopil, tá dievčina je tá, čo je tam nevkusná.
Ale decko aspoň dodržuje pitný režim......:D
alaya1
16.07.14,19:40
buchač
17.07.14,04:54
Dara a Rytmus: Spôsobili rozruch v rómskej osade!http://www.cas.sk/clanok/287503/dara-a-rytmus-sposobili-rozruch-v-romskej-osade.html


"Keďže som čistokrvný beloch..." :D


Asi tak čistokrvný , jak JA RULE - ten vie ale aspoň spievať ...
lujza.j
17.07.14,04:58
Inak oni dvaja sa nasli:)
buchač
17.07.14,05:01
Inak oni dvaja sa nasli:)

Lui ...inak poviem .
...z tých dvoch radšej hentého gegeša , jak čistokrvnú blondínku ...;)
lujza.j
17.07.14,05:04
Inak oni dvaja sa nasli:)

Lui ...inak poviem .
...z tých dvoch radšej hentého gegeša , jak čistokrvnú blondínku ...;)
Ja ich mam tak narovnako....moj tata robil s jej tatom...
lujza.j
17.07.14,05:14
http://www.cas.sk/clanok/287584/nemecka-kancelarka-merkelova-oslavuje-60-ku-z-nahacky-najmocnejsia-zena-sveta.html
Nechapem aky suvis ma vytahovanie hentych jej starych foties...este pri prilezitosti jej okrúhlin....nemci su proste nahaci a hotovo....co je na tom...
lujza.j
17.07.14,05:22
Vcera strasne potesilo moja kamka bola decko "odviest" sestre do italy....a poslala mi...pre mna nove woodoo do auta....inak jej vyroba:)
Aha a foto v rici:(
taiko
17.07.14,05:43
Vcera strasne potesilo moja kamka bola decko "odviest" sestre do italy....a poslala mi...pre mna nove woodoo do auta....inak jej vyroba:)
Aha a foto v rici:(
foto by bolo lepsie tu prilepit, nie v rici :D:D:D
kopretinka
17.07.14,05:49
Inak oni dvaja sa nasli:)

Lui ...inak poviem .
...z tých dvoch radšej hentého gegeša , jak čistokrvnú blondínku ...;)
ja som sa s ňou raz stretla,ale vtedy sa volala ešte Rolincová a žila na Slovensku.......bola úplne normálna.......
kopretinka
17.07.14,05:50
http://www.cas.sk/clanok/287584/nemecka-kancelarka-merkelova-oslavuje-60-ku-z-nahacky-najmocnejsia-zena-sveta.html
Nechapem aky suvis ma vytahovanie hentych jej starych foties...este pri prilezitosti jej okrúhlin....nemci su proste nahaci a hotovo....co je na tom...
a načo to teda ešte dávaš aj sem?
taiko
17.07.14,05:51
Inak oni dvaja sa nasli:)

Lui ...inak poviem .
...z tých dvoch radšej hentého gegeša , jak čistokrvnú blondínku ...;)
ja som sa s ňou raz stretla,ale vtedy sa volala ešte Rolincová a žila na Slovensku.......bola úplne normálna.......
ved aj teraz je normalna, ci? :)
lujza.j
17.07.14,05:54
Mne nevadila ani v tejto spevackej sutazi...
....napr.babera :Dten mi strasne,ale ten je arogantny a neprijemny aj normal..
lujza.j
17.07.14,05:55
http://www.cas.sk/clanok/287584/nemecka-kancelarka-merkelova-oslavuje-60-ku-z-nahacky-najmocnejsia-zena-sveta.html
Nechapem aky suvis ma vytahovanie hentych jej starych foties...este pri prilezitosti jej okrúhlin....nemci su proste nahaci a hotovo....co je na tom...
a načo to teda ešte dávaš aj sem?
No to uz je snad teraz jedno?!
kopretinka
17.07.14,06:05
a koho zaujíma holá merkelová...........:confused:
Peggynka
17.07.14,06:31
Vcera strasne potesilo moja kamka bola decko "odviest" sestre do italy....a poslala mi...pre mna nove woodoo do auta....inak jej vyroba:)
Aha a foto v rici:(
Pekné od teba,že si sa pridala ku mne...blondyne :D Oceňujem,že už nie som v tom sama,hehe...
taiko
17.07.14,09:04
luja5
17.07.14,09:13
taiko
17.07.14,09:21
velice zaujimave
http://tech.sme.sk/c/7287878/ako-chybne-argumentujeme-nehovorime-o-tom-istom.html?ref=njct
Nič výnimočné ani na Porade;).
ved presne preto som to tu fukol, aby sme si to vsetci precitali :D
Peggynka
17.07.14,09:42
velice zaujimave
http://tech.sme.sk/c/7287878/ako-chybne-argumentujeme-nehovorime-o-tom-istom.html?ref=njct
Táto argumentácia je úplne bežná v diskusiách v ostatnej dobe:
Citát: Zneužívajú to nielen politici. No ak by sme nedbali na takéto zmätky, o chvíľu by nás niekto mohol pokojne presviedčať napríklad o tom, že drobná krádež sa dá prepáčiť, pretože iní kradnú ešte viac.
misoft
17.07.14,11:11
Zle si to pochopil, tá dievčina je tá, čo je tam nevkusná.
Ale decko aspoň dodržuje pitný režim......:D
rybičkám sypala
Hej, všimol som si - poznámka mala byť k cyklistke a konzumentovi - klikol som kapánek vedľa :D.
Ale i tie rybičky asi mali radosť.....
taiko
17.07.14,11:11
velice zaujimave
http://tech.sme.sk/c/7287878/ako-chybne-argumentujeme-nehovorime-o-tom-istom.html?ref=njct
Táto argumentácia je úplne bežná v diskusiách v ostatnej dobe:
Citát: Zneužívajú to nielen politici. No ak by sme nedbali na takéto zmätky, o chvíľu by nás niekto mohol pokojne presviedčať napríklad o tom, že drobná krádež sa dá prepáčiť, pretože iní kradnú ešte viac.
presne toto pocujem, cim dalej tym castejsie. "Ked mozu ini mozem aj ja.", alebo "najprv nech prestanu klamat a kradnut ini, potom prestanem aj ja"
misoft
17.07.14,11:17
ja som sa s ňou raz stretla,ale vtedy sa volala ešte Rolincová a žila na Slovensku.......bola úplne normálna.......
Kvietoček..... i ja som pred dávnymi rokmi (ešte hlboký socializmus vládol :D) poznal pár ľudí z "umeleckých" kruhov a boli normálni.... kým sa nezačali zjavovať častejšie a nestali sa z nich celévriti......
Mohol by som tu dať celý zoznam... ale niektoré z celebrít zostali i naďalej normálmymi....
buchač
17.07.14,11:25
ja som sa s ňou raz stretla,ale vtedy sa volala ešte Rolincová a žila na Slovensku.......bola úplne normálna.......
Kvietoček..... i ja som pred dávnymi rokmi (ešte hlboký socializmus vládol :D) poznal pár ľudí z "umeleckých" kruhov a boli normálni.... kým sa nezačali zjavovať častejšie a nestali sa z nich celévriti......
Mohol by som tu dať celý zoznam... ale niektoré z celebrít zostali i naďalej normálmymi....

Gombitka bola moja ( dá sa povedať ) spolužiačka ...do vedľajšej triedy chodila ...
Zvyšok si radšej nechám pre seba .
misoft
17.07.14,11:31
Gombitka bola moja ( dá sa povedať ) spolužiačka ...do vedľajšej triedy chodila ...
Zvyšok si radšej nechám pre seba .
No práve! Tá bola z tých normálnych! Stretol som ju náhodou cez môjho vojačika, ktorý bol jej spolužiakom (asi o rok nižšie), Ba - i lístky na koncerty sme mohli mať.... správna žabka to bola.
A ešte Pavelečka, Rysová, Kráľovičová ...... dámy a pritom priateľské, stretával som ich v Ba bežne....
pavol54
17.07.14,18:09
dnes som si spomenul v súvislosti s pádom lietadla boenig nad ukrajinou že mi tu chýba srska(ako letecký odborník)
Darina1234
17.07.14,18:12
to veru ano, vytratil sa , asi dovolenkuje
Peggynka
17.07.14,18:16
to veru ano, vytratil sa , asi dovolenkuje
Pri 9500. príspevku sa rozlúčil,že stačilo...10.6.2014:
9500 + dačo v šuťáku - stačí, končím. nech sa vám tu darí.
pavol54
17.07.14,18:19
to veru ano, vytratil sa , asi dovolenkuje
Pri 9500. príspevku sa rozlúčil,že stačilo...10.6.2014:
9500 + dačo v šuťáku - stačí, končím. nech sa vám tu darí.
Aha, no škoda
misoft
17.07.14,21:04
Ale teraz by sa tu fakt zišiel.....ohľadom toho lietadla.... možno by aj objasnil (i keď ja často čumím na Letecké katastrófy).
Ale z prvotných údajov - pád z výšky 30000 stôp - trosky v širokom okruhu rozmetané - vyzerá to, že ho jednoducho zostrelili.
lujza.j
18.07.14,03:27
Na srsíka som uz myslela,ze kde sa podel....hmm....mozno to este zvazi ....ale vela ludi je het....
evuš
18.07.14,04:13
Hm, srska - Vladko tu naozaj chýba.... ale už sem nechodí ani Vierka Popluhárová :( , Pepsikova a mnohí ďalší...
buchač
18.07.14,05:05
Ale teraz by sa tu fakt zišiel.....ohľadom toho lietadla.... možno by aj objasnil (i keď ja často čumím na Letecké katastrófy).
Ale z prvotných údajov - pád z výšky 30000 stôp - trosky v širokom okruhu rozmetané - vyzerá to, že ho jednoducho zostrelili.

Agentura Interfax přinesla informaci, že Boeing 777 byl sestřelen ve výšce deseti kilometrů.

Nicméně Evropská organizace řízení leteckého provozu Eurocontrol událost stále hodnotí jako nehodu, informoval server německého deníku Die Welt.
Zprvu nebylo jasné, zda bylo skutečně sestřeleno, postupně se ale k této verzi přiklonila Ukrajina, separatisté, Rusko i USA. Přičemž separatisté a Ukrajinci se vzájemně obviňují ze sestřelu letounu.

Představitel ukrajinského ministerstva vnitra Anton Gerašenko uvedl, že letadlo bylo sestřeleno raketovým samohybným systémem BUK. Na Twitteru to uvedlo proevropské hnutí Euromajdan.
Tento systém je schopný bez problémů sestřelit letadlo i v desetikilometrové výšce, běžnější mobilní protiletadlové střely mají dosah kolem pěti kilometrů.

Podle odborníka na letecký provoz, kterého iDNES.cz oslovil a jenž nechtěl být jmenován, bylo zásadní chybou neuzavření leteckého prostoru nad oblastí bojů jako celku.
korela
18.07.14,10:25
http://tech.sme.sk/c/7290535/v-lietadle-nad-ukrajinou-zomrela-stovka-odbornikov-na-aids.html
/v-lietadle-nad-ukrajinou-zomrela-stovka-odbornikov-na-aids.html
korela
18.07.14,11:10
Neveriacim Tomášom odporúčam si pozrieť dnešný Reflex. Nevidomé deti vidia farby a vedia čítať plynule text bez písma pre slepcov.
kopretinka
18.07.14,11:28
buchač
18.07.14,12:00
Neveriacim Tomášom odporúčam si pozrieť dnešný Reflex. Nevidomé deti vidia farby a vedia čítať plynule text bez písma pre slepcov.

Hej , " máš pravdu " ...šak jak furt .

Hento " tretie oko " nie je žiadna novinka ....
Čo ja viem , tak už takéto drísty fungujú vyše 20 rokov .
Sledoval som to v TV Novinách , ten šot .
Tie deti neboli nevidomé , tie boli len štatisti .
Lenže na záver bolo spomenuté , že asi 10 ( ???) oslovení neurológovia sa odmietli k tejto problematike vyjadriť .
...aj to si mala spomenúť ...lenže na takéto niečo zabúdaš alebo " zabúdaš " ...objektivita má dovolenku ?

Mal som onehdá kolegyňu ... pravidelne si osvetľovala baterkou to " tretie oko " .
Skôr si mala osvetľovať svoju čiernu dieru , lepší osoh by z toho mala ... aj tak skončila , že jej mierne začalo zadrbkávať .

Záver ???
Pokiaľ neuvidím na vlastné oči , teda na " tretie oko " , tak neuverím .
Vraj je to jednoduché , to sústredenie sa ...
Len jedno ma potom zaujíma .
Kurňa ... keď je to taký zázrak , prečo to nefunguje a nie je to aplikované do praxe ?
Nie u nás ...šak jasné , naše zdravotníctvo je v tej čiernej diere ....ale prečo toto neaplikovali do praxe tie iné - vyspelejšie krajiny ???
alaya1
18.07.14,12:02
Aj Suvadova ho ma, a ani v telerane ju nechceli. :)
buchač
18.07.14,12:05
Aj Suvadova ho ma, a ani v telerane ju nechceli. :)

Šuvadová ???

Tá už dosiahla najvyšší level ...tá patrí na jedno patričné oddelenie príslušného odboru ...

Ja by som ale povedal , že má sexuálny styk vo svojej hlave ....;)
pavol54
18.07.14,12:14
http://tech.sme.sk/c/7290535/v-lietadle-nad-ukrajinou-zomrela-stovka-odbornikov-na-aids.html
/v-lietadle-nad-ukrajinou-zomrela-stovka-odbornikov-na-aids.html
No a koľko ľudí mohlo byť v budúcnosti vyliečených z AIDS, lebo nie všetci nakazení sú 4% ný niektorí to dostali aj transfúziou,
pavol54
18.07.14,12:19
Ale teraz by sa tu fakt zišiel.....ohľadom toho lietadla.... možno by aj objasnil (i keď ja často čumím na Letecké katastrófy).
Ale z prvotných údajov - pád z výšky 30000 stôp - trosky v širokom okruhu rozmetané - vyzerá to, že ho jednoducho zostrelili.

Agentura Interfax přinesla informaci, že Boeing 777 byl sestřelen ve výšce deseti kilometrů.

Nicméně Evropská organizace řízení leteckého provozu Eurocontrol událost stále hodnotí jako nehodu, informoval server německého deníku Die Welt.
Zprvu nebylo jasné, zda bylo skutečně sestřeleno, postupně se ale k této verzi přiklonila Ukrajina, separatisté, Rusko i USA. Přičemž separatisté a Ukrajinci se vzájemně obviňují ze sestřelu letounu.

Představitel ukrajinského ministerstva vnitra Anton Gerašenko uvedl, že letadlo bylo sestřeleno raketovým samohybným systémem BUK. Na Twitteru to uvedlo proevropské hnutí Euromajdan.
Tento systém je schopný bez problémů sestřelit letadlo i v desetikilometrové výšce, běžnější mobilní protiletadlové střely mají dosah kolem pěti kilometrů.

Podle odborníka na letecký provoz, kterého iDNES.cz oslovil a jenž nechtěl být jmenován, bylo zásadní chybou neuzavření leteckého prostoru nad oblastí bojů jako celku.
keď si uvedomíme že lietadlo od momentu zásahu letí po balistickej dráhe(nie pohánané a vplýva naň len gravitácia a posledný impulz sily pred zásahom a padlo 50 km od hraníc tak je to pekná horizontálna vzdialenosť od momentu zásahu po priestor dopadu, (ak to lietadlo po zásahu necúvalo)
pavol54
18.07.14,12:23
Neveriacim Tomášom odporúčam si pozrieť dnešný Reflex. Nevidomé deti vidia farby a vedia čítať plynule text bez písma pre slepcov.

Hej , " máš pravdu " ...šak jak furt .

Hento " tretie oko " nie je žiadna novinka ....
Čo ja viem , tak už takéto drísty fungujú vyše 20 rokov .
Sledoval som to v TV Novinách , ten šot .
Tie deti neboli nevidomé , tie boli len štatisti .
Lenže na záver bolo spomenuté , že asi 10 ( ???) oslovení neurológovia sa odmietli k tejto problematike vyjadriť .
...aj to si mala spomenúť ...lenže na takéto niečo zabúdaš alebo " zabúdaš " ...objektivita má dovolenku ?

Mal som onehdá kolegyňu ... pravidelne si osvetľovala baterkou to " tretie oko " .
Skôr si mala osvetľovať svoju čiernu dieru , lepší osoh by z toho mala ... aj tak skončila , že jej mierne začalo zadrbkávať .

Záver ???
Pokiaľ neuvidím na vlastné oči , teda na " tretie oko " , tak neuverím .
Vraj je to jednoduché , to sústredenie sa ...
Len jedno ma potom zaujíma .
Kurňa ... keď je to taký zázrak , prečo to nefunguje a nie je to aplikované do praxe ?
Nie u nás ...šak jasné , naše zdravotníctvo je v tej čiernej diere ....ale prečo toto neaplikovali do praxe tie iné - vyspelejšie krajiny ???
vari aj ty si farboslepý že "čierna" (snáď iný odtienik)
lujza.j
18.07.14,13:36
Aj Suvadova ho ma, a ani v telerane ju nechceli. :)

Šuvadová ???

Tá už dosiahla najvyšší level ...tá patrí na jedno patričné oddelenie príslušného odboru ...

Ja by som ale povedal , že má sexuálny styk vo svojej hlave ....;)
Ale s helenkou mezenskou si sadli:D
korela
18.07.14,13:37
Neveriacim Tomášom odporúčam si pozrieť dnešný Reflex. Nevidomé deti vidia farby a vedia čítať plynule text bez písma pre slepcov.

Hej , " máš pravdu " ...šak jak furt .

Hento " tretie oko " nie je žiadna novinka ....
Čo ja viem , tak už takéto drísty fungujú vyše 20 rokov .
Sledoval som to v TV Novinách , ten šot .
Tie deti neboli nevidomé , tie boli len štatisti .
Lenže na záver bolo spomenuté , že asi 10 ( ???) oslovení neurológovia sa odmietli k tejto problematike vyjadriť .
...aj to si mala spomenúť ...lenže na takéto niečo zabúdaš alebo " zabúdaš " ...objektivita má dovolenku ?

Mal som onehdá kolegyňu ... pravidelne si osvetľovala baterkou to " tretie oko " .
Skôr si mala osvetľovať svoju čiernu dieru , lepší osoh by z toho mala ... aj tak skončila , že jej mierne začalo zadrbkávať .

Záver ???
Pokiaľ neuvidím na vlastné oči , teda na " tretie oko " , tak neuverím .
Vraj je to jednoduché , to sústredenie sa ...
Len jedno ma potom zaujíma .
Kurňa ... keď je to taký zázrak , prečo to nefunguje a nie je to aplikované do praxe ?
Nie u nás ...šak jasné , naše zdravotníctvo je v tej čiernej diere ....ale prečo toto neaplikovali do praxe tie iné - vyspelejšie krajiny ???
vari aj ty si farboslepý že "čierna" (snáď iný odtienik)
Vedela som, že presne toto bude použité ako prvá argumentácia. A vieš prečo? Aj ten psychológ pomaly začal koktať a nevedel sa dostať k odpovedi. Veľmi jednoduché vysvetlenie. Boja sa, pretože o tomto nič nevedia, na škole vedia akurát o šišinke, kde sú aké centrá a pod. Tak ako s k tomu môžu vyjadriť? Nijako, rovnako ako ten psychológ tuším Muller. Boja sa klientov, že o nich prídu. Tam je pravda. Ty by si sa ako vyjadril do médií, keď nevieš, o čo ide. Predpokladám rovnako.
Buchač, chodil si na jogu. Moje obe v detskom veku, aby som ich zamestnala, ukazovala život, aby si vedeli vybrať svoju cestu. Na záver im jogínka, inak pedagogička, ako darček na poslednom termíne ukázala, ako môžu vidieť auru. Samozrejme tú základnú, prvú. Boli tam deti od troch do 10 rokov. Viac ako polovici detí to išlo.
Keď mi prichádzalo už veľmi zle, tak som si jedného z nich zavolala, ako na tom som. Raz sa ma dieťa spýtalo, keď som stála pred bielou stenou, mama, načo si pritom myslela? Z vtipu sa nepýtalo, nemalo to odkiaľ vedieť. Urobila som to po prvýkrát. Odvtedy viem, že niektoré veci sú účinné. Auru som mala takú ako som mala, ale keď bolo so mnou na informačnom dni v škole u druhého dieťaťa a bavila som sa na chodbe s riaditeľkou, spýtalo sa ma potom, kto to bol. Vravím, riaditeľka. Že mala zo všetkých ľudí čo dovtedy videlo, najväčšiu. 60cm. Občas sa na učky pozeralo, lebo mali dobré pozadie za sebou a vzdialenosť.
Prečo joga neprešla v školách? Kvôli cirkvi. Stredovek. Veď aj Galileo skončil katastrofálne, dnes sa lieta do vesmíru. Paradoxne aj vďaka joge by bolo viac pravých veriacich. Pozri si ľudí, čo ju cvičia 30 rokov, zastavil sa na ich telesnej schránke čas. Majú iné vibrácie, to nie je iba telocvik.
Prekážkou sú materialisti - kým neuvidím, neuverím. Najprv treba tvrdo na sebe pracovať aj 10 rokov (či-kung), výsledky prídu.
Ja neviem zhodnotiť tvoju kolegyňu, ktovie, ku komu chodila. Je fakt, že to nie je pre každého jedinca. Musí byť pripravený, inak áno, môže do aj zle skončiť. Najviac prípadov vraj zo Silvovej metódy. Vraj. Ale to všetko existuje, či sa to niekomu páči, ale nie. Dnes už nikto ale nepochybuje o tom, že mozog sa využíva iba na cca 10%. Ja nikoho nepresviedčam, píšem čo mám zažité.
Tak som zvedavá na príspevok. Vieš čo to musí znamenať pre rodiča takého dieťaťa?
buchač
18.07.14,14:17
Vedela som, že presne toto bude použité ako prvá argumentácia. A vieš prečo?
...
Ja nikoho nepresviedčam, píšem čo mám zažité.

Na toto odpovedám DETTO .
Na oboje odseky .

Až na malinkatý rozdiel .
Svoje myšlienkove pochody dávaš takým spôsobom , že by sa dalo aj rozprávať o psychonátlaku ...
korela
18.07.14,18:30
Buchač, ešte horší argument. To sa nezmôžeš na nič lepšie? To nie je tvoja osobná kritika, nikdy nevieme, čo nás v živote postretne, ale my dvaja sme také protiklady, že keby sme sa nehľadali, akože aj nie, tak aj tak sa stretneme.
Vďaka tebe vlastným názorom, nikdy nespoznáš inú úroveň pocitu, ako zrejme slasti z cvičáku. Toľko z k psychonátlaku.
Veď ma nečítaj, obíď.
Ani mystik nevie popísať čo zažil, pretože na to neexistuú pozemské slová. Toto tiež nepochopíš, pretože nevieš o čom je reč.
korela
18.07.14,18:32
Ty si tu vypisoval furt o včeličkách, teraz máš asi tvorivú pauzu a musela som to rešpektovať.
korela
18.07.14,18:46
Aj Suvadova ho ma, a ani v telerane ju nechceli. :)
V čom spočíva podstata Telerána?
Dramaturgicky tam nemala čo hľadať. Čudujem sa, že to prijala. To chce inú kategóriu divákov. To bolo veľmi nešťastné riešenie. Priveľký záber oslovených ľudí.
Nechceli ju preto, pretože TV sa podriaďuje záujmu divákov. Aj keby tam sedel každý deň nositeľ Nobelovej ceny, dopadne to rovnako. Tí by odtiaľ ešte skôr leteli.
Ale kecanie o celebritách Teleráno bude vždy istiť.
buchač
18.07.14,18:47
Buchač, ešte horší argument. To sa nezmôžeš na nič lepšie? To nie je tvoja osobná kritika, nikdy nevieme, čo nás v živote postretne, ale my dvaja sme také protiklady, že keby sme sa nehľadali, akože aj nie, tak aj tak sa stretneme.
Vďaka tebe vlastným názorom, nikdy nespoznáš inú úroveň pocitu, ako zrejme slasti z cvičáku. Toľko z k psychonátlaku.
Veď ma nečítaj, obíď.
Ani mystik nevie popísať čo zažil, pretože na to neexistuú pozemské slová. Toto tiež nepochopíš, pretože nevieš o čom je reč.

Ale zmôžem , čoby nie . Ibaže sa mi nechce do detailov zachádzať občas .
Aj ten príspevok , kde spomínaš jógu a svoje deti , by sa dal rozmeniť na drobné .

Takže teraz len k vyššie uvedenému .
Ten spomínaný cvičák ? Nie každy zvládne po psychickej stránke ... telo by zvládalo , ale psychika odišla . Toto si Ty ( ani Tvoj manžel ) nezažili , tak mi tu nespomínaj niečo , o čom nemáš ani páru .

Čo sa týka tej jógy . Tú som jeden čas skúšal a aj ( dá sa povedať ) musel cvičiť . Zdravíčko mi podporila ... okrem iného .
Takže chápem a aj viem , o čo ide . Práve preto niekedy s niečim nesúhlasím .

Ale nemôže byť problém aj v tom , že ak sa niekto snaží (polo)fanatikovi hociakým spôsobom alebo argumentom spochybniť niektorú z jeho betónových právd , tak automaticky dostane nálepku na čelo a fertig ???
Ale každá minca má predsa vždy len 2 strany .

Ale veď ma čítaj , neodchádzaj ... zamýšľaj sa nad názormi aj iných .
Nie každý je síce vedec alebo doktor , no každý má svoje poznatky alebo skúsenosti .
....a nedá sa aplikovať všetko na všetkých .
Šak už to chopok !!!
korela
18.07.14,18:52
http://tech.sme.sk/c/7290535/v-lietadle-nad-ukrajinou-zomrela-stovka-odbornikov-na-aids.html
/v-lietadle-nad-ukrajinou-zomrela-stovka-odbornikov-na-aids.html
No a koľko ľudí mohlo byť v budúcnosti vyliečených z AIDS, lebo nie všetci nakazení sú 4% ný niektorí to dostali aj transfúziou,
Hej, tiež tomu nerozumiem, prečo sa aj pri iných príležitostiach takíto ľudia a podobné skupiny nerozdeľujú. Aj Kate s Wiliamom. Aj s malým. Aby súčasne vystúpili z lietadla? Prežitok. Prekonané.
misoft
18.07.14,19:07
Hej, tiež tomu nerozumiem, prečo sa aj pri iných príležitostiach takíto ľudia a podobné skupiny nerozdeľujú. Aj Kate s Wiliamom. Aj s malým. Aby súčasne vystúpili z lietadla? Prežitok. Prekonané.
Ekonomika, dievča, ekonomika - množstvenná zľava.....
A u tých "hláv" - tam by sa to malo deliť (a aj sa delí napr. v USA - Mr. President letí v Air Force One, viceprezident sedí na zadku doma - a naopak.) Okrem toho hlavy pomazané používajú svoje letky (väčšinou armádne) a tam sú iní piloti.....nie commercial pilots.....
korela
18.07.14,19:20
Technika vie zradiť aj dnes. Ja sa neviem spamätať podnes, ani neviem prečo, z Challengera 1986. Kto by to vtedy očakával? A posádka asi ultra výber a najvyššia kvalita.
misoft
18.07.14,19:23
Technika vie zradiť aj dnes. Ja sa neviem spamätať podnes, ani neviem prečo, z Challengera 1986. Kto by to vtedy očakával? A posádka asi ultra výber a najvyššia kvalita.
V tom máš pravdu - chybička se vloudí - lenže ak si sledovala niekedy o tomto nešťastí dokument - jeden človek to predpovedal, ale ostatní ho tak povediac, prehlasovali.... a pritom šlo len o teplotu ovzdušia v rozmedzí 3 °C!
korela
18.07.14,19:40
Asi áno, ale dávno, toto neviem. A zase je tu prítomný ľudský faktor. Čo dodať?
misoft
18.07.14,19:41
Kdo nic nedělá, nedělá ani chyby.....:D
korela
19.07.14,01:03
Toto niekto z vás čítal???
http://ekonomika.etrend.sk/svet/den-...o-primeri.html (http://ekonomika.etrend.sk/svet/den-po-zostreleni-boeingu-hovori-sa-o-primeri.html) (Posledná časť článku)
Šialená verzia teroristov: Bola to lietajúca márnica
Mnohí cestujúci zostreleného malajzijského lietadla boli pred katastrofou už niekoľko dní po smrti. Taká je verzia tragických udalostí v podaní „ministra obrany“ samozvanej Doneckej ľudovej republiky Igora Girkina-Strelkova. On sám vraj ale za jej správnosť neručí.

„Podľa ľudí, ktorí zbierali mŕtve telá, nebola značná časť z nich čerstvá,“ zveril sa v piatok hlavný stratég proruských radikálov spravodajskému webu Russkaja vesna (Ruská jar), ktorý nadŕža separatistom.

„Tí ľudia umreli pred niekoľkými dňami. Za pravdivosť tej informácie neručím, je samozrejme potrebné urobiť lekársku expertízu,“ dodal Strelkov, ktorý je podľa ukrajinských i ruských médií plukovníkom ruskej vojenské rozviedky GRU.

Podľa Strelkova bolo v lietadle objavené veľké množstvo liečiv a krvných derivátov, čo je neobvyklé. „Podľa očitých svedkov bolo veľa tiel bez krvi, ako keby krv opustila telo dlho pred katastrofou. Miestni upozorňovali aj na značný zápach, počasie pritom nebolo nijako osobitne teplé,“ povedal Strelkov.
Ďalším argumentom podľa neho je, že „ukrajinské úrady sú schopné akejkoľvek podlosti“.
Piloti boli podľa Strelkova určite živí, pretože kabína vraj bola po dopade na zem zaliata ich krvou.
pavol54
19.07.14,03:05
Toto niekto z vás čítal???
http://ekonomika.etrend.sk/svet/den-...o-primeri.html (http://ekonomika.etrend.sk/svet/den-po-zostreleni-boeingu-hovori-sa-o-primeri.html) (Posledná časť článku)
Šialená verzia teroristov: Bola to lietajúca márnica
Mnohí cestujúci zostreleného malajzijského lietadla boli pred katastrofou už niekoľko dní po smrti. Taká je verzia tragických udalostí v podaní „ministra obrany“ samozvanej Doneckej ľudovej republiky Igora Girkina-Strelkova. On sám vraj ale za jej správnosť neručí.

„Podľa ľudí, ktorí zbierali mŕtve telá, nebola značná časť z nich čerstvá,“ zveril sa v piatok hlavný stratég proruských radikálov spravodajskému webu Russkaja vesna (Ruská jar), ktorý nadŕža separatistom.

„Tí ľudia umreli pred niekoľkými dňami. Za pravdivosť tej informácie neručím, je samozrejme potrebné urobiť lekársku expertízu,“ dodal Strelkov, ktorý je podľa ukrajinských i ruských médií plukovníkom ruskej vojenské rozviedky GRU.

Podľa Strelkova bolo v lietadle objavené veľké množstvo liečiv a krvných derivátov, čo je neobvyklé. „Podľa očitých svedkov bolo veľa tiel bez krvi, ako keby krv opustila telo dlho pred katastrofou. Miestni upozorňovali aj na značný zápach, počasie pritom nebolo nijako osobitne teplé,“ povedal Strelkov.
Ďalším argumentom podľa neho je, že „ukrajinské úrady sú schopné akejkoľvek podlosti“.
Piloti boli podľa Strelkova určite živí, pretože kabína vraj bola po dopade na zem zaliata ich krvou.


to že civilov fašisti denne bombardujú nikoho neserie, že v odesse boli ľudia najprv povraždení, zohavení až potom zapálení to tiež, že zranených rozoberajú na náhradné diely pre zachránenie životov tých "lepších" to tiež. prečo? lebo sú to len RUSI. Pritom ako začal konflikt ? pôvodne chceli východné regióny aby sa vytvorilo federatívne usporiadanie. Tá skutočne masová účasť na "neplatnom" referende hovorí za všetko, a za to tam nabehol pravý sektor s prepustenými kriminálnikmi. Skrátka svoj majetok si treba chrániť aj keby neostal kameň a kameni.
erik555
19.07.14,06:55
omg, to az tak hlupi mladi ludia ziju na Slovensku? Z rampy dopad na rovinu?! :eek: Kebyze ma aspon E.T. mimozemstana v kosiku na bicykli :D

https://www.youtube.com/watch?v=mgYIYj59g18
Excise Duty
19.07.14,07:24
omg, to az tak hlupi mladi ludia ziju na Slovensku? Z rampy dopad na rovinu?! :eek: Kebyze ma aspon E.T. mimozemstana v kosiku na bicykli :D

https://www.youtube.com/watch?v=mgYIYj59g18
Je to ešte horšie, ale neboj, keď to prežije a ešte vyrastie, možno skončí vo vysokej politike. IQ už na to má...
erik555
19.07.14,09:02
]
Je to ešte horšie, ale neboj, keď to prežije a ešte vyrastie, možno skončí vo vysokej politike. IQ už na to má...
:D To by ma zaujimalo, ze kolkokrat takto Fico v mladosti dopadol :D
Excise Duty
19.07.14,09:32
]
Je to ešte horšie, ale neboj, keď to prežije a ešte vyrastie, možno skončí vo vysokej politike. IQ už na to má...
:D To by ma zaujimalo, ze kolkokrat takto Fico v mladosti dopadol :D
On sa už tak narodil.
misoft
19.07.14,09:50
Toto niekto z vás čítal???
http://ekonomika.etrend.sk/svet/den-...o-primeri.html (http://ekonomika.etrend.sk/svet/den-po-zostreleni-boeingu-hovori-sa-o-primeri.html) (Posledná časť článku)
Šialená verzia teroristov: Bola to lietajúca márnica
Mnohí cestujúci zostreleného malajzijského lietadla boli pred katastrofou už niekoľko dní po smrti. Taká je verzia tragických udalostí v podaní „ministra obrany“ samozvanej Doneckej ľudovej republiky Igora Girkina-Strelkova. On sám vraj ale za jej správnosť neručí.

„Podľa ľudí, ktorí zbierali mŕtve telá, nebola značná časť z nich čerstvá,“ zveril sa v piatok hlavný stratég proruských radikálov spravodajskému webu Russkaja vesna (Ruská jar), ktorý nadŕža separatistom.

„Tí ľudia umreli pred niekoľkými dňami. Za pravdivosť tej informácie neručím, je samozrejme potrebné urobiť lekársku expertízu,“ dodal Strelkov, ktorý je podľa ukrajinských i ruských médií plukovníkom ruskej vojenské rozviedky GRU.

Podľa Strelkova bolo v lietadle objavené veľké množstvo liečiv a krvných derivátov, čo je neobvyklé. „Podľa očitých svedkov bolo veľa tiel bez krvi, ako keby krv opustila telo dlho pred katastrofou. Miestni upozorňovali aj na značný zápach, počasie pritom nebolo nijako osobitne teplé,“ povedal Strelkov.
Ďalším argumentom podľa neho je, že „ukrajinské úrady sú schopné akejkoľvek podlosti“.
Piloti boli podľa Strelkova určite živí, pretože kabína vraj bola po dopade na zem zaliata ich krvou.


Keby ten exot sledoval, kto tam bol - tak by takéto blbosti nešíril. A pochybujem, že obyčajní obyvatelia budú šíriť zvesti o "lietajúcej márnici".... pritom ak tam boli "krvné deriváty" - veď tam predsa letelo 100 vedcov z oblasti boja proti AIDS na konferenciu - a iste to nebola len konferencia, ale výmena skúseností (a tam sa predsa dávajú reálne výsledky).

Jednoducho - celé je to len zahmlievanie skutkového stavu..... že niekto z oblasti kontrolovanej "povstalcami" odstrelil z oblohy civilné lietadlo.
Čítal som rôzne komentáre - vraj takýto systém nemôže obsluhovať kdejaký oný..... zabudli však, že i medzi povstalcami sú bývalí vojaci po vojenskom výcviku, po vojenskej službe - a čo sa naučili, to im v podvedomí zostalo. Takže ani ten BUK systém by nebol problém obsluhovať.

P.S. Ja mám tiež výcvik v špeialnej zbrani a i po 15 rokoch som schopný po pár hodinách tréningu ho obsluhovať a naviesť na cieľ..... takže kecy našich vojenských "odborníkov" nie sú na mieste.... jednoducho - ak mali BUK - mohli zostreliť.
pavol54
19.07.14,10:28
Toto niekto z vás čítal???
http://ekonomika.etrend.sk/svet/den-...o-primeri.html (http://ekonomika.etrend.sk/svet/den-po-zostreleni-boeingu-hovori-sa-o-primeri.html) (Posledná časť článku)
Šialená verzia teroristov: Bola to lietajúca márnica
Mnohí cestujúci zostreleného malajzijského lietadla boli pred katastrofou už niekoľko dní po smrti. Taká je verzia tragických udalostí v podaní „ministra obrany“ samozvanej Doneckej ľudovej republiky Igora Girkina-Strelkova. On sám vraj ale za jej správnosť neručí.

„Podľa ľudí, ktorí zbierali mŕtve telá, nebola značná časť z nich čerstvá,“ zveril sa v piatok hlavný stratég proruských radikálov spravodajskému webu Russkaja vesna (Ruská jar), ktorý nadŕža separatistom.

„Tí ľudia umreli pred niekoľkými dňami. Za pravdivosť tej informácie neručím, je samozrejme potrebné urobiť lekársku expertízu,“ dodal Strelkov, ktorý je podľa ukrajinských i ruských médií plukovníkom ruskej vojenské rozviedky GRU.

Podľa Strelkova bolo v lietadle objavené veľké množstvo liečiv a krvných derivátov, čo je neobvyklé. „Podľa očitých svedkov bolo veľa tiel bez krvi, ako keby krv opustila telo dlho pred katastrofou. Miestni upozorňovali aj na značný zápach, počasie pritom nebolo nijako osobitne teplé,“ povedal Strelkov.
Ďalším argumentom podľa neho je, že „ukrajinské úrady sú schopné akejkoľvek podlosti“.
Piloti boli podľa Strelkova určite živí, pretože kabína vraj bola po dopade na zem zaliata ich krvou.


Keby ten exot sledoval, kto tam bol - tak by takéto blbosti nešíril. A pochybujem, že obyčajní obyvatelia budú šíriť zvesti o "lietajúcej márnici".... pritom ak tam boli "krvné deriváty" - veď tam predsa letelo 100 vedcov z oblasti boja proti AIDS na konferenciu - a iste to nebola len konferencia, ale výmena skúseností (a tam sa predsa dávajú reálne výsledky).

Jednoducho - celé je to len zahmlievanie skutkového stavu..... že niekto z oblasti kontrolovanej "povstalcami" odstrelil z oblohy civilné lietadlo.
Čítal som rôzne komentáre - vraj takýto systém nemôže obsluhovať kdejaký oný..... zabudli však, že i medzi povstalcami sú bývalí vojaci po vojenskom výcviku, po vojenskej službe - a čo sa naučili, to im v podvedomí zostalo. Takže ani ten BUK systém by nebol problém obsluhovať.

P.S. Ja mám tiež výcvik v špeialnej zbrani a i po 15 rokoch som schopný po pár hodinách tréningu ho obsluhovať a naviesť na cieľ..... takže kecy našich vojenských "odborníkov" nie sú na mieste.... jednoducho - ak mali BUK - mohli zostreliť.
Inak možno že keby ti niekto odpálil panelák s celou rodinou najmä bez príčiny tak by si myslím išiel rovno sa prihlásiť a toho fagota by si napálil do prvého autobusu ktorý by išiel vo vojenskej kolóne ale osobne nesúhlasím s tým čo sa stalo, a ak Rusi odmietli skrinky, určite niečo majú v záznamoch (Inak ten gen, Vojtek bol špecialista PVOS)
misoft
19.07.14,10:37
Inak možno že keby ti niekto odpálil panelák s celou rodinou najmä bez príčiny tak by si myslím išiel rovno sa prihlásiť a toho fagota by si napálil do prvého autobusu ktorý by išiel vo vojenskej kolóne ale osobne nesúhlasím s tým čo sa stalo, a ak Rusi odmietli skrinky, určite niečo majú v záznamoch (Inak ten gen, Vojtek bol špecialista PVOS)
Ja toto už považujem za terorizmus. Je to hromadná vražda ľudí, ktorí s nimi nič spoločné nemali, dokonca ani na zemi neboli.
A ja som bol iný špecialista - a so slovami gen. Vojteka môžem súhlasiť len čiastočne..... ak raz máš v niečom výcvik, ostáva to v tebe! Ak sa raz naučíš bicyklovať - tak to nezabudneš a dokážeš jazdiť na bicykli u po x rokoch nejazdenia - len spočiatku si musíš zvykať....
Peggynka
19.07.14,10:53
pavol54
19.07.14,11:09
Inak možno že keby ti niekto odpálil panelák s celou rodinou najmä bez príčiny tak by si myslím išiel rovno sa prihlásiť a toho fagota by si napálil do prvého autobusu ktorý by išiel vo vojenskej kolóne ale osobne nesúhlasím s tým čo sa stalo, a ak Rusi odmietli skrinky, určite niečo majú v záznamoch (Inak ten gen, Vojtek bol špecialista PVOS)
Ja toto už považujem za terorizmus. Je to hromadná vražda ľudí, ktorí s nimi nič spoločné nemali, dokonca ani na zemi neboli.
A ja som bol iný špecialista - a so slovami gen. Vojteka môžem súhlasiť len čiastočne..... ak raz máš v niečom výcvik, ostáva to v tebe! Ak sa raz naučíš bicyklovať - tak to nezabudneš a dokážeš jazdiť na bicykli u po x rokoch nejazdenia - len spočiatku si musíš zvykať....
správne je to hromadná vražda len či bude odsúdený ten pravý, pár minút pred odmlčaním ukončili doprovod dve stíhačky vraj
pavol54
19.07.14,11:12
A ja pamätám toto:http://www.military.wz.cz/zaujimav/kal007/kal007.htm
a sibírsky tupolev nad ukrajinou, a iránske lietadlo na perzským zálivom tie sa ani nesnažili maskovať iné lietadlo.Ale politika je sviňa vždy na ňu doplatia nevinní a najmä plebs.
Peggynka
19.07.14,11:26
A ja pamätám toto:http://www.military.wz.cz/zaujimav/kal007/kal007.htm
a sibírsky tupolev nad ukrajinou, a iránske lietadlo na perzským zálivom tie sa ani nesnažili maskovať iné lietadlo.Ale politika je sviňa vždy na ňu doplatia nevinní a najmä plebs.
Tam bolo vtedy zaujímavé,že piloti nereagovali na jasný pokyn "nasleduj ma",bola teória,že Američania zneužili civilné lietadlo na špionáž a kapitán o tom vedel.Spoliehali sa na to,že Rusi ho nezostrelia;vychýlil sa z kurzu 300km do vnútrozemia.Tak si to pamätám.A teraz som tiež videla grafiku,že toto lietadlo letelo mimo bežnej letovej dráhy.A konšpiračné teórie v takýchto prípadoch:
http://aeronet.cz/news/sestreleny-boeing-777-letu-mh17-ma-otevrit-cestu-k-vyhlaseni-bezletove-zony-nad-ukrajinou-kterou-by-zajistovalo-nato/
pavol54
19.07.14,14:15
A ja pamätám toto:http://www.military.wz.cz/zaujimav/kal007/kal007.htm
a sibírsky tupolev nad ukrajinou, a iránske lietadlo na perzským zálivom tie sa ani nesnažili maskovať iné lietadlo.Ale politika je sviňa vždy na ňu doplatia nevinní a najmä plebs.
Tam bolo vtedy zaujímavé,že piloti nereagovali na jasný pokyn "nasleduj ma",bola teória,že Američania zneužili civilné lietadlo na špionáž a kapitán o tom vedel.Spoliehali sa na to,že Rusi ho nezostrelia;vychýlil sa z kurzu 300km do vnútrozemia.Tak si to pamätám.A teraz som tiež videla grafiku,že toto lietadlo letelo mimo bežnej letovej dráhy.A konšpiračné teórie v takýchto prípadoch:
http://aeronet.cz/news/sestreleny-boeing-777-letu-mh17-ma-otevrit-cestu-k-vyhlaseni-bezletove-zony-nad-ukrajinou-kterou-by-zajistovalo-nato/
je toho viac o tých istých
černobyl, tu 154 už spomenuté, let mh17, deravé potrubie, atď a potom aj kličkov papá bol u nás dlhé roky(velenie- ukrajinci, mužstvo - čurky)
lujza.j
19.07.14,14:29
nasrrra.á som jak hovado....kým som si druhá krát nabrala z leča....nechala som ho nezakryté....nakládla mi tam mucha larvy:mad::mad::mad:
misoft
19.07.14,15:33
nasrrra.á som jak hovado....kým som si druhá krát nabrala z leča....nechala som ho nezakryté....nakládla mi tam mucha larvy:mad::mad::mad:
Šak ďalšie proteíny.....:D
misoft
19.07.14,15:38
A ja pamätám toto:http://www.military.wz.cz/zaujimav/kal007/kal007.htm
a sibírsky tupolev nad ukrajinou, a iránske lietadlo na perzským zálivom tie sa ani nesnažili maskovať iné lietadlo.Ale politika je sviňa vždy na ňu doplatia nevinní a najmä plebs.
Tam bolo vtedy zaujímavé,že piloti nereagovali na jasný pokyn "nasleduj ma",bola teória,že Američania zneužili civilné lietadlo na špionáž a kapitán o tom vedel.Spoliehali sa na to,že Rusi ho nezostrelia;vychýlil sa z kurzu 300km do vnútrozemia.Tak si to pamätám.A teraz som tiež videla grafiku,že toto lietadlo letelo mimo bežnej letovej dráhy.A konšpiračné teórie v takýchto prípadoch:
http://aeronet.cz/news/sestreleny-boeing-777-letu-mh17-ma-otevrit-cestu-k-vyhlaseni-bezletove-zony-nad-ukrajinou-kterou-by-zajistovalo-nato/
Peggy: chyba pilota KAL007 pri zadávaní pokynov pre autopilota - neprepol na inerciálny, ale nechal magnetický kurz. A autopilot len OZNAMOVAL podľa rýchlosti a času, "kde sú" (pritom tam neboli).
A za ďalšie - pilot stíhačky síce dostal pokyn - "výstražné výstrely" - aj vykonal, ale chyba bola, že v zásobníkoch totiž nemal ani jeden jediný náboj so stopovkou - svietiaci. Kedy ich mal - tak pred Boeningom by sa rozžiarili dva svetelné pásy od stopoviek. A v Boeningu nemohli nič počuť - a spätné zrkadlá nemajú, aby sa pozreli dozadu. A tiež práve vtedy dostali pokyn na zmenu letovej hladiny - a nešťastie bolo na svete....
pavol54
19.07.14,15:50
nasrrra.á som jak hovado....kým som si druhá krát nabrala z leča....nechala som ho nezakryté....nakládla mi tam mucha larvy:mad::mad::mad:
netreba jesť studené jedlá, na horúce nesadajú, lebo by sa uvarili a čo vari varené vajíčka neješ? :eek:
korela
19.07.14,22:27
Ja som Strelkovu teóriu uviedla iba ako absurdnosť. Nebudem si čítať ďalšie konšpirácie, strata času, koľko vyšetrených udalostí sa verejnosti nezverejnilo.
bettylou
20.07.14,08:45
no vieš o mne napr. na pláži nik nevie , že odkiaľ som....nevrieskam ..nie je ma plná pláž...a v At v lidli nevrieskam po predajni, aby všetky SK predavačky vedeli " zlató zobral si minerálku":D...
S tým súhlasím, i ja sa tiež často správam inkognito.
:)
bettylou
20.07.14,08:49
no vieš o mne napr. na pláži nik nevie , že odkiaľ som....nevrieskam ..nie je ma plná pláž...a v At v lidli nevrieskam po predajni, aby všetky SK predavačky vedeli " zlató zobral si minerálku":D...

Lujza podobne. Ja ani slovensky s rodinou na dovolenkach nehovorim na verejnosti.
Anglicky? :D
p..čovsky, ci..ovsky... esperanto internacional
plus c card
bettylou
20.07.14,08:51
no vieš o mne napr. na pláži nik nevie , že odkiaľ som....nevrieskam ..nie je ma plná pláž...a v At v lidli nevrieskam po predajni, aby všetky SK predavačky vedeli " zlató zobral si minerálku":D...

Lujza podobne. Ja ani slovensky s rodinou na dovolenkach nehovorim na verejnosti.
Anglicky? :D
anglicky.
o čom sa vieš baVIť po angliicky??
bettylou
20.07.14,08:54
kopretinka
20.07.14,08:59
že ťa to baví,snoriť v téme a vyťahovať staré neaktuálne príspevky.......
bettylou
20.07.14,09:08
[QUOTE="alaya1"]Nehnevajte sa, ale predsa v cudzine, vid Turecko, Ameriku, ci hoci Chorvatsko, nebudem sa pretrcat so slovenskym jazykom, ked mu tam nikto nerozumie. Bezne ludia v Europe hovoria 2 cudzimi jazykmi minimalne a kde pridu prisposobia sa.

Anoo, celé fr, benelux, de aj východná ríša, angl nevynímajúc všetci sa prispôsobujú??:?, a južania esp it pg tiež... bravo o to sme na vecej a o to žereme odpad, bo nerozmyšľame ja žiť, aľe jak sa inkognito zašiť. a naučiť tu ich reč, bo ne sme glupe haha.. per aspera ad astra
alaya1
20.07.14,09:23
Mohla/hol by si si tie akoze smajliky spoza mena odstranit, lebo to co tu prevadzas, uz ani smiesne nie je. Dobre ti hrabe, mila pani./pan .
bettylou
20.07.14,13:23
ako môžu tú malú hodnotiť z výtvarnej - keď ani ceruzku do ruky nedokáže chytiť???
"kde je vôľa, tam je cesta" :eek:
bettylou
20.07.14,14:20
Kua - také prkotiny riešia: http://www.tvnoviny.sk/domace/1763387_zahradkari-v-michalovciach-vedome-porusuju-predpisy - stačí si len prečítať Zákon 8/2009 a je to jasné...... nie je tam totiž žiadna križovatka - je to len vjazd do kolónie. I keď je pravda - kedysi tam ani tá čiara nebola.....

treba ju zošúchať, tú čiaru alebo premaľovať
bettylou
20.07.14,15:50
taiko - Citam, co mi pride pod ruku a nemyslim si, ze je to zrovna rozosievanie negat. energie, aspon to tak nevnimam. Ale tiez by som nebola stastna byt znasilnena a ani by ma nepotesilo, ak by nejaky blbec natrepal do nasej "lodky".. Co tegba nezaujima, ineho mozno hej. Ja co nechcem, necitam a nesledujem.
no sak to je v poradku, Kazdeho zaujima nieco ine, len ja furt nerozumiem, reco ludia radi citaju, ci pozeraju o nestastiach inych. Ale asi je to nad moje chapanie :)


Mne to tak nepride, asi som na nestastia v zivote ludi trenovana a zvyknuta. Som odosobnena.

nebezpečneee,
prepáč som klikla, ale to plus na minus ti prepisem na plus, lebo to neviem zrušiť
ale moj nazor vies, "život je nádherný"
bettylou
20.07.14,15:51
Tak som si klikla na komentár k tomu článku (1),pobavil ma:
Vykašlite sa na Chorvátsko. Všetkých Vás srdečne pozývam na Bukovskú priehradu. Záruka dobrovoľného sexu a nezrazenia sa lodí :)

kde to je?
misoft
20.07.14,16:02
Tak som si klikla na komentár k tomu článku (1),pobavil ma:
Vykašlite sa na Chorvátsko. Všetkých Vás srdečne pozývam na Bukovskú priehradu. Záruka dobrovoľného sexu a nezrazenia sa lodí :)

kde to je?
https://www.google.sk/maps/@48.7149207,21.1424109,14z
misoft
20.07.14,17:27
Ako pozerám na situáciu na Porade - ide to dole kopcom - neviem, neviem - patrím k Poraďákom, ktorých skoro nič nerozhádže, ale toto, čo sa teraz deje..... Asi sa na dlhšie odmlčím....... pokiaľ neprestane to SPAMovanie a to indivíduum nezmizne stadeto... viete ktoré.... Richard by sa mal konečne rozhýbať - IP adresu istotne vie, stačí zistiť, odkiaľ - poslať avízo poskytovateľovi, alebo rovno zablokovať IP adresu. A oznámiť ako podvodnú IP a dať na blacklist.
Takže - zatiaľ - majte sa!
Mila123
20.07.14,17:34
Ako pozerám na situáciu na Porade - ide to dole kopcom - neviem, neviem - patrím k Poraďákom, ktorých skoro nič nerozhádže, ale toto, čo sa teraz deje..... Asi sa na dlhšie odmlčím....... pokiaľ neprestane to SPAMovanie a to indivíduum nezmizne stadeto... viete ktoré.... Richard by sa mal konečne rozhýbať - IP adresu istotne vie, stačí zistiť, odkiaľ - poslať avízo poskytovateľovi, alebo rovno zablokovať IP adresu. A oznámiť ako podvodnú IP a dať na blacklist.
Takže - zatiaľ - majte sa!
súhlasím, príspevok z Porady už je odstránený, ale celý šuták je zaplavený príspevkami úchyla
Peggynka
20.07.14,17:43
Ako pozerám na situáciu na Porade - ide to dole kopcom - neviem, neviem - patrím k Poraďákom, ktorých skoro nič nerozhádže, ale toto, čo sa teraz deje..... Asi sa na dlhšie odmlčím....... pokiaľ neprestane to SPAMovanie a to indivíduum nezmizne stadeto... viete ktoré.... Richard by sa mal konečne rozhýbať - IP adresu istotne vie, stačí zistiť, odkiaľ - poslať avízo poskytovateľovi, alebo rovno zablokovať IP adresu. A oznámiť ako podvodnú IP a dať na blacklist.
Takže - zatiaľ - majte sa!
súhlasím, príspevok z Porady už je odstránený, ale celý šuták je zaplavený príspevkami úchyla
To by ma zaujímalo,či nie je možné podať trestné oznámenie - veď toto je verejný portál,prístupný aj deťom!
pavol54
20.07.14,17:51
Ako pozerám na situáciu na Porade - ide to dole kopcom - neviem, neviem - patrím k Poraďákom, ktorých skoro nič nerozhádže, ale toto, čo sa teraz deje..... Asi sa na dlhšie odmlčím....... pokiaľ neprestane to SPAMovanie a to indivíduum nezmizne stadeto... viete ktoré.... Richard by sa mal konečne rozhýbať - IP adresu istotne vie, stačí zistiť, odkiaľ - poslať avízo poskytovateľovi, alebo rovno zablokovať IP adresu. A oznámiť ako podvodnú IP a dať na blacklist.
Takže - zatiaľ - majte sa!
posledný zhasne vypínač je pri dverách
alaya1
20.07.14,19:05
Peggynka
21.07.14,04:32
SHMÚ varuje: Pripravte sa na horúčavy aj búrky!

http://www.cas.sk/clanok/287986/shmu-varuje-pripravte-sa-na-horucavy-aj-burky.html/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-%C4%8Das.sk-hp&utm_campaign=cross
Niektorým bolo horúco už včera...http://www.cas.sk/parkovisko
Toľko škody...a určite aj nešťastných rodín (nepoistené autá...),hlavne,že sa nikomu nič nestalo.
bettylou
21.07.14,04:59
...ani ja , ale urobil som si ten svoj ...
NA KÁVU MÁ ??? Dokonca sú tam dve 200 g balenia v skle ...
Popradská a Green ...cena cca 10 € .

to prvé môže byť aj tesco za 3 eurá....to druhé ani nie je vidieť,čo to je.....a vôbec....v tých fľašiach nemusí byť ani pôvodná káva,kľudne tam môže mať aj niečo iné........súdiť človeka podľa pohára od kávy.........
úbohé............

Nejdem sa ani hádať a ani súdiť .
No na obrázku je jasné vidieť , že v oboch fľašiach je káva . Málokto si presypuje kávu z fľašky do fľašky ...ale to je jedno , mne osobne šumafuk .

Ak by som ale rozpitval henten článok z " mienkotvorného " média , tak potom je na zamyslenie :
Napríklad taký pohľad na samotnú ženu . Teraz akože plače nad osudom , ale v podstate je si sama na vine .
Sorry , ale mať 5 detí s troma chlapmi o niečom trochu aj svedčí ...
...a že mienila ísť na sterilizáciu ??? ...trochu neskoro ...alebo snáď nie?
Jedna ženská a nepozná antikoncepciu ??? Alebo trtkali jak cigáni - zásadne bez ochrany ???

Takže , kopretinka , nie ja som úbohý , alebo moje súdenie nad šálkou ( fľaškou ) kávy ...úbohá - doslovne - úbohosť je skôr to konanie poniektorých jednotlivcov , ktorí do sračiek života padli vlastným pričinením .......

....a ozaj , ak by si chcela spomenúť nebodaj tú hypotéku , ktorú dotyčná spláca , tak aj na to mám svoj názor .
Ak sa nebodaj chovala v súvislosti zo sexom ako kudlanka nábožná, tak rýchle utekám hoci aj do Škandinávie, trikrát smola to je na pováženie

jasné niektorý chlap si len strčí, a donosí vychová a odserie si to ženská, veď kto iný je na vine.



šak ale to tu plačeš na nesprávnom hrobe !!!!!!!!!!!



PRÍRODE sa sťažuj (resp. ňekeré záujmové skupiny bohu )

Neplačem, nesťažujem sa, až tak ma to nepáli, len komentujem
korela
21.07.14,06:39
taiko
21.07.14,06:40
lujza.j
21.07.14,06:46
SHMÚ varuje: Pripravte sa na horúčavy aj búrky!

http://www.cas.sk/clanok/287986/shmu-varuje-pripravte-sa-na-horucavy-aj-burky.html/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-%C4%8Das.sk-hp&utm_campaign=cross
Niektorým bolo horúco už včera...http://www.cas.sk/parkovisko
Toľko škody...a určite aj nešťastných rodín (nepoistené autá...),hlavne,že sa nikomu nič nestalo.
Poistovne uz isto koumaju...ako nevyplatit...plnenie.by ma trtlo keby som mala jedno auto a na druhy den mam ist na nom het.....tiez som vcera, hlavne ze sa nikomu nic nestalo....
taiko
21.07.14,07:30
SHMÚ varuje: Pripravte sa na horúčavy aj búrky!

http://www.cas.sk/clanok/287986/shmu-varuje-pripravte-sa-na-horucavy-aj-burky.html/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-%C4%8Das.sk-hp&utm_campaign=cross
Niektorým bolo horúco už včera...http://www.cas.sk/parkovisko
Toľko škody...a určite aj nešťastných rodín (nepoistené autá...),hlavne,že sa nikomu nič nestalo.
Poistovne uz isto koumaju...ako nevyplatit...plnenie.by ma trtlo keby som mala jedno auto a na druhy den mam ist na nom het.....tiez som vcera, hlavne ze sa nikomu nic nestalo....
Podla mna poistovne kumat nemusia, lebo vacsina mala aj tak len havarijnu poistku.
lujza.j
21.07.14,07:45
Myslel si ze nemala....a mala iba pzp...
taiko
21.07.14,08:34
Myslel si ze nemala....a mala iba pzp...
no ved hej, ved sa hned nerozculuj ked nieco nevies :D
lujza.j
21.07.14,08:40
Myslel si ze nemala....a mala iba pzp...
no ved hej, ved sa hned nerozculuj ked nieco nevies :D
Este aj ty....uz som to schytala v robote....tebe co je...co mas predmenštruacný:D:D
taiko
21.07.14,08:48
Myslel si ze nemala....a mala iba pzp...
no ved hej, ved sa hned nerozculuj ked nieco nevies :D
Este aj ty....uz som to schytala v robote....tebe co je...co mas predmenštruacný:D:D
Jeeeesus, no to Ta ale pocastovali :D
kopretinka
21.07.14,08:48
mňa naštvalo,že si neviem obviazať lakeť.....:(
taiko
21.07.14,08:49
mňa naštvalo,že si neviem obviazať lakeť.....:(
To je ako ked si pes nevie dohonit chvost :D
No a co si gramblava, ze si laket obviazat nevies?
lujza.j
21.07.14,08:51
Tai.....pocuj aj ty mas pred menzesom:D....empatia nyč...
kopretinka
21.07.14,08:51
mňa naštvalo,že si neviem obviazať lakeť.....:(
To je ako ked si pes nevie dohonit chvost :D
No a co si gramblava, ze si laket obviazat nevies?
potrebujem si tam dať vatu napustenú olejom,na to igelit a na to elastický obväz......tak si to skús s 1 rukou
lujza.j
21.07.14,08:55
Tai....to asi dokaze dokonca...aj tou na ktorej si chce ofačovat laket:D
taiko
21.07.14,08:55
mňa naštvalo,že si neviem obviazať lakeť.....:(
To je ako ked si pes nevie dohonit chvost :D
No a co si gramblava, ze si laket obviazat nevies?
potrebujem si tam dať vatu napustenú olejom,na to igelit a na to elastický obväz......tak si to skús s 1 rukou
jesus maria, tak to fakt nemusi byt lahke, hlavne ako sa ten obvaz musi po tom igelite smykat a zosuchovat. ALe skus to tak, ze pouzijes igelitovy rukav zo sacku a ten na kraji prilepis k ruke leukoplastom. No a potom obviazes obvazom tak ze 1-2 zavity urobis mimo sacku, aby si obvaz zafixovala.
lujza.j
21.07.14,08:56
Skus si to nejak o seba ....zubami prichytit,alebo zazvon susedovi:)
kopretinka
21.07.14,08:59
jesus maria, tak to fakt nemusi byt lahke, hlavne ako sa ten obvaz musi po tom igelite smykat a zosuchovat. ALe skus to tak, ze pouzijes igelitovy rukav zo sacku a ten na kraji prilepis k ruke leukoplastom. No a potom obviazes obvazom tak ze 1-2 zavity urobis mimo sacku, aby si obvaz zafixovala.
to už som skúšala,že prilepiť,ale to je na prd....elasťák mám taký rukávový,že natiahnuť,neobmotávať....a ten igelit sa mi furt posúva......idem pohľadať nejaký obväz ešte.....
taiko
21.07.14,09:01
jesus maria, tak to fakt nemusi byt lahke, hlavne ako sa ten obvaz musi po tom igelite smykat a zosuchovat. ALe skus to tak, ze pouzijes igelitovy rukav zo sacku a ten na kraji prilepis k ruke leukoplastom. No a potom obviazes obvazom tak ze 1-2 zavity urobis mimo sacku, aby si obvaz zafixovala.
to už som skúšala,že prilepiť,ale to je na prd....elasťák mám taký rukávový,že natiahnuť,neobmotávať....a ten igelit sa mi furt posúva......idem pohľadať nejaký obväz ešte.....
no a keby si ten igelit nasunula do toho elastickeho rukava ( popripade stipcom pripla) a potom naraz natiahla na ruku?
Kvaka
21.07.14,09:02
Nachystaj si najprv krátky obväz, naň polož igelit, na igelit vaty s olejom, polož lakeť a začni omotávať obväzom okolo lakťa, musíš mať také kovové svorky, ktorými to prichytíš. Dá sa to, ja mám prax v obväzovaní jednej ruky druhou rukou.:)
kopretinka
21.07.14,09:03
jesus maria, tak to fakt nemusi byt lahke, hlavne ako sa ten obvaz musi po tom igelite smykat a zosuchovat. ALe skus to tak, ze pouzijes igelitovy rukav zo sacku a ten na kraji prilepis k ruke leukoplastom. No a potom obviazes obvazom tak ze 1-2 zavity urobis mimo sacku, aby si obvaz zafixovala.
to už som skúšala,že prilepiť,ale to je na prd....elasťák mám taký rukávový,že natiahnuť,neobmotávať....a ten igelit sa mi furt posúva......idem pohľadať nejaký obväz ešte.....
no a keby si ten igelit nasunula do toho elastickeho rukava ( popripade stipcom pripla) a potom naraz natiahla na ruku?
eeee:D:D:D to sa šmýka
evuš
21.07.14,09:05
Kopretinka, vykašli sa na igelit, veď v tomto horku Ti ruka odhnije pod igelitom :D;)
Natri ruku, natiahni obväz a máš..... veď obväz sa dá vyprať ;)
kopretinka
21.07.14,09:09
už som si to nejako spravila.....neodhnije :D lenže keď nedám igelit,olej bude všade,len nie na lakti.
lujza.j
21.07.14,09:13
A keby odstrihla gumu s ponozky? Ak je sirsia....natiahla na laket....alebo rukav z niecoho...taky elasticky...
evuš
21.07.14,09:14
už som si to nejako spravila.....neodhnije :D lenže keď nedám igelit,olej bude všade,len nie na lakti.

..no, mňa by z toho igelitu určite teraz natiahlo - leje zo mňa ako z krhle a to mi beží od rána veľký ventilátor....:D;)
kopretinka
21.07.14,09:29
hm,potím sa na chrbte,ale na ruke ani moc nie,celkom sa to dá.....šak sedím doma v chládku :D
evuš
21.07.14,09:32
hm,potím sa na chrbte,ale na ruke ani moc nie,celkom sa to dá.....šak sedím doma v chládku :D

..hm, tak to hej... my doma na byte ráno 29, v robote tiež ale 30tka :cool:
kopretinka
21.07.14,09:36
hm,potím sa na chrbte,ale na ruke ani moc nie,celkom sa to dá.....šak sedím doma v chládku :D

..hm, tak to hej... my doma na byte ráno 29, v robote tiež ale 30tka :cool:
no poobede tu bude tiež peklo,keď slnko prejde na našu stranu....zavriem okno,zatiahnem závesy.....
willma
21.07.14,09:46
29 - 30 - 26 kuchyňa, zasklený gánok, kancelária :D
hubatá
21.07.14,10:13
Som sa prilepila sama o seba ........
Peggynka
21.07.14,10:30
Ja som ráno pozatvárala okná (v noci 15°C) a teraz mám doma 20°C-fajný chládok.Ale Žofka (moja fenka) leží na gauči horeznačky,nechce ísť vonku.
lujza.j
21.07.14,10:32
Uz idu mraky....ale hic je riadny
kopretinka
21.07.14,10:37
Ja som ráno pozatvárala okná (v noci 15°C) a teraz mám doma 20°C-fajný chládok.Ale Žofka (moja fenka) leží na gauči horeznačky,nechce ísť vonku.
peggyyyyyyyyyyyy,prosím ťa,že vonkuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuu oči mi to vypichujeeeeeee
Peggynka
21.07.14,10:37
Uz idu mraky....ale hic je riadny
Vám tam sľubujú aj krúpy,kde máš avto?
kopretinka
21.07.14,10:38
nyšt nebude! prádlo mám vonku!
Peggynka
21.07.14,10:39
Ja som ráno pozatvárala okná (v noci 15°C) a teraz mám doma 20°C-fajný chládok.Ale Žofka (moja fenka) leží na gauči horeznačky,nechce ísť vonku.
peggyyyyyyyyyyyy,prosím ťa,že vonkuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuu oči mi to vypichujeeeeeee
My vychodňare tak,ale sme dobrí ľudia (nás dobrých je málo,zažmúr oči).
kopretinka
21.07.14,10:40
Ja som ráno pozatvárala okná (v noci 15°C) a teraz mám doma 20°C-fajný chládok.Ale Žofka (moja fenka) leží na gauči horeznačky,nechce ísť vonku.
peggyyyyyyyyyyyy,prosím ťa,že vonkuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuu oči mi to vypichujeeeeeee
My vychodňare tak,ale sme dobrí ľudia (nás dobrých je málo,zažmúr oči).
dobre,tak šecky štyri :cool:
kukučka
21.07.14,10:48
peggy, keď už, tak - vonka! ;)
Peggynka
21.07.14,11:10
peggy, keď už, tak - vonka! ;)
Kde to som? Jazykové okienko ? A po včerajšku téééda...som už úplne zmagorená,hehe...
pavol54
21.07.14,11:11
SHMÚ varuje: Pripravte sa na horúčavy aj búrky!

http://www.cas.sk/clanok/287986/shmu-varuje-pripravte-sa-na-horucavy-aj-burky.html/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-%C4%8Das.sk-hp&utm_campaign=cross
Niektorým bolo horúco už včera...http://www.cas.sk/parkovisko
Toľko škody...a určite aj nešťastných rodín (nepoistené autá...),hlavne,že sa nikomu nič nestalo.
no ja byť majiteľom poľa tak by som všetkých hnal svinským krokom určite im to nepovolil len rezignoval nad bezočivosťou a tá poistka by im bola prd platná. mne sa jeden nasáčkoval na pole sa poškľabuje ani polícia ho odtiaľ nedostane vraj to mám dať na súd v tomto momente si neprejem nič iné len iskru od kombajnu